Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
αρχιδια αλβανιδα ειναι κ αυτη κ η παολα
Να ξέρετε κάτι:όσες δηλώνουν ιταλίδες είναι είτε αλβανίδες, είτε ρουμάνες, είτε μολδαβές.Εγώ σε αυτές τις περιπτώσεις λέω ότι είναι σαουδάραβας επιχειρηματίας με 10 κότερα.Καραδούλεμα στο δούλεμα.Ρε δεν είμαστε με τα καλά μας.Νομίζουν ότι μασάμε κουτόχορτο; :jerking:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.. Ξεγελάστηκα από τα μπαλκόνια που μου φάνηκαν φυσιολογικά, αλλά τίγκα στην σιλικόνη, αδέρφια.. Ντυμένη νόμιζες ότι απλά έγερναν λόγο της ηλικίας ..  size :4αράκι+
γι αυτο δεν ειναι ντροπη να ρωταμε: ''..δικα σου ειναι αυτα....????''

κι αν στραβωσει με την ερωτηση, εχει παιξει silicon valley και ψαχνει αλλον πελατη..  :boobies: :boobies:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Καλημερα,πηρα μια απο Κηφισιας 12 πριν κανα διμηνο (δε θυμαμαι το ονομα),που ενω της ειπα οτι ειχα ξαναπαει και ειμαι γενικα πελατης των ιδρυματων,που εκανε ενα μασαζ της συμφορας και τελος.Μπορει να εισαι πιο τυχερος.Επισης δεν ειδα και πλυ ποικιλια.
Συναγωνιστη το μαγαζι δεν λεει και πολλα....επιβεβαιωνω και εγω, οτι πριν περιπου 2 μηνες στο 12, ειχα περασει βολτα Σαββατο μεσημερακι.....3-4 τεμαχια ανω των 45 αδιαφορα.....Διαλεξα μια καβλιαρα μαυρομαλλα νταρντανομουνα....η οποια αφου μου επρηξε τα @ @ απο ερωτησεις.....μου εκανε ενα φραπε και μου εδωσε πολλες υποσχεσεις.....παντως καποια στιγμη μεσα στο 2009 θα ξαναπερασω!!!!!
 

Επισκέπτης
Να ξέρετε κάτι:όσες δηλώνουν ιταλίδες είναι είτε αλβανίδες, είτε ρουμάνες, είτε μολδαβές.Εγώ σε αυτές τις περιπτώσεις λέω ότι είναι σαουδάραβας επιχειρηματίας με 10 κότερα.Καραδούλεμα στο δούλεμα.Ρε δεν είμαστε με τα καλά μας.Νομίζουν ότι μασάμε κουτόχορτο; :jerking:


h συγκεκριμενη δεν ειναι ουτε ρουμανα ουτε μολδαβη γιατι την εχω ακουσει να μιλαει απταιστος αλβανικα με την παολα στο μικρο δωματιακι διπλα απο το σαλονι που αραζει η συμμορια.Κ στο συγκεκριμενο ιδρυμα την εχουν δει παρα πολυ κ προφανως γιαυτο φταινε κατι μαλακες που πηγαινουν σε ΦΟΥΛ μπριζολερι κ τους αφηνουν να πιασουν λιγο κωλο κ βυζι αντε κ ενα φραπε της καιας ωρας κ λενε κ ευχαριστω στο τελος :jerking:
 

tdk74

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
71
Like
6
Πόντοι
0
Μετα απο την κατατοπιστικοτατη αναφορα του συναθλητη (τον οποιο ευχαριστω) πηγα σημερα Καραϊσκου να δω τι παιζει.

Ειχα να παω γυρω στον 1 χρονο οταν ακομα ηταν η Τζουλια (ξανθια ρωσιδα για οποιον θυμαται).

Τελικα μαπα το καρπουζι. Ηταν 3 Milf και 2 μικρες μπαζα. Της μια η φατσα ηταν σαν κολοκυθα. Μονο ο Σεριφης ηταν αξιογαμητη αλλα δεν..

Δεν ξερω ρε παιδια. Δεν εχω μεγαλες προσδοκιες αλλα τι να πω? Αυτες και να με πληρωναν δεν τους καθομουνα.

Απλα ψαχνω να βρω ενα καθαρο ιδρυμα με κορασιδες κατω απο 25 και αδυνατο σωματακι. Μασαζακι χαλαρωτικο και φραπε με καλαμακι σκουφατο. Μεχρι εκει θελω - δεν με ενδιαφερει η μπριζολα και ουτε ψαχνω μοντελο.

Εχετε κατι να προτεινετε για να μην ξαναφαω ηττα?

Ευχαριστω ρε παιδες και τα σχολια μου ειναι καλοπροαιρετα χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν.


Καλημερα παιδες.

Κανενας δεν εχει να προτεινει κατι καλο?
 

Επισκέπτης
αν θες μονο μασαζ κ φραπε διαβασε το θρεντ μασατζιδικα που φραπας.Στις φραπεδερι συνηθως εχουν καλυτερες γκομενες κ μασαζ...
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Να ξέρετε κάτι:όσες δηλώνουν ιταλίδες είναι είτε αλβανίδες, είτε ρουμάνες, είτε μολδαβές.Εγώ σε αυτές τις περιπτώσεις λέω ότι είναι σαουδάραβας επιχειρηματίας με 10 κότερα.Καραδούλεμα στο δούλεμα.Ρε δεν είμαστε με τα καλά μας.Νομίζουν ότι μασάμε κουτόχορτο; :jerking:

Εγώ που είμαι όντως σαουδάραβας επιχειρηματίας με 10 κότερα, τί να λέω;
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Ότι είσαι Αλβανός που κάνει μερεμέτια;
 

tdk74

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
71
Like
6
Πόντοι
0
αν θες μονο μασαζ κ φραπε διαβασε το θρεντ μασατζιδικα που φραπας.Στις φραπεδερι συνηθως εχουν καλυτερες γκομενες κ μασαζ...

Παιζει ομως και φραπες με καλαμακι? Αν ναι ειμαι ΟΚ.

Ποια προτεινεις?

Ναι αμε.διάβασε και πιο πίσω λιγάκι....

Φιλε μου εχω διαβασει και οπως ειπα εφαγα ηττα. Γι'αυτο εγραψα τι ψαχνω μηπως μπορεσει να ενημερωσει καποιος..
 

atikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλημέρα κι από εμένα! Ξέρει κανείς να με πληροφορήσει, το θεραπευτήριο στη πλ. Ν. Σμύρνης με το τζακούζι λειτουργεί? Καλές γιορτές σε όλους!!!
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
Καποιος συναγωνιστης που να επισκεφθηκε προσφατα το μαγαζι στην Μεσογειων υπαρχει?
Να μας πει τι παιζει απο τεμαχια...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
γι αυτο δεν ειναι ντροπη να ρωταμε: ''..δικα σου ειναι αυτα....????''

κι αν στραβωσει με την ερωτηση, εχει παιξει silicon valley και ψαχνει αλλον πελατη..  :boobies: :boobies:
γεια σου ρε πατερ με τις συμβουλες σου!!!
 

Επισκέπτης

Σύντροφοι η Χριστίνα η Λεττονή από Πατησίων 131 τι απέγινε? Μιλάμε για το απίστευτο μουνί! Φοβερή ΚΩΛΑΡΑ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλημέρα κι από εμένα! Ξέρει κανείς να με πληροφορήσει, το θεραπευτήριο στη πλ. Ν. Σμύρνης με το τζακούζι λειτουργεί? Καλές γιορτές σε όλους!!!

προ μηνου λειτουργουσε κανονικως..
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Σύντροφοι η Χριστίνα η Λεττονή από Πατησίων 131 τι απέγινε? Μιλάμε για το απίστευτο μουνί! Φοβερή ΚΩΛΑΡΑ!!! :rockon: :rockon: :rockon:

τα καλα μουνια δεν καθονται πολυ στις μασαζεγι και δη στην ιδια.. :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom