Νέα

Mazoo and the Zoo - 2 καβλιτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: Νομίζω ότι για όλα φταίει το πονηρό σας μυαλό. Η σημερινή νεολαία βλέπει αυτά τα θέματα με μια αθωότητα που δεν έχει καμία σχέση με τις κακές σκέψεις που κάνετε εσείς.

[youtube=425,350]JPnInoPZnP4[/youtube]
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
νομιζω οτι πιο ευκολα τρωνε την πουτσα σημερα παρα το αγγουρι,μπουκωσε πολυ ασχημα το μικρο.οσο για τον kalis μας καυλωσες κανονικα με τα βιντεακια,ασε που θα ξυπναω πρωι πρωι να τον παιζω με αυτες τις μουνιτσες που ειδα
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Τώρα άμα πω ότι από το τραγουδάκι αυτό μου άρεσε το ξανθό θα είμαι εντελώς εκτός θέματος?
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.274
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
οσο για τον kalis μας καυλωσες κανονικα με τα βιντεακια,ασε που θα ξυπναω πρωι πρωι να τον παιζω με αυτες τις μουνιτσες που ειδα
Αμ εγώ δεν φτιαχτηκα πρωί πρωί???
Τώρα άμα πω ότι από το τραγουδάκι αυτό μου άρεσε το ξανθό θα είμαι εντελώς εκτός θέματος?
Τι λες ρε αδερφέ,η καμήλα ξέρεις τι μ@@@@άρα είναι??? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

omorfopedo

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
437
Like
1
Πόντοι
1
καλα αυτη η μαλακω εφαγε το αγγουρι με τη φλουδα? ημαρτον! εντελως μαλακες με το φαι οι ξενοι
καλα ελεγε σε μια ταινια ο Βουτσας σε εναν αμερικανο: "εσεις τρωτε μαρμελαδα με ρεγγα"
 

PanosK32

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
το μελαχροινο πιπινι με το πορτοκαλι φορεμα στο κλιπ του "παπαγάλου" το παντρευομαι κιόλας !!!!! :rockon:
οποιος εχει περισσοτερα στοιχεια για το πιπινι,εδω !
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
καλα αυτη η μαλακω εφαγε το αγγουρι με τη φλουδα? ημαρτον! εντελως μαλακες με το φαι οι ξενοι
καλα ελεγε σε μια ταινια ο Βουτσας σε εναν αμερικανο: "εσεις τρωτε μαρμελαδα με ρεγγα"
Αυτό σε πείραξε εσένα???Αλλωστε επιστήμονες λένε ότι όλες οι φλούδες σε λαχανικά και φρούτα όπου τρώγονται είναι θρεπτικές και βοηθάνε στη λειτουργία του πεπτικού συστήματος!Ξερει τι κάνει η κοπέλα!!! Εσείς την παρεξηγήσατε!!!Εχει επιστημονικό μήμήνυμα το clip!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
KALIS τα έω δει από την πρώτη στιγμή!!!!! Τώρα βλέπω ευχάριστα ΑΛΤΕΡ με τις μικρές!!!!!
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Αυτό σε πείραξε εσένα???Αλλωστε επιστήμονες λένε ότι όλες οι φλούδες σε λαχανικά και φρούτα όπου τρώγονται είναι θρεπτικές και βοηθάνε στη λειτουργία του πεπτικού συστήματος!Ξερει τι κάνει η κοπέλα!!! Εσείς την παρεξηγήσατε!!!Εχει επιστημονικό μήμήνυμα το clip!

Το σωστό να λέγεται. Η φλούδα έχει τις βιταμίνες. Βέβαια το ότι ξέρει τι κάνει σηκώνει συζήτηση γιατί με τις μαλακίες που ανεβάζει η συγκεκριμένη στο youtube παίζει να της κάνει επίσκεψη κανένας Φρέντυ Κρούγκερ.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Αυτό σε πείραξε εσένα???Αλλωστε επιστήμονες λένε ότι όλες οι φλούδες σε λαχανικά και φρούτα όπου τρώγονται είναι θρεπτικές και βοηθάνε στη λειτουργία του πεπτικού συστήματος!Ξερει τι κάνει η κοπέλα!!! Εσείς την παρεξηγήσατε!!!Εχει επιστημονικό μήμήνυμα το clip!

Σωστός! Και είμαι σίγουρος ότι όταν παίρνει πίπα θα καταπίνει και το σπέρμα που έχει κι αυτό ένα σωρό θρεπτικές ουσίες!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Πως με πιάνεις ρε συνονόματε...
 

Επισκέπτης
Ή αυτά τα πιπινάκια είναι ε π ί τ η δ ε ς σκέτη καύλα ή εμείς έχουμε γίνει πορνόγεροι κολόγεροι μπαμπάδες...Aυτά τα τρομακτικής καύλας πιπινάκια συνοδοιπόροι μου δεδομένου να βγουν στο γυαλί τραγουδάνε μέχρι και παιδικά τραγουδάκια.Γι αυτό γαμάνε μερικοί αβέρτα κάτι τέτοια μόνο με υποσχέσεις...Φαντάσου λοιπόν να γαμάς ένα από αυτά και στην τιβί να βλέπεις το βίντεο κλιπ του..TI ΣOY KANΩ ΠOYTANAKI MOY????
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.274
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
KALIS τα έω δει από την πρώτη στιγμή!!!!! Τώρα βλέπω ευχάριστα ΑΛΤΕΡ με τις μικρές!!!!!
Από την πρώτη στιγμή τα είδες?Δηλαδή γύρω στις 20-11 και δεν ενημερώνεις και τους άλλους μπαμπάδες συναγωνιστές??Ωραία,συγχαρητήρια... :rockon: :rockon: :rockon:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
  Οπως ειπα σε αλλο thread η παλια παρουσιαστρια του Kids Songs ηταν πολύ καλύτερη!!!!!!!!!!

  Το κακο ειναι μηπως  καποια μερα θα καταντησουμε σαν τον γερο στον ισοβίτη του Αρκα και αωτι να  φαντασιωνόμαστε την παρουσιαστρια να φαντασιωνόμαστε την καμήλα!!!!!!!!!!!!!!
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
  Οπως ειπα σε αλλο thread η παλια παρουσιαστρια του Kids Songs ηταν πολύ καλύτερη!!!!!!!!!!

  Το κακο ειναι μηπως  καποια μερα θα καταντησουμε σαν τον γερο στον ισοβίτη του Αρκα και αωτι να  φαντασιωνόμαστε την παρουσιαστρια να φαντασιωνόμαστε την καμήλα!!!!!!!!!!!!!!

μιλας και δε ξερεις πως ειναι η κοπελα που κανει την καμηλα γι αυτο :cheesy:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.274
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
Τι Britney Spears και Shakirες και Lopez!!!!Μαzoo and the zoo το νέο καυλοσυγκρότημα λέμεεεε!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.153
Κριτικές
5
Like
58.682
Πόντοι
12.056
Εγω εχω και το cd  :dancing: :dancing:
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
φανταζομαι καυλες ο παπαγαλος :2funny: :2funny:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Πόσο έχει πάει η ταρίφα??
Χρόνια στην ψειρού εννοώ.


























Αξίζουν πάντως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom