Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (8 μέλη και 54 επισκέπτες)

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
Καλησπέρα σε όλους.
Μικρή βοήθεια λίγο θα ήθελα. Όντας νέος στη πόλη και ψάχνοντας ελαιοτριβείο κατά κύριο λόγο στα ανατολικά, από τα νήματα κατάλαβα ότι παίζουν Elegance και Studio Body Free. Αν ισχύει είναι και τα δύο εξίσου καλά ή ξεχωρίζει κάποιο?
Αυτό που ψάχνω είναι μασάζ και τουλάχιστον φραπές, αν όχι φουλ πρόγραμμα.
Επίσης καταλαβαίνω ότι το Studio Body Free είναι στη Λεωφ. Βασ. Όλγας. Το Elegance, δεν μπόρεσα να βρω που κατοικοεδρεύει.. μία βοήθεια και σε αυτό... :rockon::rockon::rockon::happy::happy::happy::coffee::coffee::coffee:
Λάθος τα κατάλαβες μάλλον το elegance είναι στην ολγας και ,πρώην aqua.Ειναι δίπλα δίπλα και Ανατολικά.Απο εκεί και πέρα υπάρχουν και υπάρχει και το άλλο angels spa (Εύα jumbo) και κάποια αλλά επιμέρους μαγαζάκια.Λιγα πράγματα αν σου κάνουν προχωρα
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
157
Like
348
Πόντοι
21
Αδέρφια πάμε σιγά σιγά ,το elegance είναι βασίλισσας Ολγας και το μενού έχει καλο Μασαζ με σοφια κ μετά μπαίνει άλλη κοπέλα για φραπέ ή στοματικό,το πρώην aqua είναι το τωρινό golden spa που είχες κ φουλ.το body free είναι ανατολικά αλλά ακριβώς το που είναι μπορεις να το googlάρεις
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
638
Πόντοι
81
Λάθος τα κατάλαβες μάλλον το elegance είναι στην ολγας και ,πρώην aqua.Ειναι δίπλα δίπλα και Ανατολικά.Απο εκεί και πέρα υπάρχουν και υπάρχει και το άλλο angels spa (Εύα jumbo) και κάποια αλλά επιμέρους μαγαζάκια.Λιγα πράγματα αν σου κάνουν προχωρα
Τελικα η ευα jumbo δουλευει ακομα για ενας συναδελφος πανω ειπε οτι τον ειπε οτι σταματησε;
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
142
Like
218
Πόντοι
21
Δύο λαδοκαταθέσεις μετά από μήνες.

Elegance
---------------
Πρώτο μέρος με Σοφία, οκ πάτημα χαλαρωτικό ειδικά στα πόδια. Δεύτερο μέρος μπήκε ένα ξανθό πιπίνι η Φένια, πρώην Φαίδρα από Luxury είπε αν λέει τίποτα σε κάποιον. Αδύνατο σωματάκι, μικρό στήθος, έμεινε με τον στρίγκο οκ δεκτική σε χουφτώματα χωρίς να τραβιέται και εννοείται είχε περίοδο. Στο θέμα μας...αερόπιπα έχω ζήσει, αερομαλακία πρώτη φορά!
Συνολικά μέτρια και κάτω κατάσταση, χρόνος 45 λεπτά +- μαζί με το πορνοντουζάκι.

Krystal
------------
Mπέλα. Βελτιωμένη προς το καλύτερο σε σχέση με παλιά, πλέον προσπαθεί να κάνει κανονικό μασάζ. Στο δεύτερο πρόγραμμα έρχεται κοντά για χουφτώματα κλπ, μετά ανεβαίνει στο μασαζοκρέββατο και κάνει τα δικά της, παίξιμο με τις βυζάρες της, προσπάθειες για edging και ψευτοηδονισμό. Εμφανισιακά αρχίζει και γίνεται μπομπόνι ειδικά στα μπούτια-γάμπες θέλει λίγο προσοχή.
Έχυσα δυνατά οκ, αλλά αν ξαναπάω θα προτιμήσω κάποια άλλη. Χρόνος κι εδώ περίπου στο 45λεπτο μαζί με το πορνοντουζάκι.
ο συνδυασμός σοφία και φενια είναι ότι καλύτερο. η φενια κάνει best θηλασμό
 

PaulAtr9

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
13
Like
31
Πόντοι
0
Το έγραψα και στο δικό της thread αλλά πρέπει να το δείτε και οι υπόλοιπο εδώ για να μη λέτε ότι δε γράφουμε. Η συνάντηση με τη Στεφανία ήταν απλά μοναδική εμπειρία. Ήταν πρόθυμη να ακούσει τι μου αρέσει και πως είχα στο μυαλό μου τη φαντασίωση και τα έδωσε όλα πραγματικά. Παρόλο που ήμουν πολύ αγχωμένος, κατάφερε και με βοήθησε να χαλαρώσω και να περάσω υπέροχα. Μπορεί να μη το πέρασα εκείνη την ώρα γιατί δεν είμαι εκφραστικός αλλά από κοντά είναι υπέροχη, εντυπωσιακό σώμα, τέλειο μαύρισμα και αυτά που φορούσε και δε φορούσε ήταν όλα καταπληκτικά πάνω της. Ελπίζω να πέρασε και η ίδια ωραία, φαίνεται ότι της αρέσει πολύ να κάνει πραγματικότητα φαντασιώσεις. Μακάρι να έχω ευκαιρία να ξαναβρεθώ και να δοκιμάσουμε πράγματα, διότι έκλεισα τα μάτια μου και πέρασε η μιάμιση ώρα αστραπιαία. Τρέξτε προλάβετε αλλά αφήστε μου και εμένα μια θέση.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
Το έγραψα και στο δικό της thread αλλά πρέπει να το δείτε και οι υπόλοιπο εδώ για να μη λέτε ότι δε γράφουμε. Η συνάντηση με τη Στεφανία ήταν απλά μοναδική εμπειρία. Ήταν πρόθυμη να ακούσει τι μου αρέσει και πως είχα στο μυαλό μου τη φαντασίωση και τα έδωσε όλα πραγματικά. Παρόλο που ήμουν πολύ αγχωμένος, κατάφερε και με βοήθησε να χαλαρώσω και να περάσω υπέροχα. Μπορεί να μη το πέρασα εκείνη την ώρα γιατί δεν είμαι εκφραστικός αλλά από κοντά είναι υπέροχη, εντυπωσιακό σώμα, τέλειο μαύρισμα και αυτά που φορούσε και δε φορούσε ήταν όλα καταπληκτικά πάνω της. Ελπίζω να πέρασε και η ίδια ωραία, φαίνεται ότι της αρέσει πολύ να κάνει πραγματικότητα φαντασιώσεις. Μακάρι να έχω ευκαιρία να ξαναβρεθώ και να δοκιμάσουμε πράγματα, διότι έκλεισα τα μάτια μου και πέρασε η μιάμιση ώρα αστραπιαία. Τρέξτε προλάβετε αλλά αφήστε μου και εμένα μια θέση.
Θα σε χαρακτήριζα το λιγότερο αφερέγγυο φίλε μου.Με 9 κριτικές στο σάιτ οι έξι αναφέρονται στη στεφανια και οι άλλες τρεις σε βιντεογκειμς.Ε ποιος να σε πάρει στα σοβαρά;Μάλλον δεύτερο προφίλ της Στεφανίας είσαι.Η οποία btw ένα απλό εσκορτ είναι του 50€.Σαν αυτές στη Αθήνα 10 στον παρά.Πηγα να την δω απο κοντά σε προηγούμενη φορά που ήρθε και με το που την είδα εκανα μεταβολή και δρόμο.Για τα γούστα μου παχουλή με σεξαπίλ μηδέν.Γουστα είναι αυτά βέβαια και δεν ειχα γράψει μέχρι τώρα κάτι για αυτήν αλλά με αυτό που είδα δεν κρατήθηκα.Επισης με τις τόσες παρεμβολές ενημερώσεις εδώ μέσα απο μεριάς της έχει χαλάσει κι αυτό το νήμα.Ας γράφει στο δικό της που έχει και φαν κλαμπ.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Θα σε χαρακτήριζα το λιγότερο αφερέγγυο φίλε μου.Με 9 κριτικές στο σάιτ οι έξι αναφέρονται στη στεφανια και οι άλλες τρεις σε βιντεογκειμς.Ε ποιος να σε πάρει στα σοβαρά;Μάλλον δεύτερο προφίλ της Στεφανίας είσαι.Η οποία btw ένα απλό εσκορτ είναι του 50€.Σαν αυτές στη Αθήνα 10 στον παρά.Πηγα να την δω απο κοντά σε προηγούμενη φορά που ήρθε και με το που την είδα εκανα μεταβολή και δρόμο.Για τα γούστα μου παχουλή με σεξαπίλ μηδέν.Γουστα είναι αυτά βέβαια και δεν ειχα γράψει μέχρι τώρα κάτι για αυτήν αλλά με αυτό που είδα δεν κρατήθηκα.Επισης με τις τόσες παρεμβολές ενημερώσεις εδώ μέσα απο μεριάς της έχει χαλάσει κι αυτό το νήμα.Ας γράφει στο δικό της που έχει και φαν κλαμπ.
Θα συμφωνήσω με προλαλήσαντα, μια φορά πήγα και μια μαλακια την άφησα να μου παίξει και δεν έχω ξαναπάει - ούτε πρόκειται! Δεν κάνει το κορίτσι κατ εμε για τίποτα.. λόγω εμφάνισης! Καλύτερα 50€ (όχι +20) στις Λύδιες -Νεφελες - Αρτεμεσ που είναι τουλάχιστον μουνακια μικρά καυλερα!
Bye happy Enders
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Γράφει κάποιος δεν σας κάνει γιατί είναι θετική και αληθινή η κριτική του και πρόσφατη και μάλιστα το παιδί ρωτούσε στο νημα μου πριν καν έρθω γιατί το έιχει οργανώσει μέρες πριν το ραντεβού ..δεν γράφει κάποιος πάλι δεν σας κάνει και μάλιστα σας ενοχλεί κιόλας που γράφω εγώ εδώ να ενημερώνω την παρουσία μου για όποιον ενδιαφέρεται και το εκτιμάει. Όσο κι αν προσπαθούν ένας-δύο να με ακυρώσουν λέγοντας τα ίδια και τα ίδια τα πολλά λόγια είναι περιττά ..μιλάνε τα fan club μου που δεν είναι μόνο εδώ η στην Αθήνα αλλά είναι ακόμη δύο και όλοι έχουν να πουν τα καλύτερα λόγια για μένα Οπότε αυτό μετράει ούτε οι ανακρίβειες ούτε Υπερβολές ούτε παλαιολιθικές αναφορές.
 

Συνημμένα

  • 20231126_133148.jpg
    20231126_133148.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 72
  • 20231126_133516.jpg
    20231126_133516.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 58
Τελευταία τροποποίηση:

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.166
Like
8.269
Πόντοι
2.356
Το έγραψα και στο δικό της thread αλλά πρέπει να το δείτε και οι υπόλοιπο εδώ για να μη λέτε ότι δε γράφουμε. Η συνάντηση με τη Στεφανία ήταν απλά μοναδική εμπειρία. Ήταν πρόθυμη να ακούσει τι μου αρέσει και πως είχα στο μυαλό μου τη φαντασίωση και τα έδωσε όλα πραγματικά. Παρόλο που ήμουν πολύ αγχωμένος, κατάφερε και με βοήθησε να χαλαρώσω και να περάσω υπέροχα. Μπορεί να μη το πέρασα εκείνη την ώρα γιατί δεν είμαι εκφραστικός αλλά από κοντά είναι υπέροχη, εντυπωσιακό σώμα, τέλειο μαύρισμα και αυτά που φορούσε και δε φορούσε ήταν όλα καταπληκτικά πάνω της. Ελπίζω να πέρασε και η ίδια ωραία, φαίνεται ότι της αρέσει πολύ να κάνει πραγματικότητα φαντασιώσεις. Μακάρι να έχω ευκαιρία να ξαναβρεθώ και να δοκιμάσουμε πράγματα, διότι έκλεισα τα μάτια μου και πέρασε η μιάμιση ώρα αστραπιαία. Τρέξτε προλάβετε αλλά αφήστε μου και εμένα μια θέση.
Χάχα σιγά ρε φίλε κόψε κάτι τρέξε μόνος σου δε πειράζει
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
398
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Θα συμφωνήσω με προλαλήσαντα, μια φορά πήγα και μια μαλακια την άφησα να μου παίξει και δεν έχω ξαναπάει - ούτε πρόκειται! Δεν κάνει το κορίτσι κατ εμε για τίποτα.. λόγω εμφάνισης! Καλύτερα 50€ (όχι +20) στις Λύδιες -Νεφελες - Αρτεμεσ που είναι τουλάχιστον μουνακια μικρά καυλερα!
Bye happy Enders
εχει καιρό που είχα κάνει κι εγω καταδρομική, το μασάζ καλό, καμία σχέση με τα ιδρύματα που πάμε, αλλά δεν μου άρεσε καθόλου εμφανισιακά. Δεν μου έβγαλε κάτι ερωτικό, δεν είναι κοπέλα που θα της την έπεφτα ή θα κοιτούσα εξω. Είχα πάρει και πρόγραμμα με σεξ, εκεί είναι το χειρότερο κομμάτι θα έλεγα.

συνοψίζοντας, αν θέλεις καλό μασάζ οκ, αλλά έχει και μασατζίδικα.
αν θέλεις καλό μασαζ και φραπε οκ απλά εμένα δεν μου βγάζει κάτι ερωτικό η κοπέλα
αν θέλεις καλό μασάς και σεξ άποψη μου ότι δεν αξίζει.

αυτα!


υ.γ. ο λόγος που δεν είχα γράφει κάτι, γιατί φαίνεται να είναι πολύ καλή κοπέλα, και έχω διαβάσει αρκετά θετικά σχόλια σε αντίθεση με τη δική μου εμπειρία, και θεώρησα ότι δεν χρειάζεται να γράψω αυτή την "αρνητική" κριτική.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.166
Like
8.269
Πόντοι
2.356
εχει καιρό που είχα κάνει κι εγω καταδρομική, το μασάζ καλό, καμία σχέση με τα ιδρύματα που πάμε, αλλά δεν μου άρεσε καθόλου εμφανισιακά. Δεν μου έβγαλε κάτι ερωτικό, δεν είναι κοπέλα που θα της την έπεφτα ή θα κοιτούσα εξω. Είχα πάρει και πρόγραμμα με σεξ, εκεί είναι το χειρότερο κομμάτι θα έλεγα.

συνοψίζοντας, αν θέλεις καλό μασάζ οκ, αλλά έχει και μασατζίδικα.
αν θέλεις καλό μασαζ και φραπε οκ απλά εμένα δεν μου βγάζει κάτι ερωτικό η κοπέλα
αν θέλεις καλό μασάς και σεξ άποψη μου ότι δεν αξίζει.

αυτα!


υ.γ. ο λόγος που δεν είχα γράφει κάτι, γιατί φαίνεται να είναι πολύ καλή κοπέλα, και έχω διαβάσει αρκετά θετικά σχόλια σε αντίθεση με τη δική μου εμπειρία, και θεώρησα ότι δεν χρειάζεται να γράψω αυτή την "αρνητική" κριτική.
Ετσι ακριβώς είναι μασάζ καλό χαλαρωτικό Αλλά από κει κ πέρα με άριστα το 10 παίρνει 5 κ από εμφάνιση από την μέση κ κάτω πιο γεμάτη
 

dig

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
42
Like
36
Πόντοι
0
Θα σε χαρακτήριζα το λιγότερο αφερέγγυο φίλε μου.Με 9 κριτικές στο σάιτ οι έξι αναφέρονται στη στεφανια και οι άλλες τρεις σε βιντεογκειμς.Ε ποιος να σε πάρει στα σοβαρά;Μάλλον δεύτερο προφίλ της Στεφανίας είσαι.Η οποία btw ένα απλό εσκορτ είναι του 50€.Σαν αυτές στη Αθήνα 10 στον παρά.Πηγα να την δω απο κοντά σε προηγούμενη φορά που ήρθε και με το που την είδα εκανα μεταβολή και δρόμο.Για τα γούστα μου παχουλή με σεξαπίλ μηδέν.Γουστα είναι αυτά βέβαια και δεν ειχα γράψει μέχρι τώρα κάτι για αυτήν αλλά με αυτό που είδα δεν κρατήθηκα.Επισης με τις τόσες παρεμβολές ενημερώσεις εδώ μέσα απο μεριάς της έχει χαλάσει κι αυτό το νήμα.Ας γράφει στο δικό της που έχει και φαν κλαμπ.
συμφωνω απολυτα φιλε. τα γουστα ειναι διαφορετικα για τον καθενα μας, αλλα οχι κι σωματαρα...
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
εχει καιρό που είχα κάνει κι εγω καταδρομική, το μασάζ καλό, καμία σχέση με τα ιδρύματα που πάμε, αλλά δεν μου άρεσε καθόλου εμφανισιακά. Δεν μου έβγαλε κάτι ερωτικό, δεν είναι κοπέλα που θα της την έπεφτα ή θα κοιτούσα εξω. Είχα πάρει και πρόγραμμα με σεξ, εκεί είναι το χειρότερο κομμάτι θα έλεγα.

συνοψίζοντας, αν θέλεις καλό μασάζ οκ, αλλά έχει και μασατζίδικα.
αν θέλεις καλό μασαζ και φραπε οκ απλά εμένα δεν μου βγάζει κάτι ερωτικό η κοπέλα
αν θέλεις καλό μασάς και σεξ άποψη μου ότι δεν αξίζει.

αυτα!


υ.γ. ο λόγος που δεν είχα γράφει κάτι, γιατί φαίνεται να είναι πολύ καλή κοπέλα, και έχω διαβάσει αρκετά θετικά σχόλια σε αντίθεση με τη δική μου εμπειρία, και θεώρησα ότι δεν χρειάζεται να γράψω αυτή την "αρνητική" κριτική.
Εγώ μία ,απορια Έχω πάνω σε όλα αυτά που λες.. εφόσον δεν ταίριαξε η χημεία μας όπως λες ή δεν ήμουν αυτό που ήθελες ή είχες στο μυαλό σου παρόλο που ανεβάζω φωτογραφίες μου γιατί επέλεξες το άλλο πρόγραμμα και δεν Μείναmε στο μασάζ με το enging..
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Ετσι ακριβώς είναι μασάζ καλό χαλαρωτικό Αλλά από κει κ πέρα με άριστα το 10 παίρνει 5 κ από εμφάνιση από την μέση κ κάτω πιο γεμάτη
Ότι και να πεις ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του ως προς την εμφάνισή μου καθώς ανεβάζω συχνά φωτογραφίες μου
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.166
Like
8.269
Πόντοι
2.356
Ότι και να πεις ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του ως προς την εμφάνισή μου καθώς ανεβάζω συχνά φωτογραφίες μου
Φυσικά δεν αντιλέγω για τις φώτο Αλλά όταν έβγαλες τα 12ποντα το αποτέλεσμά ήταν τελείως διαφορετικό
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
55
Like
102
Πόντοι
0
Εγώ πάντως για την Στεφάνια θα πω ότι όποτε πάω περνάω πολύ καλά. Πάντα παίζουν ρόλο τά γούστα του καθενός αλλά για μένα είναι μια πολύ καλή επιλογή. Μακάρι να ήταν συνεχής η παρουσία της Θεσσαλονίκη. Ευγενική παρουσία κ το καλύτερο edging .
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Θα σε χαρακτήριζα το λιγότερο αφερέγγυο φίλε μου.Με 9 κριτικές στο σάιτ οι έξι αναφέρονται στη στεφανια και οι άλλες τρεις σε βιντεογκειμς.Ε ποιος να σε πάρει στα σοβαρά;Μάλλον δεύτερο προφίλ της Στεφανίας είσαι.Η οποία btw ένα απλό εσκορτ είναι του 50€.Σαν αυτές στη Αθήνα 10 στον παρά.Πηγα να την δω απο κοντά σε προηγούμενη φορά που ήρθε και με το που την είδα εκανα μεταβολή και δρόμο.Για τα γούστα μου παχουλή με σεξαπίλ μηδέν.Γουστα είναι αυτά βέβαια και δεν ειχα γράψει μέχρι τώρα κάτι για αυτήν αλλά με αυτό που είδα δεν κρατήθηκα.Επισης με τις τόσες παρεμβολές ενημερώσεις εδώ μέσα απο μεριάς της έχει χαλάσει κι αυτό το νήμα.Ας γράφει στο δικό της που έχει και φαν κλαμπ.
Ενώ εσένα θα σε χαρακτήριζε κάποιος μέσα στην αξιοπιστία πιστεύεις?? Ή απλά μόλις έγραψε κάτι καλό Απλά πετάχτηκες επιθετικά.. έναν άνθρωπο 60 κιλά δεν τον χαρακτηρίζεις παχουλό..Εκτός αν είσαι κομπλεξικός και αγαπάς τα κοκκάλα και ανορεξικά σώματα αλλά μην τρελαθούμε κιόλας και ξεχάσουμε τι είναι λογικό..
Εγώ σε διαψεύδω απόλυτα στο ότι ήρθες και έγινε μεταβολή Και έφυγες ποτέ δεν έχει συμβεί αυτό σε κανένα τα ταξίδια μου στη Θεσσαλονίκη. Αν το εκανες όντως αυτό γιατί δεν το έγραψες άμεσα τη στιγμή που έγινε εφόσον ήταν τόσο σοκ η εμφάνισή μου και επεσες από τα σύννεφα ..Εκτός αν είσαι ένας που ήρθε χθες και έκανε παζάρια από κοντά είχε Τόσο θράσος και επειδή δεν συμφωνούσαμε Απλά αναγκαστικά αποχώρησε.. αλλά έχει μία διαφορά άλλο κάποιος να πιστεύει ότι θα δεχτώ τα παζάρια κι άλλο να με χαρακτηρίζει ακατάλληλη ως εκδίκηση επειδή δεν δέχτηκα ..μην τα ισοπεδώσουμε όλα
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
67
Like
180
Πόντοι
0
Φυσικά δεν αντιλέγω για τις φώτο Αλλά όταν έβγαλες τα 12ποντα το αποτέλεσμά ήταν τελείως διαφορετικό
Συγνώμη, αλλά δεν νομίζω ότι αλλάζει η γυναίκα από τα παπούτσια. Το λέω εγώ που είμα και ποδολάγνος. Να έλεγες για το μακιγιάζ να πω ότι έχεις δίκιο.
Δεν θα έλεγα ότι η Στεφανία είναι θεά στην εμφάνιση, αλλά σχετικά με κάτι "εύσωμες" ανάγωγες και εκμεταλλεύτριες με τα 20άρικα ή τον χρόνο, η Στεφανία είναι πολύ καλύτερη.
Δεν κάνω το σχόλιο για να διαφωνήσω με κανέναν απλά γράφω για να τονίσω ότι όσο δεν ενθαρρύνουμε περιπτώσεις σαν της Στεφανίας μην περιμένουμε να δούμε αλλαγή στην πόλη μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom