Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (6 μέλη και 24 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
κάνεις κριτική? τι ακριβώς κρίνεις? (για τα πακιστανικά της ανορθογραφίας σου ακόμα να πάρεις λεξικό) από πότε κρίνουν οι ιδιοκτήτες/μασατζούδες/προμότορες τους πελάτες?
Αυτό το έχουμε ξαναπεί σφε Gagarin: Κριτική στα γούστα μας δεν δεχόμαστε από κανέναν, ειτε πελάτη είτε μαγαζάτορα!
Ωστόσο πρέπει να παραδεχθούμε οτι ο Τρίενας δεν αρνήθηκε ποτέ οτι είναι μαγαζάτορας και δεν δρα συγκεκαλημένα!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Αντι να κανετε ,μερικοι,σαν απηδηχτες γκομενες,διορθωστε την ποιοτητα των υπηρεσιων στα μαγαζια σας,και να δεις πως θα ανεβει η δουλεια .......... ;) ;)
Σωστός ο νέος! Προτείνω από εδω και στο εξής να σταματησει η αντιπαράθεση! Οι μαγαζάτορες να βελτιώσουν τις παρεχόμενες υπηρεσίες τους κι όποιος ξαναγράψει ποστ να είναι μόνο ενημέρωση για την τελευταία συνεδρία μασαζοχαλάρωσης που είχε.
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
Ρε εισαι χαζος η το παιζεις?Σε ποιον τα λες αυτα για διαφημιση?Ο μονος που εκανε διαφημιση εδω μεσα μεταξυ τω 2 μας εισαι εσυ.Τα γραφομενα σου μενουν,δεν ειναι λογια του αερα.Το μονο που εχω να διαφημισω εγω ειναι τη δουλεια μου που δεν ειναι για το παρον φορουμ ενω εσυ το μαγαζι σου .Και τολμας να μας συγκρινεις?Μιλας για αξιοπρεπεια οταν εχεις κανει διαφημιση χειριστου ειδους?Και εσυ δεν βριζεις?Οποιος διαβασει ολα τα ποστ σου τα μισα και παραπανω ειναι για να βριζεις αυτους που τολμησαν να πουν κατι για σενα.Κομμενες οι κουβεντες μαζι μου λοιπον και πες τα σε αυτους που ψαρωνουν και δεν απαντανε στις παπαριες σου
ΤΟ ΧΑΖΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ.....ΚΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΥΔΟΜΑΔΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ BODY CENTER. 
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Δεν με νοιαζει ουτε σε ποια αναφερθηκες γιατι δεν ειναι γκομενα μου ουτε γιατι.Και στην τελικη δεν αναφερομαι σε ενα συγκεκριμενο ποστ σου αλλα σε πολλα.Για να το τελειωνουμε εδω θα στο ξαναπω.Οπως εκανες την αυτοκριτικη σου για κατι συγκεκριμενο καντο και για ολα τα ποστ σου και αν εχω αδικο αποψη σου.
Να το τελειώνουμε όντως. Αυτοκριτική ναι, να κάνω. Και κάνω συνεχώς. Δεν έχω όμως διαπιστώσει να είμαι γλυψιματίας και κωλοτούμπας. ΠΟΤΕ. Επειδή θεωρώ τους χαρακτηρισμούς αυτούς ιδιαίτερα σοβαρούς και απαξιωτικούς, δικαιούμαι να περιμένω τεκμηρίωση. Αποφεύγεις να το κάνεις... Δεκτά και pm.
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Σου ανεβασα ενα ποστ σου που αποδεικνυει κατα τη γνωμη μου τους χαρακτηρισμους που σου απεδωσα.Αν εσυ δεν καταλαβαινεις κατι τετοιο παω πασο.Εγω θελω απο σενα και απ ολους εδω μεσα να ενημερωνουν απλα για το πως περασαν εκει που πραγματικα πηγαινουν.Δεν θελω ουτε κουτσομπολια,ουτε εικασιες και υποθεσεις για μαγαζια και κοπελες επειδη ετσι τους ειπε ενας φιλος η το διαβασαν.Και δεν αναφερομαι σε εσενα αλλα μιλαω γενικα.Και οχι φιλε akarnan ο τριενας δεν μπηκε στα ισια και ειπε ειμαι ο ταδε η η ταδε και εχω αυτο το μαγαζι και σας ενημερωνω για τις κοπελες και τις υπηρεσιες τους.Διαβασε πως ξεκινησε τα γραφομενα του και θα καταλαβεις.Κια πως τα συχεχισε.Απλα οταν τον εκραξαν αρκετοι τοτε δεν ειχε τι αλλο να πει και γυρισε το παραμυθι.Ετσι για να λεμε τα πραγματα οπως εχουν
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Σου ανεβασα ενα ποστ σου που αποδεικνυει κατα τη γνωμη μου τους χαρακτηρισμους που σου απεδωσα(...)
Και το σχολίασα, μην επανερχόμαστε: υποννοείς ότι γλύφω και κωλοτουμπιάζω στη Μελίνα επειδή με...στρίμωξε;
Δεν απάντησες ξεκάθαρα. Πες ρε παιδί μου, ΝΑΙ ή ΟΧΙ. Τόσο δύσκολο είναι;

Πάντως για την Τρίενα έχεις απόλυτο δίκιο
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
...Εγω θελω απο σενα και απ ολους εδω μεσα να ενημερωνουν απλα για το πως περασαν εκει που πραγματικα πηγαινουν.
Ο.Κ. λοιπόν! ξεκίνα πρώτος να δώσεις το παράδειγμα, δώσε μια ενημέρωση από εκεί που πήγες τελευταία φορά και τα υπολοιπα για το τι ρόλο βαράει ο καθένας εδω μέσα ας τ΄αφήσουμε στην κρίση του καθενός μας!
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Ο.Κ. λοιπόν! ξεκίνα πρώτος να δώσεις το παράδειγμα, δώσε μια ενημέρωση από εκεί που πήγες τελευταία φορά και τα υπολοιπα για το τι ρόλο βαράει ο καθένας εδω μέσα ας τ΄αφήσουμε στην κρίση του καθενός μας!
Τις κριτικες μου οταν παω τις εχω ανεβασει ολες.Αν δεν παω δεν γραφω χωρις να εχω ιδια αποψη.Το γαμημενο το στοιχημα και ο κωλοπαναθηναικος μου στερησαν μασαζακι αυτη τη βδομαδα.Και ναι βρισε με και πες οτι αν περιμενω απ το στοιχημα να ξεχαρμανιασω ζητω που καηκαμε. :2funny: :2funny:
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Και το σχολίασα, μην επανερχόμαστε: υποννοείς ότι γλύφω και κωλοτουμπιάζω στη Μελίνα επειδή με...στρίμωξε;
Δεν απάντησες ξεκάθαρα. Πες ρε παιδί μου, ΝΑΙ ή ΟΧΙ. Τόσο δύσκολο είναι;

Πάντως για την Τρίενα έχεις απόλυτο δίκιο
Ε ΝΑΙ.Τι δεν καταλαβαινεις παλικαρι μου καλο?Για υτο ανεβασα το ποστ σου.Ετσι το καταλαβα εγω.Αν αλλο ηθελες να πεις και αλλιως τα εγραψες πεσ το.Αν παλι ειμαι εγω τοσο βλακας και αυτο δεκτο
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
ΤΟ ΧΑΖΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ.....ΚΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΥΔΟΜΑΔΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ BODY CENTER. 
Προσοχή με το σαϊτ Σάκη! Την ορθογραφία των κειμένων να την επιμεληθείς ο ίδιος!
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Ωραία... Λοιπόν:
Ο ένας μπαίνει μετά από καιρό για να μας τα χώσει ότι, εν τη απουσία του, αναλωνόμαστε σε μικροκαβγάδες και γράφουμε γενικά ψιλοπαπαριές. Προαναγγέλει όμως ότι η επιστροφή του είναι εντυπωσιακή, να κάνουμε υπομονή, γιατί τώρα βαριέται...

Ο δεύτερος, που ασχολείται βασικά με άλλες εκφάνσεις του αγοραίου έρωτα (και καλά κάνει αφού γουστάρει), μπαίνει για να σχολιάσει ότι εδώ είναι αηδία και καραγκιοζιλίκια και να πετάξει την χιλιοειπωμένη καραμέλλα περί προμοτόρων και πολέμου μαγαζιών. Έτσι γενικά και αόριστα. Όσο για τις κρητικές, κατανοητό, ίσως έχει προτίμηση στις ροδίτισσες.

Ο τρίτος, μπαίνει για να πει τον πόνο του για μια ατυχή εμπειρία που είχε. Ειναι μεν αηδία τα μαγαζιά της πόλης, ο ίδιος δεν θέλει βασικά  :knockinb: αλλά αισθησιασμό (ενώ τα αντίστοιχα της Αθήνας είναι full στον αισθησιασμό..), αλλά όταν η άλλη του κανε την 'αθώα' (δηλαδή βασικά ο φίλος ήθελε και  :knockinb:) την ψώνισε.

Τέλος πάντων, επειδή ο κύριος σκοπός του νήματος είναι η ενημέρωση, δύο μόνο παρατηρήσεις:
1. Γενικά και αόριστα σχόλια και υποδείξεις για το επίπεδο του thread είναι αρμοδιότητα του administrator. Ειδικά είναι ανάρμοστο να γίνονται από μέλη χωρίς συνεχή παρουσία και ενδιαφέρον για το thread.
2. Το σχόλιο περί προμοτόρων κλπ. το χει μάθει κι η κουτσή Μαρία. Όποιος κάνει τέτοια σχόλια σωστό είναι να αναφέρεται συγκεκριμένα και με στοιχεία που να το υποστηρίζουν.

1. Δεν τα εχωσα σε κανεναν απλα εκανα μια διαπιστωση μαλλον εξεφρασα μια αποψη, τωρα αν αυτο σε πειραζει

  ε, δεν θα μου κλειεις και το στομα.

2. Δεν ειπα τιποτα για εντυπωσιακη επιστροφη απλα εγραψα οτι αφου κανω τις βολτες μου θα γραψω εδω μερικα πραγματα.

3. Σορρυ κιολας οτι ειπα οτι βαριεμαι, δεν ηξερα οτι ειναι τωρα υποχρεωτικο να γραφουμε αταν γουσταρεις εσυ.

4. Αν πλεον απαγορευεται να εκφρασουμε εδω καποιες σκεψεις και γνωμες δικες μας παρακαλω ενημερωστε με.


Υ.γ. Μου κανει εντυπωση η επιθεση σου την στιγμη που δεν με ξερεις, πραγμα που σημαινει οτι χωρις να

    αναφερω οποιοδιποτε ονομα θιχτηκες εσυ προσωπικα.



Φιλικα paranomos68
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Ε ΝΑΙ.Τι δεν καταλαβαινεις παλικαρι μου καλο?Για υτο ανεβασα το ποστ σου.Ετσι το καταλαβα εγω.Αν αλλο ηθελες να πεις και αλλιως τα εγραψες πεσ το.Αν παλι ειμαι εγω τοσο βλακας και αυτο δεκτο
Σε ρώτησα και πριν και δεν απάντησες καθαρά... Μάλιστα, ευχαριστώ για την ξεκάθαρη απάντηση.. "ΓΛΥΦΩ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ"....
Όπως θάλεγες και συ "Δεν περιγράφω άλλο"
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Σε ρώτησα και πριν και δεν απάντησες καθαρά... Μάλιστα, ευχαριστώ για την ξεκάθαρη απάντηση.. "ΓΛΥΦΩ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ"....
Όπως θάλεγες και συ "Δεν περιγράφω άλλο"
Tελειως ξεκαθαρα απαντησα απλα εσυ ηθελες να σπασουμε τους γιγαντες σε μαυροματικα(αυτα τα μικρα ξερεις).Και μην περιγραφεις δεν πειραζει.Να σαι καλα και παντα τετοια
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Ωραία λοιπόν τώρα που σταμάτησαν οι περιγραφές ας αρχίσουν οι ενημερώσεις!
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Διαπιστώνω μετά λύπης ότι το μόνο που δεν έχει επηρεάσει ακόμα η κρίση είναι η μαλακία στο κεφάλι σας. Μπαίνω να ενημερωθώ βλέπω 6-7 σελίδες απο τη Παρασκευή και σκέφτομαι "ωραία θα ξεστραβωθούμε και απο αυριο ενημερωμένοι θα πάμε για κατάθεση. Και διαβάζω τόσες μαλακίες που δεν υπάρχουν πουθενά ρε πούστη. Χαλαρώστε αλλάξετε thred ή καλύτερα και site και άντε στο διάολο. Μαλάκες εεέ μαλάκες.
Και μην απαντήσει κανείς. ΔΙΚΙΟ ΈΧΩ!!!!
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
433
Κριτικές
5
Like
24
Πόντοι
1
Προταση!!!
Θα κανουμε ενα νεο thread με τιτλο "Ξεκατινιασμα"!!!Μολις βγαινει αντιπαραθεση θα μεταφερονται ολοι οι ενδιαφερομενοι εκει και δεν θα ενοχλειται κανεις απο τους υπολοιπους οι δε ξεκατινιαζοντες θα το απολαμβανουν κανονικα!
 

Gabriel11

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια , κουρασατε  . Ελεος , δεν  εχω καν  την  υπομονη , ουτε να  διαβασω πια . Ενταξει , δεν χρειαζεται να  ειναι καποιος  ιδιαιτερα  εξυπνος  για να  καταλαβει οτι  αναμεσα σε  οσους  γραφουν εδω  , ειναι  και ιδιοκτητες  μαγαζιών , προμοτορες  τους  αλλα  και  ιδιες κοπελες . Ας  γραφει  ο  καθενας  οτι  θελει . Μυαλο εχουμε και  πιστευω  ο  καθενας μπορει  να  καταλαβει  πεντε  πραγματα  και  να  αποφασισει  τι θα  κανει . Φτανει  πια .
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
Προσοχή με το σαϊτ Σάκη! Την ορθογραφία των κειμένων να την επιμεληθείς ο ίδιος!
καλιμερα..καλι βδομαδα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΚΑΛΟΟΟ :2funny: :2funny:..ΟΧΙ δεν το κανο εγω βαιβεα..γιατι δεν ξερο..το κανει εταιρεια......ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΡΘΟΓΡΑΦΕΙΑ... :2funny: :2funny: :2funny:περημενο τεχνικο να μου βαλη λεξικο.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
 καλιμερα..καλι βδομαδα... :περημενο τεχνικο να μου βαλη λεξικο.
Να του πεις να σου δειξει πως να ανεβάζεις φωτογραφίες των κοριτσιών για να ενημερωνόμαστε καλυτερα! Μια εικόνα χίλιες λέξεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom