Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Μου ειπε οτι δεν ειναι η θαλεια παντως,οταν την ρωτησα
Μακάρι να είναι φρούτο νέας εσοδείας. Η φτοχωμάνα χρειάζεται νέο αίμα. Όλο το ύφος όμως της αγγελίας, όπως και ο τρόπος επικοινωνίας (μήνυμα στο σάιτ), παραπέμπουν στην προαναφερθείσα. Αν πάει κάποιος, ας ενημερώσει.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.448
Πόντοι
1.056
Μου ειπε οτι δεν ειναι η θαλεια παντως,οταν την ρωτησα

Παρομοίως

Δεν ξέρω καν ποια είναι αυτή. Ή δεν πάει το μυαλό μου

Αν είναι μια κοπέλα που ήταν και παλαιότερα στο crystal μια μελαμψή, τουλάχιστον όταν την είδα δοκιμάσει εγώ γύρω στο καλοκαίρι δεν έδειξε τάσεις ξεπέτας
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
114
Like
159
Πόντοι
1
Καλησπέρα από Εβίτα έχουμε κανένα νέο η καινούργια άφιξη? Λόγο εργασίας έχω καιρό να πάω.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Παρομοίως



Αν είναι μια κοπέλα που ήταν και παλαιότερα στο crystal μια μελαμψή, τουλάχιστον όταν την είδα δοκιμάσει εγώ γύρω στο καλοκαίρι δεν έδειξε τάσεις ξεπέτας
Κάτι για ξανθιά με μικρό βυζι αναφέρεται παραπάνω. Όχι; Για πες εντυπώσεις;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.448
Πόντοι
1.056
Κάτι για ξανθιά με μικρό βυζι αναφέρεται παραπάνω. Όχι; Για πες εντυπώσεις;

Εγώ θα την έλεγα καστανή, μελαμψό κορμί, βυζί όντως μικρό. Εμένα με μια φορά που την δοκίμασα μου άφησε καλές εντυπώσεις
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Φίλε καλημέρα ! Είδα σε ανάρτηση παλιότερη ότι κάποιος έχει το ινστα κ το φβ της Νεφέλης και ρώτησα αν διατίθεται ! Τι θα μπορούσα να το κάνω το ινστα της κοπέλας πέρα από το να χαζέψω τις φωτός της ; Να διατυμπανίσω οτι κάνει μασάζ κ ότι με έχει πελάτη ; Εδώ μέσα θα φαινόταν μόνο , οπως φαίνονται κ όλα όσα λέμε.Μπορεί να είμαι νεο εγγεγραμμένο μέλος αλλά το φόρουμ το παρακολουθώ πολύ καιρό κ έχω δει πραγματικά «απαράδεκτες» αναρτήσεις! Απλά εκανα λογαριασμό για να μοιράζομαι τις έμπειριες μου μαζί σας κ να ενημερώσω όσο μπορώ ! Θα τη σβήσω την ανάρτηση αφού θίχτηκες τόσο! Απλά δεν ξέρω τι είναι πιο πολύ ασέβεια φίλε , το να ζητείται ένα social media της κοπέλας η τα πουστριλικια που χώνονται στην εκάστοτε κοπέλα ;; Διότι εγώ ούτε έβρισα ούτε πρόσβαλα κοπέλα! Αυτά ! Καλή συνέχειαK

Φίλε καλημέρα ! Είδα σε ανάρτηση παλιότερη ότι κάποιος έχει το ινστα κ το φβ της Νεφέλης και ρώτησα αν διατίθεται ! Τι θα μπορούσα να το κάνω το ινστα της κοπέλας πέρα από το να χαζέψω τις φωτός της ; Να διατυμπανίσω οτι κάνει μασάζ κ ότι με έχει πελάτη ; Εδώ μέσα θα φαινόταν μόνο , οπως φαίνονται κ όλα όσα λέμε.Μπορεί να είμαι νεο εγγεγραμμένο μέλος αλλά το φόρουμ το παρακολουθώ πολύ καιρό κ έχω δει πραγματικά «απαράδεκτες» αναρτήσεις! Απλά εκανα λογαριασμό για να μοιράζομαι τις έμπειριες μου μαζί σας κ να ενημερώσω όσο μπορώ ! Θα τη σβήσω την ανάρτηση αφού θίχτηκες τόσο! Απλά δεν ξέρω τι είναι πιο πολύ ασέβεια φίλε , το να ζητείται ένα social media της κοπέλας η τα πουστριλικια που χώνονται στην εκάστοτε κοπέλα ;; Διότι εγώ ούτε έβρισα ούτε πρόσβαλα κοπέλα! Αυτά ! Καλή συνέχεια !

Φίλε καλημέρα ! Είδα σε ανάρτηση παλιότερη ότι κάποιος έχει το ινστα κ το φβ της Νεφέλης και ρώτησα αν διατίθεται ! Τι θα μπορούσα να το κάνω το ινστα της κοπέλας πέρα από το να χαζέψω τις φωτός της ; Να διατυμπανίσω οτι κάνει μασάζ κ ότι με έχει πελάτη ; Εδώ μέσα θα φαινόταν μόνο , οπως φαίνονται κ όλα όσα λέμε.Μπορεί να είμαι νεο εγγεγραμμένο μέλος αλλά το φόρουμ το παρακολουθώ πολύ καιρό κ έχω δει πραγματικά «απαράδεκτες» αναρτήσεις! Απλά εκανα λογαριασμό για να μοιράζομαι τις έμπειριες μου μαζί σας κ να ενημερώσω όσο μπορώ ! Θα τη σβήσω την ανάρτηση αφού θίχτηκες τόσο! Απλά δεν ξέρω τι είναι πιο πολύ ασέβεια φίλε , το να ζητείται ένα social media της κοπέλας η τα πουστριλικια που χώνονται στην εκάστοτε κοπέλα ;; Διότι εγώ ούτε έβρισα ούτε πρόσβαλα κοπέλα! Αυτά ! Καλή συνέχεια !
εχεις δει καπου,αφου παρακολουθεις οπως λες πολυ καιρο το side,αλλα εκανες λογαριασμο πριν ενα 48 ωρο,να εχει ανεβασει καποιο μελος τα προσωπικά μιας κοπελας? εγω παντος δεν θυμαμε κατι τετοια ,απο το 2008 που ειμαι εδω....εδω καλα καλα τηλεφωνα των μαγαζιων δεν ανεβαζουμε.....το να θελεις να μοιραστείς τις εμπειρίες σου ,εισαι καλοδεχούμενος.. το να ζητας ομως τα στοιχεία μιας κοπελας ανοιχτα εδω, ειναι απαραδεκτο....και να σου και κατι ακομα..προσεχουμε τις κοπελες για να εχουμε...
καλη συνεχεια
 

Thalios(2)

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Έχουμε άποψη?οικονομική είναι κ με χώρο.ειναι όπως στις φωτό?
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Έχουμε άποψη?οικονομική είναι κ με χώρο.ειναι όπως στις φωτό?

Υπάρχει αναφορά για την συγκεκριμένη ότι οι φωτο δεν είναι πραγματικές.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Πήγα πρώτη φορά(και τελευταία) Κατερίνα στην Αρετσού. Μεγαλοκοπέλα 50+. Εχει εμπειρία στο Μασάζ εντάξει, βέβαια από το κάνω μασάζ μέχρι το να γνωρίζω που να κάνω μασάζ έχει μεγάλη διαφορά, το αν ξέρει έχω σοβαρες αμφιβολίες. Σίγουρα καμία σχέση με μασατζίδικα τυπου Ζεσι και Dames, κανει κανονικό μασάζ. Μαλακία στο τέλος βιαστική σαν αγγαρεία. Λάθος δικό μου που πήγα , αρκετα μεγάλη σε ηλικια και δεν το ευχαριστήθηκα τελικά.

¨Οσοι ενδιαφέρονται μόνο για μασάζ σίγουρα υπάρχουν καλυτεροι μασέρ εκεί εξω, οπότε δεν νομίζω να αξίζει η Κατερίνα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ψηλος34

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
Πήγα πρώτη φορά(και τελευταία) Κατερίνα στην Αρετσού. Μεγαλοκοπέλα 50+. Εχει εμπειρία στο Μασάζ εντάξει, βέβαια από το κάνω μασάζ μέχρι το να γνωρίζω που να κάνω μασάζ έχει μεγάλη διαφορά, το αν ξέρει έχω σοβαρες αμφιβολίες. Σίγουρα καμία σχέση με μασατζίδικα τυπου Ζεσι και Dames, κανει κανονικό μασάζ. Μαλακία στο τέλος βιαστική σαν αγγαρεία. Λάθος δικό μου που πήγα , αρκετα μεγάλη σε ηλικια και δεν το ευχαριστήθηκα τελικά.

¨Οσοι ενδιαφέρονται μόνο για μασάζ σίγουρα υπάρχουν καλυτεροι μασέρ εκεί εξω, οπότε δεν νομίζω να αξίζει η Κατερίνα.
Ετσι ακριβως ειναι και γω μια φορα πηγα και τελευταια.Σε μενα μιλουσε ακαταπαυστα για ασχετα θεματα και ξενερωσα τοσο, που δεν ζητησα καν να μου τον παιξει αρκεστηκα στο μασαζ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tasos

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Αγαπητοί συναθλητες επανήλθα μετά από καιρό στο Άθλημα. Αυτή την Κατερίνα στην Αρετσου πως την βρισκουν? Είναι free φάση?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Αγαπητοί συναθλητες επανήλθα μετά από καιρό στο Άθλημα. Αυτή την Κατερίνα στην Αρετσου πως την βρισκουν? Είναι free φάση?
καλημέρα!
μετά από όλα όσα διάβασες παραπάνω, θες ακόμα να πας στην συγκεκριμένη???????????????????????????????
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ξέρουμε μήπως ποιες κοπέλες είναι διαθέσιμες το ΣΚ στο Crystal?
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Πήγα πρώτη φορά(και τελευταία) Κατερίνα στην Αρετσού. Μεγαλοκοπέλα 50+. Εχει εμπειρία στο Μασάζ εντάξει, βέβαια από το κάνω μασάζ μέχρι το να γνωρίζω που να κάνω μασάζ έχει μεγάλη διαφορά, το αν ξέρει έχω σοβαρες αμφιβολίες. Σίγουρα καμία σχέση με μασατζίδικα τυπου Ζεσι και Dames, κανει κανονικό μασάζ. Μαλακία στο τέλος βιαστική σαν αγγαρεία. Λάθος δικό μου που πήγα , αρκετα μεγάλη σε ηλικια και δεν το ευχαριστήθηκα τελικά.

¨Οσοι ενδιαφέρονται μόνο για μασάζ σίγουρα υπάρχουν καλυτεροι μασέρ εκεί εξω, οπότε δεν νομίζω να αξίζει η Κατερίνα.
περα απ ολα αυτα εχει βαλει και 10 κιλα απο περυσι εχει γινει κανονικη θεια δυστυχως,το μονο που ειναι στα θετικα ειναι οτι ειναι Ανατολικα και βολευει καπως αν θες να κινηθεις εδω....κατα αλλα αστα βραστα με παρλα ατελειωτη
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
καλημέρα!
μετά από όλα όσα διάβασες παραπάνω, θες ακόμα να πας στην συγκεκριμένη???????????????????????????????
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ξέρουμε μήπως ποιες κοπέλες είναι διαθέσιμες το ΣΚ στο Crystal?
Σκέφτομαι να πάω λογο του ότι ειμαι βυζολαγνος. Παλιός πελάτης της Μαδαζοκορης στην Ξηροκρηνη.
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Αγαπητοί συναθλητες επανήλθα μετά από καιρό στο Άθλημα. Αυτή την Κατερίνα στην Αρετσου πως την βρισκουν? Είναι free φάση?
ψαξε στο freelist για μια γυμναστρια.....ευκολο ειναι
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Σκέφτομαι να πάω λογο του ότι ειμαι βυζολαγνος. Παλιός πελάτης της Μαδαζοκορης στην Ξηροκρηνη.

και εγω βυζολατρης είμαι αλλά δεν αξίζει. Βέβαια έχεις περιέργεια εσύ τωρα και σε ξύνεται το πενηνταρικο να το δώσεις.. Πάνε και θα μας πεις.
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
και εγω βυζολατρης είμαι αλλά δεν αξίζει. Βέβαια έχεις περιέργεια εσύ τωρα και σε ξύνεται το πενηνταρικο να το δώσεις.. Πάνε και θα μας πεις.
και δεν πας μια Ιρινα να χορτασει το στομα σου βυζαρα ατελιωτη
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Επίσης, guys, έχουμε νέα για Aqua? Είναι ανοικτό; Εκείνη η ψυχή η Ριτα τι να κάνει;
Ομοίως, το Elite άνοιξε; Ξέρει κάνεις;
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom