Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (5 μέλη και 66 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ο ΠΑΟΚ του Σαββιδη ή η καταντια των μασαζιδικων@!???
καταντια λεγεται οταν εισαι ψηλα και πεφτεις χαμηλα,

ο παοκ προ σαββιδη ειχε 2 πρωταθληματα και 4 κυπελα σε 86 χρονια

με σαββιδη πηρε 1 πρωταθλημα και 3 κυπελλα σε 8 χρονια και μηδενισε τα χρεη.

αυτο δεν λεγεται καταντια λεγεται απογειωση.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.277
Like
731
Πόντοι
96
Κατάντια επίσης του νήματος είναι να διαβάζουμε σχόλια για τις αποδόσεις των διοικήσεων των ΠΑΕ αντί για την απόδοση καμιάς μασαζοκορασίδας
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
126
Like
181
Πόντοι
1
Aδερφια απο luxury στον Ευοσμο με ποιες εχετε παει και ποιες προτεινετε ? Αφηναν πιασιματα ?
 

Diavolakis26

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας έχω ρωτήσει 2 φορές για το luxury ποια κοπέλα αξίζει να πάρω και δεν απαντάει κανεις. Απλά βοηθήστε εμάς τους νέους ώστε να μπορούμε να βοηθάμε και εμείς στο μέλλον άλλους που μπαίνουν στο παιχνίδι. Ευχαριστώ
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ξέρει κάνεις αν η κοπέλα που φαίνεται μαζί με την Αλεξάνδρου στο story του Instagram του Massagio είναι η Ζωή;
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Γαμω τα λεφτα μου μεσα.....κυριοι οποιος προλαβει με Αλεξανδρου στο Massagio να μας ριξει αναλυτικη περιγραφει παρακαλω.....γαμω την φτωχεια μου
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Γαμω τα λεφτα μου μεσα.....κυριοι οποιος προλαβει με Αλεξανδρου στο Massagio να μας ριξει αναλυτικη περιγραφει παρακαλω.....γαμω την φτωχεια μου
Μήπως είναι διαφήμιση αδερφέ μου;
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Μήπως είναι διαφήμιση αδερφέ μου;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ειχε ξαναερθει στο Κρυσταλ το 2020 που ειναι στον ιδιο ομιλο μασαζοτριβειου,καποιοι τυχεροι εκαναν μαζι της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ειχε ξαναερθει στο Κρυσταλ το 2020 που ειναι στον ιδιο ομιλο μασαζοτριβειου,καποιοι τυχεροι εκαναν μαζι της
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ειχε ξαναερθει στο Κρυσταλ το 2020 που ειναι στον ιδιο ομιλο μασαζοτριβειου,καποιοι τυχεροι εκαναν μαζι της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ειχε ξαναερθει στο Κρυσταλ το 2020 που ειναι στον ιδιο ομιλο μασαζοτριβειου,καποιοι τυχεροι εκαναν μαζι της
Παίζει κ εξτραδακι;
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Σαν πελάτισσα πήγε για διαφιμιση ρώτησα την Αλεξία δυστυχώς. Γνωρίζει κανείς το ρόστερ του aqua και αν έχει τίποτα καλό αυτό το καιρό?. Θα κάνω καταδρομή η σε Κρίσταλ κ Στελλα η αν έχει κάτι νέο το aqua
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Σαν πελάτισσα πήγε για διαφιμιση ρώτησα την Αλεξία δυστυχώς. Γνωρίζει κανείς το ρόστερ του aqua και αν έχει τίποτα καλό αυτό το καιρό?. Θα κάνω καταδρομή η σε Κρίσταλ κ Στελλα η αν έχει κάτι νέο το aqua
Ε ναι ρε παιδιά, φαινόταν το πράγμα. Το μωρό δίπλα της ? Ζωή?
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Ε ναι ρε παιδιά, φαινόταν το πράγμα. Το μωρό δίπλα της ? Ζωή?
Βάσω νέα μεταγραφή δεν έχει δοκιμαστεί ακόμη γιατί επιλέχθηκε Αλεξία εγγύηση. Όμορφο κοριτσάκι γύρω στα 19-20 ωραίο κωλαρακι ότι μπόρεσα να δω πάνω από το κολάν. Θα προτιμηθεί ίσως κάποια στιγμή
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
Με τη Μαυρούλα στο massagio πέρασε κσνένας?
Tokyo crystal πολύ καλό service
Μπραβο κοπελιά. Φοράει και ένα διακριτικό αλλά ακριβό κρασάτο άρωμα Τρεις καυλοτίκ. Και δε της το είχα. Ξενέρωσα με το παρουσιαστικό αλλά επέμενε ένα φίλος. Να είναι καλά....

Ερώτηση που επαναλαμβάνω απο προηγούμενο συναδελφο.
Με χοντρή ξέρει κανένας τίποτα. Ποιες έχει αν δουλεύει το χάσαμε τελευταία...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Με τη Μαυρούλα στο massagio πέρασε κσνένας?
Tokyo crystal πολύ καλό service
Μπραβο κοπελιά. Φοράει και ένα διακριτικό αλλά ακριβό κρασάτο άρωμα Τρεις καυλοτίκ. Και δε της το είχα. Ξενέρωσα με το παρουσιαστικό αλλά επέμενε ένα φίλος. Να είναι καλά....

Ερώτηση που επαναλαμβάνω απο προηγούμενο συναδελφο.
Με χοντρή ξέρει κανένας τίποτα. Ποιες έχει αν δουλεύει το χάσαμε τελευταία...
όχι με Μαυρούλα.

σε Εβιτα εχω να παω χρόνια, και όσο σκεφτομαι τι μωρά έφερνε στην Καλαμαριά...
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Σαν πελάτισσα πήγε για διαφιμιση ρώτησα την Αλεξία δυστυχώς. Γνωρίζει κανείς το ρόστερ του aqua και αν έχει τίποτα καλό αυτό το καιρό?. Θα κάνω καταδρομή η σε Κρίσταλ κ Στελλα η αν έχει κάτι νέο το aqua
Eνταξει ρωτησες και τι περιμενες να πει??εχουμε πει σε παλιοτερο νημα οτι κανα 3-4 τους εκανε εκτονωση στο Κρυσταλ...παμε παρακατω
 

headmaster

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
1
καταντια λεγεται οταν εισαι ψηλα και πεφτεις χαμηλα,

ο παοκ προ σαββιδη ειχε 2 πρωταθληματα και 4 κυπελα σε 86 χρονια

με σαββιδη πηρε 1 πρωταθλημα και 3 κυπελλα σε 8 χρονια και μηδενισε τα χρεη.

αυτο δεν λεγεται καταντια λεγεται απογειωση.
Ο ΠΑΟΚ κάτι κάνει. Με τα μασάζ όμως πάμε για υποβιβασμό.
 

Diavolakis26

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα στην ομάδα! Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με αυτήν που ανέβασε στορυ το κρυσταλ! Ξέρουμε ποια είναι ; Διότι από όσο είδα θα πρέπει να κάνει καλό μασάζ ευχαριστώ πολύ! Και αν κάποιος έχει εμπειρία ας μου πει την άποψη του ευχαριστώ.
 

Mixalis2021

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια , νεος στο αθλημα, παρακολουθω ομως την συζητηση εδω και μερικες βδομαδες , απο οτι φενεται η πολη δεν εχεις πολλες επιλογες

Ερωτηση: υπαρχει τιποτα Καλαμαρια? εκτος απο την γνωστη στην αρετσου ?,

για φουλ προγραμα ενδιαφερομαι, αν μπορει κανεις να βοηθηση ασ μου στειλει μυνημα
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
καλησπερα παιδια , νεος στο αθλημα, παρακολουθω ομως την συζητηση εδω και μερικες βδομαδες , απο οτι φενεται η πολη δεν εχεις πολλες επιλογες

Ερωτηση: υπαρχει τιποτα Καλαμαρια? εκτος απο την γνωστη στην αρετσου ?,

για φουλ προγραμα ενδιαφερομαι, αν μπορει κανεις να βοηθηση ασ μου στειλει μυνημα
Στην καλαμαριά έχει κάτι γριές που τρέχουν. Αν τις ψήσεις να σε δώσουν καμιά πίπα στα παρκάκια. Μέχρι εκεί. Κατά τα άλλα εσείς όλοι καλά στο σπίτι?
Ξεραΐλα bro. Μόνον εισαγώμενα μωρά από άλλους δήμους.
Δήμο Βλαδιβοστόκ δήμο Ζαγκρεμπ Τυφλίδας και όμορους
????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom