Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Ενώ εδώ είσαι γεμάτο Έλληνες,κάνε μια βόλτα στη Ναβαρίνου με Ροτόντα η την Αριστοτέλους το πρωί και μια το βράδυ και έλα να μου πεις πόσοι μιλάνε ελληνικά εκεί πέρα.

Εγω παντως πακιστανους εδω στα στουντιο δεν εχω δει ποτε μου. Και καλα σου λεει ο φακιρης φτανει πια το εμπεδωσαμε αλλα εδω ειναι νημα σχετικα με την θεσσαλονικη και οι τελευταιες σελιδες εχουν γεμισει με το κλασικο αζα φακιρη και το οτι πρεπει να γαμαμε αθηνα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
216
Like
17.291
Πόντοι
35.697
Καθίστε γαμηστε Θεσσαλονίκη με 30 το απλό,40 γυμνό και πάει λέγοντας,στα παπαρια μου,μυαλό δεν θα βάλετε ποτέ σας κορόιδα.
Άντε γεια και δεν ασχολουμε αλλο μαζί σας,κάντε τις επιλογές σας και συνεχίστε να την λέτε σε όποιον σας ανοίγει τα μάτια

Για τη Μαρία τη μολδαβη που στην Αθήνα κάνει το γυμνό στοματικό με 20€ και εδώ ζητάει 40€ τσιμουδιά κανένας δεν είπε τίποτα,πραγματικά είστε άξιοι της μοίρας σας
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Και στην ταιλανδη γαμας με μια τυροπιτα ολο το βραδυ, να συγγρινουμε και την ταιλανδη με την Θεσσαλονικη.???

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
Εγω παντως πακιστανους εδω στα στουντιο δεν εχω δει ποτε μου. Και καλα σου λεει ο φακιρης φτανει πια το εμπεδωσαμε αλλα εδω ειναι νημα σχετικα με την θεσσαλονικη και οι τελευταιες σελιδες εχουν γεμισει με το κλασικο αζα φακιρη και το οτι πρεπει να γαμαμε αθηνα.
Έτσι είναι... Και με την απλή λογική αν η ταριφα ήταν 15 ευρώ πχ όπως κάποιοι ονειρευονται, για να βγάλει μια ιεροδουλη ένα αξιοπρεπές μεροκάματο θα'πρεπε να πάρει 15πελάτες τη μέρα... Με 35 σπίτια που έχουμε εμείς εδώ για να φτάσει αυτόν τον αριθμό εννοείται ότι θα έβαζε μέσα και πακιστανους, και γυφτους και μαύρους και ο,τι άλλη σαβούρα κυκλοφορεί.
Θα θέλαμε κάτι τέτοιο ??Εγώ πάντως όχι...

Η ελάχιστη τιμή διασφαλίζει ένα αξιοπρεπές επίπεδο εργασίας στην ιεροδουλη και διασφαλίζει θεωρητικά και ένα αξιοπρεπές επίπεδο υπηρεσιών στον πελάτη.
από κει και πέρα αν διαβάζω ότι η άλλη ζητάει 40ε και δεν κάνει και πίπα ε τότε ναι είναι κοροϊδία και υποτιμηση της νοημοσύνης μας
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Σήμερα πρέπει να πηδηξω οπωσδήποτε. Το θέμα είναι που θα το δώσουμε. Στο μυαλό μου έχω Μιρελα και Ήρα, ενώ διαβάζω καλά σχόλια για αυτή την Παολα. Κάτι άλλο όμορφο έχει έρθει στην πιάτσα; κριτιριο οπως πάντα η εμφάνιση και μονο!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
Και στην ταιλανδη γαμας με μια τυροπιτα ολο το βραδυ, να συγγρινουμε και την ταιλανδη με την Θεσσαλονικη.???
και στη Βενεζουέλα αυτή την εποχή που πεινανε λογικά θα γαμιουνται και για 5 ευρώ... Άρα συμφέρει πιο πολύ από την Αθήνα άρα εγώ που έχω καύλες στην Πολίχνη να παίρνω το αεροπλάνο να πάω να γαμήσω εκεί...
Μα τι άλλη μαλακία θα ακούσουμε ?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
από κει και πέρα αν διαβάζω ότι η άλλη ζητάει 40ε και δεν κάνει και πίπα ε τότε ναι είναι κοροϊδία και υποτιμηση της νοημοσύνης μας

εδω να δωσω μια διεκρινηση al, δεν φταιει η κοπελα αλλά η προβληματικη τσατσα.

αυτη η τσατσα πρεπει να παρει ποδι αμεσως διοτι αναλογα τον πελατη ανακοινωνει και διαφορετικο προγραμμα.

τα ειπε και τζιμιαδης οτι ζητησε προγραμμα με μπανιο και η τσατσα του ειπε ε μπες κανε μπανιο την την θελεις την κοπελά στο μπανιο μαζι σου.  :jerking:

μιλαμε για απολυτη καμμενη υπηρεσια.

εγραψα και προς τους ιδιοκτητες του οικου (φριξου 12) να την βαλουν την τσατσα χερι, διοτι το κοριτσι (παολα) δεν φταιει σε τιποτα.

τα τιμαει τα χρηματα της με το παραπανω
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Σήμερα πρέπει να πηδηξω οπωσδήποτε. Το θέμα είναι που θα το δώσουμε. Στο μυαλό μου έχω Μιρελα και Ήρα, ενώ διαβάζω καλά σχόλια για αυτή την Παολα. Κάτι άλλο όμορφο έχει έρθει στην πιάτσα; κριτιριο οπως πάντα η εμφάνιση και μονο!

πηγαινε Ηρα με κλειστα τα ματια. εγγυουμαι εγω  ;)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Καθίστε γαμηστε Θεσσαλονίκη με 30 το απλό,40 γυμνό και πάει λέγοντας,στα παπαρια μου,μυαλό δεν θα βάλετε ποτέ σας κορόιδα.
Άντε γεια και δεν ασχολουμε αλλο μαζί σας,κάντε τις επιλογές σας και συνεχίστε να την λέτε σε όποιον σας ανοίγει τα μάτια

Για τη Μαρία τη μολδαβη που στην Αθήνα κάνει το γυμνό στοματικό με 20€ και εδώ ζητάει 40€ τσιμουδιά κανένας δεν είπε τίποτα,πραγματικά είστε άξιοι της μοίρας σας

Δηλαδη τι προτινεις να πηγαινοερχομαστε αθηνα θεσσαλονικη για να γαμαμε με 20€.??? Τα μεταφορικα ποσο ειναι να πας και αν ερθεις και ποσο σου βγενει το γαμισι να εβαλες κατω.??? ή στριμωχνεστε 5 ατομα μεσα στο αυτοκινητο για να γινει δια 5.?? Η κουραση να πας κατω.??? Καλες οι τιμες στην Αθηνα, αλλα δεν ειναι για καθε μηνα, να πηγαινοερχεσαι....και ουτε ανθημερον.

Και γιατι συγγρινεις τα μπουρδελα στις φυλης που μερικα δεν εχουν ουτε νυπτηρα μεσα, και ειναι χειροτερα και απο τον παλιο βαρδαρη, με τα στουντιο της Θεσσαλονικης και δεν συγκρινεις στουντιο Αθηνας.??
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Καθίστε γαμηστε Θεσσαλονίκη με 30 το απλό,40 γυμνό και πάει λέγοντας,στα παπαρια μου,μυαλό δεν θα βάλετε ποτέ σας κορόιδα.
Άντε γεια και δεν ασχολουμε αλλο μαζί σας,κάντε τις επιλογές σας και συνεχίστε να την λέτε σε όποιον σας ανοίγει τα μάτια

Για τη Μαρία τη μολδαβη που στην Αθήνα κάνει το γυμνό στοματικό με 20€ και εδώ ζητάει 40€ τσιμουδιά κανένας δεν είπε τίποτα,πραγματικά είστε άξιοι της μοίρας σας
απλά έχω μια απορία γιατί η Μαρία η Μολδαβή πάει Αθήνα αφού χάνει ένα 20αρικο το γαμήσι ;;;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
εδω να δωσω μια διεκρινηση al, δεν φταιει η κοπελα αλλά η προβληματικη τσατσα.

αυτη η τσατσα πρεπει να παρει ποδι αμεσως διοτι αναλογα τον πελατη ανακοινωνει και διαφορετικο προγραμμα.

τα ειπε και τζιμιαδης οτι ζητησε προγραμμα με μπανιο και η τσατσα του ειπε ε μπες κανε μπανιο την την θελεις την κοπελά στο μπανιο μαζι σου.

μιλαμε για απολυτη καμμενη υπηρεσια.

εγραψα και προς τους ιδιοκτητες του οικου να την βαλουν την τσατσα χερι, διοτι το κοριτσι (παολα) δεν φταιει σε τιποτα.

τα τιμαει τα χρηματα της με το παραπανω
αυτό κι εγώ το υποψιαστηκα ότι η τσατσα πάει να τσιμπησει το 10αρικο να κλέψει το μαγαζί που δουλεύει δηλαδή
Ποια καριολα είναι αυτή?καμιά καινούρια είναι ?
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.572
Πόντοι
4.766
Εδώ πέρα είμαστε πολύ πίσω και σε ιερόδουλες και σε γκόμενες γενικά.. Εγώ αν πήγαινα Αθήνα δεν θα πήγαινα για ιερόδουλη θα πήγαινα για γκόμενα είναι πολλά επίπεδα καλύτερες από τις δικές μας που η μονη λέξη που τις χαρακτηρίΖει είναι "βλαχιά"
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
αυτό κι εγώ το υποψιαστηκα ότι η τσατσα πάει να τσιμπησει το 10αρικο να κλέψει το μαγαζί που δουλεύει δηλαδή
Ποια καριολα είναι αυτή?καμιά καινούρια είναι ?

δεν την εχω ξαναδει μαλλον καινουρια πρεπει να ειναι. τις παλιες γνωριμες απο την εποχη του βαρδαρη τις θυμαμαι ολες αυτη δεν μου θυμιζει καποια γνωστη τσατσα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
η Ηρα άλλαξε τσατσα ή είναι ακόμα η καθυστερημένη ?

4 μερες  η γνωστη απο την βουτηρα αλλά την εβαλαν χερι απο το μαγαζι και αλλαξε συμπεριφορα ολο με το σις και με το σας ειναι πλεον μεσα στην ευγενεια.

και τρεις μερες μια αλλη.

επιασαν τοπο τα λογια μας που γραψαμε και δεν κανει πλεον μαλακιες. φερετε σωστα στον πελατη πλεον

το ιδιο ελπιζω να γινει και στην τσατσα στην φριξου 12.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Την έχω πάρει ήδη μια φορά, αν είχε λίγο βυζι και το δόντι δεν ήταν offside θα ήταν μουναρος. Εχεις δει αυτή την παολα; εμφανισιακά είναι ίδια κατηγορία;

ναι στην ιδια κατηγορια, ετσι με μικρο βυζακι και αυτη σαν την Ηρα και μοντελισιο σωμα.

θα τις χαρακτηριζα τις βασιλισσες της πιατσας αυτη τη στιγμη.

αλλά εγω αν η υπηρεσια δεν αλλαξει συμπεριφορα δεν θα ξαναπαω στην παολα αν και θελω πολυ να την  :knockinb:
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Μόλις γύρισα κ εγώ από Πάολα.δν έχω να συμπληρώσω τπτα απ' ότι έχει ειπωθεί κ σε θετικά κ σε αρνητικά.γεματα δωματια(έτσι κ αλλιώς 2 είναι όλα κι όλα) κ κόσμος να μπαινοβγαίνει συνέχεια.δν θα πω άλλα μόνο ότι είναι πάρα πολύ καλή
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Επίσης κάτι ρώσικο γλωσοπαιγνιο που πέταξα στο τέλος το ήξερε κ χαμογελούσε μόνη της για κανα πεντάλεπτο
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Εδώ πέρα είμαστε πολύ πίσω και σε ιερόδουλες και σε γκόμενες γενικά.. Εγώ αν πήγαινα Αθήνα δεν θα πήγαινα για ιερόδουλη θα πήγαινα για γκόμενα είναι πολλά επίπεδα καλύτερες από τις δικές μας που η μονη λέξη που τις χαρακτηρίΖει είναι "βλαχιά"

Ρε τι μαλακεια σας εχει βαρεσει μερικους?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom