Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Άντε πάλι με την ξινη την Ιουλία
 
  • Like
Αντιδράσεις: m.s.i

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
294
Πόντοι
1.510
Αν είναι εύκολο ένα pm και σε μένα για Ειρήνη από Κολωνάκι
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Καλησπερα φιλοι μου......ποια θα προτεινατε για μασαζ κοντα στο κεντρο;
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
καλημερα
Ειρηνη κολωνακι και Ηβη βουλγαρα
αν μπορει καποιος λινκ η τηλ επικοινωνιας
ευχαριστω
 

pitpoly

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2015
Μηνύματα
75
Like
18
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές. Μια ερώτηση γιατί έχω πολυυυ καιρό να ασχοληθώ με το άθλημα. Μια αθηνα στη Καλλιθεα εκεί στο supermarket παίζει τίποτα απο φραπέ ή καλαμάκι ;;;
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
Καλημέρα συναγωνιστές. Μια ερώτηση γιατί έχω πολυυυ καιρό να ασχοληθώ με το άθλημα. Μια αθηνα στη Καλλιθεα εκεί στο supermarket παίζει τίποτα απο φραπέ ή καλαμάκι ;;;
δωσε λινκ να δουμε
 

KaptKirk

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
45
Like
199
Πόντοι
0
Δεν το κρύβω αλλά η θεία Ελένη που αναφέρεται εδώ μέσα συνέχεια μου ‘χει εξιτάρει την περιέργεια?
Αλλά επειδή την έχω ξαναπατήσει με τέτοια κατάσταση εδώ, Σβετλάνα (όχι την Λάνα) του Μάμπα, όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω! Χα χα

Να ρωτήσω μήπως ξέρει να μου απαντήσει κανένας αδερφός, την Αλίνα ??:jade:από το silver spa, μήπως ξέρει κανείς αν ακόμα παίζει, ίσως μόνη της πια;
 

KaptKirk

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
45
Like
199
Πόντοι
0
Επίσης, εκτός από Αλίκη και Κινεζούλα στο Χολαργό και Βίκυ Στεφανία Ψυχικό (αν θυμάμαι καλά), Παίζει τίποτα άλλο βόρεια – ανατολικά προάστια;
 

kostamarkos77

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2018
Μηνύματα
18
Like
24
Πόντοι
0
Δεν το κρύβω αλλά η θεία Ελένη που αναφέρεται εδώ μέσα συνέχεια μου ‘χει εξιτάρει την περιέργεια?
Αλλά επειδή την έχω ξαναπατήσει με τέτοια κατάσταση εδώ, Σβετλάνα (όχι την Λάνα) του Μάμπα, όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω! Χα χα

Να ρωτήσω μήπως ξέρει να μου απαντήσει κανένας αδερφός, την Αλίνα ??:jade:από το silver spa, μήπως ξέρει κανείς αν ακόμα παίζει, ίσως μόνη της πια;
Κηφισιας 10
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Δεν το κρύβω αλλά η θεία Ελένη που αναφέρεται εδώ μέσα συνέχεια μου ‘χει εξιτάρει την περιέργεια?
Αλλά επειδή την έχω ξαναπατήσει με τέτοια κατάσταση εδώ, Σβετλάνα (όχι την Λάνα) του Μάμπα, όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω! Χα χα

Να ρωτήσω μήπως ξέρει να μου απαντήσει κανένας αδερφός, την Αλίνα ??:jade:από το silver spa, μήπως ξέρει κανείς αν ακόμα παίζει, ίσως μόνη της πια;
Καμμία σχέση Ελένης και Σβετλάνας ( mamba) που αναφέρεις ... Η Ελένη δούλευε και δουλεύει για πολλά πολλά χρόνια στο μασαζ συν υπηρεσίες στης Ζάνας Στουρνάρη και συνεχίζει στο ίδιο μοτίβο και στον δικό της χώρο . Δεν άλλαξε τίποτα εκτός την ηλικία και τα αποτελέσματα αυτής . Από mamba από ότι λένε όσοι δοκίμασαν είναι " αρπαχτές " εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
Δεν το κρύβω αλλά η θεία Ελένη που αναφέρεται εδώ μέσα συνέχεια μου ‘χει εξιτάρει την περιέργεια?
Αλλά επειδή την έχω ξαναπατήσει με τέτοια κατάσταση εδώ, Σβετλάνα (όχι την Λάνα) του Μάμπα, όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω! Χα χα

Να ρωτήσω μήπως ξέρει να μου απαντήσει κανένας αδερφός, την Αλίνα ??:jade:από το silver spa, μήπως ξέρει κανείς αν ακόμα παίζει, ίσως μόνη της πια;
Για ποια svetlana λεs ρε παιχτη ? ....οχι την svet και την lana απο mamba ....την svet που εχει δικο τηs site και κανει μασαζακι 'η καποια αλλη ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom