Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Φεβ 2021
Μηνύματα
50
Like
85
Πόντοι
0
Αυτή η Χριστίνα masaz-therapist από Πειραιά έχει καταφέρει να επικοινωνήσει κανείς και να τα καταφέρει?
Της εκανα αιτημα φιλιας στο φεισμπουκ το αποδεχτηκε αμεσα αλλα δεν απαντησε στο μηνυμα μου.Βεβαια ειναι μονο μια ημερα που περασε.Αν εχω καποιο νεο θα ενημερωσω
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.775
Πόντοι
1.336
Της εκανα αιτημα φιλιας στο φεισμπουκ το αποδεχτηκε αμεσα αλλα δεν απαντησε στο μηνυμα μου.Βεβαια ειναι μονο μια ημερα που περασε.Αν εχω καποιο νεο θα ενημερωσω
Αναμένω νέα σου φίλε με αγωνία! Άντε γιατί στον Πειραιά και στα πέριξ δεν παίζει ΤΙΠΟΤΑ αξιόλογο δυστυχώς!!
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
986
Κριτικές
4
Like
3.339
Πόντοι
446
Της εκανα αιτημα φιλιας στο φεισμπουκ το αποδεχτηκε αμεσα αλλα δεν απαντησε στο μηνυμα μου.Βεβαια ειναι μονο μια ημερα που περασε.Αν εχω καποιο νεο θα ενημερωσω
Και εγώ είχα στείλει μήνυμα προ 10ημέρου..αλλα ΔΕΝ...μέχρι σήμερα
 

atsalakotos1

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
98
Κριτικές
4
Like
74
Πόντοι
0
Καλησπέρα πατριώτες θα είμαι Πάτρα το ΣΚ ξέρουμε αν υπάρχει κοπέλα με χώρο στην Πάτρα? ευχαριστώ πολύ.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Δεν το κρύβω αλλά η θεία Ελένη που αναφέρεται εδώ μέσα συνέχεια μου ‘χει εξιτάρει την περιέργεια?
Αλλά επειδή την έχω ξαναπατήσει με τέτοια κατάσταση εδώ, Σβετλάνα (όχι την Λάνα) του Μάμπα, όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω! Χα χα

Να ρωτήσω μήπως ξέρει να μου απαντήσει κανένας αδερφός, την Αλίνα ??:jade:από το silver spa, μήπως ξέρει κανείς αν ακόμα παίζει, ίσως μόνη της πια;
Όπως λέει και ο συναγωνιστής, στο Κηφισίας 10 και είναι στις ομορφιές της.
 

nick25@!

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
22
Like
19
Πόντοι
0
Θα ήθελα σε pm τηλέφωνο Ειρήνης Κολωνάκι.
 

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
86
Like
64
Πόντοι
0
Και εγώ είχα στείλει μήνυμα προ 10ημέρου..αλλα ΔΕΝ...μέχρι σήμερα
Κάπου διάβασα ότι δεν απαντάει σε μνμ μόνο σε κλήσεις από το messenger.Προσπαθησα δεν πήρα απάντηση ούτε με πήρε πίσω.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Της εκανα αιτημα φιλιας στο φεισμπουκ το αποδεχτηκε αμεσα αλλα δεν απαντησε στο μηνυμα μου.Βεβαια ειναι μονο μια ημερα που περασε.Αν εχω καποιο νεο θα ενημερωσω
Εμένα ούτε καν αποδοχή... ίσως να αρχίσω να ανησυχώ για το προφίλ μου;;; χαχαχα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Αναμένω νέα σου φίλε με αγωνία! Άντε γιατί στον Πειραιά και στα πέριξ δεν παίζει ΤΙΠΟΤΑ αξιόλογο δυστυχώς!!
Παίζει κάτι προς Φάληρο μεριά αλλά με 100€ δυστυχώς και χωρίς σεξ. Μόνο φραπέ. Μόλις έμαθα την τιμή ευχαρίστησα για την επικοινωνία και αντίο.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα πατριώτες θα είμαι Πάτρα το ΣΚ ξέρουμε αν υπάρχει κοπέλα με χώρο στην Πάτρα? ευχαριστώ πολύ.
Δες πμ γιατι δεν ξέρω αν επιτρέπεται να ανεβάσω προφιλ από facebook εδώ . Επαγγελματικό προφιλ είναι αλλα για καλου κακου ας μην το ριξω δημόσια.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2021
Μηνύματα
50
Like
85
Πόντοι
0
Εμένα ούτε καν αποδοχή... ίσως να αρχίσω να ανησυχώ για το προφίλ μου;;; χαχαχα
Μου εστειλε μηνυμα στο μεσεντζερ χθες το μεσημερι και μου ειπε οτι κανει κατ'οικον.Να της γραψω το τηλεφωνο μου και τις ωρες που μπορω να μιλησω για να με ενημερωσει για τα προγραμματα της.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.735
Κριτικές
56
Like
6.101
Πόντοι
11.836
Μου εστειλε μηνυμα στο μεσεντζερ χθες το μεσημερι και μου ειπε οτι κανει κατ'οικον.Να της γραψω το τηλεφωνο μου και τις ωρες που μπορω να μιλησω για να με ενημερωσει για τα προγραμματα της.

Εγώ πάντως δεν θα έδινα τόσες πληροφορίες εννοώ τηλέφωνο μου ειδικά μέσα από το προφίλ μου στο φεισμπουκ. Γνώμη μου ζητα το δικό της και πάρε την σε άσχετη ώρα.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2021
Μηνύματα
50
Like
85
Πόντοι
0
Εγώ πάντως δεν θα έδινα τόσες πληροφορίες εννοώ τηλέφωνο μου ειδικά μέσα από το προφίλ μου στο φεισμπουκ. Γνώμη μου ζητα το δικό της και πάρε την σε άσχετη ώρα.
Δεν το εγραψα απλα της ζητησα το δικο της.Απλα περιμενω να δω τι θα πει αν θα πει
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.775
Πόντοι
1.336
Παίζει κάτι προς Φάληρο μεριά αλλά με 100€ δυστυχώς και χωρίς σεξ. Μόνο φραπέ. Μόλις έμαθα την τιμή ευχαρίστησα για την επικοινωνία και αντίο.
και μόνο που ευχαρίστησες (για την επικοινωνία), μπράβο σου! Εγώ θα το έκλεινα στα μούτρα ή θα έσκαγα στα γέλια!!! Αν είναι ποτέ δυνατόν! Μόνο αν μου την έπαιζε η Μπελούτσι θα ήμουν διατεθειμένος να δώσω τέτοιο ποσό!! :buck2:
 

lnotou

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
70
Like
83
Πόντοι
0
Συναντήθηκα προχθές με θεία Ελένη για μασάζ και τα υπόλοιπα.
Έχουν δίκιο όσοι είχαν κάνει τα σχόλια τους για παλαιότερες καλύτερες εποχές.
Υπάρχει η φθορά του χρόνου αλλά σε κερδίζει ο επαγγελματισμός και η καλή διάθεση της Ελένης...
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Συναντήθηκα προχθές με θεία Ελένη για μασάζ και τα υπόλοιπα.
Έχουν δίκιο όσοι είχαν κάνει τα σχόλια τους για παλαιότερες καλύτερες εποχές.
Υπάρχει η φθορά του χρόνου αλλά σε κερδίζει ο επαγγελματισμός και η καλή διάθεση της Ελένης...
Τα 70 είναι πολλά περνας συμπαθητικά απλα .νομίζω με 50€ για 1 ώρα θα ήτανε super είναι επαγγελματίας σε όλα της
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Τα 70 είναι πολλά περνας συμπαθητικά απλα .νομίζω με 50€ για 1 ώρα θα ήτανε super είναι επαγγελματίας σε όλα της
Η ειρωνία είναι ότι το είχε 50€ όταν ήταν πιο νέα και τώρα που μεγάλωσε το πήγε 70€. Θα μου πεις τώρα.. ακριβαίνει το κόστος ζωής οπότε γίνονται και οι αναλογες αυξήσεις στις υπηρεσίες.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Έχω προσπαθήσει δύο φορές να μπω στο γκρουπ και με γειωσε
Να πα να γαμηθεί η σκρόφα. Σιγα μην την παρακαλαμε ,και στην τελική δεν ξέρουμε αν κάνει τίποτα έξτρα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom