Νέα

Μελινόσπιτο (Σολωμού 59 - 1ος όροφος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 355
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ποια ειναι αυτη ρε συ...?
δεν κανει για σενα, δεν εχει βυζαρα :2funny:  αλλα  εγω οταν ειναι δεσποινα και λολα στο μαγαζι, δεν ξερω ποια να διαλεξω( αυτο τα λει ολα.)    ξηγημενα κοριτσια και τα 2.    28 χρονων- ξανθια- γαλανοματα- μετριο προσωπο- ωραιο σωμα( αν και εχει 3 παιδια)  και στο προγραμμα κανει κοντρεs με την δεσποινα( για οσουs καταλαβαινουν ).  φθανει η διαφημηση.  δεν γραφω αλλα.  αν εγραφα λεπτομερειεs θα επιαναν μια σελιδα.  οι γνωριμιεs  γινονται απο κοντα και οχι τι λεει ο καθε εναs.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
να σαs δωσω και ενα νεο( για οσουs που πιθανον, να μην το ξερουν? ).   ΛΟΛΑ  ξαναγυρισε μετα απο  1,5 - 2 χρονια απουσιαs.

έλα ρε!!!!!σε λίγο θα γυρίσει και η αμάντα το θωρηκτό με την πατρίτσια την απόλυτη μουνάρα!!!!!!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
έλα ρε!!!!!σε λίγο θα γυρίσει και η αμάντα το θωρηκτό με την πατρίτσια την απόλυτη μουνάρα!!!!!!
και θα εχουμε την dream-team.  :grin:    παντωs ειμαι περιεργοs ρε pathos,  αν θα υπαρχει καμμια ενημερωσoυλα  απο κανενα  αγαπητο συναδελφο.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
ρε τη λολα... :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
σημερον   δεσποινα  -  λολα  -  λιλια( δουλευε εκει πριν 2,5 χρονια περιπου.  νταρντανοειδεs ξανθο μιλφ).  και καθρην( πρωτη φορα την εβλεπα. νταρντανα και αυτη ,καστανη γυρω στα 27).
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
σημερον   δεσποινα  -   λολα   -   λιλια( δουλευε εκει πριν 2,5 χρονια περιπου.  νταρντανοειδεs ξανθο μιλφ).   και καθρην( πρωτη φορα την εβλεπα. νταρντανα και αυτη ,καστανη γυρω στα 27).

ελα ρε μελίνα φέρε την πατρίτσια πίσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τη λίλια τη μπαζόλα τί να την κάνουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????????
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Αγαπητοι φιλοι!
Αν και χρονια στον στιβο του πληρωτεου ερωτα,
στα ενλογο σπιτια ειμαι παρθενος.
Θελω λοιπον την βοηθεια απο τους ειδικους.
Μαρεσουν τα μεγαλα μπαλκονια και η  κοπελες με πιασιματα.
Ερωτηση 1: η μελινα και η δεσποινα που τοσα εχω διαβασει πως ειναι εμφανισιακα;
Ερωτηση 2: μπριζολα ονομαζεται το γαμισι;
Ευχαριστω
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
σημερον  δεσποινα  -  λολα  -  λιλια( δουλευε εκει πριν 2,5 χρονια περιπου.  νταρντανοειδεs ξανθο μιλφ).  και καθρην( πρωτη φορα την εβλεπα. νταρντανα και αυτη ,καστανη γυρω στα 27).
τι νταρντανες και ετσι ρε συ...πεστο καθαρα...βυζια μεγαλα εχουν....!!!....χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ!!!!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
τι νταρντανες και ετσι ρε συ...πεστο καθαρα...βυζια μεγαλα εχουν....!!!....χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ!!!!
  ενταξει βυζαρουδεs ειναι,  αλλα εχουν και αυτο το νταρντανοειδεs  τυπο σωματοs που τα χαλαει ολα( εντελωs υποκειμενικο).  
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
πηγα και πηρα μια θεσσαλονικια? την κατερινα θα νε για καμια 10 μερες αποτι μου πε
πολυ καλο μασαζ μετρια μπριζολα θα ελεγα
70 ευρω κοστος
ηταν δεσποινα λολα και η λιλια που μου φανηκε σαν να χει το μεγαλυτερο βυζι
καλη? την εχει παρει κανεις?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
η δεσποινα εχει πολυ αγχοs τωρα τελευταια. πολυ φοβοs.    πηγαμε με ενα φιλαρακι απο εδω μεσα, ο οποιοs πηγαινε για πρωτη φορα.  μαλιστα εκεινη την μερα το δεσποινακι ειχε και γενεθλια.  2 φορεs απο πριν με ρωτησε( μηπωs ειναι μπατσοs ο φιλοs σου) ,  και μια τριτη ακομη οταν βγηκε απο το δωματιο. :2funny:    τηs λεω τι λεs τωρα ρε δεσποινακι?  και αν ακομη ηταν  θα σου εκανα εγω αυτο το πραγμα?  εδω με ξερειs 2 χρονια τωρα.    και ολα αυτα γιατι ο φιλοs  εχει τρομερη φατσομπατσα και προσωπο και σωμα.  αλλα ειναι καλο και ξηγημενο παιδι.      στο τελοs πειστηκε  η δεσποινα και ολα καλα.    τα ακουs φατσομπατσα  :2funny:?  πρεπει να πηγαινειs και με καποιον γνωστο οταν πηγαινειs για πρωτη φορα σε καποιο μαγαζι.  αλλιωs δεν θα  :knockinb: 
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
η δεσποινα εχει πολυ αγχοs τωρα τελευταια. πολυ φοβοs.    πηγαμε με ενα φιλαρακι απο εδω μεσα, ο οποιοs πηγαινε για πρωτη φορα.  μαλιστα εκεινη την μερα το δεσποινακι ειχε και γενεθλια.   2 φορεs απο πριν με ρωτησε( μηπωs ειναι μπατσοs ο φιλοs σου) ,  και μια τριτη ακομη οταν βγηκε απο το δωματιο. :2funny:    τηs λεω τι λεs τωρα ρε δεσποινακι?   και αν ακομη ηταν  θα σου εκανα εγω αυτο το πραγμα?   εδω με ξερειs 2 χρονια τωρα.    και ολα αυτα γιατι ο φιλοs  εχει τρομερη φατσομπατσα και προσωπο και σωμα.  αλλα ειναι καλο και ξηγημενο παιδι.      στο τελοs πειστηκε  η δεσποινα και ολα καλα.     τα ακουs φατσομπατσα  :2funny:?   πρεπει να πηγαινειs και με καποιον γνωστο οταν πηγαινειs για πρωτη φορα σε καποιο μαγαζι.   αλλιωs δεν θα   :knockinb:  

Την έχω πατήσει εγώ φιλαράκο στο συγκεκριμένο 2 φορές.. μπατσόφατσα τελείως..  :2funny:
Την μια οκ. Δεν μίλησα έσκασα το 60άρι για να μου χαϊδεύουν την πλάτη.  :uglystupid:
Την δεύτερη όμως δε μάσησε ο μανωλιός..ΠΗΡΑΝΕ Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ.. ΟΥΤΕ ΕΥΡΩ .  :rockon:
Και σημειωτέων πως η 1η από τη 2η επίσκεψη είχαν διαφορά 3 μέρες. "Φεύγω της λέω τώρα (Βιβή ή Βίκυ την λέγανε αν θυμάμαι καλά) και πάω να τα ακουμπήσω στην Μάρνης" της λέω.  :2funny:

ΩΠ !!! ΩΠ !! ΓΡΑΨΕ ΛΑΘΟΣ . Στο άλλο στο Ζανόσπιτο είχε γίνει αυτό .. Σ54 6ος. SORRY.
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
...επειδή έχω επιθυμήσει την "αγαπησιάρα" Δέσποινα, και έχω να την τιμήσω παάάάρα πολύ καιρό, ξέρεις κανείς εάν κάνει ακάποτο, και από πίσω???
Την τελευταία φορά που την είχα πάρει, (πριν πολύ καιρό, ομολογώ) δεν πρόλαβα ούτε στάση να αλλάξω από την καύλα μαζί της.
Και θυμάμαι ότι έκανε και τίμιο μασάζακι...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
...επειδή έχω επιθυμήσει την "αγαπησιάρα" Δέσποινα, και έχω να την τιμήσω παάάάρα πολύ καιρό, ξέρεις κανείς εάν κάνει ακάποτο, και από πίσω???
Την τελευταία φορά που την είχα πάρει, (πριν πολύ καιρό, ομολογώ) δεν πρόλαβα ούτε στάση να αλλάξω από την καύλα μαζί της.
Και θυμάμαι ότι έκανε και τίμιο μασάζακι...
  δεν υπαρχει κατι που να μην κανει.    αλλα επειδη εχει πολλη δουλιτσα, βρισκει και καποιεs δικαιολογιεs πχ. κρυβεται και δεν βγαινει,  λεει οτι ειναι κλεισμενη με ραντεβου κλπ.    πρεπει να  δουλευουν και καποιεs αλλεs.( οι οποιεs δεν υστερουν απο υπηρεσιεs σε τιποτα).
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
  δεν υπαρχει κατι που να μην κανει.    αλλα επειδη εχει πολλη δουλιτσα, βρισκει και καποιεs δικαιολογιεs πχ. κρυβεται και δεν βγαινει,  λεει οτι ειναι κλεισμενη με ραντεβου κλπ.    πρεπει να  δουλευουν και καποιεs αλλεs.( οι οποιεs δεν υστερουν απο υπηρεσιεs σε τιποτα).
Εμ βέβαια, γιατί μετά θα αρχίσει η ζήλια, η "ψώρα" κλπ... δίκιο έχει. Ξέρει τι κάνει, για να διατηρήσει τη θέση της ακέραια.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

Καθυστερημένη αναφορά συνεδριάς από αφηρημάδα:

Επίσκεψη στο μαγαζί αμέσως με το άκουσμα επιστροφής της Λόλας πριν από 3 βδομάδες περίπου, οπότε και έτρεξα να την συναντήσω.
Ξανθιά , ψηλούτσικη για κοπέλα, όμορφη φατσούλα (βγάζει κάτι από τσαμπουκά) και κορμί επίσης καλό (ίσως όχι τόσο καλό όσο της Δέσποινας και νομίζω παλιότερα ήταν καλύτερο). Αναμφίβολα ανεβάζει τον πήχη της ποιότητας στο κατάστημα.
Κατά τα άλλα, το μασάζ το δυνάμωσε πάρα πολύ σε σχέση με παλιά (στα όρια τραυματισμού(!) γι΄αυτό της ζήτησα απαλό), στα υπόλοιπα αμέρικαν κλαρινέ άνευ προσθήκης, δυνατό, στα γνωστά υψηλά στάνταρ του μαγαζιού (βλέπε Δέσποινα-Μελίνα), και ψητό σχάρας μάλλον κάπως άνοστο (εδώ χωρίς να είναι κακή, δεν πιάνει τα στάνταρ των άλλων δύο), πάντως είναι φιλότιμη, δεν δείχνει να βιάζεται, αλλά θα μπορούσε να συμμετέχει πιο ενεργά (οι άλλες δύο είναι πιο παθιάρες, έστω και αν το παίζουν - το παίζουν καλά).
Συμπερασματικά, καλή επιλογή αλλά μάλλον πρέπει να της βρεις κάποιο κουμπί για να περάσεις καλύτερα (εγώ πάντως δεν το βρήκα). Αξίζει όμως σίγουρα για το εξαιρετικό  :pipa1:!

(Για την Δέσποινα, το είχα παρατηρήσει κι εγώ από παλιά ότι πολλές φορές κρυβόταν και δεν έβγαινε στην πασαρέλα με τις υπόλοιπες, μάλλον για να δουλέψουν κι εκείνες (κι εγώ σε αυτό το συμπέρασμα είχα καταλήξει). Δεν συμφωνώ βέβαια με αυτήν την τακτική.)
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
πρωτη μου φορα στο συγκεκριμενο μαγαζι,συνεδρια με λολα.μασαζακι αρκετα καλο ,δυνατο οπως μου αρεσει.ακολουθως μολις εσπασε ο παγος περασαμε στο ψητο το οποιο κρινεται ικανοποιητικο. χωρις να θελω να πω κατι κακο γιατι περασα καλα,μονο παραπονο το φτωχο ροστερ. μια κοπελα που μου ανοιξε,δε μου ειπε το ονομα της και η λολα με την οποια περασα.στα + οτι και οι 2 ηταν ομορφες.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom