Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
συναγωνιστές καλησπέρα! Έχω ανά καιρούς επισκεφθεί και εγώ πολλά από τα μαγαζιά που αναφέρεται αλλα μη έχοντας τις κατάλληλες γνώσεις  πέφτω συνήθως σε περιπτώσεις πετσέτας η σε άθλιες παροχές. θα μπορούσε κάποιος να μου προτείνει κάποιες καλές επιλογές, η αν μπορεί να μου στείλει και ένα δυο τηλεφωνα με τα καλά μαγαζιά τς πόλης? ευχαριστώ εκ των προτερων... :2funny:
Βρεταννικό χιούμορ? :think:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
συναγωνιστές καλησπέρα! Έχω ανά καιρούς επισκεφθεί και εγώ πολλά από τα μαγαζιά που αναφέρεται αλλα μη έχοντας τις κατάλληλες γνώσεις  πέφτω συνήθως σε περιπτώσεις πετσέτας η σε άθλιες παροχές. θα μπορούσε κάποιος να μου προτείνει κάποιες καλές επιλογές, η αν μπορεί να μου στείλει και ένα δυο τηλεφωνα με τα καλά μαγαζιά τς πόλης? ευχαριστώ εκ των προτερων... :2funny:
Tόσα χρόνια ήμουν εκεί, έφαγα στη μάπα το χιούμορ τους και τώρα μου έμεινε ελάττωμα...  :) Aν και βεβαια δεν κατάλαβα που είναι το τόσο αστείο...
Αφού ξεκαρδίστικες ρε φίλε...
 

French Boy

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αφού ξεκαρδίστικες ρε φίλε...
φίλε δεν σε πολυκαταλαβαίνω και είμαι σίγουρος ότι αυτό δεν έχει σχέση με τα ελληνικά μου. Στο τέλος τέλος το forum έγινε για ανταλλαγή γνώσεων. εγώ σαν καινούργιος ζήτησα την βοήθεια των παλιών ευγενικά χωρίς ειρωνεία. τώρα εσύ τι πρόβλημα έχεις δεν το καταλβαινω και δεν με νοιάζει κι όλας.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
438
Like
418
Πόντοι
21
Καλησπέρα Φίλοι μου, καλησπέρα...
δεν ξέρω ποιον να πρωτοχαιρετήσω.
Όλους μα όλους μαζί τους παληόφιλους.
Πριν αφήσω το μάταιο τούτο κόσμο είπα να βγω μια βόλτα. Πήρα ένα απόγευμα, προ δεκαημέρου περίπου, την αφεντιά μου και ......
1.-      τι να σας πω...ο Σουγκλάκος μου φαίνεται πιο συμμαζεμένος.
  Καλά να πάθω αφού δε σας ρώτησα. Εννοείται ότι έφυγα...ακόμη τρέχω.
2.- Μετά Εβίτα. Είχα καιρό να πάω αλλά....ως άλλες σειρήνες δρώντες οι συναγωνιστές με οδήγησαν εκεί για τη ΖΕΤΑ. Πραγματικά όπως τα διάβασα !!!!!!!!!! Και ακόμη κάτι παραπάνω. Μικρή, όμορφη, ψηλή, πλούσιο φυσικό στήθος, σφιχτή, μαυρισμένη !!!!! σκέτη κούκλα.
Ναι κούκλα....αλλά οι κούκλες φίλοι μου δεν έχουν ψυχή. Είναι res (καλά κανείς δε θυμάται λατινικά;)Και ειδικά οι σύγχρονες, οι ηλεκτρονικές κούκλες κάνουν μόνο ότι είναι προγραμματισμένες να κάνουν. Ο νοών νοείτω.
Καλή νύχτα να έχετε.
   
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
γνωριζουμε κατι για το splash sauna?το εχει επισκεφτει κανεις?
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
438
Like
418
Πόντοι
21

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
438
Like
418
Πόντοι
21
Σεπαρακαλώ αγόρι μου...
σε ικετεύω..
άσε το splash και prostate-massage που μας έβαλες να δούμε μια μέρα (ο άλλος φτάχτηκε κιόλας...."θού Κύριε φυλακήν τω στόματί μου..." ).
Κάτσε εδώ που είσαι ,
μην αλλάζεις ρότα.....
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
438
Like
418
Πόντοι
21
Πλάκα κάνω βέβαια, μη μου παρεξηγηθείς.
Από περιέργεια προφανώς, ρωτάς. Αλλά ξέρεις σε πόσους η περιέργεια βγήκε ξινή;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.165
Like
8.263
Πόντοι
2.356
βρε καλως τη σειρα.....πουσε συ χαμενος??

εκτος απο τη ζετα κατι αλλο αξιολογο εχει η εβιτα

γιατι ο φιλος μας ο τσακας τις ειδε ολες καλες

 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
438
Like
418
Πόντοι
21
βρε καλως τη σειρα.....πουσε συ χαμενος??

εκτος απο τη ζετα κατι αλλο αξιολογο εχει η εβιτα

γιατι ο φιλος μας ο τσακας τις ειδε ολες καλες
Εδώ σειρά ζω... σας διαβάζω συνέχεια αλλά δεν άντεξα άλλο να μην επικοινωνώ μαζί σας.
Όσο γι αυτό που ρωτάς με πιάνεις αδιάβαστο. Θυμάμαι κανα δυο καλά αλλά από ονοματα τίποτα. Περνούσαν από μπροστα μου, συστηνόντουσαν αλλά εμένα το μυαλό μου ήταν πότε θα εμφανιστεί η κοπελιά που θα πει "καλημέρα σας Ζέτα". Και εμφανίστηκε...τελευταία, αλλά ήρθε (που να μην ερχότανε).
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
τα προγράμματα που εφαρμόζονται στο εν λόγω ίδρυμα επιβλέπονται από (αμιγώς ελληνική) τρόϊκα, αποτελούμενη από δύο παλιά (παρά το νεαρό της ηλικίας τους) και γνωστά μέλη, με παρουσία άνω του έτους εκεί, ενώ εθήτευσαν προηγουμένως και στην χρεοκοπημένη πλέον Αμαρυλίδα (για την χρεοκοπία της οποίας ουδόλως ευθύνονται οι εν λόγω κυρίες και τα προγράμματα τους, καθόσον το μαγαζί αυτό παρουσίαζε πολλές εγγενείς διαρθρωτικές αδυναμίες, όπως κακοδιαχείρηση, χαμηλή ανταγωνιστικότητα, βόλεμα ημετέρων και υψηλό λειτουργικό κόστος :dunno:) και ένα νεότερο πλην όμως μεγαλύτερης ηλικίας μέλος.
Κατά σειρά έχουμε:
- Ηλέκτρα, με φάτσα..μουτράκι. Μικρή το δέμας και ζουμπουρλούδικη (κοκκινομάλλα πλέον) αλλά με εξαιρετικές καμπύλες. Μια επικαμπύλια ολοκλήρωση  ;) επ' αυτών θα μπορούσε να αποτελεί μια πολύ ικανοποιητική λύση.
- Νόρα, σταθερά με ίσιο κατάμαυρο μαλλί και αδύνατη. Ενδείκνυται για πιό hard/kinky καταστάσεις  :s&m_2:, η ανάλυση των οποίων ξεφεύγει των σκοπών του παρόντος άρθρου.
- Έλενα, κάπως μεγαλύτερης ηλικίας, ξανθό σγουρό μαλλί, καλό σώμα και χαρακτηριστικό πρόσωπο.

ΥΓ. Συγγνώμη για τυχόν πολιτικές προεκτάσεις του κειμένου. Ως γνωστόν το μασάζ είναι πολύ σοβαρή υπόθεση για να το συγκρίνουμε με την πολιτική :grin:

Την Καλημέρα μου και καλή μας εβδομάδα σε όλους.

Ευχαριστώ, treflejack,  για την "πολιτική" ενημέρωση, άψογη :thumbsup:

Για το πρόγραμμα της Ελένης υπάρχχει κάποιος συν :fuck1:, που να γνωρίζει?
Αξίζει?
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Την Καλή μέρα μου djgatos.

Πότε θα σε δούμε από κοντά?
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Επίσκεψη σε Μαρία (Λαδάδικα). Χώρος πραγματικά εκπληκτικός.
Στο δια ταύτα όμως υστερεί ακόμα.
Αλεξία: κοντούλα, γεματούλα με καβλόφατσα και πολύ δυνατό τσιμπούκι.
Μαρία: Ψηλή, γεμάτη, χαζοχαρούμενη, πολύ καλό μασάζ αλλά πολύ μέτρια στο κυρίως πιάτο.
Η Δανάη δεν προτιμήθηκε καθώς ήταν αδιάθετη (μαλακία μου) αλλά παραμένει με διαφορά η πιο όμορφη παρουσία.
Επίσης κατά την έξοδό μου εθεάθη κι άλλη κοπέλα (ίσως να την ελεγαν Τζενη) η οποία ήταν μαυρισμένη και αρκετά σέξυ
καλησπερα και απο εμενα.. ο χωρος μακραν πιστευω ο καλυτερος.. στο δια ταυτα..
ναι εκεινη που ειδες ειναι η τζενη που κανει και το καλυτερο προγραμμα πιστευω..
Να σημειώσουμε ότι η περιλάλητη Τζένη με τα στραβά και σέξυ δοντάκια της, που λέει και ο graf, είναι παλιάααα καραβάνα. Γνωστή και ως Σίσσυ έχει μετεκπαιδευθεί σε πολλά φημισμένα ινστιτούτα της πόλης (τουλάχιστον 4 μούρχονται έτσι πρόχειρα). Απουσίασε για ένα διάστημα εξωτερικό, αλλά όπως φαίνεται, μόνο λίγο καιρό ξαποσταίνει.... 
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Σύμφωνα με αξιόπιστες δημοσιογραφικές πηγές, γνωστό στέλεχος προερχόμενο από τον χώρο της Χαμογελαστής παράταξης βρίσκεται σε διαπραγματεύσεις με την Ιπποκράτους. Στόχος η προσχώρηση ή έστω η συνεργασία για τις επόμενες κρίσιμες για το μέλλον του κλάδου εβδομάδες. Το εν λόγω στέλεχος, το οποίο συγκέντρωνε παραδοσιακά υψηλό αριθμό σταυρών προτίμησης, θεωρεί ότι με την κίνηση αυτή θα αυξήσει την επιρροή του στο εκλογικό σώμα. Από την πλευρά της Ιπποκράτους δεν έγινε καμμία δήλωση...
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.277
Like
731
Πόντοι
96
Προφανώς η διαροή της είδησης δεν έγινε από την Ιπποκράτους! Ωστόσο αν δεν μπορείς να αναφέρεις το όνομα του στελέχους (διότι προφανώς αυτό είναι η πηγή σου) μήπως θα μπορούσες να το φωτογραφήσεις καλύτερα συναδελφε! Είναι ας πούμε παλίο στέλεχος της Χα. Πα.?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom