Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Διαλέγω την κουρτίνα 2.

Πάντως είναι άψογη επαγγελματίας.

εγω διαλεγω την κουρτινα ενα,διοτι δεν δικαιολογειται να βγαζει ενα κουβα χυσι
και να ειναι μονο προσποιηση.. :idiot: :rockon:


υ.γ.εγω παντως αυτο με την μαγια δεν το εχω ξανα-ματα-συναντησει...
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
...κύριοι, καλησπέρα σας.javascript:void(0);
Παρότι είμαι μέλος αρκετό καιρό πλέον, είναι αυτή η πρώτη φορά, που αποφασίζω να καταθέσω τον ...προβληματισμό μου.
Είμαι και εγώ λάτρης του sex, και των γυναικείων κορμιών, αλλά επίσης έχω βαρεθεί τα "κλασικά" και για αυτό θα ήθελα να μάθω από την κοινότητα (που έχει πολλά ενεργά μέλη)που θα μπορούσα να βρω 1ον: ωραίο κορμί, 2ον: φραπέ άνευ καλαμακίου, & 3ον: ASS!!! (ειδικά το τελευταίο). :thumbsup:
Κάθε πληροφορία για την περιοχή των Αθηνών, θα ήταν πολύτιμη.!
Κύριοι, συνεχίστε το καλό σας έργο, και το βαρύ φορτίο της έγκυρης ενημέρωσης, πού έχετε αναλάβει.!!!!!!!!

 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
φιλε gkrams πηγα μεσημερι οπως πηγα και εχθες ειναι μπριζολαδικο φουλ το μαγαζι εχει δυο ρωσιδες μιλφ καλες ειναι με 80 ευρω πληρες προγραμα τησ πηρα και της δυο επτα η ωρα κλεινουν μιλαμε για το ιδρυμα ηρωων πολυτεχνειου 85 στο πειραια.   το ιδρυμα  της βενιζελου και αχιλλεως λειτουργη με κατι μπαζα πηγα και εφυγα. 
Ελεγξε πμ
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
2ον: φραπέ άνευ καλαμακίου,

Αν με το φραππέ ανευ καλαμακίου εννοείς bbj το λες λάθος... φραππές ανευ καλαμακίου σημαίνει μαλακία χωρίς πίπα..Δηλαδή μόνο να στον παίξει... Αν αυτό είναι που ψάχνεις τότε γράψε λάθος δικό μου..
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
....... και για αυτό θα ήθελα να μάθω από την κοινότητα (που έχει πολλά ενεργά μέλη)που θα μπορούσα να βρω 1ον: ωραίο κορμί, 2ον: φραπέ άνευ καλαμακίου, & 3ον: ASS!!! (ειδικά το τελευταίο). :thumbsup:
Κάθε πληροφορία για την περιοχή των Αθηνών, θα ήταν πολύτιμη.!
...........

Για κώλο που ρωτάς σε μασαζερί οι προσφορές είναι περιορισμένες... Τα κορίτσια στην Πατησίων 131 τον δίνουν γενικά αλλά δεν αξίζουν μία... Καλή λύση είναι η Μελίνα από Σολωμού 59 (αν και το τελευταίο διάστημα το παίζει πολύ και γενικά ξεπετάει) Παλιά και δοκιμασμένη λύση είναι η Αντζελίνα από Σολωμου 54. Έχω να την πάρω βέβαια πάρα πολύ καιρό (απ' το καλοκαίρι) αλλά ήταν πάντα άξια... Η # 1 κατά την ταπεινή μου άποψη ήταν βέβαια η Μάρσυ απο Στουρνάρη 63 που βέβαια δεν το δινε το κωλαράκι παντού αλλά λόγω προβλημάτων με τον νόμο απέχει απο το sport. Πληροφορίες που κυκλοφορούν στο site και που μου τις επιβεβαίωσε και προσωπικά η κα Καίτη είναι ότι η Μάρσυ θα επιστρέψει δριμύτερη μετά τις γιορτές...

Να έχεις υπόψη σου ότι οι γνώσεις μου περιορίζονται στα μασατζίδικα του κέντρου (πέριξ της Πατησίων). Για λοιπά ιδρύματα απευθύνσου στους guru  giorgospapa, iblis, ggxxx κλπ.

Ελπίζω να βοήθησα. Να πω και κάτι σαν υστερόγραφο. Προσωπικά δεν θεωρώ κακό να μοιραζόμαστε γνώσεις με νεότερους. Kαι μένα κάποιος που δεν με ήξερε προσωπικά (ο Alex1982) μου δωσε κατευθύνσεις στα μασατζίδικα. Αυτό που δεν δικαιολογώ είναι κάποιος να λέει ότι μπαίνει καιρό τώρα αλλά δεν γράφει. Υποτίθεται ότι ανταλλάσουμε γνώσεις εδώ και είμαι απόλυτα σίγουρος πως ο καθένας από εμάς ξέρει κάτι που κάποιος άλλος δεν ξέρει...  
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπερα συντροφοι και καλοριζικο το σαιτ..
μηπως εχει κανενας πληροφοριες για το που βρισκεται η Λια που ηταν Σολωμου 54 μεχρι τον Οκτωβρη??
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Γεια σας και απο εμενα....εχουμε καποιο νεο καταστημα στα υπ'οψιν??
Τι εγινε με το καταστημα της Λουντα??ανοιξε αλλου??

Επισης να ενημερωσω οτι στην Θησεως στο Μαρουσι....τα κοριτσια πλεον κυκλοφορουν με μπλουζακι και παντελονι σετ!!!!επισης τυπωσαν και φυλλαδια με τις υπηρεσιες που προσφερουν και τις τιμες!!!!!!!!!!Γιατι κατι δηλωση τους ειναι σοβαρο SPA πλεον....
παντως για οσους γνωριζουν προσωπα και καταστασεις το σερβις συνεχιζει να παρεχεται οπως παλια....αν και το θεωρω πολυ υπετιμημενο σε περιοδους οικονομκης κρισης....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.996
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447
Γεια σας και απο εμενα....εχουμε καποιο νεο καταστημα στα υπ'οψιν??
Τι εγινε με το καταστημα της Λουντα??ανοιξε αλλου??

Επισης να ενημερωσω οτι στην Θησεως στο Μαρουσι....τα κοριτσια πλεον κυκλοφορουν με μπλουζακι και παντελονι σετ!!!!επισης τυπωσαν και φυλλαδια με τις υπηρεσιες που προσφερουν και τις τιμες!!!!!!!!!!Γιατι κατι δηλωση τους ειναι σοβαρο SPA πλεον....
παντως για οσους γνωριζουν προσωπα και καταστασεις το σερβις συνεχιζει να παρεχεται οπως παλια....αν και το θεωρω πολυ υπετιμημενο σε περιοδους οικονομκης κρισης....

Kαλώς το φίλο τον Kosfra!

To κατάστημα της Λιουντας έχει ανοίξη επι της Λ.Αλεξάνδρας 49 αν θυμαμαι καλά...
Μέχρι και πρίν 10 ημέρες όμως τα τεμάχια ήτο για κλάμματα.....

Καλό το μαγαζί στο ΄Μαρούσι , αλλά πολύ ακριβό.
Ωστε μπλουζάκια-παντελόνια σετ για το ξεκάρφωμα...χαχαχα!
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
...κύριοι, καλησπέρα σας.javascript:void(0);
Παρότι είμαι μέλος αρκετό καιρό πλέον, είναι αυτή η πρώτη φορά, που αποφασίζω να καταθέσω τον ...προβληματισμό μου.
Είμαι και εγώ λάτρης του sex, και των γυναικείων κορμιών, αλλά επίσης έχω βαρεθεί τα "κλασικά" και για αυτό θα ήθελα να μάθω από την κοινότητα (που έχει πολλά ενεργά μέλη)που θα μπορούσα να βρω 1ον: ωραίο κορμί, 2ον: φραπέ άνευ καλαμακίου, & 3ον: ASS!!! (ειδικά το τελευταίο). :thumbsup:
Κάθε πληροφορία για την περιοχή των Αθηνών, θα ήταν πολύτιμη.!
Κύριοι, συνεχίστε το καλό σας έργο, και το βαρύ φορτίο της έγκυρης ενημέρωσης, πού έχετε αναλάβει.!!!!!!!!
Δοκιμσε Καλιρροης 85 ,αν ειναι η Αννα εκ Πολωνιας ειναι οτι ακριβως ζητας , προσεξε ομως γιατι ειναι λιγο ξεπετα ,κρατησου οσο μπορεις , αν δεν βρεις την Αννα ,πες στην κυρια της υποδοχης τι ψαχνεις και εκεινη θα σου υποδειξει.
Αλλη περιπτωση ειναι στην Σαρκουδινου η Θεοδωρα απο Σκρα ,βεβαια απο σωμα δεν λεει αλλα στα υπολοιπα ειναι μεσα.Εκει ειναι και η Ειρηνη απο Αχιλλεως κορμι πολυ καλο αλλο απο λοκο δεν ξερω.
Μετα μας ενημερωνεις
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
giorgospapa γαμιέσαι
warnwarn.gif
 ευχαριστω..
ΤΕΡΑΣΤΙΕ ΜΟΡΦΩΤΗΡΑ
διδαξες!
απολυτο respect !!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Είδα βέβαια και την Κινέζα για την οποία πολύ μελάνι έχει χυθεί εδώ (ή για να ακριβολογούμε πολύ χτύπημα πληκτρολογίου....) αλλά μου φάνηκε πολύ ξενέρωτη στη φάτσα και δεν το διακινδύνευσα...
ρε δεν ειναι κινεζα λεμεεεεε!!!!
και ειπαμε οτι οι ασσιατισες εχουν παντα "υφακι"
γουστα ειναι αυτα παντως....
περιγραφη Χριστινας..????
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
...κύριοι, καλησπέρα σας.javascript:void(0);
Παρότι είμαι μέλος αρκετό καιρό πλέον, είναι αυτή η πρώτη φορά, που αποφασίζω να καταθέσω τον ...προβληματισμό μου.
Είμαι και εγώ λάτρης του sex, και των γυναικείων κορμιών, αλλά επίσης έχω βαρεθεί τα "κλασικά" και για αυτό θα ήθελα να μάθω από την κοινότητα (που έχει πολλά ενεργά μέλη)που θα μπορούσα να βρω 1ον: ωραίο κορμί, 2ον: φραπέ άνευ καλαμακίου, & 3ον: ASS!!! (ειδικά το τελευταίο). :thumbsup:
Κάθε πληροφορία για την περιοχή των Αθηνών, θα ήταν πολύτιμη.!
Κύριοι, συνεχίστε το καλό σας έργο, και το βαρύ φορτίο της έγκυρης ενημέρωσης, πού έχετε αναλάβει.!!!!!!!!
θα σου απαντουσα μονο για το 3 αλλα θα φωναζει ο παπα-γιωργης...
προτεινω να ανοιξω ειδικο θρεντ, τι λετε?
 

Επισκέπτης
Δοκιμσε Καλιρροης 85 ,αν ειναι η Αννα εκ Πολωνιας ειναι οτι ακριβως ζητας , προσεξε ομως γιατι ειναι λιγο ξεπετα ,κρατησου οσο μπορεις , αν δεν βρεις την Αννα ,πες στην κυρια της υποδοχης τι ψαχνεις και εκεινη θα σου υποδειξει.
Αλλη περιπτωση ειναι στην Σαρκουδινου η Θεοδωρα απο Σκρα ,βεβαια απο σωμα δεν λεει αλλα στα υπολοιπα ειναι μεσα.Εκει ειναι και η Ειρηνη απο Αχιλλεως κορμι πολυ καλο αλλο απο λοκο δεν ξερω.
Μετα μας ενημερωνεις


πριν 20 λεπτα περασα απο εκει χτυπαγα το κουδουνι κ δεν ανοιγαν
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ειπα η μαγια,οταν ειχα παει πριν κανα 5 μηνο ειχε βγαλει ενα κουβα χυσι... :cheesy:
εχει γλυκανει σε προσωπο παντως, χαμογελαει κι ολας (εμαθε)
μια φορα την εχω παρει , μπαινει ανετα στην 11αδα
σε θεση στοπερ...
απο υπηρεσιες θα ελεγα οτι ειναι σταθερο vfm
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
....
περιγραφη Χριστινας..????

Κοντοπούτανο πιπινάκι καστανό με πολύ μικρά βυζάκια αλλά ρώγες που είναι συνεχώς κάγκελο... Με αρκετά πιασίματα γενικά αν και μετά το δέσιμο έχει πάρει κάποια κιλάκια... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom