Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
ΤΑ ΜΑΛΑΚΑΣ  και αυτα οχι σ εμενα.Αν οι αλλοι που βριζεις και κραζεις δεν απαντανε μην κανεις τα ιδια σε ολους.Και αν θες πες και σ εμενα να βρεθουμε για να δουμε ποσο γαμιας εισαι αγορι μου η κοριτσι μου η δεν με νοιαζει και στ αρχιδια μου.Συνεχεια μπαινεις και βριζεις τους παντες για το οτι δεν εισαι κοπελα  Μελινα η ποια αλλη αλλα εισαι αυτος που τα παιρνει απ το μαγαζι,οποτε ασε τις παπαριες.Μαγκια σου και δικαιωμα σου αλλα τον παππα αλλου.Παραδεξου το στα ισια και διαφημισε και τα μουνια του μαγαζιου σου και ασε τις ιστοριες για αγριους μαλακα
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Και μαθε να διαβαζεις.Γλειψιματια ειπα τον αλλον τον τυπο και οχι εσενα
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.014
Κριτικές
10
Like
5.117
Πόντοι
4.895
ακου συμφωνο και εγω ...εγω δεν μπηκα να γλειψο ΚΑΝΕΝΑΝ..ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ.. :uglystupid: :idiot: :uglystupid: ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΧΩΡΗΣ ΝΑ ΒΡΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑΝ απλος απανταω καταλαβες....και μιλαω μονο οταν ειμαι σηγουρος...καταλαβες... :uglystupid: :uglystupid:
κάνεις κριτική? τι ακριβώς κρίνεις? (για τα πακιστανικά της ανορθογραφίας σου ακόμα να πάρεις λεξικό) από πότε κρίνουν οι ιδιοκτήτες/μασατζούδες/προμότορες τους πελάτες?
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Σε κοβω για σοβαρο ατομο,μην μπαινεις στο τριπακι,αυτοι κανουν την δουλεια τους,και απο τα δυο "στρατοπεδα",οικονομικη κριση εχουμε οπως λενε,ο καθενας προσπαθει οπως μπορει.
Απο τοτε που μπηκαν και γεμισαν με σχολια το νημα σταματησα να γραφω και δεν ασχολουμαι,θα προτεινα το ιδιο και για σενα,αστους να μαλωνουν η να εκθειαζουν τις "κοπελλες τους",
τουλαχιστον εχει πλακα το θρεντ...
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Σε κοβω για σοβαρο ατομο,μην μπαινεις στο τριπακι,αυτοι κανουν την δουλεια τους,και απο τα δυο "στρατοπεδα",οικονομικη κριση εχουμε οπως λενε,ο καθενας προσπαθει οπως μπορει.
Απο τοτε που μπηκαν και γεμισαν με σχολια το νημα σταματησα να γραφω και δεν ασχολουμαι,θα προτεινα το ιδιο και για σενα,αστους να μαλωνουν η να εκθειαζουν τις "κοπελλες τους",
τουλαχιστον εχει πλακα το θρεντ...
Ναι αδερφε εχεις δικιο και το ξερω,αλλα δεν παει αλλο.Ελεος πια δηλαδη με τον καθε μαλακα εδω μεσα.Απ τη μια ο κουτσομπολης και ειμαι και πολυ επιεικης,απ την αλλη ο γαμιας της γειτονιας που τολμαει ενω εχει προφανως συμφεροντα σ ενα μαγαζι να βριζει και να απειλει.Και απορω και με αυτους που δεν εχουν απαντησει στα βρισιδια του συγκεκριμενου
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Ειλικρινά δεν κατάλαβα γιατί αυτή η επίθεση koulith. Θάθελα να σχολιάσω αρκετά, δεν θα το κάνω. Ίσως έχεις κι ένα δίκιο ότι διανθίζω υπερβολικά το λόγο μου. Μία μόνο απορία:
ΠΟΙΟΝ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΓΛΥΦΩ ΚΑΙ ΠΟΘΕΝ ΤΟΥΤΟ ΤΕΚΜΑΙΡΕΙ?
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Ναι αδερφε εχεις δικιο και το ξερω,αλλα δεν παει αλλο.Ελεος πια δηλαδη με τον καθε μαλακα εδω μεσα.Απ τη μια ο κουτσομπολης και ειμαι και πολυ επιεικης,απ την αλλη ο γαμιας της γειτονιας που τολμαει ενω εχει προφανως συμφεροντα σ ενα μαγαζι να βριζει και να απειλει.Και απορω και με αυτους που δεν εχουν απαντησει στα βρισιδια του συγκεκριμενου
Διασκεδασε το και αστους να ξεκατινιαζονται,μονοι τους προδιδονται.Τα μπινελικια χαρακτηριζουν αυτους που τα γραφουν...
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητή μου, ειλικρινά σου εύχομαι να κλείσεις επιτυχώς τη θητεία σου, και ό,τι καλύτερο στη μετέπειτα ζωή σου...
Ξαναλέω για μιά ακόμη φορά:
1. Το μαγαζί σας δεν μου είναι καθόλου αντιπαθές.
2. Είναι προς τιμήν σου που βγήκες στα ίσια να το διαφημίσεις.
3. Μ' ενοχλεί πολύ η συγκεκαλυμμένη διαφήμιση που ακολούθησε, και το επιθετικό ύφος που την συνόδευσε και την συνοδεύει ακόμη. (Ακόμη και τώρα μια απλή ερώτηση έκανα για την Έφη που έγραψε κάποιος (ποιός;) και δες τι απαντήσατε..)
4. Και όσον αφορά τις χοντρές, ποιά έχεις υπ' όψη σου, έτσι για να γινόμαστε συγκεκριμένοι.. Και θα κάνεις και κριτική τι γουστάρει ο πελάτης; Λίγη σεμνότητα παραπάνω θα σου ήταν ωφέλιμη.
5. Κι αν θες να ξέρεις, είσαι από τις γυναίκες που μ' αρέσουν..
Αυτα ειναι τα γραφομενα σου.Πες μου αν το ξαναδιαβασεις τι θελεις να αποδειξεις τελικα?Προς τιμην της που βγηκε να διαφημισει το μαγαζι της?Δεκτον.Σε πειραξε η υποβοσκουσα διαφημιση ομως?Δεκτον και αυτο.Κατα τ αλλα ομως το συγκεκριμενο μαγαζι σου ειναι συμπαθες και η συγκεκριμενη απ τις γυναικες που σου αρεσουν.Και μετα μιλας για αντιφασεις???Αλλα μηνυματα σου δεν θα μπω καν στον κοπο να τα σχολιασω.Κανε την αυτοκριτικη σου και αν νομιζεις οτι εισαι απο αυτους που συνεισφερουν στην αντικειμενικη ενημερωση και σε τιποτα παραπανω εχει καλως.Καλη καρδια
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Διασκεδασε το και αστους να ξεκατινιαζονται,μονοι τους προδιδονται.Τα μπινελικια χαρακτηριζουν αυτους που τα γραφουν...
Εχεις χιλια δικια φιλε μου στο ξαναλεω.Συγγνωμη αλλα απλα μ επιασε σημερα μετα απο τοσο καιρο που διαβαζω παπαριες.Λαθος μου χιλιες φορες και το ξερω
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Ειλικρινά δεν κατάλαβα γιατί αυτή η επίθεση koulith. Θάθελα να σχολιάσω αρκετά, δεν θα το κάνω. Ίσως έχεις κι ένα δίκιο ότι διανθίζω υπερβολικά το λόγο μου. Μία μόνο απορία:
ΠΟΙΟΝ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΓΛΥΦΩ ΚΑΙ ΠΟΘΕΝ ΤΟΥΤΟ ΤΕΚΜΑΙΡΕΙ?
Οσο για το ποθεν τεκμαιρεται το αφηνω αναπαντητο.Τον διαολο τον ιδιο γλειφεις...
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Αστειακι ηταν αυτο για να μην παρεξηγουμεθα...
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.275
Like
727
Πόντοι
96
Μήπως γνωρίζει κανείς την ακριβή διευθυνση του Βασίλη Κωλλέτη?
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Υποννοείς ότι γλύφω τι Μελίνα; Να κερδίσω τι ρε παλικάρι; Μίζα; Τζάμπα γαμήσι;  :2funny: :2funny:
Κι έγραψα 'όχι αντιπαθές', έχει μια διαφορά.
Α, και για το μαγαζί αυτό έγραψα σε ανύποπτο χρόνο, πριν εμφανιστούν τρίενες και μελίνες.

ok μη βαράς, συγγνώμη από το forum, και σε ένδειξη καλής θέλησης να σχολιάσω το (σχετικά) νέο της Μαρτίου (με αγγελία). Πρόσβαση αέρα-πατέρα, διευθύνων ΓΤΠ, τιμές 50-60-80, εργαζόμενες κάποιες εκ μεταγραφής εκ του Π. Χορν (της γνωστής Μελινοτάτης συμπεριλαμβανομένης). Not bad αλλά βγάζει κάτι σε decadence...
ΥΓ. Τώρα που κάνω de facto διαφήμηση νοιώθω πραγματικά μαλάκας
Προφανώς το promotion που του έκανα δεν ήταν ικανοποιητικό..
Και απ' ότι φαίνεται το υστερόγραφο αποδεικνύεται προφητικό
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Ειμαι απο αυτους παλικαρι που δεν υπονοουν τιποτα.Ειπα στα ισια αυτο που σκεφτομαι και που πηγαζει απο τα γραφομενα σου και τιποτα αλλο.Το ποιος εισαι και γιατι γραφεις αυτα που γραφεις δεν το ξερω.Ουτε λαμβανω στα σοβαρα αυτα που σου εχουν προσαψει κατα καιρους πολλοι εδω μεσα και βεβαια δεν αναφερομαι στο βλακα τον τσακα.Απλα κρινω αυτα που λες γιατι ειλικρινα δεν τα καταλαβαινω.Ουτε τα κουτσομπολια σου εν ειδει γκαλοπ που δεν προσφερουν τιποτα,ουτε τις κωλοτουμπες σου οταν σε στριμωχνουν...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.163
Like
8.249
Πόντοι
2.356
κάνεις μέγα λάθος καθόλου αστείος δεν είναι

ίσα ίσα που τα είπε μια χαρά,

εγώ προσωπικά δέχομαι κριτικές από ενεργά άτομα κ όχι από αυτούς που έχουν να γράψουν ένα χρόνο η δεν εχουν γραψει ποτε

αν εμείς λέμε μαλακιες γράψτε εσείς το σωστό αλλά μη κριτικάρετέ τους άλλους

οποίος κουράζεται να μας διαβάζει απλά διαβάζει άλλου
οι προτασεις δε πηγαιναν σε σενα koulith αλλα αν δεις καλα πιο πανω θα καταλαβεις που
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
ΤΑ ΜΑΛΑΚΑΣ  και αυτα οχι σ εμενα.Αν οι αλλοι που βριζεις και κραζεις δεν απαντανε μην κανεις τα ιδια σε ολους.Και αν θες πες και σ εμενα να βρεθουμε για να δουμε ποσο γαμιας εισαι αγορι μου η κοριτσι μου η δεν με νοιαζει και στ αρχιδια μου.Συνεχεια μπαινεις και βριζεις τους παντες για το οτι δεν εισαι κοπελα  Μελινα η ποια αλλη αλλα εισαι αυτος που τα παιρνει απ το μαγαζι,οποτε ασε τις παπαριες.Μαγκια σου και δικαιωμα σου αλλα τον παππα αλλου.Παραδεξου το στα ισια και διαφημισε και τα μουνια του μαγαζιου σου και ασε τις ιστοριες για αγριους μαλακα
ΤΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ....στο παιχνιδη που στινετε ΑΝΑΤΟΛΗ ΔΥΣΗ ΠΑΙΞΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ.... :idiot: εδω μεσα δεν εβρισα κανεναν μονο εσι εμενα και εγω εσενα....καταλαβατε...ΚΑΙ οσο για διαφημιση ειπαρχουνε πιο αξιοπρεπεις τροποι...καταλαβατε αυτα και τελλος.. και δεν εχουμε αναγκη να μας διαφημισει κανεις..ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ...... 
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Ειμαι απο αυτους παλικαρι που δεν υπονοουν τιποτα.Ειπα στα ισια αυτο που σκεφτομαι και που πηγαζει απο τα γραφομενα σου και τιποτα αλλο.Το ποιος εισαι και γιατι γραφεις αυτα που γραφεις δεν το ξερω.Ουτε λαμβανω στα σοβαρα αυτα που σου εχουν προσαψει κατα καιρους πολλοι εδω μεσα και βεβαια δεν αναφερομαι στο βλακα τον τσακα.Απλα κρινω αυτα που λες γιατι ειλικρινα δεν τα καταλαβαινω.Ουτε τα κουτσομπολια σου εν ειδει γκαλοπ που δεν προσφερουν τιποτα,ουτε τις κωλοτουμπες σου οταν σε στριμωχνουν...
Στα ίσια δεν είπες... Σε ρώτησα ΠΟΙΟΝ ΓΛΥΦΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ και δεν απάντησες.
'Κωλοτούμπες όταν με στριμώχνουν'.. πάλι δεν καταλαβαίνω πού αναφέρεσαι..
Εκεί που έχεις απόλυτο δίκιο και πραγματικά ήταν μεγάλο λάθος μου, ήταν η αναφορά στα προσωπικά κάποιας. Πράγματι προσπαθώντας να κάνω τον έξυπνο υπέπεσα σε ατόπημα. Της ζητώ συγγνώμη και νάναι καλά. Ελπίζω να μην της δημιούργησα κάποιο πρόβλημα..
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
466
Πόντοι
3.245
Αντι να κανετε ,μερικοι,σαν απηδηχτες γκομενες,διορθωστε την ποιοτητα των υπηρεσιων στα μαγαζια σας,και να δεις πως θα ανεβει η δουλεια .......... ;) ;)

 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
ΤΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ....στο παιχνιδη που στινετε ΑΝΑΤΟΛΗ ΔΥΣΗ ΠΑΙΞΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ.... :idiot: εδω μεσα δεν εβρισα κανεναν μονο εσι εμενα και εγω εσενα....καταλαβατε...ΚΑΙ οσο για διαφημιση ειπαρχουνε πιο αξιοπρεπεις τροποι...καταλαβατε αυτα και τελλος
Ρε εισαι χαζος η το παιζεις?Σε ποιον τα λες αυτα για διαφημιση?Ο μονος που εκανε διαφημιση εδω μεσα μεταξυ τω 2 μας εισαι εσυ.Τα γραφομενα σου μενουν,δεν ειναι λογια του αερα.Το μονο που εχω να διαφημισω εγω ειναι τη δουλεια μου που δεν ειναι για το παρον φορουμ ενω εσυ το μαγαζι σου .Και τολμας να μας συγκρινεις?Μιλας για αξιοπρεπεια οταν εχεις κανει διαφημιση χειριστου ειδους?Και εσυ δεν βριζεις?Οποιος διαβασει ολα τα ποστ σου τα μισα και παραπανω ειναι για να βριζεις αυτους που τολμησαν να πουν κατι για σενα.Κομμενες οι κουβεντες μαζι μου λοιπον και πες τα σε αυτους που ψαρωνουν και δεν απαντανε στις παπαριες σου
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Στα ίσια δεν είπες... Σε ρώτησα ΠΟΙΟΝ ΓΛΥΦΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ και δεν απάντησες.
'Κωλοτούμπες όταν με στριμώχνουν'.. πάλι δεν καταλαβαίνω πού αναφέρεσαι..
Εκεί που έχεις απόλυτο δίκιο και πραγματικά ήταν μεγάλο λάθος μου, ήταν η αναφορά στα προσωπικά κάποιας. Πράγματι προσπαθώντας να κάνω τον έξυπνο υπέπεσα σε ατόπημα. Της ζητώ συγγνώμη και νάναι καλά. Ελπίζω να μην της δημιούργησα κάποιο πρόβλημα..
Δεν με νοιαζει ουτε σε ποια αναφερθηκες γιατι δεν ειναι γκομενα μου ουτε γιατι.Και στην τελικη δεν αναφερομαι σε ενα συγκεκριμενο ποστ σου αλλα σε πολλα.Για να το τελειωνουμε εδω θα στο ξαναπω.Οπως εκανες την αυτοκριτικη σου για κατι συγκεκριμενο καντο και για ολα τα ποστ σου και αν εχω αδικο αποψη σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom