Νέα

Μαυροβούνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sirio00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
δεν παιζει τιποτα εκει τυπε
απο πουτανες εννοω
αλλα πεστην σε μαυροβουνιες
δεν ειναι και πολυ δυσκολες
ολο και κατι θα φας

ΕΓΩ δεν παω με πουτανες μονο με εσκορτ γκέρλς στον χώρο μου ...........
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εν πάση περιπτωση εκλεισα χοτελ καλό ελπίζω, απο  booking .com Κανονισα καλου κακου
να εχω και  θυληκή παρεα εξ Σκοπίων και ειδομεν αν εχει κατι αξιολογο θα σας ενημερώσω.
αν οχι Πάω Αλβανια .......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ΕΓΩ δεν παω με πουτανες μονο με εσκορτ γκέρλς στον χώρο μου ...........
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εν πάση περιπτωση εκλεισα χοτελ καλό ελπίζω, απο  booking .com Κανονισα καλου κακου
να εχω και  θυληκή παρεα εξ Σκοπίων και ειδομεν αν εχει κατι αξιολογο θα σας ενημερώσω.
αν οχι Πάω Αλβανια .......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οχι με σκοπιανες ρε τυπε
χτυπα καμια κροατισσα :fuck2:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
τυπε ειναι εθνικο το ζητημα
μην μου πεις οτι εισαι τιποτα κομμουνιστης? :S

κατα καποια ενοια μου αρεσουν οι γυναικες ανεξαρτητου εθνικοτητας  αρκει να πληρουν τα στανταρ συμφωνα με τα δικα μου δεδομένα.


Οσο για τα κουμουνια κλπ μακρυα απο μένα ολοι οι πολιτικοσαχλαμαρακιδες.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
μαγκες καταπληκτικο μερος για διακοπες και φυσιολατρεις αλλα οχι για εμας και τα ενδειφεροντα μας απο περιοχή BAR - SVETI STEFAN - BUDVA.

ΚΑΤΑ ΑΡΧΑΣ  ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Κρυα νερα παγωμένα - πανακριβα ολλα, σε σχεση με Ελλαδα διπλες τιμες
κακο φαγητο και πανακριβο (σχεση ποιοτητας τιμης).
κακο service οτι χειροτερο μου εχει τυχη σαν αποψη για Μαυροβουνιο.
Αμοιβες Βαλκανικες 350 ευρο τον μηνα χωρις ρεπο 12ωρα παρακαλω.
εθνικο τους νομισμα ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Δεν ανηκουν στην ευρωπαικη ενωση.

Ευχη και καταρα να μην πατησετε ποτε το ποδι σας εκει 1000 φορες να πατε Αλβανια.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Εθνικο νομισμα ευρω; Διχως να ειναι στην ΕΕ?
Και...πανακριβα;
Δηλαδη αυτο δεν ειναι χωρα, ειναι ανεκδοτο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Εθνικο νομισμα ευρω; Διχως να ειναι στην ΕΕ?
Και...πανακριβα;
Δηλαδη αυτο δεν ειναι χωρα, ειναι ανεκδοτο!

Οτι ειπαι ο αλλαν νταλον. Η χωρα ειναι ανεκδοτο, και οι γκομενες ψωνισμενες ... Στο τσετινιε εχουν ακομα βεντετες. Γενικα δεν μπορω να συγκρινω παραλιες και ποιοτητα με την Ελλαδα, αν καποιος λεει το αντιθετο αστο να το λεει... Μονο για το περιβαλλον που ειναι πανεμορφο αξιζει..
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Οτι ειπαι ο αλλαν νταλον. Η χωρα ειναι ανεκδοτο, και οι γκομενες ψωνισμενες ... Στο τσετινιε εχουν ακομα βεντετες. Γενικα δεν μπορω να συγκρινω παραλιες και ποιοτητα με την Ελλαδα, αν καποιος λεει το αντιθετο αστο να το λεει... Μονο για το περιβαλλον που ειναι πανεμορφο αξιζει..

Κι εγω νομιζα οτι επειδη ειναι αναμεσα σε χωρες με ωραιες γυναικες, οτι θα ηταν κι εκει ωραιες.
Δεν εχει σλαβες εκει;
Αλλα και να εχει, αμα ειναι ολο το περιβαλλον αρνητικο, παλι δε λεει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom