Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (11 μέλη και 54 επισκέπτες)

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Επίσης, guys, έχουμε νέα για Aqua? Είναι ανοικτό; Εκείνη η ψυχή η Ριτα τι να κάνει;
Ομοίως, το Elite άνοιξε; Ξέρει κάνεις;
Έψαχνα να 'βρω τον μπελά μου και τελικά τον βρήκα
και πήγα και αγάπησα ένα μωρό τη Ρίτα
Ρίτα 28 χρονών κι εγώ 55
Ρίτα εσύ 'σαι στην αρχή κι εγώ στο παρά πέντε....:smiling-face-with-heart-eyes::pipa2:
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
και εγω βυζολατρης είμαι αλλά δεν αξίζει. Βέβαια έχεις περιέργεια εσύ τωρα και σε ξύνεται το πενηνταρικο να το δώσεις.. Πάνε και θα μας πεις.
Αγαπητοί συναθλητές, μετά και την ευγενική παρότρυνση του συναθλητή Ntarntalover πήγα στην Κατερίνα στην Αρετσού, Ευκολή επικοινωνία, εύκολο parking. O χώρος είναι διαμέρισμα και παραπέμπει σε ιδιωτικό φυσιοθεραπευτήριο. Η Κατερίνα είναι μια μασέρ γύρω στα 50+, εμφανίσιμή με μέτριο προς μεγάλο στήθος και μπαμπατσικό πωπω! Όχι τόσο καλή πρώτη εντύπωση. Ζήτησα μυοχαλαρωτικό μασαζ για να δώ και τί πουλιά πιάνει. Συζητήσεις περί ανέμων και υδάτων, με ακατάπαυστη πάρλα απο μέρους της, σε σημείο πρηξίματος (Θα μου πείς και σε άλλες που πάμε δεν μας πρήζουν) για όλα τα τρέχοντα θέματα της επικαιρότητας. Το μασάζ μου φάνηκε αναζωγονιτικό και διάρκειας 1 ώρας καθαρά. Εγώ δεν έκανα καμία κίνηση και καμία νύξη, ούτε αυτή. Στο τέλος αφού μου έκανε όλο το σώμα μασάζ, με τα χέρια και με κατι δονητικά μηχανήματα, είμασταν στο μασάζ προσώπου όπου την ρωτάω ευθέως ''αν προσφέρει και κάτι άλλο''. Μου ξεφουρνίζει τότε ότι κάνει καθαρά επαγγελματική εκτόνωση με 20€.
Τώρα ξεκινάει η κριτική!!! Μου ξεκαθαρίζει ότι δεν κάνει ''στοματικό'' ούτε ''σεξ''. Την παροτρύνω να βγάλει την μπλούζα και το σουτιέν, να σημειωθεί ότι ήμουν γυμνός σε όλη την διάρκεια της ''συνεδρίας'', δεν δυσανασχετεί και το βρίσκει αυτονόητο και λογικό, να δώσει έναυσμα για το τελείωμα, κατεβάζει και το κολάν και μένει με την κιλότα. Αρχίζει την μάλαξη της ευαίσθητης περιοχής και αφήνει να χουφτώσεις, να γλύψεις, να βάλεις χέρι κάτω απο την κιλότα. Πάνω στο παίξιμο τον βάζει και μέσα στα βυζιά της και κάνει ένα ισπανικό ΟΝΕΙΡΟ. Το τέλος ήρθε με το ισπανικό στα βυζιά της με εμένα να χουφτώνω το νινί της.
Ντουζάκι απο μέρους μου, μου δείχνει ασκήσεις για να ξεπιάνομαι στο γραφείο, (στην κοσμάρα της). Πληρώνω το αντίτιμο (30€=20€) και αποχωρώ.
Κλου της ιστορίας : υπάρχουν και αυτές που πιστεύουν ότι είναι μασέρ και η εκτόνωση είναι κάτι αυτονόητο στα πλαίσια της μυοχαλάρωσης. Τεσπα!
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
Αγαπητοί συναθλητές, μετά και την ευγενική παρότρυνση του συναθλητή Ntarntalover πήγα στην Κατερίνα στην Αρετσού, Ευκολή επικοινωνία, εύκολο parking. O χώρος είναι διαμέρισμα και παραπέμπει σε ιδιωτικό φυσιοθεραπευτήριο. Η Κατερίνα είναι μια μασέρ γύρω στα 50+, εμφανίσιμή με μέτριο προς μεγάλο στήθος και μπαμπατσικό πωπω! Όχι τόσο καλή πρώτη εντύπωση. Ζήτησα μυοχαλαρωτικό μασαζ για να δώ και τί πουλιά πιάνει. Συζητήσεις περί ανέμων και υδάτων, με ακατάπαυστη πάρλα απο μέρους της, σε σημείο πρηξίματος (Θα μου πείς και σε άλλες που πάμε δεν μας πρήζουν) για όλα τα τρέχοντα θέματα της επικαιρότητας. Το μασάζ μου φάνηκε αναζωγονιτικό και διάρκειας 1 ώρας καθαρά. Εγώ δεν έκανα καμία κίνηση και καμία νύξη, ούτε αυτή. Στο τέλος αφού μου έκανε όλο το σώμα μασάζ, με τα χέρια και με κατι δονητικά μηχανήματα, είμασταν στο μασάζ προσώπου όπου την ρωτάω ευθέως ''αν προσφέρει και κάτι άλλο''. Μου ξεφουρνίζει τότε ότι κάνει καθαρά επαγγελματική εκτόνωση με 20€.
Τώρα ξεκινάει η κριτική!!! Μου ξεκαθαρίζει ότι δεν κάνει ''στοματικό'' ούτε ''σεξ''. Την παροτρύνω να βγάλει την μπλούζα και το σουτιέν, να σημειωθεί ότι ήμουν γυμνός σε όλη την διάρκεια της ''συνεδρίας'', δεν δυσανασχετεί και το βρίσκει αυτονόητο και λογικό, να δώσει έναυσμα για το τελείωμα, κατεβάζει και το κολάν και μένει με την κιλότα. Αρχίζει την μάλαξη της ευαίσθητης περιοχής και αφήνει να χουφτώσεις, να γλύψεις, να βάλεις χέρι κάτω απο την κιλότα. Πάνω στο παίξιμο τον βάζει και μέσα στα βυζιά της και κάνει ένα ισπανικό ΟΝΕΙΡΟ. Το τέλος ήρθε με το ισπανικό στα βυζιά της με εμένα να χουφτώνω το νινί της.
Ντουζάκι απο μέρους μου, μου δείχνει ασκήσεις για να ξεπιάνομαι στο γραφείο, (στην κοσμάρα της). Πληρώνω το αντίτιμο (30€=20€) και αποχωρώ.
Κλου της ιστορίας : υπάρχουν και αυτές που πιστεύουν ότι είναι μασέρ και η εκτόνωση είναι κάτι αυτονόητο στα πλαίσια της μυοχαλάρωσης. Τεσπα!

Νομίζω οτι ανεξάρτητα με τη κοπέλα και τις υπηρεσίες της αυτή η αναφορά είναι ο ορισμός της ενημέρωσης. Μπράβο φιλε μου. Άξιος. Παράδειγμα προς μίμηση.
 

Diavolakis26

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα! Θα ήθελα την βοήθεια σας μιας και είμαι φρέσκο αίμα! Είμαι ανάμεσα σε luxury και vana. Τι θα μου προτείνατε ; Και ποια κοπέλα ευχαριστώ!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Έψαχνα να 'βρω τον μπελά μου και τελικά τον βρήκα
και πήγα και αγάπησα ένα μωρό τη Ρίτα
Ρίτα 28 χρονών κι εγώ 55
Ρίτα εσύ 'σαι στην αρχή κι εγώ στο παρά πέντε....:smiling-face-with-heart-eyes::pipa2:
Κάτι ξέρεις εσυ! Αλλά στα νούμερα δεν πέφτεις μέσα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα στην ομάδα! Θα ήθελα την βοήθεια σας μιας και είμαι φρέσκο αίμα! Είμαι ανάμεσα σε luxury και vana. Τι θα μου προτείνατε ; Και ποια κοπέλα ευχαριστώ!
Καλησπέρα. Διάβασε λίγο πιο πίσω, συναδερφε. Μασημένη τροφή στα μωρά δίνουμε. Με αγάπη στο λέω
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Έψαχνα να 'βρω τον μπελά μου και τελικά τον βρήκα
και πήγα και αγάπησα ένα μωρό τη Ρίτα
Ρίτα 28 χρονών κι εγώ 55
Ρίτα εσύ 'σαι στην αρχή κι εγώ στο παρά πέντε....:smiling-face-with-heart-eyes::pipa2:
Επίσης τώρα ψήνομαι για Aqua! Πριν κανα δίχρονο είχα φάει πετσέτα απο μία μελαχρινή αδύνατη. Μπορεί κάποιος συνάδελφος να με ενημερώσει για να προγραμματίσω κάποια καταδρομική!
 

Coys

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα!
2 γρηγορες ερωτησουλες αν μπορει να απαντησει καποιος.
1) υπαρχον ροστερ στο κρυσταλ;;
2) κυριακες ειναι ανοιχτα;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Επίσης τώρα ψήνομαι για Aqua! Πριν κανα δίχρονο είχα φάει πετσέτα απο μία μελαχρινή αδύνατη. Μπορεί κάποιος συνάδελφος να με ενημερώσει για να προγραμματίσω κάποια καταδρομική!
Έχω να πάω από πριν τον Νοέμβρη. Μελαχρινή αδύνατη, μάλλον την Ριτα λες. Πετσέτα ε; Μάλλον δεν σε ήξερε
Καλησπερα στην παρεα!
2 γρηγορες ερωτησουλες αν μπορει να απαντησει καποιος.
1) υπαρχον ροστερ στο κρυσταλ;;
2) κυριακες ειναι ανοιχτα;
1. Και εγώ ρώτησα αλλά κανείς δεν απάντησε.
2. Ναι, με μειωμένο σταφ
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Έχω να πάω από πριν τον Νοέμβρη. Μελαχρινή αδύνατη, μάλλον την Ριτα λες. Πετσέτα ε; Μάλλον δεν σε ήξερε

1. Και εγώ ρώτησα αλλά κανείς δεν απάντησε.
2. Ναι, με μειωμένο σταφ
Απο υπηρεσίες? Μην φάω καμιά πετσέτα πάλι!
 

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.934
Πόντοι
201
και δεν πας μια Ιρινα να χορτασει το στομα σου βυζαρα ατελιωτη
Καλησπέρα...
Επειδή είμαι άσχετος με Θεσσαλονίκη και θα ανέβω την επόμενη βδομάδα.... μπορείς να μου δώσεις πληροφορίες....
Έχετε να προτείνετε τίποτα σε μασάζ ή καμία καλή περίπτωση ανεξάρτητης με δικό της χώρο.... Ευχαριστώ

P.s... να υποθέσω ότι μιλάτε γισ αυτή την Ίρινα...
Σωστά????
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Καλησπέρα...
Επειδή είμαι άσχετος με Θεσσαλονίκη και θα ανέβω την επόμενη βδομάδα.... μπορείς να μου δώσεις πληροφορίες....
Έχετε να προτείνετε τίποτα σε μασάζ ή καμία καλή περίπτωση ανεξάρτητης με δικό της χώρο.... Ευχαριστώ

P.s... να υποθέσω ότι μιλάτε γισ αυτή την Ίρινα...
Σωστά????
Ναι αυτή,καλή κ ανεξάρτητη δύσκολα αδερφέ στην Θεσσαλονίκη, δυστυχώς
 

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
38
Like
29
Πόντοι
0
Αν κρίνω από το ύφος της αγγελίας, πρέπει να είναι η γνωστή Θάλεια που τον παίζει με τα πόδια.
Ξέμεινε από λεφτά φαίνεται και ήρθε πάλι Θεσσαλονίκη για την αρπαχτή του μήνα....
Μάπα είναι φίλε ;; Γιατί ενδιαφέρομαι
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Παιδιά πήρα στο crystal και μου λένε ότι δεν λειτουργούν . Εύλογη η απορία αμου .πώς απαντούν στο τηλέφωνο ;ίσως δουλεύουν με κλειστό κύκλο πελατών λόγω απαγορεύσεων .αν τυχόν έχεις κανείς πληροφορία πως μπορώ ν ακλεισω ραντεβού ασ μου στείλει pm
εχει προαναφερθει οτι δουλευουν με λιγους και καλους πελατες λογω κορονας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom