Νέα

Μελινόσπιτο (Σολωμού 59 - 1ος όροφος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 355
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
ξέχασα, απογευματινή βάρδια
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
την πατρίτσια να βρείτε παιδιά....την πατρίτσια...που δουλεύει αυτό το υπέρμουνο?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Η Ναταλί (μεγαλοκοπέλα, με κοντό μαλί και αρκετά κιλάκια) για όποιον την αναζητά εντοπίστηκε σε μπουρδελάκι της οδού Αγκύρας και με 20Ε κάνει τα πάντα.
      για αυτο εχει εξαφανιστει τοσο καιρο απο εκει.    χατηρικωs μεγαλοκοπελα και με αρκετα κιλακια. :grin: .    πεσανε οι μετοχεs τηs.
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι γίνεται ρε παιδια... κανενας δεν έχει κάτι καινούργιο;  :think: πείτε ρε παιδιά... αυριο θα πάρω το innova από το συνεργείο...χωρις παπι δεν φτάνουμε εκει κάτω...
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
εγώ πήγα προχθές και δεν απαντάγαν....μάλλον ήταν όλες απασχολημένες
 

pigasos_

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
25
Like
75
Πόντοι
10
Μαλλον αμα ηταν μια κοπελα η αντε δυο κ δουλευανε κ οι δυο ποιος να  :think:ανοιξει?? Παντος απο δικη μου επισκεψη με Μελινα τα πραγματα ηταν πεσμενα.... :jerking: βαρεμαρα υπηρχε αρκετηηηη...
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Χθεσινή επίσκεψη στο ίδρυμα.
Παρούσες 2 κοπέλες, εκ των οποίων η μία μου άνοιξε την πόρτα.
Μου είπαν ότι υπήρχε ακόμα μία, αλλά ήταν στο δωμάτιο!?
Δεν ξέρω, αλλά δεν μου φάνηκε οργανωμένο το ίδρυμα... μάλλον στα πρόθυρα διάλυσης θα έλεγα, οπότε την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια.
Αλήθεια, η Δέσποινα η ερωτιάρα, που έχει πάει ρε παιδιά? Ξέρει κανένας συνάδελφος?
(μου είπαν στο ίδρυμα ότι θα έρθει....αύριο, αλλά το ίδιο μου είπαν και πριν 15 ημέρες που είχα περάσει!!)
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
... περασα χτες μεσημερι δεν ανοιγαν :tickedoff:... πηγα εριξα ενα βόλι στην Μαρνης  :rockon: :rockon: :rockon: (αν και δεν γουσταρω τις ξεπέτες του  :knockinb:)....  χανουν πελατες...
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
... περασα χτες μεσημερι δεν ανοιγαν :tickedoff:... πηγα εριξα ενα βόλι στην Μαρνης  :rockon: :rockon: :rockon: (αν και δεν γουσταρω τις ξεπέτες του  :knockinb:)....  χανουν πελατες...
κυριακη  πρεπει να ειναι κλειστα
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
οσον αφορα την Δέσποινα θα διαφωνισω για το στοματικο.
Κανει πολυ καλό στοματικο με ρουφηγματα, φτυσιματα, deepthroat, gag κτλ.
είναι απο τις κορυφες για εμένα
H ΣΟΛΩΜΟΥ κεντρο δεν ειναι κοντα στη μαρνης?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Nαι, παράλληλη της Στουρνάρη είναι από την μεριά της Ομόνοιας.
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΓΙΟΛΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ ...Οταν ζήτησα Λόλα ή Δεσποινα  να περιμένω και δεν πήγα μαζί της ... μου είπε ότι τελικα κατι τους έτυχε και φύγαν απο πίσω πόρτα... :s&m_3: :s&m_3: (δεν την γουστάρω την καριόλα γιατί με έχει κολλήσει παρασημα ... για αυτο δεν πάω μαζί της . :() Με το ζόρι δηλαδή. ΜΑΥΡΟ ΚΑΡΓΙΟΛΑ που σε έχουμε κάνει χρυσή...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΓΙΟΛΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ ...Οταν ζήτησα Λόλα ή Δεσποινα  να περιμένω και δεν πήγα μαζί της ... μου είπε ότι τελικα κατι τους έτυχε και φύγαν απο πίσω πόρτα... :s&m_3: :s&m_3: (δεν την γουστάρω την καριόλα γιατί με έχει κολλήσει παρασημα ... για αυτο δεν πάω μαζί της . :() Με το ζόρι δηλαδή. ΜΑΥΡΟ ΚΑΡΓΙΟΛΑ που σε έχουμε κάνει χρυσή...

:new_shocked: φίλε δεν ξέρω αν ατο έγραψες πάνω στα νεύρα σου, αλλά αν ισχύει καλό θα ήταν να ενημέρωνες από τότε που το 'χες πάθει για να 'χουμε και οι υπόλοιποι το νου μας...
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:new_shocked: φίλε δεν ξέρω αν ατο έγραψες πάνω στα νεύρα σου, αλλά αν ισχύει καλό θα ήταν να ενημέρωνες από τότε που το 'χες πάθει για να 'χουμε και οι υπόλοιποι το νου μας...
δεν ειναι καθολου στα νεύρα μου... έχεις ένα δίκιο αλλά... απορώ πως δεν έχουν εμφανιστει και άλλοι συναγωνιστές που σε sms μιλαμε να πουν τιποτα
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
η μελινα ειναι στρατηγος?
αμα ειναι να ξερουμε
για πεστε
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μιλάω μόνο για αυτή . Δεν λέω για τις άλλες ... 
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
Η Ναταλί (μεγαλοκοπέλα, με κοντό μαλί και αρκετά κιλάκια) για όποιον την αναζητά εντοπίστηκε σε μπουρδελάκι της οδού Αγκύρας και με 20Ε κάνει τα πάντα.
πολυ χαλια εμφανιση ,αλλα πολυ καλο μασαζ
λες να κανει και στο μπουρδελο μασαζακι?
 

scorpioss

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
τελικα η δεσποινα ειναι εκει η οχι
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
Μου είπαν ότι υπήρχε ακόμα μία, αλλά ήταν στο δωμάτιο!?

Αλήθεια, η Δέσποινα η ερωτιάρα, που έχει πάει ρε παιδιά? Ξέρει κανένας συνάδελφος?

η δεσποινα ηταν στο δωματιο,
παντρεμενη γυναικα που να τρεχει στο αυτόφωρο???  :2funny:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom