Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (4 μέλη και 49 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
εδω και καιρο συγκρινεται τιμες αθηνας-θεσσαλονικης, να φανταστω οι χρονοι που καθονται οι γκομενες μεσα ειναι ιδιος ε? γιατι στο 5-10 τοπ αρχιζουν και βαρανε και πανω στην καβλα σου ξανασκας το 10-15-20 μπας και τελειωσεις εκτος αν μερικοι καλυβονται και στο 10λεπτο εχουν χυσει.

Πάντα για 15 λεπτά μιλάμε,όσο ήμουν στην Αθήνα μόνο στο Μεταξουργείο είδα να βαράνε πόρτες,στη φυλης η τη βεργας τίποτα δεν έγινε.
Μιλάω πάντα για ίδιους χρόνους,ίδια μαγαζιά.Για μένα δεν μπορεί να θεωρούνται στούντιο τα μαγαζιά της φριξου(εκτός από το βίλα πριβέ)η εκεί που είναι η Ήρα η η αλάνα περιοχη(έτσι είναι και η φυλής)στούντιο θεωρείς ένα μαγαζί που έχει μέσα τζακούζι και βλέπεις τη διαφορά ακόμα και στα υλικά κατασκευής που έχει.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
καλα αστο, οκ συμφωνω μαζι σου, αλλα και μερικες βιλες εχουν κατι τζακουζια για κλαματα, ειδικα νεοι χωροι να εχουν απαισια τζακουζια το θεωρω απαραδεκτο
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
καλα αστο, οκ συμφωνω μαζι σου, αλλα και μερικες βιλες εχουν κατι τζακουζια για κλαματα, ειδικα νεοι χωροι να εχουν απαισια τζακουζια το θεωρω απαραδεκτο

Και στο βίλα πριβέ έχουν χαλασμένο τηλεφωνο(ντουζ) περίπου 6 μήνες,τους το είπα δύο φορές αλλά πέρα βρέχει,Ναι αλλά τα 40αρια τα ζητάνε οι κουφάλες σαν τιμή έναρξης.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
η θεσσαλονικη ανεκαθεν, ειχε μικρη ποικιλια, λιγες και καλες, και πολλες γυναικες που μεινανε αρκετο καιρο στην πολη, αλλες που φευγανε και ξαναερχοντουσταν, μαθαμε στο αγαπουληδες, πολλοι δεθηκαν οσο μπορεις να δεθεις, αλλα να τιμας γκομενες σαν την Ηρα η την Οτιλια θεε και κυριε, αλλα ναι τα 40αρια 40αρια
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Ας μου βρει ο αζαζελ σαν την τσαρινα παρομοια στην Αθηνα. Με κωλο πετρα. Υπηρεσιες στα 120ε (καθομαι μεσα περιπου 45 λεπτα με 1 ωρα χωρις ενοχλησεις και δεν θα μπω σε λεπτομερειες για τις υπηρεσιες απλα θα πω οτι τα κανει ολα) που ουτε σε call girl δεν εχει και θα του βγαλω το καπελο. Εχω γαμησει και εγω σε στουντιο στην αθηνα την ζανετ και ενα ωραιο μουνι την αλισα που διαφημιζεται πολυ εδω δεξια στα μπανερ. Οι υπηρεσιες τους καμμια σχεση. Μετρια πραματα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Ας μου βρει ο αζαζελ σαν την τσαρινα παρομοια στην Αθηνα. Με κωλο πετρα. Υπηρεσιες στα 120ε (καθομαι μεσα περιπου 45 λεπτα με 1 ωρα χωρις ενοχλησεις και δεν θα μπω σε λεπτομερειες για τις υπηρεσιες απλα θα πω οτι τα κανει ολα) που ουτε σε call girl δεν εχει και θα του βγαλω το καπελο. Εχω γαμησει και εγω σε στουντιο στην αθηνα την ζανετ και ενα ωραιο μουνι την αλισα που διαφημιζεται πολυ εδω δεξια στα μπανερ. Οι υπηρεσιες τους καμμια σχεση. Μετρια πραματα.

Πάνε φιλιππιδου στη τζοανα η βριλησσου στη Στέλλα με 20€ μισή ώρα με γυμνό στοματικό,69,cim και γλωσσοφιλα  μέσα και έλα μετά να μου πεις για υπηρεσίες και ομορφιά κοπέλας!!!
 

De marco 156

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιαν 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
49
Like
1.677
Πόντοι
4.381
Ας μου βρει ο αζαζελ σαν την τσαρινα παρομοια στην Αθηνα. Με κωλο πετρα. Υπηρεσιες στα 120ε (καθομαι μεσα περιπου 45 λεπτα με 1 ωρα χωρις ενοχλησεις και δεν θα μπω σε λεπτομερειες για τις υπηρεσιες απλα θα πω οτι τα κανει ολα) που ουτε σε call girl δεν εχει και θα του βγαλω το καπελο. Εχω γαμησει και εγω σε στουντιο στην αθηνα την ζανετ και ενα ωραιο μουνι την αλισα που διαφημιζεται πολυ εδω δεξια στα μπανερ. Οι υπηρεσιες τους καμμια σχεση. Μετρια πραματα.

Μπορείς να μου στείλεις σε p.m τι εννοείς τα πάντα? Γιατί μάλλον λάθος πρόγραμμα παίρνω.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
4
Like
1.140
Πόντοι
216
Έχουμε αγώνα ΠΑΟΚ Ολυμπιακός?
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
4
Like
1.140
Πόντοι
216
Ας μου βρει ο αζαζελ σαν την τσαρινα παρομοια στην Αθηνα. Με κωλο πετρα. Υπηρεσιες στα 120ε (καθομαι μεσα περιπου 45 λεπτα με 1 ωρα χωρις ενοχλησεις και δεν θα μπω σε λεπτομερειες για τις υπηρεσιες απλα θα πω οτι τα κανει ολα) που ουτε σε call girl δεν εχει και θα του βγαλω το καπελο. Εχω γαμησει και εγω σε στουντιο στην αθηνα την ζανετ και ενα ωραιο μουνι την αλισα που διαφημιζεται πολυ εδω δεξια στα μπανερ. Οι υπηρεσιες τους καμμια σχεση. Μετρια πραματα.
Κι εγώ πάω σε μασατζίδικο και με 120 κάνω μια ώρα με 2 γκόμενες και όσες φορές αντέχω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Μπορείς να μου στείλεις σε p.m τι εννοείς τα πάντα? Γιατί μάλλον λάθος πρόγραμμα παίρνω.

Οποιος καταλαβε, καταλαβε. Εχει γραφτει και σε κριτικη το τι κανει. Εσυ τι προγραμμα περνεις δηλαδη?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Κι εγώ πάω σε μασατζίδικο και με 120 κάνω μια ώρα με 2 γκόμενες και όσες φορές αντέχω

Για ποιο λες? Γιατι τα περισσοτερα δεν εχουν και τις καλυτερες υπηρεσιες και ουτε εμφανισιακα εχω δει κανεναν να λεει τα καλυτερα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Κι εγώ πάω σε μασατζίδικο και με 120 κάνω μια ώρα με 2 γκόμενες και όσες φορές αντέχω

Δεν πιστευω να μιλας για θεσνικη γιατι εδω τοση ωρα λεμε οτι πρεπει να γαμαμε αθηνα γιατι εδω δεν εχει τιποτα συμφωνα με τον αζαζελ
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Δεν πιστευω να μιλας για θεσνικη γιατι εδω τοση ωρα λεμε οτι πρεπει να γαμαμε αθηνα γιατι εδω δεν εχει τιποτα συμφωνα με τον αζαζελ

Δεν είπα ότι δεν έχει τίποτα,είπα ότι εδώ έχουμε κοπέλες Μεταξουργείου κατά 60-70% και πληρώνουμε υπερβολικά σε σχέση μ'αυτό που μας πουλάνε,δεν κάνεις καλή ανάγνωση σ'αυτά που γράφω.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Δεν πιστευω να μιλας για θεσνικη γιατι εδω τοση ωρα λεμε οτι πρεπει να γαμαμε αθηνα γιατι εδω δεν εχει τιποτα συμφωνα με τον αζαζελ
γιατί εχει;που;ποιες;ποτε;Θεσσαλονίκη μενω;
 

Pit28

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρει κανείς καμιά κοπέλα Θεσσαλονίκη στον χώρο της με λογικές τιμές?
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Πέρασμα σήμερα το μεσημέρι με Ξένια στο paradise 1. Πολύ τούμπανο η κοπέλα με πολύ χαμόγελο και πολύ ευγενική. Την συνιστώ!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
azazel ο GAMEOVER που γαμησε  ειναι μαλακας ε? επρεπε να ειχε παει Αθηνα να γαμησει γιατι εδω δεν εχει τιποτα. Τεσπα επιθυμητο ειναι ο καθενας να εχει τις αποψεις του αλλα πραγματικα εχει καταντησει βαρετο να λεγοντε τα ιδια και τα ιδια.


Αυτό που θα ήθελα να επισημάνω  είναι ότι  δεν έχει τόση μεγάλη σημασία  αν είναι  τα 20 ή τα 30 ευρώ που θα δώσεις, όσο  η καλή προετοιμάσια, η σωστή ενημέρωση και η άξια κρίση των δεδομένων  των παρεχομένων υπηρεσιών. Οπως και να το κάνουμε στην εποχή του bourdela.com έχουμε ανέβει επίπεδο.

Με τα σημερινά λοιπόν δεδομένα, υπάρχουν στην πόλη καθαροί χώροι, έχεις πετσέτα και μπανάκι πριν και μετά την συνεύρεση, και υπηρεσίες από ορισμένες κοπέλες άριστες στην τιμή των 30 ευρώ.

Αναφέρω ενδεικτικά με τυχαία σειρά, Τσαρίνα, Βικτώρια-Φρίξου, Ελένη, Μαρία Μολδαβή, Άννια, Λουίζα και άλλες που έχουν όλο το παραπάνω πακέτο στην τιμή των 30 ευρώ.

Υπάρχουν και άλλες που κατά περίπτωση στον καθένα μας ανάλογα με την χημεία του ταιριάζουν λιγότερο ή περισσότερο.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Πάνε φιλιππιδου στη τζοανα η βριλησσου στη Στέλλα με 20€ μισή ώρα με γυμνό στοματικό,69,cim και γλωσσοφιλα  μέσα και έλα μετά να μου πεις για υπηρεσίες και ομορφιά κοπέλας!!!

Εγω Αθηνα 2-3 φορες που πηγα εχω να θυμαμαι μια Σονια στη Φυλης και μια Ειρηνη στη Φωκαιας, και οι 2 πολυ ομορφες στο 20αρικο. Αυτες τις 2 ειναι ιδιου επιπεδου;;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Σας διαβαζω που κανετε συγκριση μεταξυ της Αθηνας και της Θεσσαλονικης πανω στο κομματι του αγοραιου ερωτα. Καλο θα ηταν η συζητηση να τελειωσει και να μην συνεχιστει αλλο διοτι δεν οδηγει πουθενα. Τζαμπα σπαμαρουμε το νημα της ενημερωσης για τα στουντιο.

για να το κλεισουμε εδω το θεμα της συγκρισης Αθηνας-Θεσσαλονικης θα αναφερω και εγω την αποψη μου

η Αθηνα κατα την γνωμη μου πανω στον αγοραιο ερωτα οσο αφορα τις τιμες την ποιοτητα και την πληθωρα των επιλογων στις γυναικες σε ολα τα ειδη του αγοραιου ερωτα call girls, strip clubs, μπουρδελα, studio, city tours, κωλομπαρα, μασατζιδικα κ.τ.λ. ειναι η καλυτερη πολη σε ολη την Ευρωπη. Για εμενα αν καποιος παει να γαμησει μονο πουτανες (δλδ να κανει μονο καθαρο σεξοτουρισμο) χωρις να το συνδιασει με καποιο αλλο ειδος εναλακτικου τουρισμου (αξιοθεατα, και ομορφες τοποθεσιες με βουνα και λιμνες) σε αλλη ευρωπαικη πρωτευουσα εκτως της Αθηνας ειναι τσαμπα χαμενος χρονος και χρημα. Πουθενα σε ολοκληρη την ευρωπη για να μην πω σ' ολο τον κοσμο δεν θα βρεις να γαμησεις με 10 ευρω λευκη γυναικα οπως στο μεταξουργειο. το τονιζω λευκη γυναικα διοτι η λευκη σαρκα ειναι πιο ακριβη. αλλο να γαμας μαυρη και αλλο λευκη γυναικα δεν επιδεχεται συγκριση.

Το μονο πραγμα που δεν εχει η Αθηνα ειναι FKK αν ειχε και αυτο το εναλακτικο ειδος πανω στον αγοραιο ερωτα, δεν θα υπηρχε λογος να φυγει καποιος σεξοτουριστας απο την Αθηνα για να παει σε καποιο γερμανικο ή αυστριακο FKK.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Εγω Αθηνα 2-3 φορες που πηγα εχω να θυμαμαι μια Σονια στη Φυλης και μια Ειρηνη στη Φωκαιας, και οι 2 πολυ ομορφες στο 20αρικο. Αυτες τις 2 ειναι ιδιου επιπεδου;;

Η Σόνια είναι σήμα κατατεθέν για τη φυλής,αυτές που ανέφερα είναι ίδιου επιπέδου,ίσως και καλύτερες  :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom