Νέα

Με ξεγέλασε και μου ξεπαρθένιασε τον κώλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaitaki39
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
119
Like
271
Πόντοι
21
δεν ανεβαζω φωτο εδω ειναι επικυνδινα αλλιως θα ανεβαζα μια με σεξι καβλοτριπες ανοιχτες ...ας λενε οτι θελουν δεν με νοιαζει ....με την κομπλεξιλα θα μεινουν κ γω με τις γεματες τρυπες μου
Μην ακούς κανέναν @kaitaki39 ! Συνέχισε να γλεντάς το μουνί και τον κώλο σου! Απόλαυσε την ζωή, γαμήσου ατελείωτα και πάρε όσο πιο πολύ καύλα μπορείς! Το σεξ είναι από το ομορφότερα πράγματα στο κόσμο και ειδικά αν το κάνεις με αυτούς που γουστάρεις!
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
119
Like
271
Πόντοι
21
Αυτη η ιστορια μου θυμισε καποια που επειδη δεν μπορουσα να την ξεπαρθενιασω απο τον κωλο λογω μεγεθους ζητησα τη βοηθεια του Θαναση του Βουλκανιζατερα που ημασταν τοτε φιλοι.
Του ειπα θα ρθεις κι εσυ ως φιλικη συμμετοχη.
Θα γαμησουμε την Γιαννα μουνι εγω κωλο εσυ μερικες φορες να την ανοιξεις και μετα θα μπαινω κι εγω κυριλε.
Μου λεει ενταξει ρε μαγκα θα της ζυγοσταθμισω τη σουφρα και θα την ευθυγαμησω κιολας για να την οδηγησεις μετα εσυ με ανεση.
Ελα μου ομως που η Γιαννα βρηκε τον πουτσο του Θαναση γλυκο σαν μελι...με βελουδινη αισθηση,οτι ακριβως ζητουσε...μια 14 ποντη κρεατινη βεργα που τη χαιδευε σαν ανοιξιατικος πρωινος ηλιος στην κωλοτρυπα...
Κι ετσι εκανε μαζι του παραλληλη σχεση και βρισκοντουσαν στα κλεφτα σα ρομαντικο ζευγαρι...
Εγω συγκινουμαι με κατι τετοια...
Κι ετσι οταν το μαθα προσφερθηκα να γινω κουμπαρος τους οπερ και εγενετο.Τους παντρεψα με χαρα.Κι απο τοτε οταν καμμια φορα ο Θανασης εχει δουλεια στο βουλκανιζατερ παω σπιτι του και κραταω συντροφια στη γυναικα του η οποια με κερνα "τουρκικο" καφε και "παξιμαδι"
:fuck1::headbang2:
τελικά δεν κατάλαβα...είναι καλά να έχουμε φίλους με βουλκανιζατέρ ή όχι?
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.047
Κριτικές
27
Like
17.309
Πόντοι
7.415
Ρε τον Αποστολη,συνεχιζει το νημα ακαθεκτος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom