Νέα

Lviv the best

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 613
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Breaking news :Live Ανταπόκριση απo Lviv....Είναι πολύ άκυρο το μέρος...Δεν έχω τι να κάνω στο Fasion  και σας γράφω!!Το μαγαζί έχει 5-10 γκόμενες A εθνική αλλά είναι τόσο στημένη η φάση που κάνω  :vomit:
Νιώθω σαν μάνατζερ της Ρεάλ ή της Barca που πέρνω τηλέφωνο τον Γκέκα (π.χ.)  και μου ρίχνει άκυρο για μεταγραφή
Μόλις έγιναν κάτι πεφτικές από Τούρκους και πέσαν απίστευτα άκυρα!!Δεν τολμάω τίποτα γιατί δεν θέλω να καώ..
Έγιναν και άλλα ..σας τα πω αυριό
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Ουκρανια περπατανε ολες γρηγορα με σκυμμενο το κεφαλι και αποφευγουν τη βλεμματικη επαφη με ξενους.Δεν ειναι Πολωνια οπου οι γκομενες εχουν εμπιστοσυνη και ειναι ανοιχτες.Ουκρανια πρεπει να χτυπησεις κεντραρισμενα να περπατας διπλα στις γκομενες και να τους πιανεις κουβεντα οπως κανουν οι Ρωσοι.

ρωσος να πιασει κουβεντα στο δρομο σε γκομενα. μαλιστα. το κουτακι με τις μαλακιες εχει τον ατελειωτο
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Breaking news :Live Ανταπόκριση απo Lviv....Είναι πολύ άκυρο το μέρος...Δεν έχω τι να κάνω στο Fasion  και σας γράφω!!Το μαγαζί έχει 5-10 γκόμενες A εθνική αλλά είναι τόσο στημένη η φάση που κάνω  :vomit:
Νιώθω σαν μάνατζερ της Ρεάλ ή της Barca που πέρνω τηλέφωνο τον Γκέκα (π.χ.)  και μου ρίχνει άκυρο για μεταγραφή
Μόλις έγιναν κάτι πεφτικές από Τούρκους και πέσαν απίστευτα άκυρα!!Δεν τολμάω τίποτα γιατί δεν θέλω να καώ..
Έγιναν και άλλα ..σας τα πω αυριό
.ακουε τον κμαν και τους αλλους.θυμασε σου εγραψα παλαιοτερα περιμενω εσενα και τα καμακια τους γυμναστες στην οδυσσο να γελασω.κιεβο και οδυσσο με τοσες κοπελες δεν θα εβρισκες τιποτα σε κανενα μερος,τι κανεις στο λβοβ δεν καταλαβα.ειμαι βουκουρεστι τωρα τελειος ακυρο μερος.πηγα στον σταθμο τρενων πριν καμακι,τιποτα.δεν δινουν σημασια αν εισαι ξενος.ουκρανια τουλχιστο θα ερθουν να φανε.αν σου ελεγαν οι αλλοι για βουκουρεστι θα ετρεχες εκει.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ρωσος να πιασει κουβεντα στο δρομο σε γκομενα. μαλιστα. το κουτακι με τις μαλακιες εχει τον ατελειωτο
ουκρανια ολοι ετσι καμακωνουν,μετρο στον δρομο οπου και αν περπατας.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Breaking news :Live Ανταπόκριση απo Lviv....Είναι πολύ άκυρο το μέρος...Δεν έχω τι να κάνω στο Fasion  και σας γράφω!!Το μαγαζί έχει 5-10 γκόμενες A εθνική αλλά είναι τόσο στημένη η φάση που κάνω  :vomit:
Νιώθω σαν μάνατζερ της Ρεάλ ή της Barca που πέρνω τηλέφωνο τον Γκέκα (π.χ.)  και μου ρίχνει άκυρο για μεταγραφή
Μόλις έγιναν κάτι πεφτικές από Τούρκους και πέσαν απίστευτα άκυρα!!Δεν τολμάω τίποτα γιατί δεν θέλω να καώ..
Έγιναν και άλλα ..σας τα πω αυριό

Εγώ το καλοκαίρι είχα εντελώς άλλη εικόνα.. γεμάτοι δρόμοι, πάντου γκόμενες σε coffee, barakia, ακόμη και παγκάκια. Το καλοκαίρι ήταν ο παράδεισος για παιχνίδι στο δρόμο. Μπροστά στα μάτια μου σε καφετέρεια 2 τύποι με άγγλικά πήραν τηλέφωνα από γκόμενες και γενικά παντού ένιωθες.. ανοιχτές πόρτες. Η διασκέδαση τον χειμώνα στην Ουκρανία εξαντλείται σε Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο όπου οι γκόμενες βγαίνουν και είναι ανοιχτες σε καμάκι. Τώρα τα διάσημα Club, όπως μου είχε πει και η Ουκρανή που με συνόδευε, απευθύνονται σε τουρίστες για να τους φάνε τα χρήματα. Μέρη όπως το Lviv έχουν πολλά μέρη που είναι για ντόπιους και όχι για να αρμέξουν βλαχοτουρίστες - ο χαρακτηρισμός δεν αφορά τον Glock - που νομίζουν πως με ένα κοίταγμα θα γαμήσουν. Ίσως ισχύει για Πολωνία αλλά για Ουκρανία, εκτός Κιέβου που είναι Mega City, δεν το πιστεύω. Οι άνθρωποι λύνουν ακόμη το βιωτικό τους πρόβλημα.. άρα ψάχνουν για χρήματα ή για αποκατάσταση. Αυτά έχουν πέραση.. και η διασκέδαση προσπαρμόζεται και είναι μέρος αυτής της αναζήτησης. Εκτός και αν μιλάμε για μεθυσμένα 18χρονα ή για κορίτσια που ανήκουν στο 5% της ανώτερης τάξης.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Εγώ το καλοκαίρι είχα εντελώς άλλη εικόνα.. γεμάτοι δρόμοι, πάντου γκόμενες σε coffee, barakia, ακόμη και παγκάκια. Το καλοκαίρι ήταν ο παράδεισος για παιχνίδι στο δρόμο. Μπροστά στα μάτια μου σε καφετέρεια 2 τύποι με άγγλικά πήραν τηλέφωνα από γκόμενες και γενικά παντού ένιωθες.. ανοιχτές πόρτες. Η διασκέδαση τον χειμώνα στην Ουκρανία εξαντλείται σε Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο όπου οι γκόμενες βγαίνουν και είναι ανοιχτες σε καμάκι. Τώρα τα διάσημα Club, όπως μου είχε πει και η Ουκρανή που με συνόδευε, απευθύνονται σε τουρίστες για να τους φάνε τα χρήματα. Μέρη όπως το Lviv έχουν πολλά μέρη που είναι για ντόπιους και όχι για να αρμέξουν βλαχοτουρίστες - ο χαρακτηρισμός δεν αφορά τον Glock - που νομίζουν πως με ένα κοίταγμα θα γαμήσουν. Ίσως ισχύει για Πολωνία αλλά για Ουκρανία, εκτός Κιέβου που είναι Mega City, δεν το πιστεύω. Οι άνθρωποι λύνουν ακόμη το βιωτικό τους πρόβλημα.. άρα ψάχνουν για χρήματα ή για αποκατάσταση. Αυτά έχουν πέραση.. και η διασκέδαση προσπαρμόζεται και είναι μέρος αυτής της αναζήτησης. Εκτός και αν μιλάμε για μεθυσμένα 18χρονα ή για κορίτσια που ανήκουν στο 5% της ανώτερης τάξης.

Αυτό που γράφεις είναι πολύ σωστό. Είναι μάταιο να πηγαίνει κάποιος στο Λβόφ χειμωνιάτικα, και να χαρακτηρίζει την πόλη μίζερη
όταν όλο το παιχνίδι - και οπωσδήποτε το παιχνίδι του δρόμου και της πιάτσας - γίνεται το καλοκαίρι που ο κόσμος είναι έξω ανέμελος
και χαλαρός. Τα γκομενάκια κάνουν παρέλαση. Για όσους τυχόν δεν είδαν το ενδεικτικό βιντεάκι αισθησιασμού που ανέβασα, από βραδινή βόλτα του Ιουνίου, το επισυνάπτω εδώ ξανά, προς επικύρωση των λεγομένων του Dirty. Κάθε πράγμα στον καιρό του...
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ το καλοκαίρι είχα εντελώς άλλη εικόνα.. γεμάτοι δρόμοι, πάντου γκόμενες σε coffee, barakia, ακόμη και παγκάκια. Το καλοκαίρι ήταν ο παράδεισος για παιχνίδι στο δρόμο. Μπροστά στα μάτια μου σε καφετέρεια 2 τύποι με άγγλικά πήραν τηλέφωνα από γκόμενες και γενικά παντού ένιωθες.. ανοιχτές πόρτες. Η διασκέδαση τον χειμώνα στην Ουκρανία εξαντλείται σε Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο όπου οι γκόμενες βγαίνουν και είναι ανοιχτες σε καμάκι. Τώρα τα διάσημα Club, όπως μου είχε πει και η Ουκρανή που με συνόδευε, απευθύνονται σε τουρίστες για να τους φάνε τα χρήματα. Μέρη όπως το Lviv έχουν πολλά μέρη που είναι για ντόπιους και όχι για να αρμέξουν βλαχοτουρίστες - ο χαρακτηρισμός δεν αφορά τον Glock - που νομίζουν πως με ένα κοίταγμα θα γαμήσουν. Ίσως ισχύει για Πολωνία αλλά για Ουκρανία, εκτός Κιέβου που είναι Mega City, δεν το πιστεύω. Οι άνθρωποι λύνουν ακόμη το βιωτικό τους πρόβλημα.. άρα ψάχνουν για χρήματα ή για αποκατάσταση. Αυτά έχουν πέραση.. και η διασκέδαση προσπαρμόζεται και είναι μέρος αυτής της αναζήτησης. Εκτός και αν μιλάμε για μεθυσμένα 18χρονα ή για κορίτσια που ανήκουν στο 5% της ανώτερης τάξης.
τηλεφωνα σου δινουν αλλα ολες εχουν απο 10 νουμερα.δεν σου απαντανε εκτος αν θελουν λεφτα,πολλες φορες ο αριθμος που σου δινουν ειναι κλιστος.εβαλα 10 γριβν σε μια τελαιτεα στον αριθμο που μου εδωσε λεω μπας και δεν εχει λεφτα να την παρω.ενας με τουρκος η αραβας απαντησε,μου ειπε ειχε γκομενο τυνισιο της ειπα την τον θελεις και μου εδωσε αυτο το νουμερο.απο νουμερα να φανε και οι κοτες,δεκαδες μου δινουν αλλα τιποτα.παντα να ξερεις οτι οταν γινεται και το αντιθετο να σε τρελενει η γκομενα μυνηματα το ενδιαφερον εκει μυριζει απατη.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Breaking news :Live Ανταπόκριση απo Lviv....Είναι πολύ άκυρο το μέρος...Δεν έχω τι να κάνω στο Fasion  και σας γράφω!!Το μαγαζί έχει 5-10 γκόμενες A εθνική αλλά είναι τόσο στημένη η φάση που κάνω  :vomit:
Νιώθω σαν μάνατζερ της Ρεάλ ή της Barca που πέρνω τηλέφωνο τον Γκέκα (π.χ.)  και μου ρίχνει άκυρο για μεταγραφή
Μόλις έγιναν κάτι πεφτικές από Τούρκους και πέσαν απίστευτα άκυρα!!Δεν τολμάω τίποτα γιατί δεν θέλω να καώ..
Έγιναν και άλλα ..σας τα πω αυριό

Τι έγινε στο Λβωφ?Οπως βλέπεις επιβεβαιώνομαι όταν έγραφα οτι βαδίζεις στην καταστροφή.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
στο λβοβ σιγουρα ειναι μερος να καμακωσεις,πιο ευκολοσχετιστες κοπελες σαν τις πολωνεζες.ο καιρος που πηγε ο ρολογας ειναι λαθος.χειμωνα ουκρανια ειναι για τους εμπειρους σεξοτουριστες του ιτερνετ.ο σαλονικιος καθε μερα εφερνε τωρα απο μαμπα.δεν του ερχονταν ομως παντα καλες
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Breaking news :Live Ανταπόκριση απo Lviv....Είναι πολύ άκυρο το μέρος...Δεν έχω τι να κάνω στο Fasion  και σας γράφω!!Το μαγαζί έχει 5-10 γκόμενες A εθνική αλλά είναι τόσο στημένη η φάση που κάνω  :vomit:
Νιώθω σαν μάνατζερ της Ρεάλ ή της Barca που πέρνω τηλέφωνο τον Γκέκα (π.χ.)  και μου ρίχνει άκυρο για μεταγραφή
Μόλις έγιναν κάτι πεφτικές από Τούρκους και πέσαν απίστευτα άκυρα!!Δεν τολμάω τίποτα γιατί δεν θέλω να καώ..
Έγιναν και άλλα ..σας τα πω αυριό

Είναι δυνατό να αποθαρρύνεσαι επειδή έφαγαν άκυρα μερικοί κωλότουρκοι?Τι σχέση έχουμε εμείς με αυτούς?Χώσου σα Βαλκάνιος καβαλάρης τίναξε τον ανταγωνισμό στον αέρα.Βγάλε την πούτσα σου έξω και εξαφάνισέ τους.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Breaking news :Live Ανταπόκριση απo Lviv....Είναι πολύ άκυρο το μέρος...Δεν έχω τι να κάνω στο Fasion  και σας γράφω!!Το μαγαζί έχει 5-10 γκόμενες A εθνική αλλά είναι τόσο στημένη η φάση που κάνω  Vomit
Νιώθω σαν μάνατζερ της Ρεάλ ή της Barca που πέρνω τηλέφωνο τον Γκέκα (π.χ.)  και μου ρίχνει άκυρο για μεταγραφή
Μόλις έγιναν κάτι πεφτικές από Τούρκους και πέσαν απίστευτα άκυρα!!Δεν τολμάω τίποτα γιατί δεν θέλω να καώ..
Έγιναν και άλλα ..σας τα πω αυριό

Είναι δυνατό να αποθαρρύνεσαι επειδή έφαγαν άκυρα μερικοί κωλότουρκοι?Τι σχέση έχουμε εμείς με αυτούς?Χώσου σα Βαλκάνιος καβαλάρης τίναξε τον ανταγωνισμό στον αέρα.Βγάλε την πούτσα σου έξω και εξαφάνισέ τους.

Φίλε, άκουσε τον τσέλιγκα Kman2, και θυμήσου το γνωστό άσμα:
"...όλοι καλάρουνε μα δεν βγάζουν ψάρια, καλάρει ο Κμάνας και βγάζει καλαμάρια". Οι γκόμενες θέλουν να είσαι αποφασιστικός, πολυμήχανος
σαν τον Οδυσσέα, και ιδίως "ласковый мерзавец" που λέει και ένα άλλο άσμα.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Breaking news :Live Ανταπόκριση απo Lviv....Είναι πολύ άκυρο το μέρος...Δεν έχω τι να κάνω στο Fasion  και σας γράφω!!Το μαγαζί έχει 5-10 γκόμενες A εθνική αλλά είναι τόσο στημένη η φάση που κάνω  Vomit
Νιώθω σαν μάνατζερ της Ρεάλ ή της Barca που πέρνω τηλέφωνο τον Γκέκα (π.χ.)  και μου ρίχνει άκυρο για μεταγραφή
Μόλις έγιναν κάτι πεφτικές από Τούρκους και πέσαν απίστευτα άκυρα!!Δεν τολμάω τίποτα γιατί δεν θέλω να καώ..
Έγιναν και άλλα ..σας τα πω αυριό

Φίλε, άκουσε τον τσέλιγκα Kman2, και θυμήσου το γνωστό άσμα:
"...όλοι καλάρουνε μα δεν βγάζουν ψάρια, καλάρει ο Κμάνας και βγάζει καλαμάρια". Οι γκόμενες θέλουν να είσαι αποφασιστικός, πολυμήχανος
σαν τον Οδυσσέα, και ιδίως "ласковый мерзавец" που λέει και ένα άλλο άσμα.
ξέρεις ρωσικά τυπε Popov ?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Breaking news :Live Ανταπόκριση απo Lviv....Είναι πολύ άκυρο το μέρος...Δεν έχω τι να κάνω στο Fasion  και σας γράφω!!Το μαγαζί έχει 5-10 γκόμενες A εθνική αλλά είναι τόσο στημένη η φάση που κάνω  Vomit
Νιώθω σαν μάνατζερ της Ρεάλ ή της Barca που πέρνω τηλέφωνο τον Γκέκα (π.χ.)  και μου ρίχνει άκυρο για μεταγραφή
Μόλις έγιναν κάτι πεφτικές από Τούρκους και πέσαν απίστευτα άκυρα!!Δεν τολμάω τίποτα γιατί δεν θέλω να καώ..
Έγιναν και άλλα ..σας τα πω αυριό

Φίλε, άκουσε τον τσέλιγκα Kman2, και θυμήσου το γνωστό άσμα:
"...όλοι καλάρουνε μα δεν βγάζουν ψάρια, καλάρει ο Κμάνας και βγάζει καλαμάρια". Οι γκόμενες θέλουν να είσαι αποφασιστικός, πολυμήχανος
σαν τον Οδυσσέα, και ιδίως "ласковый мерзавец" που λέει και ένα άλλο άσμα.

Πρέπει να κινείσαι συνέχεια να είσαι ευέλικτος και να συντρίβεις γρήγορα κάθε αντίσταση.Γενικά πρέπει πάντα να έρχεσαι από εκεί που δε σε περιμένουν και να χτυπάς στο σημείο ελάχιστης αντίστασης.Το επόμενο βήμα είναι η απαγκίστρωση.
Πρέπει να μπορείς να ζυγίζεις το μέρος σε λίγη ώρα.Κάθε λεπτό είναι πολύτιμο.
Εγώ την πρώτη φορά που ήρθα Λβωφ ήταν 21:00 το βράδυ,Δευτέρα,έβρεχε και είχα φτάσει μετά από 5 ώρες ταξίδι με Lada taxi από το Ούζγκοροντ.Παρόλα αυτά κατάλαβα αμέσως οτι το μέρος είναι φανταστικό θα γαμήσω γρήγορα.Την Τετάρτη είχα ήδη δύο σούπερ γκόμενες από το Milenium και είχα μπει με άλλες μέσα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
στο λβοβ σιγουρα ειναι μερος να καμακωσεις,πιο ευκολοσχετιστες κοπελες σαν τις πολωνεζες.ο καιρος που πηγε ο ρολογας ειναι λαθος.χειμωνα ουκρανια ειναι για τους εμπειρους σεξοτουριστες του ιτερνετ.ο σαλονικιος καθε μερα εφερνε τωρα απο μαμπα.δεν του ερχονταν ομως παντα καλες
Καλοκαίρι αστο καλητερα πηγαινουν εκει 200.000 Τουρκαλάδες  :2funny: ουτε γάτα δεν μένει αγάμητη  :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γκόμενες Λβωφ.Κούνα κούνα την τσουτσούνα.Η μόνη περιοχή της Ουκρανίας όπου οι γκόμενες έχουν αξιόλογα πεταχτά κωλαράκια ομοιάζοντα στα πολωνικά.

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
σε λιγο θα ξαναβαλεις και τα βιντεακια απο casting couch για να ξαναπεις ποσο πεινασμενες για πουτσο ειναι
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δεν είναι διψσμένες για πούτσο.Βασικά οι Δυτικοουκρανέζες πολλές δηλαδή πάνε για σχέση.Απλά είναι πολύ χύμα όπως οι Πολωνέζες για την ακρίβεια όχι τόσο χύμα όσο οι Πολωνέζες αλλά πιο χύμα από τις γκόμενες στο Χάρκοβο π.χ.Τέλος πάντων είναι ωραία στην Galicia παρόλο που τελευταία το έριξαν στον εθνικισμό.
Αυτό το βίντεο με τις γκόμενες με τάνγκα είναι από ένα mainstream φοιτητικό κλαμπ το Metro.
Φανταστείτε π.χ. ένα φοιτητικό μαγαζί στη Θεσσαλονίκη να έβγαιναν οι φοιτήτριες με τα τάνγκα για show.
Ουκρανία βλέπεις καμιά φορά σε κρντρικά μαγαζιά που ανοίγουν και θέλουν να κάνουν promotion γκόμενες να χορεύουν ημίγυμνες στη βιτρίνα.Αυτά στη Δύση του Αγίου Πούτσου θα τους πηγαίνανε μέσα για προσβολή των γυναικών κτλ.
Είναι από τις λίγες χώρες όπου οι γκόμενες που βλέπεις στο δρόμο είναι ωραιότερες από αυτές στις αφίσες των διαφημιστικών δίπλα.Παράδεισος για πέουλες.
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Είμαι τυχαιρός που δεν έχει υπερβολικό κρύο!Παλευεται!! Πραγματικά παρακμή η πόλη!Μόνο με φαγητό και γλυκά νιώθω πολιτισμό ..Ελπίζω στο Fashion σήμερα να είναι καλά !Θα φορέσω πολύ καλά ρούχα κυριλέ μερικώς εκκεντρικά που να τραβάνε το βλέμμα,Γιαλιστερό σκαρπίνι, iPhone 6s πεταμένο και ποτά άνετα....
προσεχε γιατι προβλεπω το iPhone 6s να κανει φτερα  :2funny:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
.μεχρι τωρα που κρατω ενα σαμσουνκ 60 ευρο ουκρανια κρατουσα κινητο 20 ευρο απο την μερα που με χτυπησαν και πηραν 350 ευρο κινητο με λεφτα και πασπορτ.το καλο στην λισαβωνα και το βουκουρεστι ακομα και οι κοπελες τουριστριες δεν κρατουσαν αιφοουν ουτε κοιταζαν κινητο και τι μαρκα ρουχα φορας,πολυ απλος κοσμος.δεν ειδα κανενα με αιφοουν και παρατηρουσα συνεχεια ενω ουκρανια εχει το ενενηντα της εκατο χαχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom