Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (8 μέλη και 55 επισκέπτες)

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
203
Like
735
Πόντοι
81
Καλησπερα στο νημα .......Για την

biky-stefania

θα αναφερθω και θα μιλησω αντικειμενικα . Περασμα μαζι τηs την προιγουμενη φορα που ειχε ερθει στην Θεσσαλονικη στην περιοχη Γιαννιτσων ,Η κοπελα ειναι ακριβωs αυτο που διχνει . Προσχαρη ευγενικη ευδιαθετη να σε ευχαριστισει χωριs βιασυνεs χωριs πολλα πολλα σε καθοδηγει ωs επαγκελματιαs .Αυτο που την διακρινει ειναι οτι ειναι πεντακαθαρη σου δινει μια εμπιστοσυνη αυτο .Ομωs δεν μηλαει σχεδον καθ'ολου για τα προκαταρτικα ,δεν προσπαθεισε να με γκαβλωσει kαν και να με συνεπαρει με προστιχα λογια ...εστω και ψευτικα θα ελεγα οτι ειναι λιγο κουμπωμενη ομωs θεωρω οτι ειναι μια τιμια επιλογη για αυτουs που ανζητουν τετοιεs υπηρεσιεs....... Εμφανησιακα ειναι οπωs στιs φωτογραφιεs kαστανη ανοιχτοχρωμη μετριου αναστηματοs περιπου 160-165 υψοs χωριs τα τακουνια ενοειτε "ΑΓΑΠΗΤΕ" .....περιπου 55-60 κιλα με ενισχημενη περιφερεια οχι υπερβολικη θα ελεγα .Η κολαρ@ τηs ....ετσι θα την χαρακτηριζα τονιζει το σωματοτυπο τηs μεσηs ελληνιδαs που διακατεχει αρκετα χρονια στην πλατη εχει λεπτη μεση μικρο στυθοs λιγο πεσμενο ηλικιακα περιπου 35 ετων plus .........με αδρα χαρακτηριστικα προσωπου μετρια γενικα σε εμφανιση Αλλωστε δεν δηλωνει μοντελο .......Τωρα στα του αγωνα επελεξα προγραμμα 60 λεπτων massage πολυ καλο σε ολο το σωμα με σωστη πιεση ρωτουσε συνεχωs αν ειναι ενταξυ η πιεση που βαζει ενταξυ οκ δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο και στο δια ταυτα του δευτερου μερουs ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΦΙΛΙΑ ΟΥΤΕ ΔΕΧΕΤΑΙ ασχολειθηκε σχολαστικα με την ευαισθητη πειροχη με πολυ καλο μασαζ στην βαση του πεουs και στα αρχιδια .....μετριο στοματικο πιπα χωριs .......αχ και βαχ με "προφυλακτικο" σε εμενα τουλαχιστον το προτεινε η ιδια και το ξεκαθαρισε οτι δεν .....χωριs αυτο . Υ.Γ Δεν ξαναπροτειμηθηκε γιατι πραγματικα με τα ιδια χρηματα 80-100 euro στα μαγαζια τα λαδομαγαζα οι κοπελεs ειναι 23-28 ετων ειναι πολυ νεοτερεs και με ντεκαβλε διαθεση αφου με το καταλληλο αντιτιμο περναω πολυ καλα*** και αυτο και μονο με εξιταρει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.531
Πόντοι
1.056
Ότι και να πεις ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του ως προς την εμφάνισή μου καθώς ανεβάζω συχνά φωτογραφίες μου
Από τις εδώ φωτό σου δεν είναι ασφαλές το συμπέρασμα.....από τα βίντεο με τα χορευτικά που ανεβάζεις στα σοσιαλ και τις φωτό στο βαιμπερ με πρόσωπο καταλαβαίνει κανείς πως εμφανισιακά είσαι μέτρια .....καμιά διάθεση προσβολής αυτό που βλέπω κρίνω πάντα συνυπολογίζοντας πως κρίνω τον επαγγελματία όχι τον άνθρωπο
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
55
Like
102
Πόντοι
0
Συγνώμη, αλλά δεν νομίζω ότι αλλάζει η γυναίκα από τα παπούτσια. Το λέω εγώ που είμα και ποδολάγνος. Να έλεγες για το μακιγιάζ να πω ότι έχεις δίκιο.
Δεν θα έλεγα ότι η Στεφανία είναι θεά στην εμφάνιση, αλλά σχετικά με κάτι "εύσωμες" ανάγωγες και εκμεταλλεύτριες με τα 20άρικα ή τον χρόνο, η Στεφανία είναι πολύ καλύτερη.
Δεν κάνω το σχόλιο για να διαφωνήσω με κανέναν απλά γράφω για να τονίσω ότι όσο δεν ενθαρρύνουμε περιπτώσεις σαν της Στεφανίας μην περιμένουμε να δούμε αλλαγή στην πόλη μας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Συμφωνώ απόλυτα
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Θα συμφωνήσω με προλαλήσαντα, μια φορά πήγα και μια μαλακια την άφησα να μου παίξει και δεν έχω ξαναπάει - ούτε πρόκειται! Δεν κάνει το κορίτσι κατ εμε για τίποτα.. λόγω εμφάνισης! Καλύτερα 50€ (όχι +20) στις Λύδιες -Νεφελες - Αρτεμεσ που είναι τουλάχιστον μουνακια μικρά καυλερα!
Bye happy Enders
ποσο ετων ειναι η Στεφανια ?
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Καλησπερα στο νημα .......Για την

biky-stefania

θα αναφερθω και θα μιλησω αντικειμενικα . Περασμα μαζι τηs την προιγουμενη φορα που ειχε ερθει στην Θεσσαλονικη στην περιοχη Γιαννιτσων ,Η κοπελα ειναι ακριβωs αυτο που διχνει . Προσχαρη ευγενικη ευδιαθετη να σε ευχαριστισει χωριs βιασυνεs χωριs πολλα πολλα σε καθοδηγει ωs επαγκελματιαs .Αυτο που την διακρινει ειναι οτι ειναι πεντακαθαρη σου δινει μια εμπιστοσυνη αυτο .Ομωs δεν μηλαει σχεδον καθ'ολου για τα προκαταρτικα ,δεν προσπαθεισε να με γκαβλωσει kαν και να με συνεπαρει με προστιχα λογια ...εστω και ψευτικα θα ελεγα οτι ειναι λιγο κουμπωμενη ομωs θεωρω οτι ειναι μια τιμια επιλογη για αυτουs που ανζητουν τετοιεs υπηρεσιεs....... Εμφανησιακα ειναι οπωs στιs φωτογραφιεs kαστανη ανοιχτοχρωμη μετριου αναστηματοs περιπου 160-165 υψοs χωριs τα τακουνια ενοειτε "ΑΓΑΠΗΤΕ" .....περιπου 55-60 κιλα με ενισχημενη περιφερεια οχι υπερβολικη θα ελεγα .Η κολαρ@ τηs ....ετσι θα την χαρακτηριζα τονιζει το σωματοτυπο τηs μεσηs ελληνιδαs που διακατεχει αρκετα χρονια στην πλατη εχει λεπτη μεση μικρο στυθοs λιγο πεσμενο ηλικιακα περιπου 35 ετων plus .........με αδρα χαρακτηριστικα προσωπου μετρια γενικα σε εμφανιση Αλλωστε δεν δηλωνει μοντελο .......Τωρα στα του αγωνα επελεξα προγραμμα 60 λεπτων massage πολυ καλο σε ολο το σωμα με σωστη πιεση ρωτουσε συνεχωs αν ειναι ενταξυ η πιεση που βαζει ενταξυ οκ δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο και στο δια ταυτα του δευτερου μερουs ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΦΙΛΙΑ ΟΥΤΕ ΔΕΧΕΤΑΙ ασχολειθηκε σχολαστικα με την ευαισθητη πειροχη με πολυ καλο μασαζ στην βαση του πεουs και στα αρχιδια .....μετριο στοματικο πιπα χωριs .......αχ και βαχ με "προφυλακτικο" σε εμενα τουλαχιστον το προτεινε η ιδια και το ξεκαθαρισε οτι δεν .....χωριs αυτο . Υ.Γ Δεν ξαναπροτειμηθηκε γιατι πραγματικα με τα ιδια χρηματα 80-100 euro στα μαγαζια τα λαδομαγαζα οι κοπελεs ειναι 23-28 ετων ειναι πολυ νεοτερεs και με ντεκαβλε διαθεση αφου με το καταλληλο αντιτιμο περναω πολυ καλα*** και αυτο και μονο με εξιταρει.
καλησπερα! Ενας ποιο πανω νομιζω ειχε γραφει οτι δινει φιλια η κανω λαθος ?
αν δεν δινει φιλια οντως δεν αξιζει γιατι και στα λαδομαγαζα δεν δινουν-υποτιθεται πας στη Στεφανια για ποιο πριβε Φαση
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Πω πω τι κακές κουτσομπόλες. Διαβάζω σχόλια κ αναρωτιέμαι αν τα γράφουν άντρες οι γυναίκες. Δεν την ξέρω ,δεν έχω πάει κ δεν σκοπεύω στη biky - stefania γιατί δεν είναι του γούστου μου. Άλλο να λες όμως δεν είναι του γούστου μου κ άλλο να απευθύνεσαι στην ίδια κ να της λες πως εμφανισιακά είσαι μέτρια κ άλλα τόσα πικρόχολα σχόλια. Μακάρι να υπάρχουν κ άλλες Στεφανίες που να είναι τόσο ξεκάθαρες, με τις φωτογραφίες τους τις κανονικές κ όχι φώτοσοπ, με τα προγράμματα τους κ τις τιμές με ειλικρίνεια και απόο εκεί κ ύστερα είναι στο γούστο του καθενός να επιλέξει αν πάει ή όχι. Δεν καταλαβαίνω γιατί ενώ είναι τόσο ξεκάθαρη σε όλα πέσατε να τη φάτε.
Επίσης καλό θα ήταν να ανοίξει μια διαφορετική σελίδα αποκλειστικά γι αυτήν κ να μην γεμίζουμε με σελίδες το γενικό φόρουμ
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Από τις εδώ φωτό σου δεν είναι ασφαλές το συμπέρασμα.....από τα βίντεο με τα χορευτικά που ανεβάζεις στα σοσιαλ και τις φωτό στο βαιμπερ με πρόσωπο καταλαβαίνει κανείς πως εμφανισιακά είσαι μέτρια .....καμιά διάθεση προσβολής αυτό που βλέπω κρίνω πάντα συνυπολογίζοντας πως κρίνω τον επαγγελματία όχι τον άνθρωπο
Εδώ δεν θα μπορούσα να βάλω φωτογραφίες με Πρόσωπο για ευνόητους λόγους.. εφόσον Λοιπόν με χαρακτηρίζεις μέτρια στο πρόσωπο Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο τσεκάρεις τις φωτογραφίες
Στ Viber μου η τι χορευτικά βάζω στα social..
Δηλαδή τι θα έπρεπε να έχει το γλυκό μου προσωπάκι χωρίς ίχνος ρυτίδας η σπυριου κ χωρίς σημαδια..που είμαι μέσα στο χαμόγελο και στο εκφραστικό βλέμμα παραμορφωμένα χείλη από σιλικόνη ή τσιτα φρύδια με έκφραση τυροκαυτερης?!!
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Καλησπερα στο νημα .......Για την

biky-stefania

θα αναφερθω και θα μιλησω αντικειμενικα . Περασμα μαζι τηs την προιγουμενη φορα που ειχε ερθει στην Θεσσαλονικη στην περιοχη Γιαννιτσων ,Η κοπελα ειναι ακριβωs αυτο που διχνει . Προσχαρη ευγενικη ευδιαθετη να σε ευχαριστισει χωριs βιασυνεs χωριs πολλα πολλα σε καθοδηγει ωs επαγκελματιαs .Αυτο που την διακρινει ειναι οτι ειναι πεντακαθαρη σου δινει μια εμπιστοσυνη αυτο .Ομωs δεν μηλαει σχεδον καθ'ολου για τα προκαταρτικα ,δεν προσπαθεισε να με γκαβλωσει kαν και να με συνεπαρει με προστιχα λογια ...εστω και ψευτικα θα ελεγα οτι ειναι λιγο κουμπωμενη ομωs θεωρω οτι ειναι μια τιμια επιλογη για αυτουs που ανζητουν τετοιεs υπηρεσιεs....... Εμφανησιακα ειναι οπωs στιs φωτογραφιεs kαστανη ανοιχτοχρωμη μετριου αναστηματοs περιπου 160-165 υψοs χωριs τα τακουνια ενοειτε "ΑΓΑΠΗΤΕ" .....περιπου 55-60 κιλα με ενισχημενη περιφερεια οχι υπερβολικη θα ελεγα .Η κολαρ@ τηs ....ετσι θα την χαρακτηριζα τονιζει το σωματοτυπο τηs μεσηs ελληνιδαs που διακατεχει αρκετα χρονια στην πλατη εχει λεπτη μεση μικρο στυθοs λιγο πεσμενο ηλικιακα περιπου 35 ετων plus .........με αδρα χαρακτηριστικα προσωπου μετρια γενικα σε εμφανιση Αλλωστε δεν δηλωνει μοντελο .......Τωρα στα του αγωνα επελεξα προγραμμα 60 λεπτων massage πολυ καλο σε ολο το σωμα με σωστη πιεση ρωτουσε συνεχωs αν ειναι ενταξυ η πιεση που βαζει ενταξυ οκ δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο και στο δια ταυτα του δευτερου μερουs ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΦΙΛΙΑ ΟΥΤΕ ΔΕΧΕΤΑΙ ασχολειθηκε σχολαστικα με την ευαισθητη πειροχη με πολυ καλο μασαζ στην βαση του πεουs και στα αρχιδια .....μετριο στοματικο πιπα χωριs .......αχ και βαχ με "προφυλακτικο" σε εμενα τουλαχιστον το προτεινε η ιδια και το ξεκαθαρισε οτι δεν .....χωριs αυτο . Υ.Γ Δεν ξαναπροτειμηθηκε γιατι πραγματικα με τα ιδια χρηματα 80-100 euro στα μαγαζια τα λαδομαγαζα οι κοπελεs ειναι 23-28 ετων ειναι πολυ νεοτερεs και με ντεκαβλε διαθεση αφου με το καταλληλο αντιτιμο περναω πολυ καλα*** και αυτο και μονο με εξιταρει.
Πω πω με μεγάλωσες Εσύ Σιγά καλέ που μπορεί να είμαι και 35 Plus..
Πριν ένα μήνα έκλεισα το 32 και κανείς Δεν το πιστεύει όλοι με κάνουν το πολύ 26 27 αλλά και το 32 δεν θεωρείται μεγάλη ηλικία ίσα-ίσα νεώτατή.
Αν ένα πράγμα με χαρακτηρίζει ως προς φημη μου είναι ότι είμαι ξεκάθαρη και τίμια εξαρχής. Δεν θυμάμαι να υποσχέθηκα πότε dirty talking ή κάτι τέτοιο Λυπάμαι αλλά αν Το χρειαζόσουν έπρεπε να το ρωτήσεις από την αρχή αν γίνεται η οχι όπου θα ήμουν ντόμπρα και θα σου έλεγα ότι δεν προσφέρω κάτι τέτοιο παρά μόνο girlfriend experience σε αυτό το tempo κινούμαι.
Τ αχ κ βαχ και τέτοια που λες μου φαίνονται πολύ ψεύτικα και θεατράλε για αυτό σε καμία περίπτωση δεν θα τα έκανα και γενικά δεν μου αρέσει η προσποίηση. Προτιμώ να σε κοιτάω με ένα βλέμμα διαπεραστικό και αισθησιακό που τα δηλώνει όλα ..
Ως προς τα φιλιά μάλλον θα καπνίζεις για αυτό και αρνήθηκα να προσφέρω φιλιά ή δεν θα μου έβγαλες κάτι τρυφερό καθώς μόνο έτσι λειτουργώ
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.531
Πόντοι
1.056
Εδώ δεν θα μπορούσα να βάλω φωτογραφίες με Πρόσωπο για ευνόητους λόγους.. εφόσον Λοιπόν με χαρακτηρίζεις μέτρια στο πρόσωπο Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο τσεκάρεις τις φωτογραφίες
Στ Viber μου η τι χορευτικά βάζω στα social..
Δηλαδή τι θα έπρεπε να έχει το γλυκό μου προσωπάκι χωρίς ίχνος ρυτίδας η σπυριου κ χωρίς σημαδια..που είμαι μέσα στο χαμόγελο και στο εκφραστικό βλέμμα παραμορφωμένα χείλη από σιλικόνη ή τσιτα φρύδια με έκφραση τυροκαυτερης?!!
Κανείς δεν είπε πως πρέπει όλοι να ναι μοντέλα ....αλλά όταν η ενασχόληση σου είναι η σεξεργασια και εκθέτεις τον εαυτό σου έχουμε κάθε δικαίωμα να πούμε πως είσαι μέτρια ....κρίνουμε την εμφάνιση σου στα πλαίσια της δουλειάς σου αν δεν έκανες αυτή τη δουλειά ούτε που θα ξέραμε ποια είσαι .....δεν είναι επί προσωπικού ο χαρακτηρισμός που κάνουμε αλλά κρίνουμε μια επαγγελματία
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
203
Like
735
Πόντοι
81
Πω πω με μεγάλωσες Εσύ Σιγά καλέ που μπορεί να είμαι και 35 Plus..
Πριν ένα μήνα έκλεισα το 32 και κανείς Δεν το πιστεύει όλοι με κάνουν το πολύ 26 27 αλλά και το 32 δεν θεωρείται μεγάλη ηλικία ίσα-ίσα νεώτατή.
Αν ένα πράγμα με χαρακτηρίζει ως προς φημη μου είναι ότι είμαι ξεκάθαρη και τίμια εξαρχής. Δεν θυμάμαι να υποσχέθηκα πότε dirty talking ή κάτι τέτοιο Λυπάμαι αλλά αν Το χρειαζόσουν έπρεπε να το ρωτήσεις από την αρχή αν γίνεται η οχι όπου θα ήμουν ντόμπρα και θα σου έλεγα ότι δεν προσφέρω κάτι τέτοιο παρά μόνο girlfriend experience σε αυτό το tempo κινούμαι.
Τ αχ κ βαχ και τέτοια που λες μου φαίνονται πολύ ψεύτικα και θεατράλε για αυτό σε καμία περίπτωση δεν θα τα έκανα και γενικά δεν μου αρέσει η προσποίηση. Προτιμώ να σε κοιτάω με ένα βλέμμα διαπεραστικό και αισθησιακό που τα δηλώνει όλα ..
Ως προς τα φιλιά μάλλον θα καπνίζεις για αυτό και αρνήθηκα να προσφέρω φιλιά ή δεν θα μου έβγαλες κάτι τρυφερό καθώς μόνο έτσι λειτουργώ

Πω πω με μεγάλωσες Εσύ Σιγά καλέ που μπορεί να είμαι και 35 Plus..
Πριν ένα μήνα έκλεισα το 32 και κανείς Δεν το πιστεύει όλοι με κάνουν το πολύ 26 27 αλλά και το 32 δεν θεωρείται μεγάλη ηλικία ίσα-ίσα νεώτατή.
Αν ένα πράγμα με χαρακτηρίζει ως προς φημη μου είναι ότι είμαι ξεκάθαρη και τίμια εξαρχής. Δεν θυμάμαι να υποσχέθηκα πότε dirty talking ή κάτι τέτοιο Λυπάμαι αλλά αν Το χρειαζόσουν έπρεπε να το ρωτήσεις από την αρχή αν γίνεται η οχι όπου θα ήμουν ντόμπρα και θα σου έλεγα ότι δεν προσφέρω κάτι τέτοιο παρά μόνο girlfriend experience σε αυτό το tempo κινούμαι.
Τ αχ κ βαχ και τέτοια που λες μου φαίνονται πολύ ψεύτικα και θεατράλε για αυτό σε καμία περίπτωση δεν θα τα έκανα και γενικά δεν μου αρέσει η προσποίηση. Προτιμώ να σε κοιτάω με ένα βλέμμα διαπεραστικό και αισθησιακό που τα δηλώνει όλα ..
Ως προς τα φιλιά μάλλον θα καπνίζεις για αυτό και αρνήθηκα να προσφέρω φιλιά ή δεν θα μου έβγαλες κάτι τρυφερό καθώς μόνο έτσι λειτουργώ
Προφανωs και η κριτικη μου ειναι απολυτα αντικειμενικη .....ειναι αυτο ακριβωs που βιωσα ,ενταξυ σιγουρα μπορει να ησουν και κουρασμενη μιαs και ηταν αργα το απογευμα

@biky-stefania

Oμωs Απο οσα εγραψα επικεντροθικεs στην Ηλικια που αντι για 32 σε εκανα 35 .ωραια δεκτο αν και εσειs οι γυναικεs κριβεται στανταρ απο 3-εωs 5 χρονια μετα τα 30 .......οσο για αν ειμαι καπνιστηs oχι δεν ειμαι.... ουτε και τριφερουληs ειμαι με την καμια. Aυτο που δεν πειρα απο εσενα το περιεγραψα οπωs ακρβωs το βιωσα,δεν ειχεs καθ'ολου αισθισιασμο δεν ειχεs ουτε βλεμα που να ειναι πολλα υποσχομενο χωριs oμωs να σημαινει οτι δεν περασα καλα και οτι πεταξα τα λευτα μου και εχασα τον χρονο μου. Απεναντιαs κατεθεσα γραπτωs την εμπειρια μου μαζι σου και ολα τα θετικα και τα αρνητικα που σε διακατεχουν σαν επαγκελματια και οχι σαν Ανθρωπο Υ.Γ Σιγουρα με ενα ραντεβου δεν βγενει Απολυτο συμπερασμα για αυτο που προσφερειs ισωs να μην σε πετυχα στο σωστο timing
 
Τελευταία τροποποίηση:

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
226
Like
292
Πόντοι
21
Τελικα η ευα jumbo δουλευει ακομα για ενας συναδελφος πανω ειπε οτι τον ειπε οτι σταματησε;
της εστειλα μνμ στο insta.... αρνηθηκε τα παντα. για ανδρικο μασαζ κτλ... ημουν διακριτικος, απλα ρωτησα αν κανει και ποσο κοστιζει το ανδρικο μασαζ. μου απαντησε του στυλ οτι γραφω μαλακιες και τετοια... δεν ξερω αν σταματησε ή δεν ηθελε να μου πει. ανδρικο μασαζ εγραψα, οχι σεξ.... τι στρβωνεις κυρα μου??? χαχαχαχα
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
192
Like
3.274
Εδώ δεν θα μπορούσα να βάλω φωτογραφίες με Πρόσωπο για ευνόητους λόγους.. εφόσον Λοιπόν με χαρακτηρίζεις μέτρια στο πρόσωπο Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο τσεκάρεις τις φωτογραφίες
Στ Viber μου η τι χορευτικά βάζω στα social..
Δηλαδή τι θα έπρεπε να έχει το γλυκό μου προσωπάκι χωρίς ίχνος ρυτίδας η σπυριου κ χωρίς σημαδια..που είμαι μέσα στο χαμόγελο και στο εκφραστικό βλέμμα παραμορφωμένα χείλη από σιλικόνη ή τσιτα φρύδια με έκφραση τυροκαυτερης?!!
Στεφανια μου χωρις ν σε ξερω κ μ καθε σεβασμο στο νήμα αλλα κ προς εσενα απλα ακου την καθε κριτικη χωρις ν προσπαθεις ν αποδειξεις το αντιθετο γτι χανεις το δικιο σου. Θα υπαρχουν κ θετικες γνωμες θ υπαρχουν κ αρνητικες. Ο σκοπος του νηματος ειναι για να συζητουν τις εμπειριες τους ανετα χωρις ν προσπαθει καμια απο εμας ν αποδειξει το αντιθετο. Ενα λαθος π ενδεχομενος το εκανα κ γω στο παρελθον αλλα πλεον κατάλαβα. Τωρα γ τα φαν κλαμπ σου μπραβο σου γ αυτο αλλα περιττο ν το αναφερεις, γτι φενεται σαν ν μηδενιζεις τις αρνητικες εστω κ ελαχιστες κριτικες π υπαρχουν .επισης δν υπαρχουν στανταρ οσο αναφορα την καυλα τ καθενος.. εγω προσωπικα δν εχω καποιο προβλημα ουτε με τα σπυρακια ουτε μ τα σιλικονατα χειλη ουτε μ τα τσιτα φρυδια.. ειναι κακο ν ακουγονται αυτα απο μια γυναικα διοτι το τι θεωρει ο καθενας αξιολογο δεν μπαινει σε καλουπια. Τωρα αν εισαι μεσα στο χαμόγελο κ στο εκφραστικο βλεμμα καλυτερα ν μας εκφερουν την αποψη τους οι πελατες που το βλεπουν.
We support diversity .. γ αυτο κ ο καθενας επιλεγει αυτο π τ αρεσει εδω μεσα κ το εκφραζει. Αυτα κ φιλικα παντα..
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
της εστειλα μνμ στο insta.... αρνηθηκε τα παντα. για ανδρικο μασαζ κτλ... ημουν διακριτικος, απλα ρωτησα αν κανει και ποσο κοστιζει το ανδρικο μασαζ. μου απαντησε του στυλ οτι γραφω μαλακιες και τετοια... δεν ξερω αν σταματησε ή δεν ηθελε να μου πει. ανδρικο μασαζ εγραψα, οχι σεξ.... τι στρβωνεις κυρα μου??? χαχαχαχα
Καλά εσυ είσαι υποψήφιος για τον πιο βλάκα εδώ μέσα.
 

Furious1988

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2023
Μηνύματα
15
Like
46
Πόντοι
0
Όλα καλά happy Enders .. καλό κορίτσι η Στεφ.. οποίος θέλει ας πάει, πάμε παρακάτω!!
Πάντως από crystal, vana, στεφανια προτιμώ ευα jumbo. Luxury δεν έχω πάει κ αυτό γτ απ όσα διαβάζω εδώ.μεσα με αποτρεπετε από το να το επισκεφτώ. Κ γω πήγα στεφανία από περιέργεια έδωσα 60 ε .πολύ καλό edging αλλά από χημεία ρε παιδί μ κ ερωτισμό δεν το χει...πολύ ωραίο μασαζ αλλά δεν.περιμενα κάτι πιο καυλωτικο.. επίσης σκεφτόμουν ευα από one salonica aλλα κ πάλι τα πιο πολλά μνμτα είναι αρνητικά
. Αν έχει κάτι αλλάξει από κρυσταλ η από vana,θα χαρώ να διαβάσω κάτι καινουριο
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
398
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Εγώ μία ,απορια Έχω πάνω σε όλα αυτά που λες.. εφόσον δεν ταίριαξε η χημεία μας όπως λες ή δεν ήμουν αυτό που ήθελες ή είχες στο μυαλό σου παρόλο που ανεβάζω φωτογραφίες μου γιατί επέλεξες το άλλο πρόγραμμα και δεν Μείναmε στο μασάζ με το enging..
Τελικά πολύ κακώς δεν έγραψα κριτική τόσο καιρό.... Με του που έγραψα κάτι όσο πιο κόσμια μπορούσε δεν σου άρεσε και το γυρνάς στην επίθεση. οκ

Στεφανία, συγνώμη αλλά τα μούτρα σου δεν βλέπονται.
όσο για τις φωτογραφίες που ανεβάζεις, μπράβο, κρύβουν καλά το ότι είσαι χοντρούλα κούκλα μου. οκ;

Το πρόγραμμα το ρωτάς από την αρχή. άρα από την αρχή σου δήλωσα ότι θέλω και σεξ.
την ώρα που κάνεις μασάζ δεν μπορεί ο άλλος να σκεφτεί ότι το σεξ θα είναι άθλιο μαζί σου και να σου πει, τράβα μου μια μαλακία να τελειώνω.
εντάξει; σου έλυσα τις απορίες;

φταίμε τελικά κι εμείς που προσπαθούμε να είμαστε κόσμιοι.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Πω πω τι κακές κουτσομπόλες. Διαβάζω σχόλια κ αναρωτιέμαι αν τα γράφουν άντρες οι γυναίκες. Δεν την ξέρω ,δεν έχω πάει κ δεν σκοπεύω στη biky - stefania γιατί δεν είναι του γούστου μου. Άλλο να λες όμως δεν είναι του γούστου μου κ άλλο να απευθύνεσαι στην ίδια κ να της λες πως εμφανισιακά είσαι μέτρια κ άλλα τόσα πικρόχολα σχόλια. Μακάρι να υπάρχουν κ άλλες Στεφανίες που να είναι τόσο ξεκάθαρες, με τις φωτογραφίες τους τις κανονικές κ όχι φώτοσοπ, με τα προγράμματα τους κ τις τιμές με ειλικρίνεια και απόο εκεί κ ύστερα είναι στο γούστο του καθενός να επιλέξει αν πάει ή όχι. Δεν καταλαβαίνω γιατί ενώ είναι τόσο ξεκάθαρη σε όλα πέσατε να τη φάτε.
Επίσης καλό θα ήταν να ανοίξει μια διαφορετική σελίδα αποκλειστικά γι αυτήν κ να μην γεμίζουμε με σελίδες το γενικό φόρουμ
Πραγματικά Πες τα χρυσόστομε. Ότι πιο εύστοχο και ξεκάθαρο έχω διαβάσει εδώ μέσα Ακόμη και από άνθρωπο που λέει ότι δεν είναι του στυλ μου αλλά το λέει ωραία με τακτ
Τελικά πολύ κακώς δεν έγραψα κριτική τόσο καιρό.... Με του που έγραψα κάτι όσο πιο κόσμια μπορούσε δεν σου άρεσε και το γυρνάς στην επίθεση. οκ

Στεφανία, συγνώμη αλλά τα μούτρα σου δεν βλέπονται.
όσο για τις φωτογραφίες που ανεβάζεις, μπράβο, κρύβουν καλά το ότι είσαι χοντρούλα κούκλα μου. οκ;

Το πρόγραμμα το ρωτάς από την αρχή. άρα από την αρχή σου δήλωσα ότι θέλω και σεξ.
την ώρα που κάνεις μασάζ δεν μπορεί ο άλλος να σκεφτεί ότι το σεξ θα είναι άθλιο μαζί σου και να σου πει, τράβα μου μια μαλακία να τελειώνω.
εντάξει; σου έλυσα τις απορίες;

φταίμε τελικά κι εμείς που προσπαθούμε να είμαστε κόσμιοι.
Καθόλου κόσμιος και να ήσουν Μόλις το έχασες και δεν μιλάς ωραία.
Όχι εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω τίποτα δεν νομίζω ότι σε πίεσα ποτέ για κάτι. Ούτε ένα δεσμευτικό το τι έχουμε πει Αρκεί να είμαστε σύμφωνοι στο τι επιλογές υπάρχουν .μπορεί να αλλάξει όπως από το ένα πρόγραμμα μπορεί να πάει στο άλλο έτσι Και το αντίστροφο.. γιατί αν δεν είμαι του γούστου σου Σίγουρα δεν θα πάει καλά οπότε θα προτιμούσα να μου πεις ότι θέλω να δοκιμάσω το βασικό πρόγραμμα θα ήταν καλύτερα και για μένα και για σένα Με βάση τη λογική και οι φωτογραφίες είναι αφιλτράριστες και τελείως natural απλά τραβηγμένες από ένα κινητό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.974
Πόντοι
726
Έχουμε πήδηξει το θέμα επειδή είστε για τον πεο, @biky-stefania συγνώμη αλλά δε πρόκειται να βρεις το δίκιο σου εδώ μέσα με τόσα αμεα... Καλύτερα να μην ξανά έρθεις Θεσσαλονίκη και να αφήσεις τον κάθε παπαρα να δίνει 80-100 ευρώ σε κάθε Αντζελινα και κάθε Ίριδα μόνο για χειρομαλακια... Εδώ η Θεσσαλονίκη αποδεικνύει με κάθε τρόπο και κάθε ευκαιρία πόσο για τον ΠΟΥΤΣΟ ΕΊΜΑΣΤΕ... φύγε να σωθείς από αυτόν τον βάλτο με αμεα που λέγεται Θεσσαλονίκη και μην κοιτάξεις ούτε πίσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom