Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
@brdlust
σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια
 

Επισκέπτης
το χουν χούι, μην ανησυχεις, ουτε εμενα ανοιγουν.
ο παπας πηγε για αγοασμο ή ακομα?


τελικα αυτο λειτουργει η οχι?πειτε οποιος ξερει για να μην περιμενουμε σα μαλακες κ χτυπαμε τα κουδουνια.Κ πριν απο αυτο αντιμετωπισα ΚΑΚΙΣΤΗ συμπεριφορα σε  αλλο μασατζιδικο που πηγαινω καποιο καιρο κ με ξερουν.Εννοειται οτι σηκωθηκα κ εφυγα...θα γραψω ισως τις επομενες μερες για να ειμαι πιο αντικειμενικος γιατι τωρα θα ριξω μπινελικια :headbang:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
τελικα αυτο λειτουργει η οχι?πειτε οποιος ξερει για να μην περιμενουμε σα μαλακες κ χτυπαμε τα κουδουνια.Κ πριν απο αυτο αντιμετωπισα ΚΑΚΙΣΤΗ συμπεριφορα σε  αλλο μασατζιδικο που πηγαινω καποιο καιρο κ με ξερουν.Εννοειται οτι σηκωθηκα κ εφυγα...θα γραψω ισως τις επομενες μερες για να ειμαι πιο αντικειμενικος γιατι τωρα θα ριξω μπινελικια :headbang:
πες απλα σε ποιο αναφερεσαι...
 

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
καλησπερα στους συναγωνιστες του νεου σαιτ
ευχομαι οτι καλυτερο για ολους και να μας πανε ολα καλυτερα με τη νεα χρονια

εχω καιρο να ασχοληθω με το αθλημα κανα τριμηνο, μηπως εχουμε καποια καλη ενημερωση για πειραια?? φιλωνος λειτουργει εχει καμμια αφιξη η καραισκου?
ευχαριστω
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
καλησπερα στους συναγωνιστες του νεου σαιτ
ευχομαι οτι καλυτερο για ολους και να μας πανε ολα καλυτερα με τη νεα χρονια

εχω καιρο να ασχοληθω με το αθλημα κανα τριμηνο, μηπως εχουμε καποια καλη ενημερωση για πειραια?? φιλωνος λειτουργει εχει καμμια αφιξη η καραισκου?
ευχαριστω
διαβασε 3-4 σελιδες πισω ,
εχει μια καλη ενημερωση του περιεργου.
Ανταποδιδουμε τις ευχες, και χαιροναι που λες το σλαιτ νεο,
αν και δεν ειναι ακριβως νεο (3 ετων)
αλλα αναμορφωμενο...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
Παιδιά, μήπως ξέρει κανείς που πήγε η Κορίνα από Φωκίωνος Νέγρη? Είμαι φαν της γυναικός!!!!

Επίσης να επισημάνω ότι πριν ένα μήνα περίπου είχα πάει στη Φωκίωνος και όλες έπαιζαν την πάπια. Ότι πρόκειται και καλά μόνο για μασατζίδικο! Σε συνεννόησή μου με την υπεύθυνη με άφησε να καταλάβω ότι κάποιο πρόβλημα υπήρχε στην πιάτσα και έπαιρναν αναγκαστικά μέτρα προφύλαξης! Ξέρει κανείς περισσότερες λεπτομέρειες?

Ευχαριστώ!
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
πριν 20 λεπτα περασα απο εκει χτυπαγα το κουδουνι κ δεν ανοιγαν
Συγνωμη ,αλλα επειδη εχουν θυροτηλεοραση ,μηπως εχεις μπατσοφατσα ? Οσες φορες εχω παει δεν αντιμετωπισα τετοιο προβλημα.
 

Επισκέπτης
μπατσοφατσα?λολ δεν μου το εχουν ξαναπει :2funny:  οκ να κανουμε κ πλαστικη για να ανοιγουν την πορτα οι ΞΕΚΩΛΙΑΡΕΣ ξεβρακωτες.μαυρο ρεεεεεεεεεεε
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.861
Πόντοι
6.585
... μια επιβλητική Milf (ξανθιά με βυζόμπαλα, δεν θυμάμαι όνομα), κάποιες άλλες κοπέλλες που δεν μου έκαναν ιδιαίτερη εντύπωση (γούστα είναι αυτά, δεν ήταν άσχημες πάντως) και τελικά κατέληξα στη Χριστίνα. Είναι η πρώτη ματιά σε μένα που παίζει ρόλο και τελικά έτσι αποφασίζω.Μικρή, Βουλγάρα, άπταιστα ελληνικά, πολύ ευχάριστη,ομιλητική, αλλά και κάπως άπειρη.Καπνίζει με φίλτρο (προσέχει την υγεία της), προσφέρει και μπριζόλα και τελικά η "υπερχείλιση" του ποταμού Έβρου (Μαρίτσα στα Βουλγαρικά)έγινε στο μικρό και στητό μπούστο.Συνολικά, πέρασα 30-35 λεπτά πολύ ευχάριστα, η κοπέλλα με την πάροδο του χρόνου θα γίνει, πιστεύω και καλύτερη. Για τη θυσία απαιτήθηκαν 7 δεκαετίες. Όπως μου είπαν, το κατάστημα λειτουργεί σε πλήρη σύνθεση και τις Κυριακές.

Αυτή η επιβλητική Milf  είναι η (εκ Βουλγαρίας) ΣΤΕΛΛΑ..

Μεσημέρακι στην Στουρνάρη 63 για κατάθεση .. Στο ασανσέρ ανέβαινα με την προισταμένη αρχή... Κορυφαία συνάντηση ..("Α, σε μας έρχεστε ... ?")
Επιλογή στην Στέλλα , 40άρα+ MILF, με πολύ σφιχτό σώμα (κυρίως στα πόδια).. Ξεγελάστηκα από τα μπαλκόνια που μου φάνηκαν φυσιολογικά, αλλά τίγκα στην σιλικόνη, αδέρφια.. Ντυμένη νόμιζες ότι απλά έγερναν λόγο της ηλικίας ..  size :4αράκι+

΄Ηταν η Τζούλια (συμπαθιτικούλα, αλλά η κοιλίτσα δεν έχει μαζευτεί ακόμη, οπότε δεν έπαιξα), η Μάγια (ή Μαρσί δεν συγκράτησα το όνομα - έπερνε πρωινό κ δεν ήθελα να την .. διακόψω από το .. καπουτσίνο της), η Χριστίνα, η Άντζελα κ άλλο ένα ψιλο-MILF μπαλκονάτο, η Ελένη (??? - sorry παίδες αλλά γερνάω κ ξεχνάω..) κ βγαίνοντας στο τέλος, είδα στο γραφείο κ την αδυναμία μου στο εν λόγω μαγαζί, την Κυρία - ΒΙΚΥ (με την άσπρη ποδιά, τρόμαξα να την αναγνωρίσω, νόμιζα ότι ήμουν ξαφνικά στο Ιατρικό Π.Φαλήρου..)

Όντως το μαγαζί είνα open πλέον κ τις Κυριακές, αλλά δεν μου επιβεβαίωσαν το "φούλ απαρτία", παρά μόνο το ότι min 2-3 κορίτσια είναι πάντα..

Service πλήρες στο ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ μπλέ δωμάτιο, μασάζ μέτριο, στάνταρ το πνευστό με λάστιχο, τυπικά φιλιά στην @@περιοχή (... πού είσαι Ναταλί), παραμονή κάνα 50λεπτο, 25' το .. σοβαρό μασάζ κ άλλα 25 το .. άλλο ..

Δεν φταίω εγώ .. Αυτή με ρώτησε στο 25λεπτο ...
.." θέλεις άλλο σουβαρό μασάζ, μουρώ 'μ ??)

Υ.Γ.: .. κάποιος από εδώ μέσα έχει βάλει στο μάτι να μαράνει το λουλούδι στο WC .. Να του μαραθεί.. 
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
...κύριοι, καλησπέρα σας.javascript:void(0);
Παρότι είμαι μέλος αρκετό καιρό πλέον, είναι αυτή η πρώτη φορά, που αποφασίζω να καταθέσω τον ...προβληματισμό μου.
Είμαι και εγώ λάτρης του sex, και των γυναικείων κορμιών, αλλά επίσης έχω βαρεθεί τα "κλασικά" και για αυτό θα ήθελα να μάθω από την κοινότητα (που έχει πολλά ενεργά μέλη)που θα μπορούσα να βρω 1ον: ωραίο κορμί, 2ον: φραπέ άνευ καλαμακίου, & 3ον: ASS!!! (ειδικά το τελευταίο). :thumbsup:
Κάθε πληροφορία για την περιοχή των Αθηνών, θα ήταν πολύτιμη.!
Κύριοι, συνεχίστε το καλό σας έργο, και το βαρύ φορτίο της έγκυρης ενημέρωσης, πού έχετε αναλάβει.!!!!!!!!

Επίσης πολύ καλές για το "πακέτο" που ζητάς είναι η απίστευτη Δέσποινα από Σολωμού 59 1ος
(δεν ανοίγει την "πίσω πόρτα" με τη πρώτη αλλά μπορεί να σταθείς τυχερός, κόστος +20€,
το σύνολο 90€)
 
και το καυλοκοντοπούτανο Ντόνα από Γ' Σεπτεμβρίου 54 2ος, που όμως μετά τι κλείσιμο του εν λόγω ιδρύματος (οικονομική κρίση), κατά πάσα πιθανότητα είναι στη Φρατζή 4 4ος.
(ανοίγει την "πίσω πόρτα" με την πρώτη με +20€, το σύνολο 100€, αλλά στο "πνευστό" βάζει πάντα "σκούφο").
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
μπατσοφατσα?λολ δεν μου το εχουν ξαναπει :2funny:  οκ να κανουμε κ πλαστικη για να ανοιγουν την πορτα οι ΞΕΚΩΛΙΑΡΕΣ ξεβρακωτες.μαυρο ρεεεεεεεεεεε
ντυσου παπας...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Επίσης πολύ καλές για το "πακέτο" που ζητάς είναι η απίστευτη Δέσποινα από Σολωμού 59 1ος
(δεν ανοίγει την "πίσω πόρτα" με τη πρώτη αλλά μπορεί να σταθείς τυχερός, κόστος +20€,
το σύνολο 90€)
 
και το καυλοκοντοπούτανο Ντόνα από Γ' Σεπτεμβρίου 54 2ος, που όμως μετά τι κλείσιμο του εν λόγω ιδρύματος (οικονομική κρίση), κατά πάσα πιθανότητα είναι στη Φρατζή 4 4ος.
(ανοίγει την "πίσω πόρτα" με την πρώτη με +20€, το σύνολο 100€, αλλά στο "πνευστό" βάζει πάντα "σκούφο").
πολυ σωστος σε ολα...
εμενα η Δεσποινα και η Ατζελινα
λεβελς δε μου δινουν...
γαμωτο
 

dimosthenis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, μήπως ξέρει κανείς που πήγε η Κορίνα από Φωκίωνος Νέγρη? Είμαι φαν της γυναικός!!!!
ώ!

Kι εγώ είμαι φαν της Λαίδης της Μαριούπολης.
Η Λαίδη πιθανόν να εμφανιστεί ως στέλεχος, σερίφης σε άλλο ίδρυμα.
Θα μάθουμε εως Ιανουάριο.
 

Επισκέπτης
H Αφροδίτη είναι must φίλε κλασσική προστυχόφατσα με φοβερές βυζάρες και κωλάρα!!! Λέει ότι έλκει την καταγωγή της από τον Βόλο...δεν το αποκλείω...αλλά εγώ μάλλον για Αλβανίδα την κάνω!
:rockon: :rockon: :rockon:


αρχιδια αλβανιδα ειναι κ αυτη κ η παολα
 

tdk74

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
71
Like
6
Πόντοι
0
Στην καραϊσκου 85 στον πειραια εχει:
1.ΕΛΙΝΑ μουναρος,ξανθια αφανα, ποδαρες ατελειωτες, βυζι ανυπαρκτο,καταγωγη λεει πετραλωνα, μαλλον απο αλβανια ειναι, η απολυτη ξεπετα.
2.ΛΙΖΑ , μιλφ ξανθο με βυζαρες, μασαζ καλο , αλλα στην μπριζολα δυσκολευεται καπως, θελει λιγο πιεση.
3.ΜΑΡΙΝΑ,μελαχροινη με φοβερο αθλητικο μασαζ, στα υπολοιπα απλα διεκπεραιωτικη.
4......(δεν θυμαμαι  :) ) ξανθο κοντο με ωραιο στηθος και κολο, απλο μασαζ, ανεβαινει απο πανω μονη της, πιπα χωρις χερια, τιμα τον πελατη.
Σεριφης ειναι η Λια μια πρωην ξανθια (τωρα τα εκανε μεζ) απο δραπετσωνα, δεν το δινει, ψιλοαδιαφορη.
Τα κακα ειναι 2: α) εδιωξαν την ΗΡΑ, μουναρος ρωσις αριστη και στους 2 τομεις και β)το πακετακι εχει 85 €..
Αυτα..


Μετα απο την κατατοπιστικοτατη αναφορα του συναθλητη (τον οποιο ευχαριστω) πηγα σημερα Καραϊσκου να δω τι παιζει.

Ειχα να παω γυρω στον 1 χρονο οταν ακομα ηταν η Τζουλια (ξανθια ρωσιδα για οποιον θυμαται).

Τελικα μαπα το καρπουζι. Ηταν 3 Milf και 2 μικρες μπαζα. Της μια η φατσα ηταν σαν κολοκυθα. Μονο ο Σεριφης ηταν αξιογαμητη αλλα δεν..

Δεν ξερω ρε παιδια. Δεν εχω μεγαλες προσδοκιες αλλα τι να πω? Αυτες και να με πληρωναν δεν τους καθομουνα.

Απλα ψαχνω να βρω ενα καθαρο ιδρυμα με κορασιδες κατω απο 25 και αδυνατο σωματακι. Μασαζακι χαλαρωτικο και φραπε με καλαμακι σκουφατο. Μεχρι εκει θελω - δεν με ενδιαφερει η μπριζολα και ουτε ψαχνω μοντελο.

Εχετε κατι να προτεινετε για να μην ξαναφαω ηττα?

Ευχαριστω ρε παιδες και τα σχολια μου ειναι καλοπροαιρετα χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν.

 

papaoeo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστές καλημέρα. υπάρχει πληροφορία τι παίζει Κηφισίας 12 και 18 (μου φαίνεται δεν είμαι σίγουρος) Αξίζουν τα μαγαζιά ή είναι μούφα... Πάσα πληροφορία δεκτή αδέρφια :boobies:
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστες,επισκεψη σε Στουρναρη 63 την Τριτη,ηθελα να δοκιμασω και εγω την περιβοητη Αντζελα (που μοιαζει με κινεζα αλλα ειναι Ρωσιδα).Πολυ ωραιο τεμαχιο,καλο εως δυνατο μασαζ,σφιχτο σωματακι και γενικα εβγαζε π...νια αρκετη.Εγκρινω,αν και το εν λογω ιδρυμα δεν εχει την ποικιλια που ειχε παλια,και δυστυχως ελειπε και η Βικυ.Ωραιο το μπλε δωματιο,και απότι ειδα εχει πεσει και ανακαινιση στο μαγαζι.
Καλο βολι.
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστές καλημέρα. υπάρχει πληροφορία τι παίζει Κηφισίας 12 και 18 (μου φαίνεται δεν είμαι σίγουρος) Αξίζουν τα μαγαζιά ή είναι μούφα... Πάσα πληροφορία δεκτή αδέρφια :boobies:
Καλημερα,πηρα μια απο Κηφισιας 12 πριν κανα διμηνο (δε θυμαμαι το ονομα),που ενω της ειπα οτι ειχα ξαναπαει και ειμαι γενικα πελατης των ιδρυματων,που εκανε ενα μασαζ της συμφορας και τελος.Μπορει να εισαι πιο τυχερος.Επισης δεν ειδα και πλυ ποικιλια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom