Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

giannisteo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Χρονια πολλα σε ολους!
Ρε παιδια παρακαλω καποιος το τηλ της κας Ελενης pm
Ευχαριστω!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
Τύποι όσες αγγελίες και να δούμε, πάλι το τηλ της θείας Ελένης θα ζητηται σε λίγο από τους συμπαιχτες ?
Χρονια πολλα σε ολους!
Ρε παιδια παρακαλω καποιος το τηλ της κας Ελενης pm
Ευχαριστω!
μαγος εισαι ?????? :wink:
 

pestoras199

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
70
Like
126
Πόντοι
0
Παιδιά το τηλ της θείας Ελένης αν μπορείτε
 

Kolokotronis325

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
16
Like
19
Πόντοι
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!! Καλώς ήρθα στο κλαμπ, σκέφτομαι να ξεκινήσω την ενεργό δράση κι εγώ...καμμία πρόταση για ξεκίνημα; Για πρώτη εμπειρία εννοώ, να πάω ξενοδοχείο ή σε «μαγαζάκι»;; ???
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!! Καλώς ήρθα στο κλαμπ, σκέφτομαι να ξεκινήσω την ενεργό δράση κι εγώ...καμμία πρόταση για ξεκίνημα; Για πρώτη εμπειρία εννοώ, να πάω ξενοδοχείο ή σε «μαγαζάκι»;; ???
μαγκες οποιος θελει τηλεφωνο θειας Ελενης,καταθεση 5 ευρω σε pay-pall πρωτα :2funny: :2funny:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!! Καλώς ήρθα στο κλαμπ, σκέφτομαι να ξεκινήσω την ενεργό δράση κι εγώ...καμμία πρόταση για ξεκίνημα; Για πρώτη εμπειρία εννοώ, να πάω ξενοδοχείο ή σε «μαγαζάκι»;; ???
ξέρω εγώ?
Πάρε και εσύ την θεία Ελένη:2funny:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
τι ειναι αυτο το χαλι ρε παιδια με την γιαγια Ελενη.. λες και είναι η μονη που κάνεις πίπες και πηδιεται στο μασαζ... ελεος δηλαδη
Δεν ξερω αν το γνωρίζετε... μεταξυ μας ... και οι άλλες γυναικες εχουν βυζια και μουνι... μην το πείτε παραέξω ομως
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
τι ειναι αυτο το χαλι ρε παιδια με την γιαγια Ελενη.. λες και είναι η μονη που κάνεις πίπες και πηδιεται στο μασαζ... ελεος δηλαδη
Δεν ξερω αν το γνωρίζετε... μεταξυ μας ... και οι άλλες γυναικες εχουν βυζια και μουνι... μην το πείτε παραέξω ομως
λογικα αυτα θα ειναι μαγικα βυζια.... για να το ζητανε ολοι το τηλεφωνο της θ.ελενης !!
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
τι ειναι αυτο το χαλι ρε παιδια με την γιαγια Ελενη.. λες και είναι η μονη που κάνεις πίπες και πηδιεται στο μασαζ... ελεος δηλαδη
Δεν ξερω αν το γνωρίζετε... μεταξυ μας ... και οι άλλες γυναικες εχουν βυζια και μουνι... μην το πείτε παραέξω ομως
η θεία Ελένη καθιερώθηκε όταν έκανε την διαφορά εντός συγκεκριμένων καταστημάτων, σε σχέση με τις υπόλοιπες κορασίδες που βαριόνταν να κουνήσουν ακόμα κ το μικρό τους δάκτυλο.

Μυθικά διπλά (κ 3πλα ακόμη) και άλλα πολλά για τους μυημένους. Έβγαζε τρελά γούστα κ το γούσταρε κ η ίδια.

Όταν αυτομολήθηκε εδώ κ μια 5ετία, ήταν τρελό value for money (50αρι, 2 βόλια, δεν κοίταζε ρολόι στους παλιούς ειδικότερα τράβαγε 2ωρο, μασάζ κορυφή), έδινε κ λ@κο (που το έκοψε λένε οι φήμες εδώ κ μια 3ετία). Και επίσης περιποιητική σαν οικοδέσπινα. Εβγαζε κ "φοντάν".

Πλέον με 5-6 χρονάκια στην πλάτη να είναι ορατά, με το μαρούλι στο 70άρι , με κορεσμό από πλευράς της είναι μια τίμια πρόταση, καθαρά όμως για σκληροπυρηνικούς γκιλφακηδες.

Από μένα έχει τον απόλυτο σεβασμό μου καθαρά για το "Thx for the memories" όλα αυτά τα χρόνια και επίσης για την διάρκειά της μέσα στον χρόνο, γιατί άντεξε κ με το παραπάνω, βάζοντας κάτω πολλές πριμαντόνες. Ποτέ δεν κουράστηκε, ποτέ δεν κορόιδεψε, όπως μερικές αλαζόνες του χώρου. Και επίσης σεβάστηκε την χώρα που τις έδινε ψωμί κ μεγάλωσε τα παιδιά της.

Μην αρχίσετε με pm γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει πλεον στην αντζέντα μου.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.722
Πόντοι
41.447
τι ειναι αυτο το χαλι ρε παιδια με την γιαγια Ελενη.. λες και είναι η μονη που κάνεις πίπες και πηδιεται στο μασαζ... ελεος δηλαδη
Δεν ξερω αν το γνωρίζετε... μεταξυ μας ... και οι άλλες γυναικες εχουν βυζια και μουνι... μην το πείτε παραέξω ομως
Για να έχει τόση ζήτηση ακόμα σημαίνει κάνει κάτι πολύ καλά και μαγκιά της και μπράβο της.εσυ πάλι έχεις φαγωθεί εδώ και καιρό να βγάζεις χολή σαν κακία θειτσα
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
η θεία Ελένη καθιερώθηκε όταν έκανε την διαφορά εντός συγκεκριμένων καταστημάτων, σε σχέση με τις υπόλοιπες κορασίδες που βαριόνταν να κουνήσουν ακόμα κ το μικρό τους δάκτυλο.

Μυθικά διπλά (κ 3πλα ακόμη) και άλλα πολλά για τους μυημένους. Έβγαζε τρελά γούστα κ το γούσταρε κ η ίδια.

Όταν αυτομολήθηκε εδώ κ μια 5ετία, ήταν τρελό value for money (50αρι, 2 βόλια, δεν κοίταζε ρολόι στους παλιούς ειδικότερα τράβαγε 2ωρο, μασάζ κορυφή), έδινε κ λ@κο (που το έκοψε λένε οι φήμες εδώ κ μια 3ετία). Και επίσης περιποιητική σαν οικοδέσπινα. Εβγαζε κ "φοντάν".

Πλέον με 5-6 χρονάκια στην πλάτη να είναι ορατά, με το μαρούλι στο 70άρι , με κορεσμό από πλευράς της είναι μια τίμια πρόταση, καθαρά όμως για σκληροπυρηνικούς γκιλφακηδες.

Από μένα έχει τον απόλυτο σεβασμό μου καθαρά για το "Thx for the memories" όλα αυτά τα χρόνια και επίσης για την διάρκειά της μέσα στον χρόνο, γιατί άντεξε κ με το παραπάνω, βάζοντας κάτω πολλές πριμαντόνες. Ποτέ δεν κουράστηκε, ποτέ δεν κορόιδεψε, όπως μερικές αλαζόνες του χώρου. Και επίσης σεβάστηκε την χώρα που τις έδινε ψωμί κ μεγάλωσε τα παιδιά της.

Μην αρχίσετε με pm γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει πλεον στην αντζέντα μου.
Μύστη πολύ καλά τα έγραψες..
Η θεία Ελενη πρέπει να είναι πρότυπο για τις λαδοκορες που ζουν στον αστερισμό της γελάδας..
Καθόλου τυχαίο που δεν παίζει τίποτα άλλο εκτός από την θεία Ελένη..
Ας ξυπνήσουν οι λαδοκορες να ακολουθήσουν την πορεία της..
Έστω χωρίς τριβείο στο πρόγραμμα τους..
:hi:
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
Μύστη πολύ καλά τα έγραψες..
Η θεία Ελενη πρέπει να είναι πρότυπο για τις λαδοκορες που ζουν στον αστερισμό της γελάδας..
Καθόλου τυχαίο που δεν παίζει τίποτα άλλο εκτός από την θεία Ελένη..
Ας ξυπνήσουν οι λαδοκορες να ακολουθήσουν την πορεία της..
Έστω χωρίς τριβείο στο πρόγραμμα τους..
:hi:
προσπαθώ να θυμηθώ κοπέλες που άντεξαν για 2 δεκαετίες στο χώρο .. μέχρι μια
5ετία πάμπολλες ,
8ετία αρκετές,
10+ πολύ σπάνιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom