Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
817
Κριτικές
3
Like
543
Πόντοι
306
Αδερφέ δεν μου έχει τύχει ποτέ αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να έστελνα φώτο. Γενικά το έχω ακούσει πάντως να ζητάνε. Δεν πιστεύω όμως ότι υπάρχει πιθανότητα να διαρρεύσει. Κάπου διάβασα ότι ένας έστελνε φωτό ενός άλλου που απλά του έμοιαζε κάπως
Τον ξεσκισε τον καημένο!!!
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
προσωπικα δεν εχω ζητησει ποτε χαρτια υγειας. Απο την αλλη δεδομενου οτι θεωρουντε προσωπικα δεν νομιζα οτι θα ηθελα καποιος να τα δειχνει στον καθε τυχοντα εκτος απο μενα με εξαιρεση καποιον ελεγχο. Επισης σε κατι τετοιο υποθετικο του στυλ πηγα σε ενα μαγαζι ειδα η δεν ειδα την κοπελα και ζηταω χαρτια. Παραλαμβανω τα χαρτια στα χερια μου και μετα? Καθεσαι 5λεπτα και μελετας ειναι η κοπελα στην φωτο / δεν ειναι, ειναι μια φωτο απλα κολλημενη στα χαρτια και σφραγισμενη/ δεν ειναι. Ημερομηνιες/ στοιχεια/ τιμες/ ενδειξεις.
Ξερω να διαβασω αυτο που πιανω στα χερια μου σωστα? Και τελος δεν ξερω κατα ποσο θα επηρεαζε πχ την επαφη με την κοπελα γιατι πχ ξινησε με το ολο σκηνικο που μπορει να ακουει η να παρακολουθει και καποιος αλλος συναγωνιστης.
Νομιζω ειναι λιγο περιπλοκο.
Και θα σε πω και κατι αλλο που εχει να κανει με την υγεια σε διαφορετικο κλαδο. Για να δουλεψεις σε κατι σχετικο με την εστιαση σου ζητανε πιστοποιητικο υγειας που καποτε ηταν βιβλιο τωρα ειναι απλα μια Α4 σελιδα. Υπαρχουν γιατροι που πας φωτο σκας και 10-20ευρω και τσιμπας το πιστοποιητικο χωρις να μπεις στην ολη διαδικασια που χρειαζεται.
Δεν θελω να μπω στη διαδικασια να σε κανω αποτρεπτικο απο τον ελεγχο που πολυ καλα κανεις και θες να δεις τα χαρτια αλλα πολυ φοβαμαι οτι στη χωρα που ζουμε μπορει αυτο που κρατας να ειναι και πλαστο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
Τα έχουμε ξανά πει .
Δεν λέει κάτι ένα χαρτί εξετάσεων ,όπως γράφει και ο φίλος πιο πάνω είναι πολύ εύκολο να σφραγίζεται από έναν γιατρό χωρίς να έχουν γίνει οι προβλεπόμενες εξετάσεις .ο καθένας κοιτάει την πάρτι του και τι επιλέγει ,σε αυτή την εποχή που τα αφροδίσια έχουν έξαρση λόγο των πολλών ελεύθερων επαφών ,ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του .
Επίσης ένα πολύ μεγάλο δίκιο ,ότι ωραία πας και ζητάς τις εξετάσεις επειδή το θεωρείς τυπικό για τον εαυτό σου .ποια είναι η συμπεριφορά που περιμένεις μετά ;
Εννοείται η κοπέλα μπορεί να ξενερώσει είτε να προσβληθεί από την συμπεριφορά σου και ας είναι καθαρή σε όλα ,δεν θα σου δώσει μια καλή εμπειρία ,η πρώτη κουβέντα που θα πει μόλις ξανά μπει στο κουζινακι θα είναι " τι μαλακας είναι αυτός " .
Σκέψου να γίνεται το αντίθετο,να μπαίνεις να γαμησεις και να σου λένε οι πουτανες στο σαλόνι ..έφερες τις εξετάσεις σου ,των τελευταίων δέκα ημερών;..
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
56
Like
216
Πόντοι
20
Μάγκες γενικά τα ελεύθερα στοματικά ενέχουν κινδύνους καθώς και κομπλέ να είναι οι κοπέλα από θέμα εξετάσεων μπορεί να τσίμπησε κάτι μετά τις εξετάσεις. Σκεφτείτε πόσα ακαποτα Τσιμπουκια κάνουν μέσα σε μια μέρα. Εγώ έπαθα ζημιά τελευταία φορά που έδωσα ακαποτο και είπα τέρμα. Επίσης γυμνό σε κοπέλα που δέχεται τελείωμα στο στόμα είναι ακομα πιο επικίνδυνο.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Νομιζω οτι ειναι μεγαλη κουβεντα και οτι θα βγουμε εκτος θεματος απο την ενημερωση εδω μεσα. Παρολα αυτα ο καθενας κρινει για τον εαυτο του ελπιζοντας οτι παντα θα σκεφτομαστε με το πανω κεφαλι. Προσεχετε λεβεντες μου για να εχετε.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.002
Like
4.314
Πόντοι
456
Η ίνα δουλεύει κανονικά πρωινά όταν πήγα Παρασκευή ήταν πίσω από το σεξ Ίν δε σιτι ήθελα να την πάρω και γώ αλλά πάει με πακια και τους ρουφάει ακαποτα τσιμπουκια κριμας γτ φαίνεται καλό!
Η Ινα φιλε αν λέμε την ίδια δεν είναι στο πρόγραμμα ούτε στο σαϊτ. Πρωινά που έχω πάει στοχευμένα δεν δούλευε πουθενά κ οι τσατσαδες δεν ξέρανε. Τώρα για πακια δεν ξέρω, γτ ποτέ δεν πετυχα ούτε να βγαίνουν ούτε να μπαινου ούτε στα σαλόνι και έχω πάει άπειρες φορές. Σταματησα Σεπτεμβρίο μάλλον. Ποιος ξερει
 

areianara ole

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Blue Iguana Παρασκευες βραδια συνηθως μοα ευα ελληνιδα εχουμε παραπανω πληροφοριες;;;
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
361
Κριτικές
3
Like
824
Πόντοι
361
Που πήγες μωρή καυλα Κύπριο Αλβανό κρητικά Νάταλι η δουκκισα η Μόνικα;; με τη υπερτουρλοκολαρα;; τι γούστα βγάζαμε με τη συγκεκριμένη ρε γαμωτο και έβγαζες και μια συνεννόηση α λόγο γλώσσας!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Σαρλοτ πηγα χτες βραδυ να δω στο Ν.Ουρανου 11, μια ωρα προγραμμα ειχε, δεν την ειδα, στο Φριξου 9, Εντουαρδα, ποιο ομορφη απο οτι στις φωτος, πιπινακι σκουροχρωμο με ωραια βυζακια, πισω συστημα καλο, κουμπωμενο στην υποδοχη, κακως δεν μπηκα για δοκιμη. Εφυγα, Ν.Ουρανου 8, ειχα στο νου μου και ειχε στο προγραμμα την μαυρουλα Εμυ, και την Κρυσταλ, δεν ηξερα ποια να ξαναπληρωσω, με μαυρη καρδια μπηκα, μιας και το μαγαζι μου την σπαει.... Μονο η Κρυσταλ χτες, η Εμυ δεν εδωσε το παρον, την πληρωσα οποτε για 2η φορα την Κρυσταλ, 40 ξεκινουσε χτες βραδυ και 70 αντι για 80, για το 69, που το χρεωνε στο διπλα μαγαζι, :think: το γκομενακι δεν εκλεινε μπουτι, ο ενας πισω απο τον αλλον το σπρωχνανε χτες, στο δωματιο πηρα τα αναμενομενα απο το πορνιδιο, με εβαλε απο κατω και βαρουσε κομπρεσερ μεχρι που εγινε μουσκεμα απο τον ιδρωτα, με το ζορι με ειχε απο κατω και δεν ηθελε να αλαξουμε σταση, βαρουσε κουπι ακουραστα.!! :think: τελικα αφου αλλαξαμε μοτιβο, ειχα ψιλοξενερωσει οποτε τελειωσα με ιεραποστολικη φραπεδια, και αφου δεν πεταξα καποτα, χυσιμο μεσα στο μουνακι της...αλλα δεν βλεπω στα κοντα ομως να εχουμε 3η συνεδρια, ασε που δεν τις βλεπω ολες αυτες τις νεες για σταθερη εργασια....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Καλησπέρα σε όλους γύρα στα μαγαζιά Σάββατο απογευματινή ήθελα να πάω σε ένα συγκεκριμένα δεν θα πω σε ποιο για ευνόητους λόγους που θα διαβάσετε παρακάτω μπαίνω στο μαγαζί η κοπέλα στο δωμάτιο με συναγωνιστή που έδινε πόνο και ρωτάω την υπηρεσία να μου δείξει τα χαρτιά υγείας της κοπελας και μου λέει δεν μπορώ να σου τα δείξω εγώ παρά μόνο η κοπελα! Εγώ μπορώ να σου δείξω τα δικά μου!! Δεν επέμενα και σαφος δεν ήθελα να δω τα χαρτιά της τσα γύρισα πλάτη και έφυγα ! Ισχύ κάτι τέτοιο ; Ότι μπορεί να σου τα δείξει μόνο η κοπελα και όχι η τσατσα;και γτ να μην μπορεί να μου τα δείξει ;
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν λες ποιο μαγαζί ήταν??για ρμενα δεν υπάρχει ευνόητους λόγους όταν λέμε για μαγαζιά..
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
πρωινη βαρδια μυστες μου,υπαρχει κανα granny για μας τους ανωμαλιαρηδες?
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Η Ινα φιλε αν λέμε την ίδια δεν είναι στο πρόγραμμα ούτε στο σαϊτ. Πρωινά που έχω πάει στοχευμένα δεν δούλευε πουθενά κ οι τσατσαδες δεν ξέρανε. Τώρα για πακια δεν ξέρω, γτ ποτέ δεν πετυχα ούτε να βγαίνουν ούτε να μπαινου ούτε στα σαλόνι και έχω πάει άπειρες φορές. Σταματησα Σεπτεμβρίο μάλλον. Ποιος ξερει
Παρασκευή που πήγα ήταν παρόν εκτός αν λέμε για άλλη ίνα Ουκρανή συνήθως βγαίνει με μαύρες δυχτιωτες καλτσες και τσατσα μια ουκρανορωσσιδα που βάφετε σαν κλόουν!!
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν λες ποιο μαγαζί ήταν??για ρμενα δεν υπάρχει ευνόητους λόγους όταν λέμε για μαγαζιά..
Σε αυτό που ρώτησα δεν απάντησε κανείς !να είσαι σίγουρος όταν έρθει η ώρα για το μαγαζί θα το γράψω !
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.002
Like
4.314
Πόντοι
456
Παρασκευή που πήγα ήταν παρόν εκτός αν λέμε για άλλη ίνα Ουκρανή συνήθως βγαίνει με μαύρες δυχτιωτες καλτσες και τσατσα μια ουκρανορωσσιδα που βάφετε σαν κλόουν!!
Άλλη λέμε μάλλον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom