Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (10 μέλη και 45 επισκέπτες)

Furious1988

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2023
Μηνύματα
15
Like
46
Πόντοι
0
Είσαι ήδη εδώ 10 μέρες όλοι ρωτάνε τι κ πως Αλλά κανείς δεν έγραψε ενημέρωσή αν ήρθε κ πως πέρασε
Έγραψα εγώ αδερφέ κ ακόμα ένας.αμα πας 2 3 σελίδες πίσω θα δεις.μη κράζεις τζάμπα... στοιχεία για ευα από one salonica aαν μπορεί να δώσει κάποιος θα το εκτιμουσαμε
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
1.260
Πόντοι
201

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
157
Like
348
Πόντοι
21

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ρε σεις..τι σας εχουν κανει αραγε (ή μαλλον τι δεν σας εχουν κανει) και ριχνετε τοσο βρυσιμο?
Αν νομίζεις πως αδίκως τις βρίζουν ή πως τις βρίζουν επειδή δεν τους κάνουν τα γούστα, είσαι βαθιά νυχτωμενος. Τουλάχιστον στην πλειοψηφία των περιπτώσεων.
Θα μπορούσα να πω πολλά για πολλές από αυτές. Απλά δεν το κάνω γιατί δεν είναι το στυλ μου. Αλλά συμπεριφορά απαράδεκτη. Μην την ψάχνεις.
Φυσικά όχι όλες. Υπάρχουν κ εξαιρέσεις
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
1.260
Πόντοι
201
Αν νομίζεις πως αδίκως τις βρίζουν ή πως τις βρίζουν επειδή δεν τους κάνουν τα γούστα, είσαι βαθιά νυχτωμενος. Τουλάχιστον στην πλειοψηφία των περιπτώσεων.
Θα μπορούσα να πω πολλά για πολλές από αυτές. Απλά δεν το κάνω γιατί δεν είναι το στυλ μου. Αλλά συμπεριφορά απαράδεκτη. Μην την ψάχνεις.
Φυσικά όχι όλες. Υπάρχουν κ εξαιρέσεις
Aπ το 90 γυρναω στα μασατζιδικα..προσωπικα δεν εχω βρισει καποια..κατι θα ξερεις παραπανω..
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Δεν είσαι πολύ μεγαλύτερος από εμένα. επιπλέον, εκφράζω άποψη. Μάλλον εσύ έπρεπε να ξέρεις καλύτερα. Ή ξερεις αλλά δεν λες. Συνεπώς συμφωνούμε
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
1.260
Πόντοι
201
Δεν είσαι πολύ μεγαλύτερος από εμένα. επιπλέον, εκφράζω άποψη. Μάλλον εσύ έπρεπε να ξέρεις καλύτερα. Ή ξερεις αλλά δεν λες. Συνεπώς συμφωνούμε
Φυσικα και ξερω..γι αυτο περναω και παντα καλα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Φυσικα και ξερω..γι αυτο περναω και παντα καλα.
Το ότι εσύ περνάς καλά δεν σημαίνει πως δεν περνάνε κ άλλοι καλά. Ούτε σημαίνει πως δεν υπάρχουν άσχημες συμπεριφορές ,ακόμα κ όταν είσαι ευγενικός και καθαρός και ξοδεύεις χρήμα.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
1.260
Πόντοι
201
Το ότι εσύ περνάς καλά δεν σημαίνει πως δεν περνάνε κ άλλοι καλά. Ούτε σημαίνει πως δεν υπάρχουν άσχημες συμπεριφορές ,ακόμα κ όταν είσαι ευγενικός και καθαρός και ξοδεύεις χρήμα.
Συνεχισε το κλαμα μονος φιλε.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.531
Πόντοι
1.056
Ρε σεις..τι σας εχουν κανει αραγε (ή μαλλον τι δεν σας εχουν κανει) και ριχνετε τοσο βρυσιμο?
Δηλαδή πας κάπου για να δώσεις χρήματα για μια υπηρεσία και αυτός που την παρέχει σου συμπεριφέρεται απότομα και περιφρονητικά δεν θα σου γυρίσει το μάτι και θα σκεφτείς " είναι αχάριστοι δεν θα δώσω τα ωραία μου λεφτά...δεν φταίω εγώ που αυτοί σιχαίνονται τη δουλειά και τη ζωή τους " ????????????? Αν δεν τους αρέσει αυτό που κάνουν ας ψάξουν κάτι άλλο αλλά το πιο πιθανό είναι πως πρόκειται για κοπέλες που από τη μια δεν θέλουν να σερβίρουν 10ωρα για ψίχουλα από την άλλη σιχαίνονται να τρίβουν τα ξυγκια και τις ψωλες μπαρμπαδων ......ε δεν γίνεται έτσι όμως ....δεν μπορεί να τα θέλουμε όλα δικά μας σε αυτόν τον κόσμο ......
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Φυσικα και ξερω..γι αυτο περναω και παντα καλα.
Εσυ φιλε μπαινεις εδω για να μας πεις ποσο τσακαλος εισαι και ποσο καλα περνας παντα ή πως να περασουμε και εμεις καλά και να μη πεταμε τα φραγκα ετσι; και για τα προηγουμενα σχολια σου εχω να πω οτι ολες και ολοι εχουν τιμη. Το κλειστος κυκλος πουλαει καλυτερα και ανεβαζει και την τιμουλα. Εσυ που εισαι 52 χρονια στο χωρο και γυρνας πρεπει να τα ξερεις αυτα.
 

Makis_Tsetseroglou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2023
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Αν δεν έχετε κάνει μασάζ με Σοφία στο Elegance δεν ξέρετε τι θα πει μασ

Χοντρή ψηλή μελαχροινή γύρω στα 50 νομίζω.Ο χώρος μυρίζει πολυ τσιγαριλα.
Σωστός. Καπνίζει και όσο είσαι εκεί, αν σε ενοχλεί το τσιγάρο ίσως έχεις θέμα. Η περιοχή και η οικοδομή πάντως είναι διακριτικά
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Βόλτα, προσφατα στο massagio να δω τι παίζει γιατί εδώ και καιρό οι πληροφορίες είναι λίγες για το συγκεκεριμενο μαγαζί. Ε όχι αδίκως. Τρεις υπερβαρες κοπέλες χωρίς κάτι άλλο να έχω να πω . Μεταβολή και δρόμο.
Ούτε να με πληρώναν για να κάτσω να πιούμε καφέ δεν θα καθόμουν. Το να έχεις ένα τέτοιο μαγαζί και να έχεις για προσωπικο τέτοια άτομα είναι προσβλητικό. Αν δεν μπορείς να έχεις 1-2 κοπέλες που να βλέπονται το κλείνεις. Τζάμπα και τα έξοδα που κάνεις για να το συντηρείς...
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
67
Like
180
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα. Πέρασα από Στεφανία και μπορώ να πω ότι για μένα είναι η καλύτερη επιλογή στην πολή αυτές τις μέρες. Ήταν ευγενική, με άνεση χρόνου (στο πρόγραμμα των 60 Ευρώ έκατσα πάνω από ώρα) με διάθεση να σε ικανοποιήσει, πολύ καλό μασσάζ (σχεδών επαγγελματικό θα έλεγα) και φυσικά στο δέυτερο μέρος χωρίς μα-μου-σου-του και έξτρα για αυτονόητα πράγματα. Για μένα θα ήταν πολύ καλό να έμενε μόνιμα στην πόλη μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom