Νέα

Μελινόσπιτο (Σολωμού 59 - 1ος όροφος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 355
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Σκεύτηκα να ξεκινήσουμε διαφορετικά τόπικ για κάθε ένα από τα "Μεγάλα" του ελαίου ιδρύματα ώστε οι συναγωνιστές να βρίσκουν ποιο εύκολα πληροφορίες και κριτικες για τις χειροπρακτικές (και όχι μόνο) κοπελίτσες........
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
pleasure που σαι ρε?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ανοιξε κι ενα "σκυλοσπιτο" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
D

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Έρε!!!! ΜΑΣΑΖ που σας χρειάζετε λέω εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 
OP
OP
D

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο ίδρυμα στις 24/9.
κοπέλες: Μελίνα (γλυκήτατη, έχω πάρει στο παρελθόν, Δέσποινα, μια κάποια Daniela??? νομίζω ,είχε το στύλ "να σε βάλω κατω να σε γαμίσω να ξεχάσεις το όνομά σου" αλλά δεν ενέδωσα, και άλλη μία τόσο αδιάφορη που δεν θυμάμε ούτε όνομα.
Πέρασα με Δέσποινα, είχα πάει με αποστολή, μασάζ καλό έδειχνε να ήξερε τι κάνει και όχι απλα να σου πασαλίβει λάδι, δεν ασχολήθηκε καθόλου με δάχτυλα ούτε ποδιών ούτε χεριών αλλά ήταν πολύ αισθησιακή, ανταποκρίνετε θετικά σε χάδια και φιλιά, δυνατό της σημείο το καλαμάκι (για τα γουστα μου τουλάχιστον) έχει τεχνική, αλλά δεν την χρησημοποιεί για να σε τελειώσει και να φύγει απο το δωμάτιο, πριζολίτσα καλοψημένη, ζουμερή-ζουμερή, πολύ καλή συμετοχή light GFE σε γενικές γραμμές μου άρεσε, συννενόηση σε καλά Ελληνικά (είναι 4 χρόνια Ελλάδα μου είπε).
Συμπερασματικά 8.5/10 αξίζει το 70άρι σίγουρα και πιστεύω πως την επόμενη φορά θα είναι ακόμα καλύτερη μιας και έδειχνε λίγο κρατημένη, σε σύγκριση με Μελίνα απλά καμία σχέση..... άλλο πράγμα το Καρπουζι κι άλλο το Πεπόνι. Η Μελίνα έχει καλύτερο μασαζ αλλά είναι εντελός τυπική σε όλα τα υπόλοιπα.
 
OP
OP
D

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
χθεσινη επισκεψη στο μελινισπιτο. πηγαινα για δεσποινα αλλα μολις εφευγε γιατι ειχε γενεθλια. ετσι πηρα αυτη τη ψηλη με την εκφυλη φατσα. παιδια απο μασσαζ γαματα αλλα απο τα υπολοιπα σκετη καυλα.απο την αρχη μου ειπε οτι ειμαι ωραιος αντρας θα με φαει κτλ κτλ αλλα κυριολεκτικα το εννοουσε. γλυψιμο παντου παντου, καλαμακι τελειο να μη ξεκολαει,ξεσκισμα απο παντου κ στο κρεβατι κ κατω στο πατωμα κ τελειωμα στη μαπα. χρονος 1 ωρα κ κατι. εχω γυρισει σχεδον ολα τα μαγαζια που αναφερονται εχω φαει μουφες, εχω περασει σουπερ, αλλα τετοια εμπειρια ποτε σε μασαζ.
Παράθεση από τον συναγωνιστή "1111"
 

Apatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
γεια χαρα σε ολους....!!!
ρε παιδια η διευθυνση ποια είναι??
Σολωμού 59???οροφος??
και κατι τελευταίο
αφου διαβασα και για το ζανοσπιτο
εχω μπερδευτεί???Δέσποινα υπάρχει και στα δυο???ποια ειναι η καλη???που λετε??με full προγραμμα???

ευχαριστώ
 

Apatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
1ος παρε αυτην την δεσποινα

ευχαριστώ φίλε μου....θα δοκιμάσω σημερα το απογευμα ..ξερεις μηπως μεχρι τι ωρα δουλευει??εχει full προγραμμα απο οτι καταλαβαινω για να μου την προτεινεις..

σε ευχαριστώ για την αμεση ενημερωση
 

nude

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
44
Πόντοι
0
Παίδες και αγαπητοί συναγωνιστές καλησπέρα. Είμαι καινούργιος στο φορουμ, και ειλικρινα ωφειλω να εκφρασω τα θερμά μου συγχαρητήρια για την πολυ καλή δουλειά που κάνετε στον τομέα της ενημέρωσης. 
Μετά από αρκετη περιήγηση και αρκετό διάβασμα στις σελίδες του φορουμ πηρα την απόφαση και πήγα για μασαζακι στη Σ59. Εκεί πέτυχα Δέσποινα και χωρίς δισταγμό, μετά τις καλές κριτικές που διάβασα, μπήκα. Η κοπέλα είναι αστέρι. Μετά από ένα δυνατό μασαζακι ακολούθησε φραπέ με καλαμάκι πίνοντας όλον τον αφρό , χαλαρωτικό μασαζακι στην πορεία και εν συνεχεία ξανά φραπεδακι με μπριζολίτσα καλοψημένη και ζουμερή σερβίροντας τη μου στο τέλος με κουλουράκι. Παίδες έμεινα κατενθουσιασμένος και όλα αυτά με 70+20 tips έτσι για τον καλό χαρακτήρα που έδειξε. Το φραπεδάκι τέλειο με φτυσιματα, βαθύ, σκαμπιλάκια κτλ.
Μπραβο συναγωνιστές για τη δουλειά που κάνετε και πάλι.
Στέλνω αυτό το ποστ έτσι για να σας ευχαριστήσω και να σας μεταδώσω με χαρα την εμπειρία μου 
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Μετά από ένα δυνατό μασαζακι ακολούθησε φραπέ με καλαμάκι πίνοντας όλον τον αφρό , χαλαρωτικό μασαζακι στην πορεία και εν συνεχεία ξανά φραπεδακι με μπριζολίτσα καλοψημένη και ζουμερή σερβίροντας τη μου στο τέλος με κουλουράκι. Παίδες έμεινα κατενθουσιασμένος και όλα αυτά με 70+20 tips έτσι για τον καλό χαρακτήρα που έδειξε.  

δηλαδη  " εκσπερματωσες '' δυο φορες μονο με 70 + 20 ?  μηπως κανεις καποιο λαθος ?
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
δε νομίζω να κάνει λάθος...  :rolleyes:
 

nude

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
44
Πόντοι
0
Ναι φιλε μου δυο φορές γιαυτό και το έξτρα τιπ. Σας λέω το κορίτσι είναι αστέρι.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
εεεεεε  τοτε πρεπει να παμε . . .
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Μόνο που τη δεύτερη φορά θα αργήσουμε πολύ και θα ιδρώση το κορίτσι
 

vcostis

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει αν η Δέσποινα κάνει ακάποτο και πάιρνει στο στόμα τους χυμούς??
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom