Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.000
Κριτικές
4
Like
7.491
Πόντοι
2.306
Για να έχει τόση ζήτηση ακόμα σημαίνει κάνει κάτι πολύ καλά και μαγκιά της και μπράβο της.εσυ πάλι έχεις φαγωθεί εδώ και καιρό να βγάζεις χολή σαν κακία θειτσα
Πες τα ζερο. Μόνο respect για τη θεία Ελένη.
Δημιούργησε ένα ρεύμα στα μασάζ που πολλές προσπαθούν να μιμηθούν.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
προσπαθώ να θυμηθώ κοπέλες που άντεξαν για 2 δεκαετίες στο χώρο .. μέχρι μια
5ετία πάμπολλες ,
8ετία αρκετές,
10+ πολύ σπάνιο
Άντεξαν..
Κάποια που να παίζει τώρα;
Γι' αυτό η θεία μονοπωλεί το νήμα..
Όποιος γνωρίζει κάποια να γραψει..

**Για να μην υπάρχουν υπόνοιες για προμο..
Έχω να πάω στο τσαρδι της, καιρό πριν να γίνει "Μάτι"..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.728
Πόντοι
41.447
Πες τα ζερο. Μόνο respect για τη θεία Ελένη.
Δημιούργησε ένα ρεύμα στα μασάζ που πολλές προσπαθούν να μιμηθούν.
Φίλε άμα είσαι looser κακιασμενος τζαμπατζης και φουλ αποτυχημένος τότε έτσι φέρεσαι..?
Μια χαρά τα λες και εσύ
Αν δεν σου αρέσουν οι μεγάλες γυναίκες σεβαστό απλά δεν πας
Αν όμως είσαι φαν τέτοιων ηλικιών σε αποζημιώνει με πεντακάθαρο χώρο δύο εκτονώσεις φουλ πρόγραμμα μιας ώρας και βάλε και σούπερ επαγγελματικό μασαζ
 

bloko90

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Μπορεί να μου στείλει κάποιος το τηλ της πολυσυζητημένης θείας Ελένης σε πμ ; Έψαξα καμιά 50ρια σελίδες πίσω και δεν αναφέρεται πουθενά ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
τι ειναι αυτο το χαλι ρε παιδια με την γιαγια Ελενη.. λες και είναι η μονη που κάνεις πίπες και πηδιεται στο μασαζ... ελεος δηλαδη
Δεν ξερω αν το γνωρίζετε... μεταξυ μας ... και οι άλλες γυναικες εχουν βυζια και μουνι... μην το πείτε παραέξω ομως
Οι υπηρεσίες της Ελένης ήταν και είναι παρά πολύ καλές και θα είναι ιδανικό όλες οι κυρίες και δεσποινίδες μικρότερης ηλικίας να πρόσφεραν έστω και στο ελάχιστο τις υπηρεσίες της ... αλλά ΔΕΝ !!
Τι να την κανεις την πιο όμορφη , πιο νέα , την κουκλάρα όταν στο τέλος της συνάντησης κτυπάς το κεφάλι σου γιατί πάλι σε ξεγέλασε άλλη μια που ο στόχος της είναι να τα αρπάξει με την μικρότερη κόπωση
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Για να έχει τόση ζήτηση ακόμα σημαίνει κάνει κάτι πολύ καλά και μαγκιά της και μπράβο της.εσυ πάλι έχεις φαγωθεί εδώ και καιρό να βγάζεις χολή σαν κακία θειτσα
οχι ρε συ ζερο... δε βγαζω χολη για τη γιαγια Ελένη.. δε μου εχει κανει τιποτα η γυναικα. Τη δουλειά της κάνει για όσο αντέχει ακόμα. Τρολάρω αυτούς εδω που ζητάνε το τηλέφωνο και μου εχουν σπάσει τα νευρα με pm για το τηλέφωνο της.
Μιας και εισαι moderator ανοιξε ενα θεμα για αυτην και συγκεντρωσε εκει όλες τις συζητήσεις και όλα τα μηνυματα των μελων που ζητάνε το τηλέφωνο για να μη σπαμαρουν σε διαφορα νήματα
 
Τελευταία τροποποίηση:

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.728
Πόντοι
41.447
οχι ρε συ ζερο... δε βγαζω χολη για τη γιαγια Ελένη.. τρολάρω αυτούς εδω που ζητάνε το τηλέφωνο και μου εχουν σπάσει τα νευρα με pm για το τηλέφωνο της.
Μιας και εισαι moderator ανοιξε ενα θεμα για αυτην και συγκεντρωσε εκει όλες τις συζητήσεις και όλα τα μηνυματα των μελων που ζητάνε το τηλέφωνο για να μη σπαμαρουν σε διαφορα νήματα
Ότι να ναι.
Το παρών θρεντ είναι το κατεξοχήν θρεντ για την περίπτωση της Ελένης αφού προσφέρει μασάζ στον δικό της χώρο. Όπως και ο τίτλος του θρεντ. Τώρα αν δεν υπάρχουν πολλές που να κάνουν το ίδιο η η Ελένη μονοπωλεί το θρεντ από μηνύματα μελών γιατί δεν έχει ισχυρό ανταγωνισμό η οι συναγωνιστές είναι ευχαριστημένοι και συζητάνε για αυτή αυτό δεν ενοχλεί κανένα και είναι φυσιολογικό
Και στο κάτω κάτω αν σου ζητάνε το τηλ και σε κουράζουν υποτίθεται μην τους απαντάς καν. Πλήκτρα πατάς δεν σκαβεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: makmak

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Γιατι ρε συ ότι νάναι;; Τόσες και τόσες εχουν νήμα δικο τους εδώ. Δεν της αξίζει της Ελένης ενα δικό της μιας και είναι η καλύτερη όλων;
Μπορεί να μου στείλει κάποιος το τηλ της πολυσυζητημένης θείας Ελένης σε πμ ; Έψαξα καμιά 50ρια σελίδες πίσω και δεν αναφέρεται πουθενά ...
Να βοηθήσουμε αυτόν τον καημενο συναγωνιστή που μετα απο 14 χρόνια εγγραφης στο φορουμ, αποφάσισε να γράψει το πρώτο του μηνυμα ζητώντας το τηλέφωνο;

Ζερο., σου εστειλα pm για να μη βγάζω το θεμα off topic
 
Τελευταία τροποποίηση:

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
181
Like
220
Πόντοι
21
την έχω πάρει πολες φορές παλιά και έξω αλά οκ
 

Gerrykirky

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
84
Like
38
Πόντοι
0
Μια Ήβη βουλγαρα που είχε χώρο 3 Σεπτεμβρίου ,;;; Τη λέει συναδέλφοι άρχισε και παρτουζες πλέον 5191491
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Μια Ήβη βουλγαρα που είχε χώρο 3 Σεπτεμβρίου ,;;; Τη λέει συναδέλφοι άρχισε και παρτουζες πλέον 5191491
Γίνε λίγο πιο σαφής. Τι είναι το 5191491 και ποια είναι η Ήβη η Βουλγάρα;; Σε ποιόν αριθμό της οδού έχει το χώρο; Έχεις αγγελία της;
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές. Ψάχνω κάποια κοπέλα που να προσφέρει καλό μασάζ. Αν υπάρχει και γλυκό δε με πολυενδιαφέρει να είμαι ειλικρινής αλλά αν υπάρχει ακόμη καλύτερα. Έχει να προτείνει κάποιος τίποτα ή να ζητήσω και εγώ το τηλέφωνο της Θείας Ελένης; ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα συναγωνιστές. Ψάχνω κάποια κοπέλα που να προσφέρει καλό μασάζ. Αν υπάρχει και γλυκό δε με πολυενδιαφέρει να είμαι ειλικρινής αλλά αν υπάρχει ακόμη καλύτερα. Έχει να προτείνει κάποιος τίποτα ή να ζητήσω και εγώ το τηλέφωνο της Θείας Ελένης; ?
Μπές και εσύ στην σειρά φίλε !!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.639
Κριτικές
190
Like
48.800
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα συναγωνιστές. Ψάχνω κάποια κοπέλα που να προσφέρει καλό μασάζ. Αν υπάρχει και γλυκό δε με πολυενδιαφέρει να είμαι ειλικρινής αλλά αν υπάρχει ακόμη καλύτερα. Έχει να προτείνει κάποιος τίποτα ή να ζητήσω και εγώ το τηλέφωνο της Θείας Ελένης; ?
για μενα πολυ καλο μασαζ και με πεομαλακια στο τελος αν θελεις,αλλα οχι τιποτα παραπανω,παρεχει η Ειρηνη στο Κολωνακι.

δεν ειναι κοπελλα βεβαια αλλα σε καμμια περιπτωση δεν ειναι σαν τη γιαγια Ελενη ηλικιακα.
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1
για μενα πολυ καλο μασαζ και με πεομαλακια στο τελος αν θελεις,αλλα οχι τιποτα παραπανω,παρεχει η Ειρηνη στο Κολωνακι.

δεν ειναι κοπελλα βεβαια αλλα σε καμμια περιπτωση δεν ειναι σαν τη γιαγια Ελενη ηλικιακα.
Έχεις λινκ για την αγγελία της;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα συναγωνιστές. Ψάχνω κάποια κοπέλα που να προσφέρει καλό μασάζ. Αν υπάρχει και γλυκό δε με πολυενδιαφέρει να είμαι ειλικρινής αλλά αν υπάρχει ακόμη καλύτερα. Έχει να προτείνει κάποιος τίποτα ή να ζητήσω και εγώ το τηλέφωνο της Θείας Ελένης; ?
για μενα πολυ καλο μασαζ και με πεομαλακια στο τελος αν θελεις,αλλα οχι τιποτα παραπανω,παρεχει η Ειρηνη στο Κολωνακι.

δεν ειναι κοπελλα βεβαια αλλα σε καμμια περιπτωση δεν ειναι σαν τη γιαγια Ελενη ηλικιακα.
Εκτός από την Ειρήνη στο Κολωνάκι, τις ίδιες υπηρεσίες προσφέρει και η Ιουλία στο Περιστέρι. Μεγαλοκοπέλα και αυτή, μασάζ με φραπέ στα 30€.
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.639
Κριτικές
190
Like
48.800
Πόντοι
41.443
Έχεις λινκ για την αγγελία της;
σου στελνω πμ το τηλεφωνο γιατι δεν ξερω αν εχει αγγελια τωρα ενεργη.
Εκτός από την Ειρήνη στο Κολωνάκι, τις ίδιες υπηρεσίες προσφέρει και η Ιουλία στο Περιστέρι. Μεγαλοκοπέλα και αυτή, μασάζ με φραπέ στα 30€.
για τα γουστα μου η Ιουλια ειναι χοντρη φιλε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom