Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
h συγκεκριμενη δεν ειναι ουτε ρουμανα ουτε μολδαβη γιατι την εχω ακουσει να μιλαει απταιστος αλβανικα με την παολα στο μικρο δωματιακι διπλα απο το σαλονι που αραζει η συμμορια.Κ στο συγκεκριμενο ιδρυμα την εχουν δει παρα πολυ κ προφανως γιαυτο φταινε κατι μαλακες που πηγαινουν σε ΦΟΥΛ μπριζολερι κ τους αφηνουν να πιασουν λιγο κωλο κ βυζι αντε κ ενα φραπε της καιας ωρας κ λενε κ ευχαριστω στο τελος :jerking:

στην μιχαλακοπουλου 99 περα της καρλας και της αγκατας ολα τα αλλα ειναι αλμπανια... :headbang:
 

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
309
Πόντοι
21
Συντροφοι, το καταστημα στην Φιλωνος στον Πειραια λειτουργει; Αν ναι παιζει τιποτα καλο;
 

Επισκέπτης
στην μιχαλακοπουλου 99 περα της καρλας και της αγκατας ολα τα αλλα ειναι αλμπανια... :headbang:


eχουν φυγει αυτες που λες.Εχει ερθει μια καινουργια καρλα πολωνεζα εδω κ κανα μηνα.Η σονια ειναι ρωσιδα νομιζω κ οι αλλες δυο αλμπανια.Ειδα κ μια κατια μπαζο χοντρη την προηγουμενη.Την εχουν δει πολυ εκει περα ειδικα η σονια αν κ εχω παρει καλα σερβις παλιοτερα απο εκει.Η σεριφισα ειναι καλη κ εξυπηρετικη...
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Να ξέρετε κάτι:όσες δηλώνουν ιταλίδες είναι είτε αλβανίδες, είτε ρουμάνες, είτε μολδαβές.Εγώ σε αυτές τις περιπτώσεις λέω ότι είναι σαουδάραβας επιχειρηματίας με 10 κότερα.Καραδούλεμα στο δούλεμα.Ρε δεν είμαστε με τα καλά μας.Νομίζουν ότι μασάμε κουτόχορτο; :jerking:
Φιλε δεν τα ξέρεις καλά φαίνεται .Όσες λένε ότι είναι ιταλίδες είναι αλβανίδες και μονο .Ρουμάνες ρωσίδες και μολδαβές δεν έχουν λόγο να πουν ότι είναι ιταλίδες.
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
στην μιχαλακοπουλου 99 περα της καρλας και της αγκατας ολα τα αλλα ειναι αλμπανια... :headbang:
Μην πω για καποδιστρίου ,σταματάω εδώ .Όμως αυτό το ιταλίδες με βγάζει από τα ρούχα μου.Πες αλβανίδα ,και όροις γουστάρει καλός , όχι και να κοροϊδεύουν :headbang:
 

Επισκέπτης
Μην πω για καποδιστρίου ,σταματάω εδώ .Όμως αυτό το ιταλίδες με βγάζει από τα ρούχα μου.Πες αλβανίδα ,και όροις γουστάρει καλός , όχι και να κοροϊδεύουν :headbang:

Αστα να πανε συντροφε , και γω παλια το χα φαει το παραμυθι με τις ''Ιταλιδες''.
Με τα λιγα Ιταλικα που μιλανε  σου πασαρουν και εθνικοτητα..
Το να μαθει Ιταλικα μια Αλβανιδα ειναι πιο ευκολο απο το να κατανοησουμε οι Αθηναιοι την εννοια των φιλων Θεσσαλονικιων  ''μπουγατα με τυρι''  :grin:

Να φανταστεις τις προαλες σε ενα μασαζ μου πλασαριστηκε μια θεραπευτρια για βερα Ιταλιδα . Της λεω απο που εισαι , μου λεει απο Βενετια.
Εφυγα απο κει στα 20. Την ρωτουσα για κατι περιοχες αφου ειχα παει παλια και μου εκανε τον ψοφιο κοριο... :2funny:
Αφου της λεω οτι οταν ειχα παει και εγω παρακολουθησα στην Βενετια μια παρασταση  στο πασιγνωστο Teatro dell Opera ( το οποιο βρισκεται στη Ρωμη) , και μου ειπε οτι ειναι κοντα στο σπιτι της... :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.996
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447
Καποιος συναγωνιστης που να επισκεφθηκε προσφατα το μαγαζι στην Μεσογειων υπαρχει?
Να μας πει τι παιζει απο τεμαχια...

δράμα...
εκτός και σου αρέσουν τα θρίλερ και η περιπέτεια , οπότε πηγαινε και πάρε την τρελή μιλφ Ιλιάνα (πρώην Εΰήνου 22)
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
δράμα...
εκτός και σου αρέσουν τα θρίλερ και η περιπέτεια , οπότε πηγαινε και πάρε την τρελή μιλφ Ιλιάνα (πρώην Εΰήνου 22)
Ποιές άλλες παίζουν εκεί? Μια κλαούντια που ήταν υπάρχει ακόμα?
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Συντροφοι, το καταστημα στην Φιλωνος στον Πειραια λειτουργει; Αν ναι παιζει τιποτα καλο;

Λειτουργεί μέχρι τις 9 το βράδυ αλλά μέτρια πράγματα φίλε. Προσοχή και στο ασανσέρ, θέλει φτιάξιμο.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Μην πω για καποδιστρίου ,σταματάω εδώ .Όμως αυτό το ιταλίδες με βγάζει από τα ρούχα μου.Πες αλβανίδα ,και όροις γουστάρει καλός , όχι και να κοροϊδεύουν :headbang:

Μήπως ξέρεις αν η Μόνικα είναι ακόμα στη Σολωμού;
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Αστα να πανε συντροφε , και γω παλια το χα φαει το παραμυθι με τις ''Ιταλιδες''.
Με τα λιγα Ιταλικα που μιλανε  σου πασαρουν και εθνικοτητα..
Το να μαθει Ιταλικα μια Αλβανιδα ειναι πιο ευκολο απο το να κατανοησουμε οι Αθηναιοι την εννοια των φιλων Θεσσαλονικιων  ''μπουγατα με τυρι''  :grin:

Να φανταστεις τις προαλες σε ενα μασαζ μου πλασαριστηκε μια θεραπευτρια για βερα Ιταλιδα . Της λεω απο που εισαι , μου λεει απο Βενετια.
Εφυγα απο κει στα 20. Την ρωτουσα για κατι περιοχες αφου ειχα παει παλια και μου εκανε τον ψοφιο κοριο... :2funny:
Αφου της λεω οτι οταν ειχα παει και εγω παρακολουθησα στην Βενετια μια παρασταση  στο πασιγνωστο Teatro dell Opera ( το οποιο βρισκεται στη Ρωμη) , και μου ειπε οτι ειναι κοντα στο σπιτι της... :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι , από την Βενετία τον αγ. σαράντα ,τρομάρα τις , έχουν τρελό θράσος . :headbang: :headbang: :headbang:
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Μήπως ξέρεις αν η Μόνικα είναι ακόμα στη Σολωμού;
Όχι φιλε .Έχει πάει Ρουμανια , έχει μια κόρη εκεί .Το πολύ κάνα δίμηνο κάθεται εδώ ,πηγαινοέρχεται , μόλις θα τις τελειώσουν τα φράγκα θα ξανάρθει :boobies:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Όχι φιλε .Έχει πάει Ρουμανια , έχει μια κόρη εκεί .Το πολύ κάνα δίμηνο κάθεται εδώ ,πηγαινοέρχεται , μόλις θα τις τελειώσουν τα φράγκα θα ξανάρθει :boobies:

Ευχαριστώ. Μου είχε πει ότι έχει μια κόρη που πάει σχολείο... Καλή κοπέλα η Μόνικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom