Νέα

milf για μασαζ στο σπιτι ή στο δικο τησ χωρο - θεσσαλονικη??????

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gmauros211
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SpirosPsyPit

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2012
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Με ποιό ΚΑΠΗ πήγες treflejack?  :think:

καλησπερα τριφιλατε! οπως βλεπεις, ασχετα αν δεν καταλαβαινεις... δεν ειμαι ο μονος που εβγαλε το συμπερασμα πως εννοουσες τις κοπελες στην Αρτεμη καπη, με τον τροπο που το εγραψες ... σε μενα ομως αναφερθηκες μονο !!!
 

SpirosPsyPit

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2012
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
-Να αναλύσω τώρα σοβαρά το ποστ και την παρουσία σου εδώ μέσα; Αν θες το κάνουμε, αλλά μάλλον καταλήγω ότι δεν είναι σωστό γιατί προφανώς είσαι ανεπαρκής γνώστης της Ελληνικής γλώσσας, ώστε ακόμη και τώρα δεν γνωρίζεις την ορθογραφία των λέξεων 'σχόλιο' και 'σχολείο'. Με συγχωρείς, νόμιζα ότι γνώριζες ικανοποιητικά ελληνικά. Διαφορετικά δεν θα έκανα λογοπαίγνιο με το 'και ηδη εχουν γραφτει αρκετα σχολεια'.

-Προφανέστερα η ευφυία δεν είναι το δυνατό σου σημείο, καθώς ακόμα και τώρα δεν μπορείς να συσχετίσεις τις λέξεις 'σύλλογοι' και 'ΚΑΠΗ' με τη λέξη 'σχολεία' και 'εγγραφές'

-Προφανέστατα όμως δυνατό σημείο σου είναι η [size=12pt]κατινιά[/size] (δεν είσαι και ο μοναδικός βέβαια εδώ μέσα). Πού και νάθελες να πεις και 'κάτι' για τα κορίτσια δηλαδή.. Όπως είπες όμως γράφεις μόνο ουσιώδη πράγματα. Α, μια και γράφεις σοβαρά πράγματα, σχετικά με τη Σοφία, να υποθέσω ότι εδώ....
...μάλλον αστειευόσουν. Ή μάλλον φτύνεις εκεί που φιλούσες;
Πάντως δεν ανησυχώ για σένα. Το είδος σου δεν πρόκειται να εξαφανιστεί


δεν θα κατσω να αναλυσω το ολο θεμα και γιατι ασχοληθηκες με αυτο τον τροπο για τα ελληνικα μου, (κατι που δεν κανεις με ολους οπως   διακρινω) ειναι δικο σου θεμα... Νομιζω πως ολοι καταλαβαν τι εννοουσα ασχετα με τα ορθγραφικα μου λαθη. Να εισαι καλα που μου τα επισημανες , θελω σιγουρα να βελτιωθω, ενα λυκειο τελειωσα κι αυτο νυχτερινο και διοτι επρεπε, επειδη χρειαζοταν για την προαγωγη μου, οχι ομως με τον ειρωνικο σου τροπο.. δεν ηρθα σε καμια αντιπαραθεση μαζι σου για να ειρωνευσαι!! Δεν σε ξερω καν. Εδω γινονται καποια ΣΧΟΛΙΑ και δινονται καποιες πληροφοριες για τα κοριτσια που δουλευουν στον χωρο του μασαζ και τον χωρο τους... οπως εχω καταλαβει, κρινομαστε απο τα γραφομενα μας και οχι απο τα ορθογραφικα μας λαθη. Οσο για τα κοριτσια που αναφερθηκες Σοφια και Μαργκο τις ανεφερα πανω στο θεμα ηλικιας (οπως το καταλαβα) σχετκα με τα ΚΑΠΗ που εγραψες. Δεν ειμαι τοσο εφυεις βλεπεις να καταλαβω το ειρωνικο λογοπαιγνιο σου , μαλλον γιατι δεν υπηρχε λογος για μενα. Οτι ειπα για το προγραμμα τους ΙΣΧΥΕΙ !! Παντα δυνατο  :fuck2: και ειδικα αν τις πετυχεις και σε διαθεση  :s&m_2: ωχχχ ... χεχε   :rockon:
Οσο για το ειδος μου, εμειναν σιγουρα πολλοι λιγοι, ελπιζω να μην εκλειψει !! Για τους ρουφιανους και τους ΓΛΥΦΤΕΣ.. ν' ανησυχεις καλυτερα.
Παντως ειχα την εντυπωση για λιγο, πως ξεχωριζες ... απο το πληθος ...

και κατι για ν΄αλλαξει λιγο η διαθεση


αν και νομιζω αυτο θα ταιριαζε περισσοτερο για τον HOUSE OF ..  :tits2: FUN χεχε

καλο  :knockinb: σαββατοκυριακο σε ολους
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Να το πάρω για καλό τώρα αυτό ή θα χρειαστεί να σε βρίσω?
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
@Spiros Pit
Προσωπικά δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα, ούτε με τα Ελληνικά σου, ούτε με το επίπεδο μόρφωσης σου. Ασφαλώς και δεν είναι κακό να μην καταλάβει κάποιος ένα λογοπαίγνιο ή να μην γνωρίζει καλά ορθογραφία. Και ασφαλώς εξακολουθώ να τον υπολήπτομαι.

Θεώρησες (λόγω της προηγούμενης σύγχυσης) ότι προσβάλω ένα μαγαζί, στο οποίο προφανώς έχεις μια αδυναμία. Θεμιτό κι αυτό, δεν σου αποδίδω τον χαρακτηρισμό του προμότορα, όλοι έχουν τις προτιμήσεις τους, ούτε θα σε χαρακτηρίσω αρνητικά, ούτε κι έχω κάτι με το εν λόγω μαγαζί.

Εσύ όμως;
Με χαρακτηρίζεις, εμμέσως πλην σαφώς, 'αργόσχολο' και 'συνταξιούχο' (λες και το να είναι κάποιος συνταξιούχος είναι κουσούρι ή ταυτίζοντας την ενασχόληση με το forum με μια γενικότερα άχρηστη ζωή)

Άντε να το φάμε κι αυτό. Η ανυπόστατη επίθεση όμως σε άτομα και μαγαζιά που δεν έχουν καμμία σχέση, δεν σου έχουν κάνει τίποτα, και η έμμεση απαξίωση τους δεν μπορεί να μείνει αναπάντητη.

Ούτε και η δικιά μου απαξίωση με το φασιστο-επιχείρημα:
'το ευάκι σου'.

Τελικά δεν με πειράζει και τόσο πιά να προσπαθώ να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας...
 

SpirosPsyPit

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2012
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Να το πάρω για καλό τώρα αυτό ή θα χρειαστεί να σε βρίσω?


εγω θα χαιρομουν να εχω τις εμπειριες σου ευχαριστες ή δυσαρεστες, οπως και να ΄χει, το παλεβω κι αυτο βεβαια. Σημασια εχει να μαθαινουμε απο αυτες, για μενα παντα μιλαω γιατι ειμαι και λιγο της λεπτομερειας.. Σιγουρα δεν σε ανεφερα για κακο ή για να βριστουμε χωρις λογο. Σορυ αν το πηρες ετσι.
Και μια που ειμαστε εδω, ν' αναφερω παλι για  νεες παρουσιες στο Ναο ... της Αρτεμης.
Κελυ ξανθο ζουμερο μωρο Ελληνοκαναδεζα με μεσογειακες ομως καβλες  :tits: (δοκιμαστηκε και το΄χει!! με πολυ καλο  :pipa1: και
Σανα καστανη Ρωσίδα μιλφ, λεπτη γλυκια με καλα πιασιματα  :tits2: γαλανοματα και τα δινει ολα οπως μου ειπε στο  :pipa2:  :fuck2: χωρις προυπηρεσια στον χωρο θα δοκιμαστει τις ερχομενες μερες.
και τις 2 υπαρχον παρουσιες Αλέκα με προυπηρεσια μονο στην Αρτεμη και Ηλιαννα με προυπηρεσια στην αγαπητη μας Μαριαννα  :s&m_2:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
εγω θα χαιρομουν να εχω τις εμπειριες σου ευχαριστες ή δυσαρεστες, οπως και να ΄χει, το παλεβω κι αυτο βεβαια. Σημασια εχει να μαθαινουμε απο αυτες, για μενα παντα μιλαω γιατι ειμαι και λιγο της λεπτομερειας.. Σιγουρα δεν σε ανεφερα για κακο ή για να βριστουμε χωρις λογο. Σορυ αν το πηρες ετσι.
Πείραγμα ήταν αυτό που σου έγραψα δεν ήταν απειλή.
Να μη μου στεναχωρείς τον αγαπητό μου treflejack ενα από τα πιο σοβαρά παιδιά εδώ μεσα.
Να περνάτε όλοι ομορφα.
 

SpirosPsyPit

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2012
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
@Spiros Pit
Προσωπικά δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα, ούτε με τα Ελληνικά σου, ούτε με το επίπεδο μόρφωσης σου. Ασφαλώς και δεν είναι κακό να μην καταλάβει κάποιος ένα λογοπαίγνιο ή να μην γνωρίζει καλά ορθογραφία. Και ασφαλώς εξακολουθώ να τον υπολήπτομαι.

Θεώρησες (λόγω της προηγούμενης σύγχυσης) ότι προσβάλω ένα μαγαζί, στο οποίο προφανώς έχεις μια αδυναμία. Θεμιτό κι αυτό, δεν σου αποδίδω τον χαρακτηρισμό του προμότορα, όλοι έχουν τις προτιμήσεις τους, ούτε θα σε χαρακτηρίσω αρνητικά, ούτε κι έχω κάτι με το εν λόγω μαγαζί.

Εσύ όμως;
Με χαρακτηρίζεις, εμμέσως πλην σαφώς, 'αργόσχολο' και 'συνταξιούχο' (λες και το να είναι κάποιος συνταξιούχος είναι κουσούρι ή ταυτίζοντας την ενασχόληση με το forum με μια γενικότερα άχρηστη ζωή)

Άντε να το φάμε κι αυτό. Η ανυπόστατη επίθεση όμως σε άτομα και μαγαζιά που δεν έχουν καμμία σχέση, δεν σου έχουν κάνει τίποτα, και η έμμεση απαξίωση τους δεν μπορεί να μείνει αναπάντητη.

Ούτε και η δικιά μου απαξίωση με το φασιστο-επιχείρημα:
'το ευάκι σου'.

Τελικά δεν με πειράζει και τόσο πιά να προσπαθώ να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας...


Σορυ απο μενα τριφιλατε για τον τροπο που σου απαντησα, ηταν απαντηση ομως πανω στην επιθεση που μου εκανες και το πηρα στραβα! ή οπως το ενιωσα μεσα απο την οθονη που μιλαμε τελος παντων. Κι εσενα σε θαυμαζω παντως απο τα γραφομενα σου και γνωριζω πως δεν μπορω να σε φθασω και ουτε καν το προσπαθω.. χεχε
Καλο ειναι να εχουμε το γνωθις σαυτον .. και διορθωσε με please, αν το εγραψα λαθος  :grin:
 

SpirosPsyPit

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2012
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Πείραγμα ήταν αυτό που σου έγραψα δεν ήταν απειλή.
Να μη μου στεναχωρείς τον αγαπητό μου treflejack ενα από τα πιο σοβαρά παιδιά εδώ μεσα.
Να περνάτε όλοι ομορφα.

δε θελω να στεναχωρω κανεναν, αυτα συμβαινουν σε ολους (οι αντιπαραθεσεις πχ) ανθρωποι ειμαστε.

επισης! ολοι να ειναι καλα και να περναμε ομορφα  :kissass:

 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.270
Like
719
Πόντοι
96
Και μια που ειμαστε εδω, ν' αναφερω παλι για  νεες παρουσιες στο Ναο ... της Αρτεμης.
Και μια που τα βρήκατε τώρα ρε Σπύρο γιατί δεν έρχεσαι δίπλα να γράφεις για το Ναό της Αρτέμιδος?
 

SpirosPsyPit

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2012
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Και μια που τα βρήκατε τώρα ρε Σπύρο γιατί δεν έρχεσαι δίπλα να γράφεις για το Ναό της Αρτέμιδος?

Να εισαι καλα για την προσκληση φιλε Ακαρναν!
Λεω να περασω κι απο διπλα απο βδομαδα :grin: για να δοκιμαστει και η Σανα :tits2: για πιο πληρη εικονα και ενημερωση !!
Να βρεθουν τα money κι ο χρονος φυσικα κι εδω ειμαστε παλι.
Καλα να περνατε ξανα  :rockon:
 

leontari1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
το τηλ τις κοπελας μια πασα και προσ τα εδω ρε φιλε!!!
ευχαριστω!
 

nickthegreek7777

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
32
Like
8
Πόντοι
0
Θα μπορούσα να έχω κι εγώ αυτό το τηλ παίδες..? Ευχαριστώ!
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
(Ψώνισμα από το sexgr.net, 80 ευρώ)

Επίσκεψη χθεσινή σε Διαμέρισμα στην Καλαμαριά.... Απόγευμα. Καθόλου κόσμος στο "μαγαζί", μιά χαρά...
Μετά την "πασαρέλα" (3 κοπέλες) διάλεξα την Όλγα. Αυτή και η φίλη μου η Ντόρα (Βουλγαρία) έχουν πάνω κάτω το ίδιο παρουσιαστικό: κοντούλες, με καβλερό κώλο, βλέμα πρόστυχο όλο υποσχέσεις και επιθυμία για τρελλά γούστα...

Μετά το ντούζ αρχίζει το μασάζ...
Ελάχιστο social(έως ανύπαρκτο) αλλά δεν με ένοιαζε κιόλας στην συγκεκριμένη φάση. Μούπε πάντως οτι ήταν από Ρωσία....Μασάζ....Όχι τέλειο (Δεν είναι και η Έλενα Βασ. Ηρακλείου...), αλλά ικανοποιητικό.

Βέβαια, όταν τα είχε πετάξει όλα και είχε έρθει απο πάνω μου να μου τρίψει την πλάτη, την στιγμη που τα βυζια της ήταν πάνω στον σβέρκο μου η όποια ...χαλάρωση πάει περίπατο  :rockon:

Μετά από κανά 20-λεπτο όπου με έτριψε παντού και κέρδισε εν τέλει τις εντυπώσεις (ειδικά στο τρίψιμο στα ποδια βελτιώθηκε πάρα πολύ σε σύγκριση με την προσπάθεια που έκανε αρχικά με την πλάτη μου) τα δάχτυλα της άρχισαν να ψάχνουν κάτι ανάμεσα στα πόδια μου... :2funny:

Το θεμα ειναι απλό μάγκες.  :rockon:

Εμένα το παρουσιαστικό και μόνο της τύπισας μου την 'έδωσε'. Κάβλωσα και μόνο που με ακουμπούσε εκεί....  :rockon:

Γύρισα ανάσκελα της βουτάω τα βυζιά και άρχισα να τα μπουκώνω ολόκληρα στο στόμα μου  :tits2: (βέβαια, δεν ειναι και τίποτα μεγάλα, μέτρια αλλά με καλή ρώγα όμως... :boobies:). Τα δάγκωνα, τα πιπίλαγα.... Της χούφτωνα την κωλάρα της και με τα πολλά-πολλά την ξάπλωσα στον καναπέ :knockinb:

Ο.Κ. Πέρασμα σκούφου όπως πάντα, Πίπα θεική :pipa2:. Ούτως ή αλλως καβλωμένος ήμουν οποτε κάθεται πάνω μου και αρχίζει το ματς. Εύκολη στον μανουβράρισμα την κάνεις ότι θέλεις.... (και για αυτό προτιμώ τα κοντοπούτανα!)

Μετά από λίγο την κολλάω μπρούμυτα στο μασαζοκρέβατο και έγινε ...πόλεμος. Άρχισα να της τον κάρφωνω τόσο δυνατά που καθε τρεις και λίγο τραβιόταν ή αλλαζε στάση...αλλά ο δικός σου δεν καταλάβαινε τιποτα...  :fuck2:

Ήμουν τοσο καβλωμένος, που της τον καρφωνα όλο και πιο δυνατά... :zfuck:. Εκεί πάνω, της βουτάω και τα βυζιά καπάκι(για...αντίσταση) και την ξεσκίζω...  :zfuck: Τόσο απλά.... :fuck1:  :2funny: :2funny:

Τελείωμα μέσα της με ποτάμια υγρού πυρ (η καπότα ...ζύγιζε κάμποσο όταν την έβγαλα).
Η όλη φάση με το μασάζ μαζί δεν πήρε πάνω από 20 λεπτά. Ήμουν τοσο καβλωμένος με την πάρτη της που αν είχα κι άλλα φράγκα μάλλον θα πλήρωνα και 2ο γύρο (χωρίς μασάζ...)

Συνοπτικά η Όλγα είναι για τρελό σκύσιμο. Μόνο που την βλεπεις στην μάπα ή στην πίσω όψη, ξεχνάς οτιδήποτε έχει να κάνει με αυτοσυγκράτηση, ψυχραιμία, κ.λπ.

Το θέμα είναι οτι δεν ειναι στρωμένη ακόμα. Τραβιέται λίγο και πρέπει να βελτιώσει και άλλο το προκαταρκτικό της μασάζ. Επειδή εγώ είχα καύλες ούτως ή αλλως δεν παιδεύτηκε καθόλου με την πίπα. Αλλος ομως που δεν θα ναι καβλωμενος, οπως και νάχει, θα θέλει καλύτερη περιποίηση πριν του περάσουν σκούφο. Καπότες σε πεσμένο πούτσο δεν περνιούνται Όλγα... :2funny: :2funny: :2funny:

 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.364
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
Επισκεψη χθεσινή σε Διαμέρισμα στην Καλαμαριά....(από το sexgr.net)
Απογευμα. Καθολου κοσμος στο "μαγαζι", μια χαρα...
Μετα την πασαρελα διαλεξα την Όλγα. Αυτη και η φίλη μου η Ντόρα (Βουλγαρία) έχουν πάνω κάτω το ίδιο παρουσιαστικό: κοντούλες, με καβλερό κώλο, βλέμα πρόστυχο όλο υποσχέσεις και επιθυμία για τρελλά γούστα...
Μετα το ντουζ αρχισε το μασάζ. Ελαχιστο social(εως ανυπαρκτο) αλλα δεν με ενοιαζε κιολας στην συγκεκριμενη φαση. Μούπε πάντως οτι ήταν από Ρωσία....Μασαζ....Οχι τελειο, αλλα ικανοποιητικο. Βεβαια οταν τα χει πεταξει ολα και εχει ερθει απο πανω σου να σου τριψει την πλατη, την στιγμη που τα βυζια της ειναι πανω στον σβερκο σου η οποια ...χαλαρωση μπορει να προσφερει το μασαζ παει περιπατο.
Μετα απο κανα 20λεπτο οπου με ετριψε παντου και κερδισε εν τελει τις εντυπωσεις(ειδικα στο τριψιμο στα ποδια βελτιωθηκε παρα πολυ σε συγκριση με την πλατη πχ) τα δαχτυλα της αρχισαν να ψαχνουν κατι αναμεσα στα ποδια μου
Το θεμα ειναι απλο μαγκες. Εμενα το παρουσιαστικο και μονο της τυπισας μου την 'εδινε'. Καβλωσα και μονο που με ακουμπησε εκει. Γυρισα ανασκελα της βουταω τα βυζια και αρχισα να τα μπουκωνω ολοκληρα στο στομα μου(δεν ειναι και τιποτα μεγαλα, μετρια με καλη ρωγα ομως). Τα δαγκωνα, τα πιπιλαγα. Της χουφτωνα την κωλαρα της και με τα πολλα την ξαπλωσα στον καναπε. Οκ. Περασμα σκουφου, πιπα. Ουτως ή αλλως καβλωμενος ημουν οποτε καθεται πανω μου και αρχισε το ματς. Ευκολη στον μανουβραρισμα(λιγα κιλα γαρ) την κανεις οτι θες. Μετα απο λιγο την κολλαω μπρουμυτα στο μασαζοκρεβατο και εγινε ...πολεμος. Αρχισα να της τον καρφωνω τοσο δυνατα που καθε τρεις και λιγο τραβιοταν λιγο ή αλλαζε λιγο σταση...αλλα ο δικος σου δεν καταλαβαινε τιποτα. Ημουν τοσο καβλωμενος που της τον καρφωνα ολο και πιο δυνατα. Της βουτηξα και τα βυζια καπακι(για...αντισταση) και την εσκισα. Τοσο απλα. Τελειωμα μεσα της με ποταμια υγρου πυρ(η καποτα ...ζυγιζε καμποσο οταν την εβγαλα). Η ολη φαση μετα το μασαζ δεν πηρε πανω απο 12-15 λεπτα. Ημουν τοσο καβλωμενος με την παρτη της που αν ειχα κι αλλα φραγκα πανω μου μαλλον θα πληρωνα και 2ο γυρο(χωρις μασαζ )

Συνοπτικα η Όλγα ειναι για τρελο σκισιμο. Μονο που την βλεπεις στην μαπα ή στην πισω οψη, ξεχνας οτιδηποτε εχει να κανει με αυτοσυγκρατηση, ψυχραιμια κλπ.

Το θεμα ειναι οτι δεν ειναι στρωμενη ακομα. Τραβιεται λιγο και πρεπει να βελτιωσει και αλλο το προκαταρκτικο της(μασαζ). Επισης να πω οτι επειδη εγω ειχα καβλες ουτως ή αλλως δεν παιδευτηκε καθολου με την πιπα. Αλλος ομως ο οποιος δεν θα ναι καβλωμενος οπως και να χει θα θελει καλυτερη περιποιηση πριν του περασουν σκουφο. Καποτες σε πεσμενο πουτσο δεν γινεται....αυτα.
Για ποιο μαγαζι μιλας ρε Γιουτσο? Δεν αναφερεις?
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
2ος Όροφος σε Πολυκατοικία ήταν.
Οδός Αργοναυτών κοντά στην Παραλία.
Αυτό ίσως είναι το παλιό AVIS!! Πριν πάει στη Β. Όλγας, περίπου 6 χρόνια πριν... Εδώ κι αν ισχύει ότι ο δολοφόνος γυρνάει στον τόπο του εγκλήματος αγαπητέ House...
Υπάρχουν βέβαια τα εξής ενδεχόμενα:
1. Πρόκειται για σύμπτωση και κάνω λάθος εκτίμηση.
2. Πρόκειται για το ίδιο
3. Πρόκειται για 'ανοίξαμε υπό νέα διεύθυνση'

Αν όντως πρόκειται γι' αυτό, δεν μπορώ να πω ότι μου είχαν μείνει οι καλύτερες εντυπώσεις...
Τέλος πάντων, μπορεί να ισχύει και το 'πάλης ξεκίνημα, νέοι αγώνες', για να μείνουμε λίγο ακόμη στο πνεύμα που κυριάρχησε σήμερα στο thread
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom