Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Παιδιά πήρα στο crystal και μου λένε ότι δεν λειτουργούν . Εύλογη η απορία αμου .πώς απαντούν στο τηλέφωνο ;ίσως δουλεύουν με κλειστό κύκλο πελατών λόγω απαγορεύσεων .αν τυχόν έχεις κανείς πληροφορία πως μπορώ ν ακλεισω ραντεβού ασ μου στείλει pm
εχει προαναφερθει οτι δουλευουν με λιγους και καλους πελατες λογω κορονας
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Crystal, πέρασμα με Στέλλα. Ενυπωσιακή κοπέλα, μελαχρινη, ψηλή, όμορφη, στήθος 2αρι καθαρό.

Στα του μασάζ, μέτρια θα έλεγα, προσπαθούσε αλλά δεν το κατέχει πολύ το θέμα. Στο θέμα του φραπέ όμως πολύ καλή με υπομονή, φαντασία και αρκετή απελευθέρωση αν και δεν επιτρέπει πολλά-πολλά σε χάδια, ή δαχτυλο εκεί χαμηλά.
Έμεινε μόνο με το στριγκάκι, σώμα φωτιά! Δε νομίζω ότι δουλεύει καθημερινές, μόνο ΣΚ.

Συνολικά, αν κάποιος δίνει βάση στο μασάζ, δεν είναι η καλύτερη επιλογή. Για τα υπόλοιπα όμως, θα έβαζα ένα 8,5 στα 10.

Το μαγαζί δουλεύει μόνο με όσους ήδη γνωρίζει από παλιά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

WickedSickGR

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα κ από εμένα χρονιά τώρα διαβάζω μηνύματα για πιαστείς σπίτια κ τα λοιπά αλλά ποτέ δεν εγραφα.
Ήρθε λοιπόν η ωρα ν γίνει η αρχή κλείσιμο ραντεβού σήμερα μ ιρινα τι ν περιμενω?. Θα αφήσω κριτική μετέπειτα. Υ.Γ πως αλλάζουμε το όνομα μας?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.611
Κριτικές
2
Like
5.231
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα κ από εμένα χρονιά τώρα διαβάζω μηνύματα για πιαστείς σπίτια κ τα λοιπά αλλά ποτέ δεν εγραφα.
Ήρθε λοιπόν η ωρα ν γίνει η αρχή κλείσιμο ραντεβού σήμερα μ ιρινα τι ν περιμενω?. Θα αφήσω κριτική μετέπειτα. Υ.Γ πως αλλάζουμε το όνομα μας?

Παραφουσκωμένα χείλια
Πολυλογία
Φουλ ακαταστασία και άβολο καναπέ
Βυζάρες
Τίμιες υπηρεσίες
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Κριτική για Κατερίνα στην Αρετσού πριν από καιρό. Η γενική εικόνα είναι μετρια.
Χώρος ψιλοψάλια. Εμφαίνιση μετριότατη για τα δικά μου γούστα με μόνο συν τα τεράστια βυζιά, στο μασάζ έτσι κι έτσοι , δεμ νομίζω ότι το κατέχει και ιδιαίτερα και στην εκτόνωση συμπαθητικά. Δεν θα ξαναπήγαινα, αλλά αυτά είναι και γούστα.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
Πλαστικά είναι τα βυζια της φίλε 50 μεχρι 70 παίρνει έγω είχα δώσει 50 με άνεση χρόνου εκατσα σχεδόν μια ώρα
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
95
Like
12.528
Πόντοι
18.036
Kατακαημενη Θεσσαλονικη
Δεν ξερεις ποια ειναι η μεγαλυτερη ξεφτιλα

Ο ΠΑΟΚ του Σαββιδη ή η καταντια των μασαζιδικων@!???

Ακου εκει Κατερινα Αρετσου,Κρυσταλ και η αλλη που στον παιζει με τα πόδια!!!1χαχα ελεος γαμωτο

Σα να πας στον Κωτσοβολο και να πεις "Καλημερα θα ηθελα μια ασπρομαυρη τηλεοραση (απο εκεινες με τον μεγάλο κωλο πισω μαλιστα)"!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα και να προσθέσω ότι σε όλους αυτούς τους χώρους (Vana, Venus, Ctystal, Αρετσου κλπ παραρτήματα) που θέλουν και κλειστό πελατολόγιο λόγω κορονοϊου, οι συνθήκες υγιεινής είναι κάτω του μετρίου.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Επίσκεψη σε Crystal, πέρασμα με Στέλλα. Ενυπωσιακή κοπέλα, μελαχρινη, ψηλή, όμορφη, στήθος 2αρι καθαρό.

Στα του μασάζ, μέτρια θα έλεγα, προσπαθούσε αλλά δεν το κατέχει πολύ το θέμα. Στο θέμα του φραπέ όμως πολύ καλή με υπομονή, φαντασία και αρκετή απελευθέρωση αν και δεν επιτρέπει πολλά-πολλά σε χάδια εκεί χαμηλά.
Έμεινε μόνο με το στριγκάκι, σώμα φωτιά! Δε νομίζω ότι δουλεύει καθημερινές, μόνο ΣΚ.

Συνολικά, αν κάποιος δίνει βάση στο μασάζ, δεν είναι η καλύτερη επιλογή. Για τα υπόλοιπα όμως, θα έβαζα ένα 8,5 στα 10.

Το μαγαζί δουλεύει μόνο με όσους ήδη γνωρίζει από παλιά

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα και να προσθέσω ότι σε όλους αυτούς τους χώρους (Vana, Venus, Ctystal, Αρετσου κλπ παραρτήματα) που θέλουν και κλειστό πελατολόγιο λόγω κορονοϊου, οι συνθήκες υγιεινής είναι κάτω του μετρίου.
το κλειστο πελατολογιο το θελουν για να μην τους πιασουν να λειτουργουν ενω δεν πρεπει. στα παπαρια τους η υγιεινή
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
1. Και εγώ ρώτησα αλλά κανείς δεν απάντησε.
2. Ναι, με μειωμένο σταφ
Συμφωνω και με σένα .
Κατά τα άλλα επειδή ρώτησες....Ρίτα και Λίζα από τις παλιότερες και μεγαλύτερες
Δανάη και Βανέσσα από τις νεότερες σε εμπειρία και ηλικία. Εναλλάσονται ανά 2 για την αποφυγή συνωστισμού και ο χώρος είναι πιο ευάερος σε σχέση με τους προαναφερθέντες.
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Kατακαημενη Θεσσαλονικη
Δεν ξερεις ποια ειναι η μεγαλυτερη ξεφτιλα

Ο ΠΑΟΚ του Σαββιδη ή η καταντια των μασαζιδικων@!???

Ακου εκει Κατερινα Αρετσου,Κρυσταλ και η αλλη που στον παιζει με τα πόδια!!!1χαχα ελεος γαμωτο

Σα να πας στον Κωτσοβολο και να πεις "Καλημερα θα ηθελα μια ασπρομαυρη τηλεοραση (απο εκεινες με τον μεγάλο κωλο πισω μαλιστα)"!
Mε οτι εχει η πολη μ αυτο πορευεται δυστηχως ετσι ειναι,υπηρεσιες Ουγκαντας
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.218
Like
1.278
Πόντοι
266
Screenshot_20210406-124057_Facebook.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αδελφια
Αυτή είναι από κρισταλ
Ξέρει κανείς όνομα και αν αξίζει?
 

galder

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
208
Like
49
Πόντοι
1
Kατακαημενη Θεσσαλονικη
Δεν ξερεις ποια ειναι η μεγαλυτερη ξεφτιλα

Ο ΠΑΟΚ του Σαββιδη ή η καταντια των μασαζιδικων@!???

Ακου εκει Κατερινα Αρετσου,Κρυσταλ και η αλλη που στον παιζει με τα πόδια!!!1χαχα ελεος γαμωτο

Σα να πας στον Κωτσοβολο και να πεις "Καλημερα θα ηθελα μια ασπρομαυρη τηλεοραση (απο εκεινες με τον μεγάλο κωλο πισω μαλιστα)"!
Υπηρεσιες ποιοτητας λεμε :(
 

Panos_aris

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.
Crystal & Massagio δέχονται μόνο πελάτες, όχι καταδρομικές.

επίσκεψη στο Κρυσταλ, πέρασμα με Τοκυο.
η κοπέλα ειναι χαμογελαστη και προθυμη, και περνας πολύ ομορφα αν δεν εχεις θεμα με τα πολλά τατουαζ και το πιρσινγκ.
μικρό στήθος, κωλάρα, πολύ ομορφο σώμα
οχι ξεπέτα, τιμα τα λεφτα και τον χρονο σου. Αναβάθμιση που ηταν απαραιτητη στο μαγαζι.
οταν φτιαξουν και το θεμα του μπανιου, ολα θα ειναι καλυτερα.

Νομιζω έχουνε και μια καινουργια ακόμα, αν θυμαμαι καλά το όνομα, Στελλα.
ομορφη, καστανή, αλλά δεν την δοκίμασα.
αν μπορεί κάποιος συνάδερφος να δώσει βοήθεια.
Τιμες μελασαζ κ εκτονωση??
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Το τι αρέσει στον καθένα είναι υποκειμενικό και δε μου πέφτει λόγος πώς την βρίσκει. Αλλά το 50αρικο για φραπέ είναι υπερβολικό, όταν μάλιστα συνοδεύεται από ξινισμένα μούτρα και μασάζ της πλάκας.
 

aiolos1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
81
Like
242
Πόντοι
20
Εμαθα απο φιλο πως στο vana σπα Σταυρουπολη ολες ειναι στα τσιμπουκια κ στα 4!!!Με εξτρα 50 ευρω μεσα κανεις οτι θες!!!.Ειδικα ενα ξανθο Ευριδικη κ μια Εφη απο τα τσιμπουκια κ τα γαμησια εχουν παρει ολο το χρημα!!!!Θα παω Σκ να δοκιμασω!!!!Νικος 3!!!
Please ενημέρωσε! Εδώ θύρα 2
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom