Νέα

milf για μασαζ στο σπιτι ή στο δικο τησ χωρο - θεσσαλονικη??????

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gmauros211
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

evelinos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Χρόνια πολλά

Μία ενημέρωση με Pm και σε εμένα παρακαλώ...

Ευχαριστώ
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παλικάρια, όλοι εσείς του "δώσε και μένα μπάρμπα", δεν καταλαβαίνω γιατί δεν χρησιμοποιείτε τα pm. Αφού ο... μπάρμπας δεν γράφει κάτι παραπάνω δημοσίως. Δεν νομίζετε ότι έχει καταντήσει γελοία η κατάσταση  :huh:
 

SpirosPsyPit

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2012
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παλικάρια, όλοι εσείς του "δώσε και μένα μπάρμπα", δεν καταλαβαίνω γιατί δεν χρησιμοποιείτε τα pm. Αφού ο... μπάρμπας δεν γράφει κάτι παραπάνω δημοσίως. Δεν νομίζετε ότι έχει καταντήσει γελοία η κατάσταση  :huh:

Καλή χρονιά σε όλους!
Αφου εχουν γραψει δημοσίως το τηλ της Άρτεμης (είναι η μιλφ που έχω αναφερθεί ότι δέχεται στον χώρο της) στη σελίδα των μασατζίδικων, να το γράψω κι εγω εδω για να μην ταλαιπωρουμαστε όλοι! 6943408368
Δε νομίζω να είναι κακό να είμαστε ευγενικοι με τα άτομα που είναι, κε treflejack, δεν θελω να εκθέσω κανέναν, όπως είπες υπάρχουν και π.μ. 
καλά να περάσετε παίδες!
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
(....)Δε νομίζω να είναι κακό να είμαστε ευγενικοι με τα άτομα που είναι, κε treflejack, δεν θελω να εκθέσω κανέναν, όπως είπες υπάρχουν και π.μ. 
καλά να περάσετε παίδες!
Ασφαλώς. Συμφωνώ σε όλα αυτά. Το μόνο που διαφωνώ είναι η αναγραφή του πλήρους τηλεφώνου, κάτι το οποίο απ' όσο ξέρω δεν επιτρέπεται από τους κανόνες του site. Εδώ βέβαια το λάθος το ξεκίνησε άλλος...
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.399
Πόντοι
2.300
Δοκιμασε κανεις την αρτεμις? απο τιμες και προγραμματα? αν θελετε ενημερωστε η εδω η με κανα π.μ  (εστειλα εγω π.μ αλλα δεν μου απαντησε)
 

SpirosPsyPit

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2012
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Δοκιμασε κανεις την αρτεμις? απο τιμες και προγραμματα? αν θελετε ενημερωστε η εδω η με κανα π.μ  (εστειλα εγω π.μ αλλα δεν μου απαντησε)
αυτο που μπορω να ενημερωσω φιλε σε σενα και σε οσους ρωτανε είναι πως η Αρτεμης εχει ξεκινησει παλι σε νεο χωρο με καινουργιες κοπελες. Το τηλεφωνο της υπαρχει κι εδω και ηδη εχουν γραφτει αρκετα σχολεια, για πληροφοριες παρε να ρωτησεις την ιδια. Καλημερα σε ολους.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
αυτο που μπορω να ενημερωσω φιλε σε σενα και σε οσους ρωτανε είναι πως η Αρτεμης εχει ξεκινησει παλι σε νεο χωρο με καινουργιες κοπελες. Το τηλεφωνο της υπαρχει κι εδω και ηδη εχουν γραφτει αρκετα σχολεια, για πληροφοριες παρε να ρωτησεις την ιδια. Καλημερα σε ολους.

Kαλημέρα Spiros Pit , εσύ που πήγες στην Άρτεμη, δεν θα μας δώσεις ενημέρωση για το χώρο και τις νέες κοπέλες  :think:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
αυτο που μπορω να ενημερωσω φιλε σε σενα και σε οσους ρωτανε είναι πως η Αρτεμης εχει ξεκινησει παλι σε νεο χωρο με καινουργιες κοπελες. Το τηλεφωνο της υπαρχει κι εδω[size=14pt] και ηδη εχουν γραφτει αρκετα σχολεια,[/size] για πληροφοριες παρε να ρωτησεις την ιδια. Καλημερα σε ολους.
Όπως επίσης γίνονται εγγραφές συλλόγων, ΚΑΠΗ, κλπ. Μάλλον υπάρχει φθηνότερο ομαδικό εισιτήριο :2funny:
 

SpirosPsyPit

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2012
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Όπως επίσης γίνονται εγγραφές συλλόγων, ΚΑΠΗ, κλπ. Μάλλον υπάρχει φθηνότερο ομαδικό εισιτήριο :2funny:

καλος τον τριφιλατο τζακ ... με τις αερολογιες του!
1ον. Δεν ειμαι ουτε αργοσχολος ουτε συνταξιουχος για να ειμαι ολη μερα εδω και να ασχολουμαι με τις αερολογιες και οχι ουσιωδη πραγματα.
2ον. Δεν καταλαβα καθολου την τοποθετηση σου επανω στα ΚΑΠΗ  :idiot: και το λογο να γραψεις κατι τετοιο  :think:
3ον. Αν εννοεις καπη την Αλεκα που δουλευει στην Αρτεμη, η οποια ειναι 40 ετων με κορμι γαζελας, 1.75 χωρις τακουνι, μπλε φωτεινα ματια, αριστοκρατικη ομορφια και τρελες καβλες για λοκο και μαλιστα προτοεμφανιζομενη στους συγκεκριμενους χωρους,  γιατι δεν αναφερεις και τα καπη που βρισκονται στο Ευακι σου? Σοφία και Μαργκο? τις 50αρες που εχουν περασει απο ολα τα μαγαζια της θεσ/κης? και πολλες αλλες που περνανε απο κει ανα διαστηματα! Δεν ηθελα να πω κατι για τα κοριτσια αλλα πας γυρευοντας ρε τριφιλατε τζακ ...
και 4ον. Επελεγει το ομορφο ξανθο σκυλι του πολεμου Κλαιρη (ετσι γιατι γουσταρω) ελληνιδα 27 ετων με καμπυλες (καμια σχεση με παχουλες) στηθος 3αρι με 4αρι και στο σωμα τατου, ξανθα μακρια μαλλια και πρασινα σκουρα φυσικοτατα ματια! Πολυ καλο προγραμμα με πολυ ορεξη για ολα   :pipa2: :fuck1: αλλες 2 παρουσιες που δεν δοκιμαστηκαν ακομη. Ελληνιδες επισης 25 και 29 ετων. Τα λεμε απο βδομαδα ισως. Καλο Τριήμερο
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
καλος τον τριφιλατο τζακ ... με τις αερολογιες του!
1ον. Δεν ειμαι ουτε αργοσχολος ουτε συνταξιουχος για να ειμαι ολη μερα εδω και να ασχολουμαι με τις αερολογιες και οχι ουσιωδη πραγματα.
2ον. Δεν καταλαβα καθολου την τοποθετηση σου επανω στα ΚΑΠΗ  :idiot: και το λογο να γραψεις κατι τετοιο  :think:
(...)
-Να αναλύσω τώρα σοβαρά το ποστ και την παρουσία σου εδώ μέσα; Αν θες το κάνουμε, αλλά μάλλον καταλήγω ότι δεν είναι σωστό γιατί προφανώς είσαι ανεπαρκής γνώστης της Ελληνικής γλώσσας, ώστε ακόμη και τώρα δεν γνωρίζεις την ορθογραφία των λέξεων 'σχόλιο' και 'σχολείο'. Με συγχωρείς, νόμιζα ότι γνώριζες ικανοποιητικά ελληνικά. Διαφορετικά δεν θα έκανα λογοπαίγνιο με το 'και ηδη εχουν γραφτει αρκετα σχολεια'.

-Προφανέστερα η ευφυία δεν είναι το δυνατό σου σημείο, καθώς ακόμα και τώρα δεν μπορείς να συσχετίσεις τις λέξεις 'σύλλογοι' και 'ΚΑΠΗ' με τη λέξη 'σχολεία' και 'εγγραφές'

(...)
3ον.(...)  γιατι δεν αναφερεις και τα καπη που βρισκονται στο Ευακι σου? Σοφία και Μαργκο? τις 50αρες που εχουν περασει απο ολα τα μαγαζια της θεσ/κης? και πολλες αλλες που περνανε απο κει ανα διαστηματα! Δεν ηθελα να πω κατι για τα κοριτσια αλλα πας γυρευοντας ρε τριφιλατε τζακ ...
(...)

-Προφανέστατα όμως δυνατό σημείο σου είναι η [size=12pt]κατινιά[/size] (δεν είσαι και ο μοναδικός βέβαια εδώ μέσα). Πού και νάθελες να πεις και 'κάτι' για τα κορίτσια δηλαδή.. Όπως είπες όμως γράφεις μόνο ουσιώδη πράγματα. Α, μια και γράφεις σοβαρά πράγματα, σχετικά με τη Σοφία, να υποθέσω ότι εδώ....


...μάλλον αστειευόσουν. Ή μάλλον φτύνεις εκεί που φιλούσες;
Πάντως δεν ανησυχώ για σένα. Το είδος σου δεν πρόκειται να εξαφανιστεί

 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Αγαπητέ βαλέ με εκπλήσσεις.
Μέσα από τη μακροχρόνια και σχεδόν καθημερινή παρουσία σου στο σάιτ θα περίμενα να ξέρεις πως τα σωστά ελληνικά πόσο μάλλον τα σωστά(σκωπτικά-χιουμοριστικά)λογοπαίγνια δεν αποτελούν ακριβώς το δυνατό σημείο των περισσσοτέρων. :grin:


 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Αγαπητέ βαλέ με εκπλήσσεις.
Μέσα από τη μακροχρόνια και σχεδόν καθημερινή παρουσία σου στο σάιτ θα περίμενα να ξέρεις πως τα σωστά ελληνικά πόσο μάλλον τα σωστά(σκωπτικά-χιουμοριστικά)λογοπαίγνια δεν αποτελούν ακριβώς το δυνατό σημείο των περισσσοτέρων. :grin:
Σωστά, και ειλικρινά δεν με πειράζει. Η κατινιά όμως και η γνωστή καραμέλα δεν μπορεί να μένει αναπάντητη. Ειδικά όταν εκτοξεύεται στον ανεμιστήρα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Δίκιο έχεις απλά δεν χρειάζεται να αποδείξεις σε κανέναν τίποτα.
Λίγο πολύ "γνωριζόμαστε" εδώ μέσα.
Την καλησπέρα μου.
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
-Να αναλύσω τώρα σοβαρά το ποστ και την παρουσία σου εδώ μέσα; Αν θες το κάνουμε, αλλά μάλλον καταλήγω ότι δεν είναι σωστό γιατί προφανώς είσαι ανεπαρκής γνώστης της Ελληνικής γλώσσας, ώστε ακόμη και τώρα δεν γνωρίζεις την ορθογραφία των λέξεων 'σχόλιο' και 'σχολείο'. Με συγχωρείς, νόμιζα ότι γνώριζες ικανοποιητικά ελληνικά. Διαφορετικά δεν θα έκανα λογοπαίγνιο με το 'και ηδη εχουν γραφτει αρκετα σχολεια'.

-Προφανέστερα η ευφυία δεν είναι το δυνατό σου σημείο, καθώς ακόμα και τώρα δεν μπορείς να συσχετίσεις τις λέξεις 'σύλλογοι' και 'ΚΑΠΗ' με τη λέξη 'σχολεία' και 'εγγραφές'

-Προφανέστατα όμως δυνατό σημείο σου είναι η [size=12pt]κατινιά[/size] (δεν είσαι και ο μοναδικός βέβαια εδώ μέσα). Πού και νάθελες να πεις και 'κάτι' για τα κορίτσια δηλαδή.. Όπως είπες όμως γράφεις μόνο ουσιώδη πράγματα. Α, μια και γράφεις σοβαρά πράγματα, σχετικά με τη Σοφία, να υποθέσω ότι εδώ....
...μάλλον αστειευόσουν. Ή μάλλον φτύνεις εκεί που φιλούσες;
Πάντως δεν ανησυχώ για σένα. Το είδος σου δεν πρόκειται να εξαφανιστεί

Μπραβο ρε  treflejack, του εσπασες τα μουτρα του νεου......


Ωρες ωρες μου θυμιζεις κατι κομπλεξικους υπαξιωματικους του στρατου που μεσα στο στρατοπεδο ειναι ολο μαγκια κλανια και κωλο φινιστρινι

και με το που βγουνε απο εκει ειναι οι τελευταιες τρυπες του ζουρνα.


Συμβουλη : καλυτερα να σπαταλας την "απιστευτη" ευφυια σου που εντεχνως μας παρουσιαζεις εδω ριχνοντας καμια γκομενιτσα απο τα μασαζομαγαζα

                παρα  μειωνοντας με οποιον τροπο βρεις οποιον διαφονει μαζι σου εδω μεσα




Φιλικα paranomos68
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Μπραβο ρε  treflejack, του εσπασες τα μουτρα του νεου......

Ωρες ωρες μου θυμιζεις κατι κομπλεξικους υπαξιωματικους του στρατου που μεσα στο στρατοπεδο ειναι ολο μαγκια κλανια και κωλο φινιστρινι

και με το που βγουνε απο εκει ειναι οι τελευταιες τρυπες του ζουρνα.

Συμβουλη : καλυτερα να σπαταλας την "απιστευτη" ευφυια σου που εντεχνως μας παρουσιαζεις εδω ριχνοντας καμια γκομενιτσα απο τα μασαζομαγαζα
             
 παρα  μειωνοντας με οποιον τροπο βρεις οποιον διαφονει μαζι σου εδω μεσα

Φιλικα paranomos68
- Λες ε; Τελικά και οι τελευταίες τρύπες του ζουρνά έχουν ψυχή.
- Πού ακριβώς την είδες την διαφωνία (ή την.... διαφονία αν προτιμάς);

Καλησπερα στους γνωστους καλησπερα και στους σχετικα νεους που δεν ξερω.
Μετα απο σχεδον 7 μηνες απουσιας επηστρωφη στα γνωστα λημερια μου αλλα απο οτι βλεπω εχουν
αλλαξει πολλα εδω μεσα. Εχω μερικες μερες που βλεπω τους διαλογους και βλεπω μονο
μικροκαυγαδακια και σχετικα λιγη ενημερωση. Τεσπα παντα ετσι ηταν και ετσι θα ειναι.
Επιστρεφοντας λοιπον στην πολη ειδα οτι εχω χασει σχεδον ολα τα τηλεφωνα. Θα σκεφτεστε τωρα οτι
αυτος μπηκε για να ψαχουλεψει τηλεφωνα απο μασαζομαγαζα εδω αλλα οσοι με ξερουν ξερουν οτι δεν ειναι
του στιλ μου. Λοιπον τον αγγλιοφωρο παραμασχαλα και πριν λιγες μερες ξαναρχησα την ερευνα μου.
Πηγα σε αρκετα καινουργια ιδριματα ειδα αρκετα καλα κομματια και ανακαλυψα και παλι παλιες μου αδυναμιες.
Υπομονη θα ακολουθησει σχετικη αναφορα απλα τωρα βαριεμαι να γραφω.

Τους φιλικους μου χαιρετισμους PARANOMOS68  :sunglasses: :sunglasses:
- Αν κρίνω απ' το 'πλούσιο' συγγραφικό σου έργο που ακολούθησε, προφανώς είμαι από τους ελάχιστους λόγους που σε βγάζουν από τη βαρεμάρα σου...
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
- Λες ε; Τελικά και οι τελευταίες τρύπες του ζουρνά έχουν ψυχή.
- Πού ακριβώς την είδες την διαφωνία (ή την.... διαφονία αν προτιμάς);
- Αν κρίνω απ' το 'πλούσιο' συγγραφικό σου έργο που ακολούθησε, προφανώς είμαι από τους ελάχιστους λόγους που σε βγάζουν από τη βαρεμάρα σου...


Φυσικα και οι τελευταιες τρυπες του ζουρνα εχουν ψυχες, το θεμα ειναι να μην ειναι σκατοψυχες !

Χαζουλης δεν εισαι για αυτο μην ρωτας που ειδα την διαφονια *

Και σιγουρα δεν με βγαζεις εσυ απο την βαρεμαρα μου αλλα οι απιστευτες ντεμεκ εξυπναδες ενος τυπου πισω απο μια μακρινη οθονη.



* πως τσιμπας στις παγιδες ρε συ...... :sunglasses:




Φιλικα και παλι paranomos68
 

noknow4

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom