Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (5 μέλη και 46 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.274
Like
727
Πόντοι
96
Καλησπέρα σε όλους!
θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει να μου πεί αν υπάρχει κάποιο ΚΑΝΟΝΙΚΟ μασατζίδικο για καλο μασαζ αλλά να πα΄ζει και  :jerking:. Όχι κατι παραπάνω. Ελπίζω να μην ζητάω πολλά. Ευχαριστώ.
Αυτο αναζητουσα και εγω συναδελφε προσφατα και επέλεξα αυτο της Μαγγυς στην Καμαρα! Τα κοριτσια εκει κάνουν ικανοποιητικο μασαζ και με 50 ευρω στον παιζουν κιόλας. Παρεπιπτόντως το ιδρυμα διαθετει 3 κοριτσια. Κικη GR, κοντη ξανθια με δυνατα χερια , Κατια GR μελαχροινη γεματουλα και Κριστιν DO ψηλη γεματη μιγαδα!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.274
Like
727
Πόντοι
96
Καμμια ενημερωση κανεις για Μαρινου Αντυπα? Υπηρεσιες,τιμες,κοριτσια?
Επαιρνα τηλεφωνο κι εγω σήμερα να ρωτησω αλλα δεν απάντησε! Πρεπει εδω να πουμε οτι και η ιδιοκτητρια του εν λόγω ιδρυματος κάνει καλο μασαζ και στον παίζει με 40 ευρω!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.477
Κριτικές
165
Like
25.310
Πόντοι
34.168
Επαιρνα τηλεφωνο κι εγω σήμερα να ρωτησω αλλα δεν απάντησε! Πρεπει εδω να πουμε οτι και η ιδιοκτητρια του εν λόγω ιδρυματος κάνει καλο μασαζ και στον παίζει με 40 ευρω!
Μονο ως εκει η το πανε και παραπερα?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.477
Κριτικές
165
Like
25.310
Πόντοι
34.168
Αυτο δεν το γνωριζω, εχω καιρο να πάω. Γιατι δεν πας να δεις να μας πεις και εμας!;;
Αφου δε ξερει κανεις αυτο θα κανω.Παω συχνα προς τα κει για δουλειες.
Την επομενη θα κανω το ντου και οποια παρει ο χαρος. :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Αμα θες μασαζ πανε σε αποκλειστικο ,οχι σε γαμηστραδικο.Και μετα στο μπανιο τραβα μια μαλακια να ξελαμπικαρεις. :jerking: :jerking: :jerking:
Έτσι για να καταλάβω το σχόλιο είναι με διάθεση χαβαλέ ή ειρωνίας;;;
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Αυτο αναζητουσα και εγω συναδελφε προσφατα και επέλεξα αυτο της Μαγγυς στην Καμαρα! Τα κοριτσια εκει κάνουν ικανοποιητικο μασαζ και με 50 ευρω στον παιζουν κιόλας. Παρεπιπτόντως το ιδρυμα διαθετει 3 κοριτσια. Κικη GR, κοντη ξανθια με δυνατα χερια , Κατια GR μελαχροινη γεματουλα και Κριστιν DO ψηλη γεματη μιγαδα!
Ευχαριστώ για την ενημέρωση!
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
:) ;)
Απλα κάποιοι έχουν την τάση να δείχνουν μία ανεξήγητη ειρωνία.
Και για να επανέρθω στο θέμα, τελικά είναι πιο δύσκολο να βρεις ένα καλό μασάζ με ένα καλό  :jerking:,  παρά ένα καλό  :knockinb:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.477
Κριτικές
165
Like
25.310
Πόντοι
34.168
:) ;)Απλα κάποιοι έχουν την τάση να δείχνουν μία ανεξήγητη ειρωνία.
Και για να επανέρθω στο θέμα, τελικά είναι πιο δύσκολο να βρεις ένα καλό μασάζ με ένα καλό  :jerking:,  παρά ένα καλό  :knockinb:
Πολυ απλα εκει που εχει καλες επαγγελματιες μασεζ δεν κανουν τετοια.
Το μασαζ ειναι επιστημη.Αλλο που εμεις το εχουμε κανει γαμησι.
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Δεν χρειάζεται να διαβάσεις το τοπικ. Πήγαινε! Και αφού είδες το site θα είδες και τις τιμές! Μην ξεχάσεις να μας γράψεις τι είδες και πως πέρασες!
Τελικα δεν πηγα. Αν παω στο μελλον θα ενημεροσω.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Περί Μάγκυς, καμάρα

Πρόκειται για παλαιό μαγαζί, για το οποίο έχουν γραφεί αρκετά στο thread πολλέεες εκατοντάδες (τρέχα γύρευε τώρα) σελίδες πίσω. Η προσωπική μου εμπειρία είναι αντίστοιχα παλαιά (τουλάχιστον 5ετιας μπαγιάτικη), οπότε ενδεχομένως δεν δικαιούμαι δια να ομιλώ, ίσως κάποια πράγματα να έχουν αλλάξει (αν και από τα συμφραζόμενα πολύ χλωμό το βλέπω).
Ο χώρος ήταν ένα διαμέρισμα με στοιχεία.. ημιεγκατάλειψης να το πω... υπό μετακόμιση να το πω.... ψιλοακατάστατο να το πω... πάντως έβγαζε κάτι παρακμιακό.
Επί της υποδοχής ήταν μία ιδιαιτέρως ευτραφής νεαρά, η οποία σου ξεκαθάριζε σε ήπιους τόνους ότι "κάνουμε μασάζ και εκτόνωση μόνον". Η σύντομη εμπειρία μου έδειξε ότι υπήρχε μια ψιλοανοχή ως προς το αποτέλεσμα, αλλά με εξαιρετικά εκνευριστική διαδικασία και όρους. Αποκορύφωμα ήταν ένας κοντοπούτανος (Λίζα νομίζω; καλή της ώρα..), ο οποίος, ενώ το (τέλος πάντων) μασάζ βρίσκεται σε εξέλιξη, κάνει την.. δελεαστικότατη πρόταση, σε στυλ που μόνο ένας τρελλός θα μπορούσε να απορρίψει: "θέλεις να γδυθώ και να πιάσεις το στήθος μου; θα μου κάνεις όμως ένα δωράκι.."
Εδώ τελειώνει η επαφή μου με τον χώρο, όχι όμως και με τη Λίζα, η οποία αργότερα εθήτευσε και στο παράρτημα Resort βαρδαρίου προσφέροντας τα πάντα όλα, ενώ αργότερα δοκίμασε την τύχη της ανοίγοντας (η ίδια?) μαγαζί επί δώματος της οδού Δωδεκανήσου (άραγε να υφίσταται ακόμα?) το οποίο και πάλι προσέφερε "μασαζ και εκτόνωση μόνον"!!

ΥΓ1. Δεν αμφισβητώ καθόλου τον φίλο Akarnan. Νομίζω ότι τα παρουσιάζει σωστά
ΥΓ2. Αλήθεια o όρος "εκτόνωση" δεν φαίνεται εντελώς γελοίος έως και προσβλητικός; ή μόνο εγώ το νοιώθω έτσι;
 

toliis

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Δωσε σε παρακαλω πληροφορίες για το πως μπορουμε να επισκεφθoύμε τον εν λόγω χωρο, προκειμενου να επιβεβαιώσουμε την αναφορά σου! Ειδάλως θα θεωρησω την θεωρία του treflejack λανθασμένη!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            με κολλητο πηγα βασ ολγασ 52 στον 1 κουδουνι ΕΝΤΕΛΒΑΙΣ μασ υποδεχεται η εβα σενα μικρο γραφειο σαλονι ερχονται τεσσερα κοριτσια (μεγαλοκοπελεσ)
 

toliis

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
εκτος απο τη τανια τι αλλο ειχε η ΚΥΡΑ ΕΥΑ

κ κανε μας κ μια περιγραφη πως ειναι η τανια
τανια μετριο αναστημα καστανη με πρασινα ματια χαμηλο κωλο μικρο βυζι γεματη σπυρια και υφοσ...... μαρια πολυ ψηλη μαυρα μαλλια με σκουλαρικια και τατουαζ μυριζουν οι μασχαλεσ τησ (ειπε ο κολλιτοσ) μια χοντρη αδιαφορη που δουλευε παλια στην μαρια λαδαδικα.και μια 50 χρονων (αντζελα) ξανθια με μακρια μαλλια και μυτογκα.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
και Κριστιν DO ψηλη γεματη μιγαδα!
Μου ΄βαλες ιδέες νυχτιάτικα.. Μοιάζει να είναι η πληθωρική, νεαρή σε ηλικία, Δομινικανή (μεγαλωμένη όμως στην Ελλάδα-με άψογα ελληνικά/αγγλικά) Χριστίνα που έπαιζε πριν 1-1,5 χρόνο στο Εdelweiss (όπου φυσικά έκανε full πρόγραμμα). Και είναι και ευαίσθητο (λέμε τώρα...) παιδί. Δεν πρόκειται όμως να πάω να το τσεκάρω. Αν κάποιος την πάρει, ας το έχει υπ' όψιν... μπορεί να περάσει καλύτερα  ;)
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
433
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Καλό μουνί πάντως η νατάσα.
μια μέρα την είπα για παραπάνω με χρηματα φυσικά κλπ και με λέει "δεν κάνω βίζιτες"!!!! :headbang:

[size=10pt][size=10pt]δηλαδή όταν πιάνεις το παπάρι του άλλου,τί κάνεις???

αέρα με βεντάλια?
[/size][/size]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

French Boy

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστές καλησπέρα! Έχω ανά καιρούς επισκεφθεί και εγώ πολλά από τα μαγαζιά που αναφέρεται αλλα μη έχοντας τις κατάλληλες γνώσεις  πέφτω συνήθως σε περιπτώσεις πετσέτας η σε άθλιες παροχές. θα μπορούσε κάποιος να μου προτείνει κάποιες καλές επιλογές, η αν μπορεί να μου στείλει και ένα δυο τηλεφωνα με τα καλά μαγαζιά τς πόλης? ευχαριστώ εκ των προτερων... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom