Νέα

Μαύρες πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekmanfrompatras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
τυπε μου που εισαι εσυ

ελα ρε ατομο καλά είσαι? α τίποτα, απλά βαριέμαι τη ζωή μου και κρατάω χαμηλό προφίλ ρε μαν!
Με γειά και τα "γαλόνια" (δεν σου χα πει εγώ) και μπράβο και για τη νίκη του Βάζελου χτες αν και κόκκινη δεν ήταν! ¨)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.684
Κριτικές
1
Like
29.395
Πόντοι
8.006
δεν ειδα να εχει αιμα..ουτε πληγη...ουτε και εγο εχο αιμα και πληγη.τη γαμησο με καποτεσ 2 φορεσ.δεν ειδα σκισιμο στην καποτα...τρεχο σαν μαλακασ ολη μερα στα νονοκομεια με φαρμακα....περνο 5 χαπακια.τη μερα.μουπανε αυριο να παο στον γιατρο γιατι αυριο θα ειναι στο νοσοκομειο.μουπανε οτι με τα χαπακια θα την γλιτοσο...αλλα τφοβαμε πολυ.δεν κανο πλακα,δεν ξαναγαμαο πουτανα ποτε...επισησ η ασυνομια ειναι μαλακισμενη τελιοσ.

Λοιπον, λεβεντη. Μιλαω πολυ σοβαρα. Οντως ακομη και αν ειναι αληθεια αυτο που λεει, ΠΡΑΓΜΑΤΙ υπαρχει θεραπεια "της επομενης ημερας". Απλως για ενα τριμηνο θα νιωθεις κατακοπος. Απο αυτην την αποψη εχεις γλυτωσει, το ξεπερναμε. Παμε παρακατω. Η αστυνομια δεν σου φταιει τιποτα. Δεν ειναι δυνατον να την συλλαβουν για το αδικημα της σωματικης βλάβης, οταν ακομη δεν εχει αποδειχθει οτι εχεις παθει κατι. Συμφωνουμε? Ούτε μηνυση για απειλή μπορεις να της κανεις, ωστε να την πας στον εισαγγελεα, γιατι πολυ απλα δεν σε απειλει για κατι μελλοντικο, αλλά για κατι που ηδη (υποτιθεται οτι) εχει γινει. Μια ακραια λυση που σκεφτομαι, ειναι η εξης. Αν θελεις να το τραβηξεις τοσο βεβαια. Θα της κανεις μηνυση για ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΚΤΟΝΙΑΣ. Αναγκαστικα αν ειναι εντος του αυτοφωρου, θα πρεπει να συλληφθει. Θα την πανε στον εισαγγελεα, κι αυτος θα ασκησει διωξη. Μετα θα την πανε στον ανακριτη κι εκει θα πρεπει να δωσει εξηγησεις αν εχει κατι. Αν δεν εχει, εκεινη απλως θα απαλλαγει κι εσυ θα ησυχασεις. Μπορει να την υποχρεωσουν να προσκομισει και εξεταση ή να την κανει επί τόπου. Δεν λεω μαλακιες. Διασταυρωσε το. Ξερω τι λεω, πιστεψε με.
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Ρε φίλε τι λες; Ξεκίνησες PEP για μια τόση μικρή πιθανότητα; Αυτή η θεραπεία μπορεί να σου αφήσει μέχρι και μόνιμες βλάβες σε σηκώτι-νεφρά. Σίγουρα μας δουλεύεις.
Όσο για το τηλέφωνο , απαγορεύεται έτσι να το βγάζεις φόρα-παρτίδα. Θα στο σβήσουν οι αντμίνς. Λάθος μέρος βρήκες να εκδικηθείς το άτομο. Μάλλον σου έφαγε λεφτά ή σου έκανε χοντρό σπάσιμο , αλλά έτσι δεν κερδίζεις τίποτα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ελα ρε ατομο καλά είσαι? α τίποτα, απλά βαριέμαι τη ζωή μου και κρατάω χαμηλό προφίλ ρε μαν!
Με γειά και τα "γαλόνια" (δεν σου χα πει εγώ) και μπράβο και για τη νίκη του Βάζελου χτες αν και κόκκινη δεν ήταν! ¨)
ωραιος τυπος
δεν σε ειχα πετυχει για καιρο δικε μου
 
OP
OP
G

greekmanfrompatras

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστο για το δουλεμα παιδια..ναστα καλα..μακαρι να μην βρεθειτε στην θεση μου...αυτο εχο να πο..ολα στην πλακα τα περνετε αλλα δεν ειναι πλακα ολα...οκ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.684
Κριτικές
1
Like
29.395
Πόντοι
8.006
ευχαριστο για το δουλεμα παιδια..ναστα καλα..μακαρι να μην βρεθειτε στην θεση μου...αυτο εχο να πο..ολα στην πλακα τα περνετε αλλα δεν ειναι πλακα ολα...οκ?

Εγω δεν σου εκανα πλακα. Διαβασες αυτα που σου ειπα?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ευχαριστο για το δουλεμα παιδια..ναστα καλα..μακαρι να μην βρεθειτε στην θεση μου...αυτο εχο να πο..ολα στην πλακα τα περνετε αλλα δεν ειναι πλακα ολα...οκ?
ρε τυπε τι δουλεμα
απτις πιο σοβαρες απαντησεις πηρες δικε μου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
[move] :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:[/move]
 

nicale

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
386
Πόντοι
26
ευχαριστο για το δουλεμα παιδια..ναστα καλα..μακαρι να μην βρεθειτε στην θεση μου...αυτο εχο να πο..ολα στην πλακα τα περνετε αλλα δεν ειναι πλακα ολα...οκ?

ουτε εγω σου εκανα πλακα διαβασαι τι σου εγραψα
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Εγώ επειδή βρέθηκα μια φορά στη θέση σου γι'αυτό στα γράφω. Επειδή πάντως έγραψες ότι σου δώσανε προληπτικά αγωγή δε σε πιστεύω.
 
OP
OP
G

greekmanfrompatras

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
μου δοσανε 2 φαρμακα 5 χαπια την μερα.οπιοσ δεν πιστεβι ασ στιλι πμ να τοθ δοσο την συνταγη που εδοσαν στο φαρμακιο του νοσοκομιου για να παρο τα φαρμακα.θα τοθ το στιλο με εμαιλ οπιοσ λει οτι λεο ψεματα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αντιρετροικη αγωγη δινεται παντως και προληπτικα μετα απο υποπτη επαφη ετσι για να μην λεγονται ανακριβειες.....
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Μόνο άμα είπε ψέμματα (ότι δηλαδή δε χρησιμοποίησε προφυλακτικό και ήταν σίγουρος ότι η άλλη ήταν φορέας). Και αν το έκανε αυτό βλακεία του. Τα αντιρετροϊκά ΔΕΝ είναι καραμέλες.
Κανένας γιατρός που είναι στα καλά του δε θα του συνιστούσε PEP με αυτά που έγραψε εδώ. Η αγωγή αποτελείται από ντιρετροϊκά σε ισχυρές δόσεις και μερικές φορές αφήνει και μόνιμες βλάβες. Αν λέει αλήθεια τώρα ο τύπος θα βλέπει αστράκια από τα χάπια. Γι' αυτό δεν τον πιστεύω.
 
OP
OP
G

greekmanfrompatras

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
στη ζοη τησ μανασ μου...αν λεο ψεματα να μην σοσο να βγο στον δρομο.μου δοσανε viread k kaletra.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom