Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

Λουκάς

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
στουρνάρη δεν λέει τίποτα μπροστά στην σολωμού, πάντως συμφωνώ και εγώ να βάζουμε κάποια κουκούλα ή κονκάρδα για να γνωριζόμαστε έξω από τα ιδρύματα που πάμε
 

Επισκέπτης
k για να πουμε κατι επι του θεματος ειχα σερβιριστει κ απο αφροδιτη του μιχαλακοπουλου 99 εχει ωραια κωλαρα κ ποδια κ ενα ταουαζ πανω απο τη μεση αλλα στην μαπα χανει αρκετα.Η αλεξανδρα το ψηλο αρχοντικο μιλφ δεν την εχω δει στην πασαρελα ισως σταμτησε απο εκει εκτος αν δεν ετυχε τις μερες που πηγα

H Αφροδίτη είναι must φίλε κλασσική προστυχόφατσα με φοβερές βυζάρες και κωλάρα!!! Λέει ότι έλκει την καταγωγή της από τον Βόλο...δεν το αποκλείω...αλλά εγώ μάλλον για Αλβανίδα την κάνω!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Karaboujouklis

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Για το Λουκά: Συμφωνώ, την ώρα που έβγαινα από την πολυκατοικία, δυο άλλοι σύντροφοι μπαινόβγαιναν επίσης.Να δίνουμε και συντροφικό χαιρετισμό... Επειδή γράφεις για Σολωμού, σε ποιο νούμερο απ' όλα αναφέρεσαι και σε ποιον όροφο;Επίσης αν θες, πες μου αν μπορεις να κάνεις μπάνιο και αν σου δίνουν καθαρή πετσέτα. Θα μου πεις τι σε ρωτάω τώρα. Μην το θεωρήσεις παραξενιά, αλλά δίνω σημασία στο να τηρούνται έστω και κάποιοι στοιχειώδεις κανόνες καθαριότητας. Τουλάχιστον αυτά τα βρίσκω στη Στουρνάρη, γι' αυτό κόλλησα εκεί.
 

Λουκάς

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστώ ντάνιελ θα το επισκευτώ τοω ίδρυμα το απόγευμα
 

Επισκέπτης
Βέβαια το καλύτερο τσουλάκι με όλη τη σημασία της λέξης στην Μιχαλακοπούλου 99 είναι η Πάολα,η οποία ισχυρίζεται ότι είναι Ιταλίδα αλλά εγώ και αυτήν για Αλβανίδα την κόβω!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Λουκάς

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
θα την πάρω και θα σου πω εγώ τί έιναι το απόγευμα
 

Επισκέπτης


Σύντροφοι γνωρίζει κανείς τι απέγινε η Βίκυ μια 20χρονη καργιόλα Ρωσίδα που δούλευε Καλλιρόης 48? Μοντελάκι το γκομενάκι αλλά μεγάλη καργιόλα...ούτε Ελλεεινίδα να ήταν! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλημέρα
ξέρει κανείς τι παίζει ΚΥΠΡΟ???
ευχαρηστώ....

φιλε κυπριε, τα ποστ σου σβηνονται καθως γραφεις συνεχως το ιδιο πραγμα. δεν ειναι δυνατον να ανεβαζεις το ιδιο ποστ καθε 1-2 ωρες. καποιο παληκαρι σου απαντησε χθες ή προχθες νομιζω οτι αν καποιος ξερει κατι, θα δει τη δημοσιευση σου και θα σου απαντησει με παραθεση.

για ο,τι αλλο χρειαστεις, ειμαι στη διαθεση σου με πμ, για να μην δημιουργουμε προβλημα στο θρεντ..


ευλογησον..
 

kiprios

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
πάτερ ευλόγησον
δεν είδα καμία απάντηση γιαυτό και ξαναγράφω
είμαι σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης
δεν βρήκα τίποτα στο νησί

κάνενα κανένα αγιασμό μπας και δούμε μασαζόμερα και εμείς


τις ευχές σας.....
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
η καλλιροης 48 υπαρχει ακομα η το εκλεισαν το μαγαζι?
 

Λουκάς

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστές το καλύτερο μαγαζί όχι για μπριζόλα ούτε για καλαμάκι αλλά για εκτόνωση είναι στην επτανήσου
 

Λουκάς

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Σοφία, Ταμάρα, Μαρία, Ντίνα και το μιλφ Κωνσταντίνα
 

tdk74

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
71
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους.

Ειμαι καινουργιο μελος και χαιρομαι που σας βρισκω  :rockon:

Εχει περασει κανει προσφατα απο Καραϊσκου στον Πειραια για να μας πει τι παιζει?

Εχω να παω κανα χρονο (Τζουλια  :dancing:)!!


 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
854
Κριτικές
40
Like
4.242
Πόντοι
6.555
Στην καραϊσκου 85 στον πειραια εχει:
1.ΕΛΙΝΑ μουναρος,ξανθια αφανα, ποδαρες ατελειωτες, βυζι ανυπαρκτο,καταγωγη λεει πετραλωνα, μαλλον απο αλβανια ειναι, η απολυτη ξεπετα.
2.ΛΙΖΑ , μιλφ ξανθο με βυζαρες, μασαζ καλο , αλλα στην μπριζολα δυσκολευεται καπως, θελει λιγο πιεση.
3.ΜΑΡΙΝΑ,μελαχροινη με φοβερο αθλητικο μασαζ, στα υπολοιπα απλα διεκπεραιωτικη.
4......(δεν θυμαμαι  :) ) ξανθο κοντο με ωραιο στηθος και κολο, απλο μασαζ, ανεβαινει απο πανω μονη της, πιπα χωρις χερια, τιμα τον πελατη.
Σεριφης ειναι η Λια μια πρωην ξανθια (τωρα τα εκανε μεζ) απο δραπετσωνα, δεν το δινει, ψιλοαδιαφορη.
Τα κακα ειναι 2: α) εδιωξαν την ΗΡΑ, μουναρος ρωσις αριστη και στους 2 τομεις και β)το πακετακι εχει 85 €..
Αυτα..
 

tdk74

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
71
Like
6
Πόντοι
0
Στην καραϊσκου 85 στον πειραια εχει:
1.ΕΛΙΝΑ μουναρος,ξανθια αφανα, ποδαρες ατελειωτες, βυζι ανυπαρκτο,καταγωγη λεει πετραλωνα, μαλλον απο αλβανια ειναι, η απολυτη ξεπετα.
2.ΛΙΖΑ , μιλφ ξανθο με βυζαρες, μασαζ καλο , αλλα στην μπριζολα δυσκολευεται καπως, θελει λιγο πιεση.
3.ΜΑΡΙΝΑ,μελαχροινη με φοβερο αθλητικο μασαζ, στα υπολοιπα απλα διεκπεραιωτικη.
4......(δεν θυμαμαι  :) ) ξανθο κοντο με ωραιο στηθος και κολο, απλο μασαζ, ανεβαινει απο πανω μονη της, πιπα χωρις χερια, τιμα τον πελατη.
Σεριφης ειναι η Λια μια πρωην ξανθια (τωρα τα εκανε μεζ) απο δραπετσωνα, δεν το δινει, ψιλοαδιαφορη.
Τα κακα ειναι 2: α) εδιωξαν την ΗΡΑ, μουναρος ρωσις αριστη και στους 2 τομεις και β)το πακετακι εχει 85 €..
Αυτα..


Καραισκου 88 4ος εννοεις. Σωστα?

Ποτε εκανες την τελευταια καταθεση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom