Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Στην Αθήνα γεμάτο μα παρτουζομάγαζα είναι
στην αθήνα γεματο παρανομα ειναι. και εγω στην αθηνα εκανα παρτουζα σε μαγαζι οχι στην θεσσαλονικη. ειχε και ενα πανω σε οροφο στο βαρδαρη στα τελειωματα του ειχε δυο κοπελες και για παρτουζα, παρανομο εννοειται.

απο τα 200 της αθηνας 6 εχουν αδεια,

εδω απο τα 20 τα 18 εχουν αδεια.

και προσπαθουν να ειναι νομιμα γιατι γινονται πιο αυστηροι ελεγχοι
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Βολτιτσα χτες βραδυ με ενα φιλαρακι, πηγαινα για Παολα, αλλα το φως ηταν σβηστο, οποτε καναμε και μια βολτα της απολυτης Φρικης.!!! Η κατασταση εχει ξεφυγει, και δεν ξερω αν πληρωνουν για να τα γαμισεις αυτα τα μπαζακια... :headbang:
Απο τα λιγα που συγγρατισα, στο Φριξου 12 στο ισογειο, ηταν η Μελινα, δηλωνει Ρωσιδουλα, αδυνατο σαμιαμιδι που το πληρωσα και το μετανιωσα, η κοπελα επαιξε καλη μπαλα μεσα, αλλα ειναι εντελως ντεκαυλε για εμενα, αχαρο αδυνατο σωμα, βυζι μικρο, μπουτια ανυπαρκτα, φατσα που δεν σε καυλωνει, οτι ποιο χαμηλο ποιοτικο εχω γαμισει τα τελευταια χρονια, η αληθεια ειναι οτι με εφαγε με την κριτικη του ο Παπας.!!!!!!!!  :2funny: Φριξου 9 μπηκαμε να δουμε την Αντωνια, περιεργο ονομα για πουτανα, και βγηκε ενα αδιαφορο κοριτσακι που δεν εχω λογο να θυμαμαι, στην Φριξου πανω ηταν ολα ανοιχτα, αλλα δεν θυμαμαι κανα καλο κομματι, ολα ηταν μετρια και κατω. Αχελωου 10 Μια μαυρομαλα, Μαρια, μετρια. Μινωταυρου 16 Η Αθηνα μεσα σε μπουρνουζι να κανει την κουρασμενη τσατσα και στο μετωπο μια Αννα, γαμιωταν μεσα. Π.Ερημιτη 2 Η Μουναρα Ελενα, εχει παρει κανα 2 κιλακια, προσωπαρα, μπουταρες εκανε, απορω γιατι δεν περασα να θυμιθω τα παλια μαζι της, φαινοταν κουρασμενη. Διπλα στο 2Α η Ανναμπελα, με γυαλακια, κοριτσακι γλυκο με κωλαρα αφρατη, βγαζει μια αθοωτητα στο σαλονι, αλλα μεσα στο δωματιο την γαμισε ο φιλος και ηταν καποτα στην σταφιδα, μη το ενα μη το αλλο, χαλια η περιπτωση. Απεναντι στο Π.Ερημιτη 5 με την αλουμινοπορτα, ηταν ενα ρωσιδακι μαυρομαλικο καλο, ομορφο ξεχωριζε απο την βραδια. Λας βεγκας και τα 3 ανοιχτα, την μονη που θυμαμαι την τρελιαρα Μανταλινα, αρχισει να κανει περιφερεια, αλλα πολυ μπλα μπλα για το τιποτα. Σε καποιο πανω στην Φριξου, ειδαμε και μια Καρλα, με μπουταρες βυζαρες, μαυρομαλα, ξεχωριζανε τα μπουτακια της το ενα με το αλλο χαμηλα στην μουναρα της αφηνανε καυλωτικο κενο. Στο σπιτι της Εφης η τσατσα ελεγε καινουριο Ουκρανικο θορυκτο, βγηκε μια ασχημη... :headbang:
Τζαμπα λιωσαμε τις σολες μας...στην τελικη, για να δουμε τις μπαζολες...ουτε ενα μουνι καλο να μηνεις με το στομα ανοιχτο και να το γαμισεις για το τροπαιο...
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
8
Like
259
Πόντοι
280
Πέρασμα χτες από το μπουρδελακι της Αθηνάς σε ρόλο τσατσας να παρουσιάζει την Άννα,μια Ελληνίδα μελαχρινή με ωραία 3αρια βυζιά κ λίγο σχιστά μάτια κ ένα τατουάζ στον ώμο! μπήκα με 50 € ελεύθερο στοματικό 69 τελειωτικό όπου θέλεις (είπε η Αθηνά)!με λίγα λόγια όλα τα έκανε με το στανιό!δεν τις αρέσει να την γλύφουν δεν θέλει cim,cif!την λέω γιατί τα βάζεις στο πρόγραμμα σου αφού δεν σαρεσουν κ μου λέει για περνάει ο Κόσμος! δηλαδή μας δουλεύεις παλιό καργιολα!αφού γάμησα πήγα να τελειώσω στο στόμα κ εκεί που ξεκινάω τον βγάζει από το στόμα κ τα ρίχνει στον αέρα!και μου λέει #στην πουτανα πουτανιες δεν έχει#για cim! απαράδεκτη κλασική κλέφτρα χωρίς σεβασμό για τον πελάτη!αισχος! μαύρο από μένα! ακολουθεί αναλυτική κριτική!
 

JoshuaV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2019
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
144
Πόντοι
280
Μαύρο σε αυτές που δεν τιμάμε τα λεφτά που τους δινουμε....
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Πέρασμα χτες από το μπουρδελακι της Αθηνάς σε ρόλο τσατσας να παρουσιάζει την Άννα,μια Ελληνίδα μελαχρινή με ωραία 3αρια βυζιά κ λίγο σχιστά μάτια κ ένα τατουάζ στον ώμο! μπήκα με 50 € ελεύθερο στοματικό 69 τελειωτικό όπου θέλεις (είπε η Αθηνά)!με λίγα λόγια όλα τα έκανε με το στανιό!δεν τις αρέσει να την γλύφουν δεν θέλει cim,cif!την λέω γιατί τα βάζεις στο πρόγραμμα σου αφού δεν σαρεσουν κ μου λέει για περνάει ο Κόσμος! δηλαδή μας δουλεύεις παλιό καργιολα!αφού γάμησα πήγα να τελειώσω στο στόμα κ εκεί που ξεκινάω τον βγάζει από το στόμα κ τα ρίχνει στον αέρα!και μου λέει #στην πουτανα πουτανιες δεν έχει#για cim! απαράδεκτη κλασική κλέφτρα χωρίς σεβασμό για τον πελάτη!αισχος! μαύρο από μένα! ακολουθεί αναλυτική κριτική!
Η Αννα που δούλευε ως Τζένη στην  Φυλής τα ίδια έκανε!Είναι μεγάλη απάτη!Stay away!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
599
Κριτικές
12
Like
2.610
Πόντοι
736
Στην Αθήνα γεμάτο μα παρτουζομάγαζα είναι
Φίλε επειδή ζω μεταξύ Αθήνας και Θεσσαλονίκης να σου πω ότι Στην Αθήνα είναι ελάχιστα ελάχιστα ελάχιστα τα μαγαζιά που έχουν άδεια

Και στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν μαγαζιά χωρίς άδεια αλλά υπάρχει διαφορά προσέγγισης από την αστυνομία της Θεσσαλονίκης και την αστυνομία των Αθηνών

Σύμφωνα με το γράμμα του νόμου Απαγορεύεται η ταυτόχρονη συνύπαρξη δύο γυναικών ακόμα και κατά τη διάρκεια Που η μία βγαίνει και η άλλη μπαίνει.



τη μεγαλύτερη  μαγκιά την έκανε για χρόνια ένα στούντιο στην οδό Κασσάνδρας στην Αθήνα που είχε μία πόρτα με το διπλανό studio από την οποία έμπαινε η κοπέλα από το ένα στο άλλο για κάποιον μερακλή καλό πελάτη του μαγαζιού όταν αυτός ήθελε παρτούζα
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Οσο για το θεμα αδειας να υπαρχουν πολλες κοπελες, στα FKK οι κοπελες πανε ουσιαστικα σαν πελατισσες. Οταν οι αντρες πληρωνουν 60 ευρω εισοδο, αυτες πληρωνουν 100, εχουν τις ιδιες παροχες με τους αντρες, απλα τους δινουν τη δυνατοτητα να κανονισουν πελατες στα δωματια. Δε ξερω καν αν θεωρειται τυπικα πορνεια αυτο. Ειναι σαν να πανε σε ενα κλαμπ και απλα θελουν ΟΛΕΣ να γαμηθουν με τους πελατες του μαγαζιου
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Επίσκεψη σήμερα για πρώτη φορά σε Καρίνα όπου τον έχασα στο στόμα της, έχουν δίκιο οι συναγωνιστές για την πιπα της. Πάω στοίχημα ότι και τον Mandigo τον έχει όλον!!! Πήρα όλο το πρόγραμμα στα 60€ με άνεση χρόνου και ντους μαζί της. Στα αρνητικά της το μικρό στήθος αλλά  με ρωγες που μου έβγαλαν τα μάτια,και ότι ήταν πολύ διεκπεραιωτική αφού με το που έπεσα στο κρεβάτι μου τον εξαφάνισε τελείως χωρίς προκαταρκτικά. Φυσικά cim στο τέλος όπου τον στράγγιξε....όλα τα λεφτά και η τσατσά
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
^ Την Καρινα την ειχα παρει περυσι λιγες μερες αφοτου ειχα γυρισει απο Κιεβο ,ξερει και ολα τα κλαμπ εκει :grin:
δες τωρα ποια ειναι η διαφορα ,αν η ιδια εργαζοταν στα εκει μπουρδελο-στουντιο (σαλον) ,για την ακαποτη πιπα και το τελειωμα στο στομα θα πληρωνες το λιγοτερο 100 ευρω.
θα ηταν βεβαια καθαρα για μια ωρα με δυο γαμησια για να τα λεμε ολα ...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
46
Like
3.213
Πόντοι
3.820
Επίσκεψη σήμερα για πρώτη φορά σε Καρίνα όπου τον έχασα στο στόμα της, έχουν δίκιο οι συναγωνιστές για την πιπα της. Πάω στοίχημα ότι και τον Mandigo τον έχει όλον!!! Πήρα όλο το πρόγραμμα στα 60€ με άνεση χρόνου και ντους μαζί της. Στα αρνητικά της το μικρό στήθος αλλά  με ρωγες που μου έβγαλαν τα μάτια,και ότι ήταν πολύ διεκπεραιωτική αφού με το που έπεσα στο κρεβάτι μου τον εξαφάνισε τελείως χωρίς προκαταρκτικά. Φυσικά cim στο τέλος όπου τον στράγγιξε....όλα τα λεφτά και η τσατσά
σε ποιο παίζει μπαλα;
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.944
Κριτικές
63
Like
7.516
Πόντοι
4.766
Η τελευταία που θυμάμαι ότι τον εξαφανίζε ήταν η Εμμανουέλα.. Δηλαδή υπάρχει ανταγωνίστριά?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Είναι ψηλή και λίγο μονοκόμματη... δεν μου πολύ αρέσει... αλλά τον εξαφανίζει πραγματικά
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οσο για το θεμα αδειας να υπαρχουν πολλες κοπελες, στα FKK οι κοπελες πανε ουσιαστικα σαν πελατισσες. Οταν οι αντρες πληρωνουν 60 ευρω εισοδο, αυτες πληρωνουν 100, εχουν τις ιδιες παροχες με τους αντρες, απλα τους δινουν τη δυνατοτητα να κανονισουν πελατες στα δωματια. Δε ξερω καν αν θεωρειται τυπικα πορνεια αυτο. Ειναι σαν να πανε σε ενα κλαμπ και απλα θελουν ΟΛΕΣ να γαμηθουν με τους πελατες του μαγαζιου
αφου ζηταει η γυναικα λεφτα για σεξ, πορνεια λεγεται,

το που το κανει δεν το επηρεαζει , αλλη μπορει να πληρωνει νοικιο στο σπιτι της, αλλη ξενοδοχειο, αλλη να δινει ποσοστα σε μπουρδελο ή εισοδο σε φκκ
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
Πέρασμα χτες από το μπουρδελακι της Αθηνάς σε ρόλο τσατσας να παρουσιάζει την Άννα,μια Ελληνίδα μελαχρινή με ωραία 3αρια βυζιά κ λίγο σχιστά μάτια κ ένα τατουάζ στον ώμο! μπήκα με 50 € ελεύθερο στοματικό 69 τελειωτικό όπου θέλεις (είπε η Αθηνά)!με λίγα λόγια όλα τα έκανε με το στανιό!δεν τις αρέσει να την γλύφουν δεν θέλει cim,cif!την λέω γιατί τα βάζεις στο πρόγραμμα σου αφού δεν σαρεσουν κ μου λέει για περνάει ο Κόσμος! δηλαδή μας δουλεύεις παλιό καργιολα!αφού γάμησα πήγα να τελειώσω στο στόμα κ εκεί που ξεκινάω τον βγάζει από το στόμα κ τα ρίχνει στον αέρα!και μου λέει #στην πουτανα πουτανιες δεν έχει#για cim! απαράδεκτη κλασική κλέφτρα χωρίς σεβασμό για τον πελάτη!αισχος! μαύρο από μένα! ακολουθεί αναλυτική κριτική!

δες κριτικες αθηνας παλιοτερα για να καταλαβεις τι παιζει στο συγκεκριμενο μαγαζι ενω οτι γραψεις αρνητικο γι αυτες στην αλλη σελιδα σβηνεται με την μια,εαν δεν πατουσε κανεις θα αναγκαζοταν και το αφεντικο να της διωξει με τη συμπεριφορα που εχουν στους πελατες αλλα καποιοι που πανε δε γνωριζουν και την πατανε,οι Ελλεηνιδες ειναι τραγικες ακομη και ως ιεροδουλες πιο σκατοψυχες γυναικες δε νομιζω να υπαρχουν στον πλανητη..
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Επιστροφη απο σουπερ παρανταις. Ειδα καινουρια κοπελα, αμαντα. Αυτο που ειδα τι σχεση εχει με τις φωτος ενας Θεος ξερει. Κλαιει η μανα του Πελε φιλοι. Φυσικα και δεν δοκιμαστηκε
 

Stavriadis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Πέρασμα από Πάολα...
Όμορφη κοπέλα!! Λέει η τσατσα το πρόγραμμα.. 40€ νορμάλ σεξ (Αρχίζω να σκέφτομαι ύποπτη ορολογία..) μετά ακούω 50€ σεξ και πίπα με προφυλακτικό.. Μεταβολή και έξω. Ερώτηση για όσους την πήραν... Στα 40€ είχε πίπα με προφυλακτικό ή όχι;; Κρατάω μόνο μια επιφύλαξη να μην έγινε συνεννόηση της προκοπής με την τσατσα

Δηλαδή το βρίσκω αδιανόητο να πληρώσει κάποιος εξτρά για να έχει μαζί με σεξ και πίπα. Αν είναι έτσι να χρεώνουν και οι ταβέρνες το λάδι στη σαλάτα εξτρά. Πάμε καλά;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom