Νέα

Μαύρες πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekmanfrompatras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
και τι να κανει και ο γιατρος με εναν υστερικο ενδεχομενως τυπο που του κολλησε οτι κολλησε ειτζ απο μια μαυρη; :think:
τι επιλογες εχει;να τον γραψει στα αρχιδια του και μετα να του πει οτι δεν τον προσεξαν κιολας;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
στη ζοη τησ μανασ μου...αν λεο ψεματα να μην σοσο να βγο στον δρομο.μου δοσανε viread k kaletra.
ενταξει ρε τυπε....χαλαρωσε....κανε τις εξετασεις σου εν καιρω και βλεπεις....τι θα κανεις δλδ με τον πανικο;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τυπε δωσε το τηλ της στον μπουρδελομορτη να την κλασει τηλεφωνικα :2funny: :2funny:

Παρακαλω... ακουω την υποθεση.

Τα τηλε-ΦΟΝΙΚΑ κλασιματα του μπουρδελομπορδελου Μπολντεμορτ ειναι εδω
για να σπασουν ακομη και τα πιο απαιτητικα αυτια.

:sunglasses:
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Στο γιατρό δε λέμε ψέμματα. Μεγάλη χαζομάρα τύπε μου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Εχω και το στομαχι μου....
εεφαγα και 2 φονικα σουβλακος προ λιγου
θα φαει καλα η μαυρη... θα πεσει κλανιδι τηλε-ΦΟΝΙΚΟ
που θα τις βουλωσει το τυμπανο
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
φιλε για aids μη φοβασαι αντε να σε εχει κολησει κανα αφροδισιο νοσημα .....να σου πω κατι μπορεισ να δωσεισ στοιχεια τηλ τησ μαυρησ?αν θεσ στειλε μου pm και μεινε ησυχοσ
 
OP
OP
G

greekmanfrompatras

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
στουσ γιατρουσ αληθεια ειπα.στο νοσοκομειο στα επειγοντα πηγα και ειδε παθολογο.στο λοιμοδον μουπανε να παο αυριο προι γιατι ητακ κλιστο.ο παθολογοσ μιλησε τηλεφονικα με τον γιατρο τον λοιμοδον νοσηματον...δεν λεο ψεματα..εχο τρελαθει τορα...ταχο χαμενα
 

akis391

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αγαπουλα εμεισ κινδυνευουμε περισσοτερο απο την ορθογραφια σου παρα εσυ απο την πουτανα :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  να  ρωτησω και εγω κατι ρε παιδια?  μια απορια μου.  για να τρυπησειs καποιο προφυλακτικο θα πρεπει να το εχειs κανει απο πριν.  και αν ο αλλοs δεν μπορεσει να δει το σκισμενο ηδη περιτυλιγμα  η δεν παει το μυαλο του σε κατι αναλογο,  και βαλει το πειραγμενο προφυλακτικο, αυτο δεν θα σπασει κατα την διαρκεια του :knockinb:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
  να  ρωτησω και εγω κατι ρε παιδια?  μια απορια μου.  για να τρυπησειs καποιο προφυλακτικο θα πρεπει να το εχειs κανει απο πριν.  και αν ο αλλοs δεν μπορεσει να δει το σκισμενο ηδη περιτυλιγμα  η δεν παει το μυαλο του σε κατι αναλογο,  και βαλει το πειραγμενο προφυλακτικο, αυτο δεν θα σπασει κατα την διαρκεια του :knockinb:
Υποτιθεται,  οτι εκεινη το εσκισε σε ανυποπτο χρονο πιθανον με τα νυχια τηs....Τωρα.....πωs τα καταφερε.......αλλο πραμα
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Υποτιθεται,  οτι εκεινη το εσκισε σε ανυποπτο χρονο πιθανον με τα νυχια τηs....Τωρα.....πωs τα καταφερε.......αλλο πραμα
  ενταξει αυτη με καποιον τροπο τα καταφερε.    αυτο που θελω να πω life ειναι οτι ο αλλοs δεν καταλαβαινει οτι ειναι σκισμενο το προφυλακτικο?  και αν  οχι ,  αυτο θα διατηρηθει ετσι οπωs ειναι?  και δεν  θα σκιστει περισσοτερο  ωστε να γινει αντιληπτο?  εδω καινουργια προφυλακτικα σπανε ειτε κατα το ανοιγμα ειτε κατα την τοποθετηση και αμεσωs αυτο φαινεται, μολιs τοποθετηθει ολο.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
   ενταξει αυτη με καποιον τροπο τα καταφερε.    αυτο που θελω να πω life ειναι οτι ο αλλοs δεν καταλαβαινει οτι ειναι σκισμενο το προφυλακτικο?   και αν  οχι ,  αυτο θα διατηρηθει ετσι οπωs ειναι?  και δεν  θα σκιστει περισσοτερο  ωστε να γινει αντιληπτο?  εδω καινουργια προφυλακτικα σπανε ειτε κατα το ανοιγμα ειτε κατα την τοποθετηση και αμεσωs αυτο φαινεται, μολιs τοποθετηθει ολο.
Μπορει πανω στην καβλα να μην το καταλαβαινε, μπορει ο φωτισμοs να ηταν ανυπαρκτοs....ασε που αυτη ηταν μαυρη.....εκεινη την ωρα αυτοs δεν εδωσε σημασια, οποτε τωρα τον εχει τρελανει στα μνμ.....Τοσα ακουμε, πολυ θελει????????????
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
κανε την προσληψη κ πες της να βγαλει βιβλιαριο υγειας.ετσι μονο θα εισαι σιγουρος.λεμε τωρα...
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
τι λες τωρα.....?
εμεις καναμε το 2007.για βιζιτα μασ προοριζαν οι κεραταδες?γενικες αιματος, για ηπατιτιδα και hiv.
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
ασε που μπορει να ειναι και εγκυος τωρα με το σκισμενο προφυλακτικο ..η ακομα να σου στησει και κανενα παιχνιδι "δηθεν" εγκυμοσυνης ...σκεφτεσαι να σου αρχισει και τετοια σε κανα μηνα ? και στους εννια να σου φερει πεσκεσι και ενα μαυρακι ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom