Νέα

Μαυροβούνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sirio00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
φίλε μου καλή επιλογή έκανες όμορφο μέρος πολυ καλή φάσςη η BUDVA και καλό παιχνίδι γίνεται στο TROKANTERO ive music με πιπίνια απο όλες τις περιοχές τις Γιουγκοσλαβίας και πολλους απόδημους. καλή φάση επίσης το Sveti Stefan που μοιάζει με το λαγονήσι και αν είσαι τυχερός θα δείς πολλά εκεί , το Kotor είναι μια κλασσική παραθαλάσσια πόλη  χωρις όμως κάτι το ιδιαίτερο, τέλος για μπανιο και παιχνίδια  καλό είναι το Suto More κατι σαν την Παραλία Κατερίνης εκει θα ψαξεις να βρείς τον ΝΙΝΟ μεγάλη μορφή έχει ένα beach bar και είναι πολύ μεγαλη φίρμα  (δωστου χαιρετίσματα απο τον Djole Grk) α και για ψώνια και βίζιτες μόνο στο Βar στο λιμάνι τους (καθε λιμάνι και καημός  αν έχεις ακουστά)
αυτη ειναι ενημερωση!
μπραβο μεγαλε! :rockon:
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
61 ειναι ρε τυπε
οχι ρε απλα το ειπα σε στυλ οτι δεν ειναι ακριβως διπλα διπλα
με παπι δανεικο :2funny: :2funny: :2funny:

ωραιο μουνι ασπρο μ-β-ουναρα. 61 χλμ απο θεσσαλονικη? πας και με πλοιο η αεροπλανο απο αθηνα?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ωραιο μουνι ασπρο μ-β-ουναρα. 61 χλμ απο θεσσαλονικη? πας και με πλοιο η αεροπλανο απο αθηνα?
61 η 70 οπως λεει και ο ποιητης πιο πανω :2funny: ειναι η αποσταση απο κοτορ-ντουμπροβνικ τυπε μου
γουσταρεις μαυροβουνιες μεγαλε και εσυ???
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
φίλε μου καλή επιλογή έκανες όμορφο μέρος πολυ καλή φάσςη η BUDVA και καλό παιχνίδι γίνεται στο TROKANTERO ive music με πιπίνια απο όλες τις περιοχές τις Γιουγκοσλαβίας και πολλους απόδημους. καλή φάση επίσης το Sveti Stefan που μοιάζει με το λαγονήσι και αν είσαι τυχερός θα δείς πολλά εκεί , το Kotor είναι μια κλασσική παραθαλάσσια πόλη  χωρις όμως κάτι το ιδιαίτερο, τέλος για μπανιο και παιχνίδια  καλό είναι το Suto More κατι σαν την Παραλία Κατερίνης εκει θα ψαξεις να βρείς τον ΝΙΝΟ μεγάλη μορφή έχει ένα beach bar και είναι πολύ μεγαλη φίρμα  (δωστου χαιρετίσματα απο τον Djole Grk) α και για ψώνια και βίζιτες μόνο στο Βar στο λιμάνι τους (καθε λιμάνι και καημός  αν έχεις ακουστά)




 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
φίλε μου καλή επιλογή έκανες όμορφο μέρος πολυ καλή φάσςη η BUDVA και καλό παιχνίδι γίνεται στο TROKANTERO ive music με πιπίνια απο όλες τις περιοχές τις Γιουγκοσλαβίας και πολλους απόδημους. καλή φάση επίσης το Sveti Stefan που μοιάζει με το λαγονήσι και αν είσαι τυχερός θα δείς πολλά εκεί , το Kotor είναι μια κλασσική παραθαλάσσια πόλη  χωρις όμως κάτι το ιδιαίτερο, τέλος για μπανιο και παιχνίδια  καλό είναι το Suto More κατι σαν την Παραλία Κατερίνης εκει θα ψαξεις να βρείς τον ΝΙΝΟ μεγάλη μορφή έχει ένα beach bar και είναι πολύ μεγαλη φίρμα  (δωστου χαιρετίσματα απο τον Djole Grk) α και για ψώνια και βίζιτες μόνο στο Βar στο λιμάνι τους (καθε λιμάνι και καημός  αν έχεις ακουστά)


 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
 

Συνημμένα

  • 308px-Buducnost-Podgorica_svg.png
    308px-Buducnost-Podgorica_svg.png
    21,5 KB · Εμφανίσεις: 100

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
για παρτυ του τυπου αρκανς :rockon:
 

Συνημμένα

  • monte.jpg
    monte.jpg
    252,7 KB · Εμφανίσεις: 137

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Άλλο το Μαυροβούνιο κι άλλο το μαυρομούνιο
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
φίλε μου καλή επιλογή έκανες όμορφο μέρος πολυ καλή φάσςη η BUDVA και καλό παιχνίδι γίνεται στο TROKANTERO ive music με πιπίνια απο όλες τις περιοχές τις Γιουγκοσλαβίας και πολλους απόδημους. καλή φάση επίσης το Sveti Stefan που μοιάζει με το λαγονήσι και αν είσαι τυχερός θα δείς πολλά εκεί , το Kotor είναι μια κλασσική παραθαλάσσια πόλη  χωρις όμως κάτι το ιδιαίτερο, τέλος για μπανιο και παιχνίδια  καλό είναι το Suto More κατι σαν την Παραλία Κατερίνης εκει θα ψαξεις να βρείς τον ΝΙΝΟ μεγάλη μορφή έχει ένα beach bar και είναι πολύ μεγαλη φίρμα  (δωστου χαιρετίσματα απο τον Djole Grk) α και για ψώνια και βίζιτες μόνο στο Βar στο λιμάνι τους (καθε λιμάνι και καημός  αν έχεις ακουστά)

Δωσε ποιο πολλες πληροφοριες για sveti stefan αν εχεις.
Θα ειμαι εκει 31 Ιουλιου με 6 Αυγουστου.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
πηγαινε μαυροβουνιο..εχει τουρισμο.. και μετα τιρανα να σου φυγει η μαγκια απο τα μουνια
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
πηγαινε μαυροβουνιο..εχει τουρισμο.. και μετα τιρανα να σου φυγει η μαγκια απο τα μουνια

foufoute aσε τα κολπα και πες αν ξερεισ κατι  συγκεκριμένο για την περιοχή και μην  μιλάς για Τιρανα σε μενα........!!!!!!!
εχω προσωπικη αποψη και εμπειρεία.........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
foufoute aσε τα κολπα και πες αν ξερεισ κατι  συγκεκριμένο για την περιοχή και μην  μιλάς για Τιρανα σε μενα........!!!!!!!
εχω προσωπικη αποψη και εμπειρεία.........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πηγε φιλος μου περυσι

και δεν ειναι φιδιας γιατι μιλαμε για ανθρωπο 40 χρονων, μορφωμενος με πολλα χιλιομετρα σε γυναικες

αυτο που μου ειπε ειναι οτι απο τα μουνια που ειδε βραδυ στα τιρανα επαθε κοκομπλοκο

και ολες καλοντυμενες..στην τριχα

πηγε να παξει μπαλα με μια αλλα δεν τα καταφερε λογω μαλακοπαρεας που ειχε
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ημαρτον ρε παίδες για Μαυροβουνιο θελω να μαθω και συγκεκριμένα Αγιο στέφανο  (sveti Stefan)

Οχι για Αλβανία. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
οι αλβανιδες εχουν μιμιθει αρκετα στοιχεια των ελληνιδων οπως το να προσεχουν τον εαυτο τους, το ντιβιλικι (με τους μη νταβατζοειδεις αντρες) κτλπ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ημαρτον ρε παίδες για Μαυροβουνιο θελω να μαθω και συγκεκριμένα Αγιο στέφανο  (sveti Stefan)

Οχι για Αλβανία. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
δεν παιζει τιποτα εκει τυπε
απο πουτανες εννοω
αλλα πεστην σε μαυροβουνιες
δεν ειναι και πολυ δυσκολες
ολο και κατι θα φας
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
δεν παιζει τιποτα εκει τυπε
απο πουτανες εννοω
αλλα πεστην σε μαυροβουνιες
δεν ειναι και πολυ δυσκολες
ολο και κατι θα φας

Έλα ρε τύπε.  :rockon: Χτύπησες και γκομενάκι Μαυροβούνικο;  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom