Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (6 μέλη και 48 επισκέπτες)

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα! 2 ερωτησεις: η Ιόλη το ασκεί ακόμα τα επάγγελμα? Αν ναι που? και μία που δουλευε καποια φεγγαρια πριν πολυ καιρο (Μαρία νομίζω?) Δραγούμη, με μεγάλα  :tits: :tits: και την λέγατε παοκτσου, υπάρχει ακόμα?
Και οι δύο είναι στο team του Edelweiss. Η Ιόλη συστήνεται και ως Κορίνα.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Αν και το συγκεκριμένο μαγαζί έχει αγγελία, εν τούτοις η δημοσίευση τηλεφώνων στο forum, απ'όσο ξέρω, δεν επιτρέπεται.
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Επίσκεψη σε Μαρία (Λαδάδικα). Χώρος πραγματικά εκπληκτικός.
Στο δια ταύτα όμως υστερεί ακόμα.
Αλεξία: κοντούλα, γεματούλα με καβλόφατσα και πολύ δυνατό τσιμπούκι.
Μαρία: Ψηλή, γεμάτη, χαζοχαρούμενη, πολύ καλό μασάζ αλλά πολύ μέτρια στο κυρίως πιάτο.
Η Δανάη δεν προτιμήθηκε καθώς ήταν αδιάθετη (μαλακία μου) αλλά παραμένει με διαφορά η πιο όμορφη παρουσία.
Επίσης κατά την έξοδό μου εθεάθη κι άλλη κοπέλα (ίσως να την ελεγαν Τζενη) η οποία ήταν μαυρισμένη και αρκετά σέξυ.
καλησπερα και απο εμενα.. ο χωρος μακραν πιστευω ο καλυτερος.. στο δια ταυτα..
ναι εκεινη που ειδες ειναι η τζενη που κανει και το καλυτερο προγραμμα πιστευω..
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.274
Like
727
Πόντοι
96
Αν και το συγκεκριμένο μαγαζί έχει αγγελία, εν τούτοις η δημοσίευση τηλεφώνων στο forum, απ'όσο ξέρω, δεν επιτρέπεται.
Να σου πώ την αλήθεια: δεν το γνώριζα. Εφόσον και ένας όμως έχει αντιρηση το σβήνω. Παντως δεν το έκανα για να επιβεβαιώσω τον "τιτλο" του προμότορα. Να βοηθήσω θέλω με ενημέρωση όπως πιστευω πρέπει να κάνουν όλοι!
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21
Και οι δύο είναι στο team του Edelweiss. Η Ιόλη συστήνεται και ως Κορίνα.


Edelweiss απ ότι γνωρίζω ειναι prive αλλά ημουν πελάτης και των δύο όταν δούλευαν σε μαγαζια πως μπορώ να μπω έχει κανείς εμπειρότερος καμμιά ιδέα. Μου έχουν λείψει.......
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Edelweiss απ ότι γνωρίζω ειναι prive αλλά ημουν πελάτης και των δύο όταν δούλευαν σε μαγαζια πως μπορώ να μπω έχει κανείς εμπειρότερος καμμιά ιδέα. Μου έχουν λείψει.......
Πέστο στην Εύα. Αν σε θυμούνται τα κορίτσια δεν θάχεις πρόβλημα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
καλησπερα και απο εμενα.. ο χωρος μακραν πιστευω ο καλυτερος.. στο δια ταυτα..
ναι εκεινη που ειδες ειναι η τζενη που κανει και το καλυτερο προγραμμα πιστευω..
Συμπαίκτη μου τη Τζένη τη θεωρώ καβλόφατσα με τα στραβά δοντάκια της και θέλω εδώ και καιρό να τη χτυπήσω, αλλά ήθελα πρώτα να τιμήσω (και το έκανα) τα πιο όμορφα και μικρότερα στην ηλικία κοριτσάκια. Όμως είδα ότι η Τζένη έχει μια απίστευτη χαλαρότητα - πλαδαρότητα στα πόδια (όσο είδα από την ιατρική ποδιά). Αυτό εμένα προσωπικά με χαλάει απίστευτα. Θα την εξετάσω όμως εκ του σύνεγγυς για να μη την αδικήσω και θα επανέλθω με λεπτομέρειες. Η Μαρία είπε θα φέρει κι άλλα κορίτσια για περισσότερες βάρδιες. :dancing: :dancing: :dancing: Άντε να δούμε το νέο αίμα της επιχείρησης...
Η Ιωάννα με τους μεγάλους βύζους στη Μαρία τι απέγινε ρε παιδιά, ξέρει κανείς; Έχω καιρό να τη δω εκεί.       
 

toliis

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα φιλοι αυτη την φορα πηγα για χαλαρωση στην ΚΥΡΑ ΕΥΑ ο χωροσ μονο λουλουδι δεν θυμιζει βρομικοσ ακαταστατοσ γεματο κατσαριδεσ οποιοσ παει ασ παρει και την πετσετα του.... η τανια φριχτη γεωργιανη αποτομη και με υφοσ λεσ και πληροωνε αυτη με μουνι που μυριζε ψαριλα ποσ τη πατησα ετσι..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα φιλοι αυτη την φορα πηγα για χαλαρωση στην ΚΥΡΑ ΕΥΑ ο χωροσ μονο λουλουδι δεν θυμιζει βρομικοσ ακαταστατοσ γεματο κατσαριδεσ οποιοσ παει ασ παρει και την πετσετα του.... η τανια φριχτη γεωργιανη αποτομη και με υφοσ λεσ και πληροωνε αυτη με μουνι που μυριζε ψαριλα ποσ τη πατησα ετσι..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Έλα ντε! ποσ τη πατησες ετσι(sic!) ... ρε Εβίτα..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι, επίσκεψη στο ίδρυμα Κ.Καραμανλή κ Μαρτίου πρωην Νεμέας .... 5 κοπέλες διαθέσιμες, επίπεδο ψιλομέτριο για τα δικά μου κριτήρια. Καίτη νταρτάνικο μιλφ καυλόφατσα αλλά με χάλια οδοντοστοιχία κ αρκετή δόση κυταρρίτιδας, αννίτα ψηλή 30 αρα μελαχρίνή μοντέλιζε φάση με μεγάλο τατοο στην πλάτη, δυναμική παρουσία μπαίνει στα υπόψην, έφη κ αυτή ψιλή κοκκιναμάλα αλλά με δόσεις κυτταρίτιδας κ αρκετά έντονη μύτη, μια κοντόχοντρη κοκκινομάλα ρουμάνα της οποίας το όνομα δεν θυμάμαι κ η τζένη μελαχρινή αδύνατη με καλούτσικο πρόσωπο κ σκουλαρίκι στο χείλος...ετιμήθει... μασάζ σαν να μην υπάρχει αλλά στα υπόλοιπα οκ...κάπως διστακτική αλλά καυλίαρα κ δεν έλεγε όχι σε τίποτα. το μαγαζί προσπαθεί αλλά είναι αρκετά πίσω οργανωτικά..τιμές 30-40-50-60-70-80
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Καλησπέρα κύριοι, επίσκεψη στο ίδρυμα Κ.Καραμανλή κ Μαρτίου πρωην Νεμέας .... 5 κοπέλες διαθέσιμες, επίπεδο ψιλομέτριο για τα δικά μου κριτήρια. Καίτη νταρτάνικο μιλφ καυλόφατσα αλλά με χάλια οδοντοστοιχία κ αρκετή δόση κυταρρίτιδας, αννίτα ψηλή 30 αρα μελαχρίνή μοντέλιζε φάση με μεγάλο τατοο στην πλάτη, δυναμική παρουσία μπαίνει στα υπόψην, έφη κ αυτή ψιλή κοκκιναμάλα αλλά με δόσεις κυτταρίτιδας κ αρκετά έντονη μύτη, μια κοντόχοντρη κοκκινομάλα ρουμάνα της οποίας το όνομα δεν θυμάμαι κ η τζένη μελαχρινή αδύνατη με καλούτσικο πρόσωπο κ σκουλαρίκι στο χείλος...ετιμήθει... μασάζ σαν να μην υπάρχει αλλά στα υπόλοιπα οκ...κάπως διστακτική αλλά καυλίαρα κ δεν έλεγε όχι σε τίποτα. το μαγαζί προσπαθεί αλλά είναι αρκετά πίσω οργανωτικά..τιμές [size=16pt]30-40-50-60-70-80[/size]

[size=16pt]... ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ[/size]
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Λεω να παω σε nancy μασαζ στη κασανδρου. Με το σκεπτικο οτι λεει στο site οτι περνεις αυτο που θες με τη πρωτη επισκεψη.
Δεν εχω ξαναπαει ποτε σε μασαζ και με ενδιαφερει μονο handjob.
Αξιζει; Ξερει κανενας τιμη; Εχει παει κανενας στο συκγεκριμενο μαγαζι;
Σορυ αλλα δεν εχω πολυ χρονο να διαβασω το τοπικ.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.274
Like
727
Πόντοι
96
Λεω να παω σε nancy μασαζ στη κασανδρου. Με το σκεπτικο οτι λεει στο site οτι περνεις αυτο που θες με τη πρωτη επισκεψη.
Δεν εχω ξαναπαει ποτε σε μασαζ και με ενδιαφερει μονο handjob.
Αξιζει; Ξερει κανενας τιμη; Εχει παει κανενας στο συκγεκριμενο μαγαζι;
Σορυ αλλα δεν εχω πολυ χρονο να διαβασω το τοπικ.
Δεν χρειάζεται να διαβάσεις το τοπικ. Πήγαινε! Και αφού είδες το site θα είδες και τις τιμές! Μην ξεχάσεις να μας γράψεις τι είδες και πως πέρασες!
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Λεω να παω σε nancy μασαζ στη κασανδρου. Με το σκεπτικο οτι λεει στο site οτι περνεις αυτο που θες με τη πρωτη επισκεψη.
Δεν εχω ξαναπαει ποτε σε μασαζ και με ενδιαφερει μονο handjob.
Αξιζει; Ξερει κανενας τιμη; Εχει παει κανενας στο συκγεκριμενο μαγαζι;
Σορυ αλλα δεν εχω πολυ χρονο να διαβασω το τοπικ.

και να προσθέσω τον χρυσό κανόνα: Μια εμπειρία σου αξίζει όσο είκοσι ξένες. Άντε καλή αρχή
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
  Επίσκεψη στο body spa βασ. Ολγας στη peugeot. Τέσσερα κορίτσια τιμήθηκε η Νατασσα που κάνει μόνο το πρώτο πρόγραμμα. Φανταστηκό μασάζ και  :cum: στα μείον φυσικά η τιμή αλλά πέρασα τόσο καλά που δεμ με πείραξε καθόλου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom