Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (8 μέλη και 40 επισκέπτες)

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί υπέγραψα συμβόλαιο μονογαμίας?
Απλά μερικοί αστικοί μύθοι διατηρούνται... Ούτε η Μαρία Αντουανέττα είπε πράγματι αυτό για το παντεσπάνι, αλλά ακούγεται με ενδιαφέρον.. :)
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
88
Like
40
Πόντοι
0
Μια απόφαση είναι για τον treflejack


Α! ! ! ίσως και ένα

%CE%93%CE%91%CE%9C%CE%9F%CE%A3+1.bmp
αντε παιδια με το καλο και εγω κουμπαρος ! και ο κουμπαρος την κουμπαρα τρεις φορες την βδομαδα !javascript:void(0);javascript:void(0);javascript:void(0);
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Συγγνώμη που θα πεταχτώ και πάλι (φαίνεται ότι έχει δίκιο η xarlampisos, ότι έχω γνώμη για όλα εδώ μέσα... και πάλι συγγνώμη :< :<), αλλά επειδή ο pantamonos μάλλον έφυγε, να πω ότι η Νατάσσα έχει αναφερθεί στη σελ. 1432#21477. Ακολούθησε ένας διάλογος με αρκετό χιούμορ στις σελ 1432-1434.

treflejack την έχω πάρει την Νατάσα σε συνεδρία ξέρω πως είναι, είναι όντος μουνάρα αλλά μέχρι χεράκι. Ρώτησα τον φίλο με πια πέρασε γιατί με εμένα εκεί πέρα στο δεύτερο πρόγραμμα μόνο η Νεφέλη προχωράει. Οι άλλες μου το παίζουν παρθένες...
 

pantamonos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
Συγνώμη για την περιγραφή που είναι ατελής πήρα μια ψηλή που ήταν στην υποδοχή δεν ήταν ούτε η νεφελη ούτε η νατασα πολυ καλη με πόλη καλη περιποίηση κ καλη ρήση της γλώσσα σ η νεφελη πως είναι;
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Συγνώμη για την περιγραφή που είναι ατελής πήρα μια ψηλή που ήταν στην υποδοχή δεν ήταν ούτε η νεφελη ούτε η νατασα πολυ καλη με πόλη καλη περιποίηση κ καλη ρήση της γλώσσα σ η νεφελη πως είναι;

καλησπέρα, πρέπει να είναι η Νάνσυ συνάδελφε, κατά την γνώμη μου από τις ομορφότερες παρουσίες στα μασάζ της πόλης μας
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
μηπως ξερετε το τηλ απο seven ολγας 69? θα μπορουσα να το εχω? εχω διαβασει οτι εχει καλο μασαζ ! πλιζ !
Υποθέτω ότι εννοείς Β. Όλγας 93. Ευ ζην spa παρακαλώ...
Αλλά και το αδελφάκι του... ξαναβαφτίστηκε:

Άλλο όνομα, ίδια πολιτική;  :huh:
Νέο όνομα, νέο ξεκίνημα;  :huh:
Μετασχηματίστηκε σε σύγχρονο φορέα με ευρωπαϊκό προσανατολισμό;
Πήρε αποστάσεις από το "βαθύ" Seven bros της προηγούμενης δεκαετίας;
Τι Πλαστήρας, τι Παπάγος;
:grin:
Αυτά είναι κρίσιμα πολιτικά ερωτήματα.. Το εκλογικό σώμα θ' αποφασίσει...
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Καλησπερα στους γνωστους καλησπερα και στους σχετικα νεους που δεν ξερω.
Μετα απο σχεδον 7 μηνες απουσιας επηστρωφη στα γνωστα λημερια μου αλλα απο οτι βλεπω εχουν
αλλαξει πολλα εδω μεσα. Εχω μερικες μερες που βλεπω τους διαλογους και βλεπω μονο
μικροκαυγαδακια και σχετικα λιγη ενημερωση. Τεσπα παντα ετσι ηταν και ετσι θα ειναι.
Επιστρεφοντας λοιπον στην πολη ειδα οτι εχω χασει σχεδον ολα τα τηλεφωνα. Θα σκεφτεστε τωρα οτι
αυτος μπηκε για να ψαχουλεψει τηλεφωνα απο μασαζομαγαζα εδω αλλα οσοι με ξερουν ξερουν οτι δεν ειναι
του στιλ μου. Λοιπον τον αγγλιοφωρο παραμασχαλα και πριν λιγες μερες ξαναρχησα την ερευνα μου.
Πηγα σε αρκετα καινουργια ιδριματα ειδα αρκετα καλα κομματια και ανακαλυψα και παλι παλιες μου αδυναμιες.
Υπομονη θα ακολουθησει σχετικη αναφορα απλα τωρα βαριεμαι να γραφω.

Τους φιλικους μου χαιρετισμους PARANOMOS68  :sunglasses: :sunglasses:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
(...)απο οτι βλεπω εχουν αλλαξει πολλα εδω μεσα. Εχω μερικες μερες που βλεπω τους διαλογους και βλεπω μονο μικροκαυγαδακια και σχετικα λιγη ενημερωση. Τεσπα παντα ετσι ηταν και ετσι θα ειναι. (...)
Καλησπέρα. Λίγο αντιφατικό ή μου φαίνεται; :huh:
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
πω ρε μαγκες , τοσο καιρο παρακολουθω το θρεντ και ολο τα ιδια και τα ιδια, ο ταδε ειναι προμοτορας της ταδε , ο αλλος ειναι της αλλης.... κουραστικο και αηδια να διαβαζεις εδω μεσα. παντε λιγο διπλα "μπουρδελοκατασταση θεσ/νικης" να διαβασετε, δεν εχει τετοια καραγκιοζηλικια
υ.γ και μη μου αρχισετε τις μαλ. που ησουν τοσο καιρο και γιατι δεν γραφεις κρητικες....
 

masterblaster1270

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Μετα απο 2 χρονια διαμονης στη θεσσαλονικη μπορω να πω πως η κατασταση στα μαγαζια της συμπρωτευουσας ειναι θλιβερη... Τοσο κακη εικονα που γιάυτο δεν γραφω κριτικες. Πηγα να δω σχεδον τα περισσοτερα καταστηματα αλλα εφυγα τρεχοντας τις περισσοτερες φορες. Δυστυχως στο χωρο του αισθησιακου μασαζ μονο η Νασια το χει λιγο αλλα μιλαει πολυ βρε παιδακι μου... ολα τα αλλα ειναι μονο για  :knockinb: κατι που εγω δεν ψαχνω. Ευχαριστω λοιπον τον φιλο που παλιοτερα μου εστειλε με πμ το τηλ της Νασιας. Αν καποιος εχει να μου πει κατι αντιστοιχο σε καλυτερη βερσιόν και εχει και τηλ ή πμ θα εκτιμηθει πολυ. ( τα λεφτα για τσαμπα δοκιμες τελος )
Α! και μια ενημερωση. Προ ενος μηνα πηγα σε μια ¨εμπειρη¨ που μαλλον ειναι η αβιζη βουλγαρα που ειχε αναφερθει παραπανω με το ευλιγιστο κορμι. τσαμπα 30 ευρω. Μου εκανε την αθωα. Εχει ενα γραφειο στον 4ο στη β.ηρακλειου 30.
την καλημερα μου και ευχαριστω εκ τον προτερων
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
υ.γ και μη μου αρχισετε τις μαλ. που ησουν τοσο καιρο και γιατι δεν γραφεις κρητικες....
Ωραία... Λοιπόν:
Ο ένας μπαίνει μετά από καιρό για να μας τα χώσει ότι, εν τη απουσία του, αναλωνόμαστε σε μικροκαβγάδες και γράφουμε γενικά ψιλοπαπαριές. Προαναγγέλει όμως ότι η επιστροφή του είναι εντυπωσιακή, να κάνουμε υπομονή, γιατί τώρα βαριέται...

Ο δεύτερος, που ασχολείται βασικά με άλλες εκφάνσεις του αγοραίου έρωτα (και καλά κάνει αφού γουστάρει), μπαίνει για να σχολιάσει ότι εδώ είναι αηδία και καραγκιοζιλίκια και να πετάξει την χιλιοειπωμένη καραμέλλα περί προμοτόρων και πολέμου μαγαζιών. Έτσι γενικά και αόριστα. Όσο για τις κρητικές, κατανοητό, ίσως έχει προτίμηση στις ροδίτισσες.

Ο τρίτος, μπαίνει για να πει τον πόνο του για μια ατυχή εμπειρία που είχε. Ειναι μεν αηδία τα μαγαζιά της πόλης, ο ίδιος δεν θέλει βασικά  :knockinb: αλλά αισθησιασμό (ενώ τα αντίστοιχα της Αθήνας είναι full στον αισθησιασμό..), αλλά όταν η άλλη του κανε την 'αθώα' (δηλαδή βασικά ο φίλος ήθελε και  :knockinb:) την ψώνισε.

Τέλος πάντων, επειδή ο κύριος σκοπός του νήματος είναι η ενημέρωση, δύο μόνο παρατηρήσεις:
1. Γενικά και αόριστα σχόλια και υποδείξεις για το επίπεδο του thread είναι αρμοδιότητα του administrator. Ειδικά είναι ανάρμοστο να γίνονται από μέλη χωρίς συνεχή παρουσία και ενδιαφέρον για το thread.
2. Το σχόλιο περί προμοτόρων κλπ. το χει μάθει κι η κουτσή Μαρία. Όποιος κάνει τέτοια σχόλια σωστό είναι να αναφέρεται συγκεκριμένα και με στοιχεία που να το υποστηρίζουν.
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Ωραία... Λοιπόν:
Ο ένας μπαίνει μετά από καιρό για να μας τα χώσει ότι, εν τη απουσία του, αναλωνόμαστε σε μικροκαβγάδες και γράφουμε γενικά ψιλοπαπαριές. Προαναγγέλει όμως ότι η επιστροφή του είναι εντυπωσιακή, να κάνουμε υπομονή, γιατί τώρα βαριέται...

Ο δεύτερος, που ασχολείται βασικά με άλλες εκφάνσεις του αγοραίου έρωτα (και καλά κάνει αφού γουστάρει), μπαίνει για να σχολιάσει ότι εδώ είναι αηδία και καραγκιοζιλίκια και να πετάξει την χιλιοειπωμένη καραμέλλα περί προμοτόρων και πολέμου μαγαζιών. Έτσι γενικά και αόριστα. Όσο για τις κρητικές, κατανοητό, ίσως έχει προτίμηση στις ροδίτισσες.

Ο τρίτος, μπαίνει για να πει τον πόνο του για μια ατυχή εμπειρία που είχε. Ειναι μεν αηδία τα μαγαζιά της πόλης, ο ίδιος δεν θέλει βασικά  :knockinb: αλλά αισθησιασμό (ενώ τα αντίστοιχα της Αθήνας είναι full στον αισθησιασμό..), αλλά όταν η άλλη του κανε την 'αθώα' (δηλαδή βασικά ο φίλος ήθελε και  :knockinb:) την ψώνισε.

Τέλος πάντων, επειδή ο κύριος σκοπός του νήματος είναι η ενημέρωση, δύο μόνο παρατηρήσεις:
1. Γενικά και αόριστα σχόλια και υποδείξεις για το επίπεδο του thread είναι αρμοδιότητα του administrator. Ειδικά είναι ανάρμοστο να γίνονται από μέλη χωρίς συνεχή παρουσία και ενδιαφέρον για το thread.
2. Το σχόλιο περί προμοτόρων κλπ. το χει μάθει κι η κουτσή Μαρία. Όποιος κάνει τέτοια σχόλια σωστό είναι να αναφέρεται συγκεκριμένα και με στοιχεία που να το υποστηρίζουν.
Ε εισαι αστειος τελικα.Χαχαχαχα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.143
Like
8.125
Πόντοι
2.356
κάνεις μέγα λάθος καθόλου αστείος δεν είναι

ίσα ίσα που τα είπε μια χαρά,

εγώ προσωπικά δέχομαι κριτικές από ενεργά άτομα κ όχι από αυτούς που έχουν να γράψουν ένα χρόνο η δεν εχουν γραψει ποτε

αν εμείς λέμε μαλακιες γράψτε εσείς το σωστό αλλά μη κριτικάρετέ τους άλλους

οποίος κουράζεται να μας διαβάζει απλά διαβάζει άλλου
 

masterblaster1270

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εγω δεν εγραψα για να ενοχλησω κανεναν. Η αληθεια ειναι πως στην  Αθηνα λογω υπερπροσφορας μπορεις να βρεις αυτο που ακριβως ψαχνεις. Και οχι με τον αισθησιασμο δεν εννοω  :knockinb:. Λυπαμαι αν εννοχλησα καλο απογευμα...
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
κάνεις μέγα λάθος καθόλου αστείος δεν είναι

ίσα ίσα που τα είπε μια χαρά,

εγώ προσωπικά δέχομαι κριτικές από ενεργά άτομα κ όχι από αυτούς που έχουν να γράψουν ένα χρόνο η δεν εχουν γραψει ποτε

αν εμείς λέμε μαλακιες γράψτε εσείς το σωστό αλλά μη κριτικάρετέ τους άλλους

οποίος κουράζεται να μας διαβάζει απλά διαβάζει άλλου
Καθολου αστειοε δεν ειναι???? Τι λες φιλε μου?Μιλαει για αντιφασεις ενω αν διαβασεις τα μισα ποστ του ειναι κουτσομπολια της πουτσας?Και του το εχω ξαναπει με αλλο τροπο αλλα δεν εχει απαντησει?Μη λεμε οτι θελουμε.Και βεβαιως θα κρινουμε οποιον θεωρουμε οτι λεει μαλακιες.Θυμηθηκε ξαφνικα τον διαχειριστη του site οταν αυτος ειναι απ τους πρωτους που σπαμαρει ανηλεως.Συγγνωμη αλλα τα χω παρει τωρα και εκφραζομαι ετσι.Σεβομαι τα γραφομενα σου humax αλλα γυρνα κα λιγο πισω στο συγκεκριμενο ατομο και δες τι γραφει κατα περιοδους και ελπιζω να καταλαβεις.Αν οχι καλη καρδια.Αποψη σου και αποψη μου.Γκαλοπ του στυλ ποια τα εχει με ποια και οτι δεν τις γαμαμε καλα και γινονται λεσβιες και ξερει ποια παει που αλλα κριτικη για πιπες γαμησια και τετοια μηδεν.Και οχι δεν με νοιαζει αν γαμαει η οχι οπως ο αλλος ο μαλακας η μαλακισμενη τριαινα η ποσειδωνας γραφει αλλα ημαρτον.Ακομα κι εκει που τον κραζουνε απανταει κραζοντας αλλα ταυτοχρονα γλειφοντας.Μεγαλο ταλεντο μιλαμε.ΠΟΥΤΣΕΣ χειριστου ειδους.Ολα τ αλλα ειναι αλλα λογια ν αγαπιομαστε.Καταλαβαινω οτι μερικων η ζωη ξεκιναει και τελειωνει εδω μεσα αλλα οχι να το βουλωσουμε κιολας επειδη δεν εχουμε τοσο χρονο να γραφουμε
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Και τωρα που το ξαναειδα συγγνωμη για τα συντακτικοορθογραφικα αλλα τα πηρα
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Και οχι humax δεν κουραζομαι καθολου να διαβαζω αλλα οταν μπορω και διαβαζω και γραφω μετα ειναι οταν τρελαινομαι να διαβαζω μαλακιες.Και του συγκεκριμενου του το εχω ξαναπει.Μπορει να λεει αρκετα σωστα αλλα οταν διαβαζω γλειψιματα και κουτσομπολια με τρελαινει.Ας μεινει λοιπον σε αυτα και ας μην κρινει τους αλλους
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Και δεν μου λεει τιποτα εμενα προσωπικα αν ο τυπος εχει χιλιαδες ποστ παραπανω απο τη στιγμη που τα περισσοτερα ειναι παπαριες χειριστου ειδους ωραια ειπωμενες.Στ αρχιδια μου τον γραφω και τωρα ας επεμβει ο διαχειριστης.
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
Καθολου αστειοε δεν ειναι???? Τι λες φιλε μου?Μιλαει για αντιφασεις ενω αν διαβασεις τα μισα ποστ του ειναι κουτσομπολια της πουτσας?Και του το εχω ξαναπει με αλλο τροπο αλλα δεν εχει απαντησει?Μη λεμε οτι θελουμε.Και βεβαιως θα κρινουμε οποιον θεωρουμε οτι λεει μαλακιες.Θυμηθηκε ξαφνικα τον διαχειριστη του site οταν αυτος ειναι απ τους πρωτους που σπαμαρει ανηλεως.Συγγνωμη αλλα τα χω παρει τωρα και εκφραζομαι ετσι.Σεβομαι τα γραφομενα σου humax αλλα γυρνα κα λιγο πισω στο συγκεκριμενο ατομο και δες τι γραφει κατα περιοδους και ελπιζω να καταλαβεις.Αν οχι καλη καρδια.Αποψη σου και αποψη μου.Γκαλοπ του στυλ ποια τα εχει με ποια και οτι δεν τις γαμαμε καλα και γινονται λεσβιες και ξερει ποια παει που αλλα κριτικη για πιπες γαμησια και τετοια μηδεν.Και οχι δεν με νοιαζει αν γαμαει η οχι οπως ο αλλος ο μαλακας η μαλακισμενη τριαινα η ποσειδωνας γραφει αλλα ημαρτον.Ακομα κι εκει που τον κραζουνε απανταει κραζοντας αλλα ταυτοχρονα γλειφοντας.Μεγαλο ταλεντο μιλαμε.ΠΟΥΤΣΕΣ χειριστου ειδους.Ολα τ αλλα ειναι αλλα λογια ν αγαπιομαστε.Καταλαβαινω οτι μερικων η ζωη ξεκιναει και τελειωνει εδω μεσα αλλα οχι να το βουλωσουμε κιολας επειδη δεν εχουμε τοσο χρονο να γραφουμε
ακου συμφωνο και εγω ...εγω δεν μπηκα να γλειψο ΚΑΝΕΝΑΝ..ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ.. :uglystupid: :idiot: :uglystupid: ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΧΩΡΗΣ ΝΑ ΒΡΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑΝ απλος απανταω καταλαβες....και μιλαω μονο οταν ειμαι σηγουρος...καταλαβες... :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom