Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Συμφωνώ πλήρως.
Τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και τους αντίστοιχους κώλους.

Από κοπέλες τίποτα η Μαρία.

'Εχει μείνει πολύ πίσω.
Θυμίζει εποχές...ρετιρέ Ανάληψης,όπου η πιο όμορφη και καλλίγραμμη κοπέλα ήταν η....Εβίτα!!!!
Μπράβο!! και όλα αυτά στα 100!! τις ίδιες κοπέλες έχω την αμυδρά εντύπωση ότι μπορείς να τις βρεις εν ενθέτω χρόνο στα υπόλοιπα ιδρύματα της συμπρωτεύουσας από .... 80
Πάντως PALERMO ο παλιός είναι αλλιώς και πάντα ενημερωμένος
 

poiuytrewq

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! 2 ερωτησεις: η Ιόλη το ασκεί ακόμα τα επάγγελμα? Αν ναι που? και μία που δουλευε καποια φεγγαρια πριν πολυ καιρο (Μαρία νομίζω?) Δραγούμη, με μεγάλα  :tits: :tits: και την λέγατε παοκτσου, υπάρχει ακόμα? Εχω αρχίσει να ξεσκονίζω τις εμπειρίες μου.. Μετά απο 2 καταθέσεις και πρωην νεμέα και στο διπλανο μαγαζι και καθώς τα 60Ε+ δν περιλαμβάνουν μασαζ παρα χαιδεμα (οπότε ποια η διαφορα από το προγραμμα "μασαζ στα ντελα) λεω να δοκιμάζω μονο σε δοκιμασμενα πραματα.. οποις γνωριζει για τις 2 παρακαλω ας βοηθησει~! 
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.274
Like
727
Πόντοι
96
Την άλλη εβδομάδα πάω θεσσαλονίκη και θέλω μερικές πληροφορίες αν γίνετε.
Στο Ανδρέου Γεωργίου 4 και στη Μαρία Λαδάδικα μπορώ να πάω έτσι ή χρειάζεται συστάσεις και θα φάω πόρτα;
Στην Α. Γεωργίου 4 (Bel ami) μπορείς να πάς και χωρίς συστάσεις, μη σου πώ και χωρίς τηλέφωνο!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.274
Like
727
Πόντοι
96
Καλησπέρα! 2 ερωτησεις: η Ιόλη το ασκεί ακόμα τα επάγγελμα? Αν ναι που? και μία που δουλευε καποια φεγγαρια πριν πολυ καιρο (Μαρία νομίζω?) Δραγούμη, με μεγάλα  :tits: :tits: και την λέγατε παοκτσου, υπάρχει ακόμα? Εχω αρχίσει να ξεσκονίζω τις εμπειρίες μου.. Μετά απο 2 καταθέσεις και πρωην νεμέα και στο διπλανο μαγαζι και καθώς τα 60Ε+ δν περιλαμβάνουν μασαζ παρα χαιδεμα (οπότε ποια η διαφορα από το προγραμμα "μασαζ στα ντελα) λεω να δοκιμάζω μονο σε δοκιμασμενα πραματα.. οποις γνωριζει για τις 2 παρακαλω ας βοηθησει~! 

A) H I Ιόλη τελευταία φορά εθεάθη στο Βασίλη (Κ. Καραμανλή). Αν πας στην Νάνσυ στην Κασσανδρου 47 να ρωτήσεις κάποια Ελίζα για την Ιόλη. Αυτή θα ξέρει. Ήταν φίλες!
Β) Η Παοκτσού (όντως Μαρία τη λένε) εθεάθη τελευταία φορά και αυτή σε ίδρυμα επί της Κ.Καραμανλή προς αναζήτηση εργασίας! Τελικά δεν προσελήφθη. Αν καίγεσαι πολύ μπορώ να σου στείλω το τηλ. της που μου είχε δώσει τότε που την είχα επισκευθεί και εγώ στην Ι. Δραγούμη!
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Την εκαψες την κοπελα τωρα αδερφε  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
χαχαχχααχαχαχ εγω να δεις πως γκαβλωσα,ας παρουν και καμια ιδεα τα ιδρυματα
Ρε φίλε πώς γκάβλωσες, με το να βλέπεις τις άλλες να ξεκωλιάζουν το μάγκα? :o
Εγώ να σου πω την αλήθεια τον λυπήθηκα το φουκαρά. Θα μου πεις σε ξένο κώλο μπήκε αλλά όχι και να φτιαχτώ επειδή μια γκόμενα γαμούσε τον "άντρακλα" του video! To πουστιλίκι κατά τα άλλα το λένε prostate massage τρομάρα τους...  
 

poiuytrewq

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
A) H I Ιόλη τελευταία φορά εθεάθη στο Βασίλη (Κ. Καραμανλή). Αν πας στην Νάνσυ στην Κασσανδρου 47 να ρωτήσεις κάποια Ελίζα για την Ιόλη. Αυτή θα ξέρει. Ήταν φίλες!
Β) Η Παοκτσού (όντως Μαρία τη λένε) εθεάθη τελευταία φορά και αυτή σε ίδρυμα επί της Κ.Καραμανλή προς αναζήτηση εργασίας! Τελικά δεν προσελήφθη. Αν καίγεσαι πολύ μπορώ να σου στείλω το τηλ. της που μου είχε δώσει τότε που την είχα επισκευθεί και εγώ στην Ι. Δραγούμη!

Αν μπορεις δωστο μου!Ευχαριστω!
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
433
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Ρε φίλε πώς γκάβλωσες, με το να βλέπεις τις άλλες να ξεκωλιάζουν το μάγκα? :o
Εγώ να σου πω την αλήθεια τον λυπήθηκα το φουκαρά. Θα μου πεις σε ξένο κώλο μπήκε αλλά όχι και να φτιαχτώ επειδή μια γκόμενα γαμούσε τον "άντρακλα" του video! To πουστιλίκι κατά τα άλλα το λένε prostate massage τρομάρα τους...  
 
[move][size=10pt][size=10pt]Εγκρινω και επ'αυξανω!!!!!![/size][/size][/move]
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
  Καλησπέρα συναγωνιστές καινούριος στην παρέα. Διαβάζω πολύ καιρό το site και με βοήθησε αρκετά ώστε να κάνω τις επισκέψεις μου σε κάποια ιδρύματα που δεν χρειάζονται και πολλές συστάσεις. Να αναφέρω για αρχή ότι η καινούρια στη Μαριάννα δεν λέει και πολλά. Προσωπικά δεν με ικανοποίησε καθόλου παρ΄όλο που το συγκεκριμένο ίδρυμα φημίζεται για το service του
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.274
Like
727
Πόντοι
96
Επίσκεψη προσφάτως σε Relax. Αποτελεί νομίζω το 4ο μαγαζί της αλυσίδας του Κυρ Σταυρου το οποίο όμως δεν συνίσταται για μασάζ αλλά για όλα τα υπολοιπα που δεν θα βρείτε στα άλλα μαγαζιά του. Ο χωρος δεν διαθέτει καν μασαζοκρέβατα αλλά ιατρικά κρεβάτια εξέτασης! Επίσης από καθαριότητα τα πράγματα δεν είναι πολύ καλά! Ωστόσο το έμψυχο δυναμικό του ιδρύματος ενίοτε με εκπλήσει! Έχουμε και λέμε λοιπόν:
Κατερίνα(BG): Ψηλή ξανθιά γύρω στα 35-40 με όχι καλές επιδόσεις και χαλασμένη οδοντοστοιχία. Ψιλοάσχημη θα έλεγα. Είναι και επί της υποδοχής. ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ!
Μαίρη (ΑL-FΥRΟM): Γύρω στα 165 cm, καστανή με ίσιο μαλί, ομορφούλα, γυρω στα 25-30, αλλά πεσμένο βυζί και αρκετα λεπτή και πολύ χάλια επιδόσεις σε όλα. Ουτε να τον παίξει δεν είναι καταληλη!! ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ!
Τάνια (UK): Ψηλή, καστανή γύρω στα 35 με δυάρι βυζί και σώμα που δεν εντυπωσιάζει αλλά αναστενάζει! Μασαζ δεν δοκίμασα αλλά αξιοποίησα δεόντως τα 35 min της συνεδρίας προκείμενου να την εξετάσω στα προφορικά και στο  :fuck2:. Και στα δύο πήρε σχεδόν άριστα. ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.274
Like
727
Πόντοι
96
   Να αναφέρω για αρχή ότι η καινούρια στη Μαριάννα δεν λέει και πολλά. Προσωπικά δεν με ικανοποίησε καθόλου παρ΄όλο που το συγκεκριμένο ίδρυμα φημίζεται για το service του
Συναγωνιστή δωσε σε παρακαλώ περισσότερες πληροφορίες: Σε ποιο κομάτι του προγράμματος δεν είναι καλή? Τι δε σου άρεσε? Γίνε πιο αναλυτικός σε παρακαλώ!
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Kαλησπέρες σε όλους

Γνωρίζει κανείς συνα :fuck1: ποιές παρουσίες είναι στον Βασίλη-Κωλέττη
αυτήν την εβδομάδα?  :think:
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστή δωσε σε παρακαλώ περισσότερες πληροφορίες: Σε ποιο κομάτι του προγράμματος δεν είναι καλή? Τι δε σου άρεσε? Γίνε πιο αναλυτικός σε παρακαλώ!
μασάζ του πεντάλεπτου λες και ήμουνα σε κανένα σπίτι με κόκκινο φωτάκι και φυσικά τίποτα το ιδιαίτερο,  :pipa2: χαλαρή και  :knockinb: λες και πάω με καμία άβγαλτη. όλα πολύ τυπικά και θέλω να πιστεύω ότι ενήργησε έτσι λόγω απειρίας.
Πάντως εμφάνιση έχει ικανοποιητική 2 στήθος και σώμα καλό με λίγα πιασιματάκια
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη προσφάτως σε Relax. Αποτελεί νομίζω το 4ο μαγαζί της αλυσίδας του Κυρ Σταυρου το οποίο όμως δεν συνίσταται για μασάζ αλλά για όλα τα υπολοιπα που δεν θα βρείτε στα άλλα μαγαζιά του. Ο χωρος δεν διαθέτει καν μασαζοκρέβατα αλλά ιατρικά κρεβάτια εξέτασης! Επίσης από καθαριότητα τα πράγματα δεν είναι πολύ καλά! Ωστόσο το έμψυχο δυναμικό του ιδρύματος ενίοτε με εκπλήσει! Έχουμε και λέμε λοιπόν:
Κατερίνα(BG): Ψηλή ξανθιά γύρω στα 35-40 με όχι καλές επιδόσεις και χαλασμένη οδοντοστοιχία. Ψιλοάσχημη θα έλεγα. Είναι και επί της υποδοχής. ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ!
Μαίρη (ΑL-FΥRΟM): Γύρω στα 165 cm, καστανή με ίσιο μαλί, ομορφούλα, γυρω στα 25-30, αλλά πεσμένο βυζί και αρκετα λεπτή και πολύ χάλια επιδόσεις σε όλα. Ουτε να τον παίξει δεν είναι καταληλη!! ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ!
Τάνια (UK): Ψηλή, καστανή γύρω στα 35 με δυάρι βυζί και σώμα που δεν εντυπωσιάζει αλλά αναστενάζει! Μασαζ δεν δοκίμασα αλλά αξιοποίησα δεόντως τα 35 min της συνεδρίας προκείμενου να την εξετάσω στα προφορικά και στο  :fuck2:. Και στα δύο πήρε σχεδόν άριστα. ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ!
στο εν λόγω ίδρυμα χρειάζεται κάποια σύσταση?
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Όχι φίλε, καμία σύσταση. Αν έχεις τηλέφωνο πάρε για να μην πέφτεις σε κοσμοσυρροή, κατά τα αλλα τρως μπριζόλα αμέσως.   
ευχαριστώ πολύ, θα μπορούσες να με βοηθήσεις με το τηλεφωνο και δ/νση ή να ψάξω παλιότερες ενημερώσεις?
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
καλησπέρα .
Περασα απο Ποσειδονως με Μαρινου Αντυπα , αλλα δεν το βρηκα. Μπορει να βοηθησει καποιος ?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356
καλησπέρα .
Περασα απο Ποσειδονως με Μαρινου Αντυπα , αλλα δεν το βρηκα. Μπορει να βοηθησει καποιος ?
κατεβαινοντας την αντυπα στριβουμε δεξια τη ποσειδωνος

στο αριστερο μας χερι 50/100 μετρα νααααααααα μια πινακιδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom