Νέα

Παρτούζα «Τρελοβασούλα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kavlokalikantzaros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Είχαμε αρχίσει να χάνουμε άσχημα τη μπάλα με το Τριουμβιράτε. Οι συνεχόμενες παρτούζες, οι
απανωτές μας επιτυχίες με τα εύκαιρα και πάντα διαθέσιμα ροκ κορίτσια, μας έσπρωχναν όλο
και πιο βαθιά στο βάλτο της αυτομυθολογίας μας. Πιστεύαμε ακράδαντα πως καμιά γυναίκα δεν
μπορούσε πια να μας αντισταθεί. Είχαμε εκπαιδεύσει τα πορνοένστικτά μας με τρόπο τέτοιο,
ώστε άμεσα αναγνωρίζαμε και αποπλανούσαμε τα διαθέσιμα θηλυκά, σε μια οποιαδήποτε
κοινωνική κατάσταση. Για δουλειές πραγματικές, ούτε λόγος. Οποιαδήποτε σχετική συζήτηση
ήταν ταμπού, αδιακρισία.

Σε κάθε κοπέλα σχεδόν, αφηγούμασταν μια διαφορετική ιστορία αναφορικά με την
επαγγελματική μας κατάσταση. Το είχαμε κάνει παιχνίδι. Την μια εβδομάδα βοηθοί σε
διαφημιστικό γραφείο, την άλλη security, πάντοτε αγαπημένο το ‘μεταφραστές’. Το σημαντικό
ήταν να μην μπορούσε να τσεκαριστεί το άλλοθι μας. Έτσι κι αλλιώς, από την στιγμή που
πληρώναμε τα ποτά, λίγο ενδιαφέρον είχαν οι κοπέλες για την προέλευση του παρά μας. Νέοι
και γυαλιστεροί, πώς ήταν δυνατόν να λέμε ψέματα; Δρέπαμε τους καρπούς μιας γενιάς
γυναικών παραμυθιασμένης από τα αβάσταχτα σαχλά επεισόδια του Sex & The City. Και το
γουστάραμε πολύ.

Την βραδιά που γνώρισα την Τρελοβασούλα, ο αδερφός μου με το Χρήστο είχαν οργανώσει
δυνατή παρτούζα. Είχαν προσκαλέσει τρεις κοπέλες εκείνο το βράδυ στο Κυψελόσπιτο : Την
Μυρτώ που ο αδερφός μου είχε διαμορφώσει από παρθένα πιτσιρικά σε υποτακτική και πειθήνια
ερωμένη, την Γιώτα, η οποία έκανε παρέα την Μυρτώ και της είχε εκμυστηρευτεί την
φαντασίωσή της να συμμετέχει σε μια παρτούζα και την Κατερίνα, την οποία δεν είχαμε
χαρτογραφήσει ακόμη. Η Βασούλα ήρθε μαζί τους σαν έξτρα δωράκι, σεταρισμένο θαρρείς από
τον Συμπαντικό Σκηνοθέτη, για την απόλαυσή μου και μόνο.

O αδερφός μου την ήξερε από τη Σχολή και μου είχε πει πως είχε καλή φήμη, γνώριζε από
ποιοτικό μπουλκουμέ. Μετά τα πρώτα ποτά, ο Χρήστος με τον αδερφό μου, την Μυρτώ και τη
Γιώτα, αποσύρθηκαν στην μια κρεβατοκάμαρα και έπιασαν δουλειά. Εγώ έμεινα στο σαλόνι με
την Κατερίνα και τη Βασούλα. Σκόπευα να τις ζεστάνω λίγο και κατόπιν να προσέλθουμε και
εμείς στο παρεάκι του μέσα δωματίου. Η Κατερίνα, αν και έδειχνε τσαχπίνα και είχε έρθει
βαμμένη, φτιαγμένη και με τα λαχταριστά λουκουμόβυζά της πεταμένα έξω, κόμπλαρε αισθητά
όταν ακούστηκε η πρώτη κωλοσφαλιάρα από το μέσα δωμάτιο.

Ο Χρήστος μούγκρισε ηδονικά : ‘Όλον πάρτο στο στόμα σου, καλά, δεν θέλω μισές δουλειές’.
Χαμογέλασα πονηρά στη κορίτσια. Η Κατερίνα έτρεξε στη κουζίνα και πήρε τηλέφωνο τον
αγαπητικό της. Πλησίασα τη Βασούλα. Μου έκανε εντύπωση πόσο μεγάλα ήταν τα βυζιά της.
Σε συνδυασμό με το ψηλό και αδύνατο σκαρί της, την καθιστούσαν γυναίκα-καρτούν.
Κουβέντιαζα περί ανέμων και υδάτων και ακούμπησα διακριτικά το χέρι μου στο μπούτι της.
Δεν έκανε κίνηση να το διώξει. Η Κατερίνα ήταν ακόμη στην κουζίνα. Κοίταξα την Βασούλα
στα μάτια. Της χαμογέλασα. Φιληθήκαμε. Αρχίσαμε να χουφτωνόμαστε. Τα βογκητά του
κουαρτέτου στο διπλανό δωμάτιο, μας έδιναν το ελεύθερο. Την παίρνω από το χέρι και της λέω
να πάμε στα παιδιά.

Τσίναγε. Ντρεπόταν. Της λέω πως δεν είναι τίποτα, να θα τους πάρουμε μόνο λίγο μάτι από την
πόρτα. Με ακολουθεί διστακτικά στο μικρό χολ. Κοιτάζουμε μέσα από την γερμένη πόρτα. Ο
Χρήστος περιποιείται τη μουνάρα της Γιώτας στα τέσσερα και ο αδερφός μου γαμάει αργά και
βαθιά το στοματάκι της Μυρτώς. Το χέρι μου γλιστράει ασυναίσθητα στον κώλο της Βασούλας.

‘Καλά φαίνεται να περνάνε μανάρι μου’

‘Ναι, ναι...’

‘Θες να πάμε μέσα να γίνουμε περισσότεροι;’

‘Όχι ντρέπομαι, δε μπορώ, θέλω να το σκεφτώ, δεν το έχω ξανακάνει.’

Έκανα μαλακία που δεν το ζόρισα περισσότερο, καθώς ήταν έτοιμη να πέσει. Ήμουν όμως
γαμώτο, παθολογικά αγαπούλης.

Πήγαμε στο δωμάτιό μου και ελευθέρωσα τα πλούσια βυζιά της από το φόρεμα. Ξεκίνησα να
περιποιούμαι τις μεγάλες, σκουρόχρωμες και καλοσχηματισμένες ρώγες της. Ο πούτσος μου
ασφυκτιούσε μέσα στο μποξεράκι. Η Βασούλα αποδείχτηκε πράγματι ιδιαίτερα ταλαντούχα στο
γαμήσι. Το πρόσωπο κοριτσιού-της-διπλανής-πόρτας της σε συνδυασμό με τα πορνογραφικά της
βυζιά, με έφτιαχναν απίστευτα. Κάναμε ένα ωραίο γαμήσι και της ζήτησα να τελειώσω στα
κανόνια πολυτελείας της. Δέχτηκε με χαρά και περηφάνια.

Το ηδονικό κουαρτέτο των παιδιών, επίσης ήρθε σύντομα στην κορύφωσή του με ουρλιαχτά που
αντήχησαν σε ολόκληρο τον Κυψελόδρομο. Μαζευτήκανε ξανά όλοι στο σαλόνι και συνεχίσαμε
να πίνουμε. Χαζογελάγαμε ζαβλακωμένοι όλοι εκτός από την Κατερίνα, που με κάποιο
πρόσχημα είχε φύγει ενόσω ήμασταν απασχολημένοι με τις φίλες της. Ήξερε πως είχε χάσει την
ευκαιρία της, όχι να γαμηθεί, αλλά να ‘φανεί’ στα μάτια των υπόλοιπων κοριτσιών.

Με την Βασούλα γίναμε ζευγαράκι για τρεις περίπου εβδομάδες. Γαμιόταν δυνατά, με μια εσάνς
απελπισίας που στην αρχή ήταν ανώμαλα θελκτική, μα σύντομα έγινε κουραστική. Έκανε ό,τι
της ζητούσα. Ζαρτιέρες, διχτυωτά καλσόν, πανηγυρικά χυσίματα στο προσωπάκι της. Δυνατό
κρεβάτι. Όταν ερχόταν όμως στη συζήτηση, επιδείκνυε μια ανησυχητικά εφηβική ψυχοσύνθεση.
Δεν διέθετε ούτε το ελάχιστο από την δήθεν κουλτουρογοητεία της Νεφέλης, που τόσο
απεγνωσμένα αναζητούσα.

Ο χωρισμός μας συνοδεύτηκε από κάποιες μικρό-υστερίες της Βασούλας. Τις ξεπέρασε και
εμένα μαζί, σχετικά εύκολα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.359
Κριτικές
8
Like
11.065
Πόντοι
3.786
αυτές είναι οι καλές ιστορίες, που δεν είναι πολύ πιστευτές. Μόνο που δεν έβαλες αναλυτική περιγραφή των φάσεων ρε φίλε, ασε τους χωρισμούς και την Κατερίνα και δώσε την τσόντα στο λαό.
 

Ilove anal

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
20
Εγώ λέω να μας μαζέψεις σε καμία παρτουζα :buck2:
 
OP
OP
Kavlokalikantzaros

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Έχω γαμηθεί στα γέλια ρε. Αυτά συνέβησαν προ Χριστού ασούμ, σκηνικά μέσα δεκαετίας '00, τότε που ήμουν ακόμα ζωντανός :cheesy:
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
837
Πόντοι
311
Το απόσπασμα είναι αν δεν κάνω λάθος απο το βιβλιο του Γιωργη Φιλιππου ο Αγιος ψευτης ο Κυψελιώτης
Υπάρχει ελευθερα στο διαδικτυο, ρίξτε μια ματιά, εμένα μου αρεσε
 
OP
OP
Kavlokalikantzaros

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Μερακλής, είπα να προμοτάρω διακριτικά, η πλήρης εμπειρία είναι διαθέσιμη δωρεάν στο βιβλίο, για τους υψηλούς μύστες :cheesy:
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
837
Πόντοι
311
Έτυχε και το διάβασα στην καραντίνα που έψαχνα δωρεάν ebooks για μα σκοτώσω την ώρα μου
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
9
Like
3.281
Πόντοι
456
Μανωλιο εσυ εισαι;Αλλαξες τροπο γραφης;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom