Νέα

Μαύρες στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JohnWoo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Σοκολατινες μπορεις να βρεις σε στριπ , αποτι διαβαζω σε κολομπαρα ... και στον Αγαπητο .
 

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
64
Like
4
Πόντοι
0
Μια μαύρη δουλεύει πόρτα στο Αζούλ.
 
OP
OP
J

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Οι μαύρες είναι μια πολύ ενδιαφέρουσα και εξωτική επιλογή για να σπάσει λίγο η μονοτονία μας. Όντως έχω πετύχει κι εγώ αρκετές σε στριπ και κωλόμπαρα αλλά εκεί είναι δύσκολο να συμβεί κάτι.

Κανένα μπουρδέλο με μαύρη δεν παίζει;

Το Αζούλ τι είναι πάλι;
 

Ridon

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Λόγω του οτι ασχολούμαι με την Hip Hop μουσική θα σας πώ το εξής. Όλες οι μαύρες που δουλεύουν είτε σε στριπτιτζάδικα είτε σε κωλόμπαρα μετά την δουλειά πηγαίνουν σ'ενα μαγαζί στα λαδάδικα που λέγεται ''Boogie'' και παίζει μόνο τέτοια μουσική. Οι περισσότερες είναι ψιλοτύφλα στο μεθύσι και ψάχνονται τρελά. Προσωπικά επειδή συχνάζω στο εν λόγω μαγαζί καλύτερες μέρες είναι οι καθημερινές για να κάνετε ντού :thefinge:
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Ωραιο μαγαζακι τo Boogie .

To κακο ειναι οτι εκτος απο μαυρουλες συχναζουν και μαυροι . :)

Γενικα πολυ μαυριλα ρε παιδι μου .

Η μουσικη ειναι καλη , αλλα δεν μπορω να πω το ιδιο για τα ποτα .

Δυστυχως τα λαδαδικα εχουν πεσει πολυ ως περιοχη ...

Υπαρχει και ενα παρομοιο μαγαζι λιγο πιο πανω αν δεν κανω λαθος ...  :think:

 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Στην Γιαννιτσών.
 

truker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
11
Κριτικές
7
Like
164
Πόντοι
280
Για μαύρες στο one salonika γύρω γύρω. 20 ευρώ πιπα και σεξ στα όρθια και στα γρήγορα. Κάνουν και παζάρια αν πεις όχι.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
343
Like
589
Πόντοι
81
Ξεπερνοντας πια το σοκ με την δηθεν μιλφ ,χθες μετα τη δουλεια εκοψα μια βολτα για να σπαση η μονοτονια,απο γιαννιτσων μερια. Απεναντι απο το σιτι ηταν μαζεμενες 4 και επελεξα τη πιο λαμπαδα. Διακριτικα σταματησα με το αμαξι και μπηκε ,της ειχα κανει νοημα ηδη. 20€ και με οδηγησε αυτη σε εξωτερικο χωρο γαμηστρωνα σε ενα στενο πανω απο μοναστηριου. Ονομα δεν θυμαμαι,ψηλη αδυνατη με ραστα ,βασικα η πιο ωραια απ ολες.

Φτασαμε στο σημειο σε ενα στενο.θελει λιγη προσοχη γιατι περασε ενας τυπος απο την πανω μερια και μολις η μαυρη με ειδε να κοιταω τσαμπουκαλεμενα μου ειπε οτι καπου γαμουσε,αστον

Ηταν ακομα δυο κοριτσια στο στενο και μολις εβγαλα το πεο μου καταλαβαν οτι πεσει γαμησι και την κανανε λιγο παρακατω διακριτικα αποσταση 50 μετρων.

Πεφτει στα γονατα το μωρακο και ξεκιναει μια σφιχτη πιπα ωραια και αργη. Ο πουτσος ξεκινα και αυστηραινει. Αυτο ηταν...γυρανει στα 4 και μου πεταει εξω το ωραιο κατασφιχτο κωλαρακι της. Εγω χωρις ντροπη κατεβαζω ολο το παντελονι και βαραω με δυναμη...χαχα ουτε ντροπη και ακουγωταν στο στενο πατ πατ πατ. Δεν μπορουσα να συνενοηθω.επειδη ημασταν εξω ηθελα να τελειωσω γρηγορα και της ειοα να της χυσω τα κωλομερια.ενω ειπε ναι μου τον εβγαλε,εβγαλα και την καποτα ,και στα ορθια με δικη της μαλακια αδειασα στον τοιχο απεναντι...οοοοου λεει ...εμμμ φυγανε τα μπολικα. Ωραια εμπειρια και τιμια λεφτα για γρηγορα πραματα.

Υποψην το ατου σ αυτα τα κοριτσια ειναο ο κωλος. Αν ζητησεις να βγαλουν εξω τα βυζια ουτε συμφερει γιατι ζητανε παραπανω,ουτε θα δει; κατι αξιολογο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.599
Κριτικές
62
Like
39.971
Πόντοι
8.530
Στον Βαρδαρη ειχα πετυχει αρκετες μαυρουλες τις καλες μερες προ δεκαπενταετιας.Εκτοτε το ενδιαφερον γιατην συγκεκριμενη κατηγορια μειωθηκε δραματικα και δεν ξαναειδα κατι τετοιο.
Ωραιο μαγαζι το Boogie...εκεινον τον καιρο ηπια μερικα ποτα εκει...ειχα ξενερωσει οταν εβαλε Μα'ι'κλ Τζακσον αλλα περαν τουτου καλα ηταν.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.599
Κριτικές
62
Like
39.971
Πόντοι
8.530
Αποκλειστικα εκει μαν.σε στουντιο ουτε κατα διανοια!
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
345
Κριτικές
2
Like
707
Πόντοι
81
Αποκλειστικα εκει μαν.σε στουντιο ουτε κατα διανοια!
Για μένα οι καλύτερες μαύρες κοπέλες που πέρασαν από τον Βαρδάρη ήταν η Σάντρα και η Λίλι , και οι δύο δούλεψαν ένα μήνα όλο και όλο στο αλουμινατο ;) ( Για όποιον θυμάται γιατί πέρασαν και 13+ χρόνια από τότε).
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
343
Like
589
Πόντοι
81
Δεν έτυχε καμία φορά να πετύχω μαύρη στο βαρδαρι. Καλή φάση θα ήταν.
Αξέχαστα γαμησια στον βαρδαρακο ειδικά με Αλεξάνδρα αλουμινατο.


Ρε παιδιά ανάμεσα στο αλουμινατο και στο πράσινο ως τσατσά δούλευε κάποτε η τρανς Νανά?
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
343
Like
589
Πόντοι
81
Εγώ σήμερα πάω για βομβαρδισμό και υπόσχομαι εντυπωσεις
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.599
Κριτικές
62
Like
39.971
Πόντοι
8.530
Αντε ρε μαν ...ανοιξε τον δρομο...μετα τους εμβολιασμους ακολουθω εγω.
 

L3fos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
38
Like
44
Πόντοι
0
Παιδιά εμένα η εμπειρία μου με μαύρες λέει πως ή θα σου τύχει αρκετά καλό ή θα κλαις με μαύρο δάκρυ ??

Μια Τζένιφερ ψάχνω από Γκάνα
Είχα πάει πριν κάνα 2 χρόνια μαζί της 3 φορές

Η 1η πίπα στο γνωστό στενό πάνω από την μοναστηριού

Η 2η σπίτι της με 80€ 2 γαμησια

Και η 3η πίπα γαμησι στο γνωστό στενό

Εκ τότε την είχα δει κάποιες φορές ακόμα αλλά έπειτα την έχασα.... Λεπτή με ωραίο σώμα και ωραία μούτρα για μαύρη με 2αρι στήθος και ωραίο πεταχτω κωλο

Αν ξέρετε κάτι ενημερώστε ή για κάποια μαρουλα ανάλογων προσόντων
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.599
Κριτικές
62
Like
39.971
Πόντοι
8.530
Tανταλου 8Α.Φοβερη μαυρουκα που εδινε κωλο με 40€.( Οι λευκες τοτε στην Θεσσαλονικη τον εδιναν για τα διπλασια τουλαχιστον ενω οι τιμες για πιο νεες ξεφευγαν...)Ριξαμε πολυ γελιο ...τρυπα στενη σχεδον απαρτη σαν τοιχος...πολυ καλη και ευγενεστατη.2007.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.599
Κριτικές
62
Like
39.971
Πόντοι
8.530
Ειχα ζητησει δυο προφυλακτικα αλλα ενω ειπε η τσατσα "ναι" τελικα δεν με εδωσε το δευτερο.Δεν επαθα τιποτα.Αλλα ΠΟΤΕ δεν εκανα στοματικο σε μαυρη, ειναι πιο επικινδυνες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom