Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Πρώτο πρόγραμμα 60€ ??? Δεν πάνε καλά...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
στο δεύτερο βγαίνει ο Βέρτης....
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Και τρίτο η Πάολα να φανταστώ...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Καλό μουνί πάντως η νατάσα.
μια μέρα την είπα για παραπάνω με χρηματα φυσικά κλπ και με λέει "δεν κάνω βίζιτες"!!!! :headbang:

δηλαδή όταν πιάνεις το παπάρι του άλλου,τί κάνεις???

αέρα με βεντάλια?

 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Kαλησπέρες σε όλους

Γνωρίζει κανείς συνα :fuck1: ποιές παρουσίες είναι στον Βασίλη-Κωλέττη
αυτήν την εβδομάδα?  :think:
τα προγράμματα που εφαρμόζονται στο εν λόγω ίδρυμα επιβλέπονται από (αμιγώς ελληνική) τρόϊκα, αποτελούμενη από δύο παλιά (παρά το νεαρό της ηλικίας τους) και γνωστά μέλη, με παρουσία άνω του έτους εκεί, ενώ εθήτευσαν προηγουμένως και στην χρεοκοπημένη πλέον Αμαρυλίδα (για την χρεοκοπία της οποίας ουδόλως ευθύνονται οι εν λόγω κυρίες και τα προγράμματα τους, καθόσον το μαγαζί αυτό παρουσίαζε πολλές εγγενείς διαρθρωτικές αδυναμίες, όπως κακοδιαχείρηση, χαμηλή ανταγωνιστικότητα, βόλεμα ημετέρων και υψηλό λειτουργικό κόστος :dunno:) και ένα νεότερο πλην όμως μεγαλύτερης ηλικίας μέλος.
Κατά σειρά έχουμε:
- Ηλέκτρα, με φάτσα..μουτράκι. Μικρή το δέμας και ζουμπουρλούδικη (κοκκινομάλλα πλέον) αλλά με εξαιρετικές καμπύλες. Μια επικαμπύλια ολοκλήρωση  ;) επ' αυτών θα μπορούσε να αποτελεί μια πολύ ικανοποιητική λύση.
- Νόρα, σταθερά με ίσιο κατάμαυρο μαλλί και αδύνατη. Ενδείκνυται για πιό hard/kinky καταστάσεις  :s&m_2:, η ανάλυση των οποίων ξεφεύγει των σκοπών του παρόντος άρθρου.
- Έλενα, κάπως μεγαλύτερης ηλικίας, ξανθό σγουρό μαλλί, καλό σώμα και χαρακτηριστικό πρόσωπο.

ΥΓ. Συγγνώμη για τυχόν πολιτικές προεκτάσεις του κειμένου. Ως γνωστόν το μασάζ είναι πολύ σοβαρή υπόθεση για να το συγκρίνουμε με την πολιτική :grin:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Καλό μουνί πάντως η νατάσα.
μια μέρα την είπα για παραπάνω με χρηματα φυσικά κλπ και με λέει "δεν κάνω βίζιτες"!!!! :headbang:

δηλαδή όταν πιάνεις το παπάρι του άλλου,τί κάνεις???

αέρα με βεντάλια?
Σςςς! Πιό σιγά Palermo, θα μας ακούσουν..
Λοιπόν υπήρχε σε ένα μαγαζί μια Νατάσα ,μελαχρινή ,με άγρια εξωτική ομορφιά.

Πληροφοριακά ενημερώνω ότι η συγκεκριμενη ξαναδουλεύει
Ρε συ εδώ είπα κάτι κακό για ένα μπάζο και ο άλλος αρπάκτηκε αμέσως και παρεξηγήθηκε,άμα πω που δουλεύει η Νατάσσα και πάει να την δει ,θα πάθει ερωτικό πατατράκ και θα μαχαιρώνει όποιον μιλάει γιαυτήν.

Τα πράγματα είναι επικίνδυνα εδώ μέσα
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Επίσκεψη προσφάτως σε Α. Γεωργίου 4 (περιοχή Βίλκα). Όπως έχω αναφέρει παλιότερα το μαγαζί αποτελλεί διασπάση των συνεταίρων που είχαν αυτό στη Νεμέας και έπειτα στην Κ.Καραμανλή 149. Και τα 3 κορίτσια που είναι σήμερα εκεί ήταν παλιότερα στα εν λόγω μαγαζιά.
Ο χωρος μετριος χωρίς κλιματισμό και 1 μπάνιο για όλους!
Τα κορίτσια:
Στέλλα(GR): Ενδύκνειται μόνο για  :pipa3:. Αδυνάτισε νομίζω!
Χριστίνα(ΑL): Ψηλή ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα και στήθος. Στο μασαζ μέτρια. Στην  :pipa1:καλή και στο  :fuck2: με καλούτσική συμετοχή. Δουλευε παλιά πρίν τη Νεμέας στον Νίκο (Body free?) Κ. Καραμανλή 84.
Σισσυ(GR): Ξανθιά γύρω στα 30 με καλούτσικο σώμα. Δεν έχει τιμηθεί μεχρι σήμερα!
 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
η Μαρινα Σερβιδα δεν ηταν εκει?
κοντο μαλι με κοκκινο γυαλλι
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Εκει ήταν κατα την αναχωρησή μου αλλα επειδη την εβλεπα πρωτη φορα και δε συγκρατησα και όνομα γιαυτο δεν την ανεφερα! Τι γνωριζουμε για τις επιδοσεις της;
 

toliis

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
treflejack για ποιο λογο αναφερεσαι στην εβιτα πηγα εβα ειδα δεν μου αρεσε και λεω αυτο ακριβωσ που ειδα εσυ γιατι μου πασ κοντρα συνεχεια????????? αρα εισαι κατευθυνομενοσ με τα υπονοουμενα που ριχνεισ :2funny: :2funny:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
treflejack για ποιο λογο αναφερεσαι στην εβιτα πηγα εβα ειδα δεν μου αρεσε και λεω αυτο ακριβωσ που ειδα εσυ γιατι μου πασ κοντρα συνεχεια????????? αρα εισαι κατευθυνομενοσ με τα υπονοουμενα που ριχνεισ :2funny: :2funny:
Άντε για να τελειώνουμε μ' αυτήν την ιστορία και δεν θα επανέλθω. Μάλλον δεν είσαι η Εβίτα ή εκπρόσωπος της. Πιστεύω ότι έκανα λάθος ως προς αυτό. Καταλήγω ότι πρέπει να είσαι άντρας (ή ζευγάρι) και θεωρώντας ότι η θεωρία μου είναι σωστή, ένα θα σου πω:

Κάνονισε να το πάρεις το κορίτσι και να του φέρεσαι καλά γιατί έχει επενδύσει ψυχικά πολύ επάνω σου...

ΥΓ. Αν η θεωρία είναι λάθος, είσαι απλά μαλάκας
 

toliis

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
μεινε στισ θεωριεσ γιατι εισε οντωσ μαλακασ  :idiot: :idiot:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
καλησπερα φιλοι αυτη την φορα πηγα για χαλαρωση στην ΚΥΡΑ ΕΥΑ ο χωροσ μονο λουλουδι δεν θυμιζει βρομικοσ ακαταστατοσ γεματο κατσαριδεσ οποιοσ παει ασ παρει και την πετσετα του.... η τανια φριχτη γεωργιανη αποτομη και με υφοσ λεσ και πληροωνε αυτη με μουνι που μυριζε ψαριλα ποσ τη πατησα ετσι..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Δωσε σε παρακαλω πληροφορίες για το πως μπορουμε να επισκεφθoύμε τον εν λόγω χωρο, προκειμενου να επιβεβαιώσουμε την αναφορά σου! Ειδάλως θα θεωρησω την θεωρία του treflejack λανθασμένη!
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Καλησπέρα σε όλους!
θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει να μου πεί αν υπάρχει κάποιο ΚΑΝΟΝΙΚΟ μασατζίδικο για καλο μασαζ αλλά να πα΄ζει και  :jerking:. Όχι κατι παραπάνω. Ελπίζω να μην ζητάω πολλά. Ευχαριστώ.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.020
Like
210
Πόντοι
36
Καλό μασαζ μην ψάχνεις πουθενά φιλε μου. Χαιδέματα μόνο και τιποτε αλλο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.375
Κριτικές
165
Like
25.013
Πόντοι
34.168
Καλησπέρα σε όλους!
θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει να μου πεί αν υπάρχει κάποιο ΚΑΝΟΝΙΚΟ μασατζίδικο για καλο μασαζ αλλά να πα΄ζει και  :jerking:. Όχι κατι παραπάνω. Ελπίζω να μην ζητάω πολλά. Ευχαριστώ.
Αμα θες μασαζ πανε σε αποκλειστικο ,οχι σε γαμηστραδικο.Και μετα στο μπανιο τραβα μια μαλακια να ξελαμπικαρεις. :jerking: :jerking: :jerking:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.111
Πόντοι
2.356
καλησπερα φιλοι αυτη την φορα πηγα για χαλαρωση στην ΚΥΡΑ ΕΥΑ ο χωροσ μονο λουλουδι δεν θυμιζει βρομικοσ ακαταστατοσ γεματο κατσαριδεσ οποιοσ παει ασ παρει και την πετσετα του.... η τανια φριχτη γεωργιανη αποτομη και με υφοσ λεσ και πληροωνε αυτη με μουνι που μυριζε ψαριλα ποσ τη πατησα ετσι..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εκτος απο τη τανια τι αλλο ειχε η ΚΥΡΑ ΕΥΑ

κ κανε μας κ μια περιγραφη πως ειναι η τανια
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.375
Κριτικές
165
Like
25.013
Πόντοι
34.168
Καμμια ενημερωση κανεις για Μαρινου Αντυπα? Υπηρεσιες,τιμες,κοριτσια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom