Νέα

Lviv the best

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 613
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Φίλε δεν αντιλέγω, ίσως να γνωρίζεις καλύτερα πως έχουν τα πράγματα. Απλώς μετέφερα μερικές γενικές εντυπώσεις που μου έμειναν
από τη σύντομη γνωριμία μου με τον τύπο. Είναι εστιατόριο μεσογειακής κουζίνας, αλλά διαφήμιζε πολύ και τις πίτσες.

Πάντως εγώ προειδοποίησα τους συναγωνιστές.Καλό μαγαζί για να πάτε μία γκόμενα πολύ καλό αλλά μην πάτε τη δεύτερη γκόμενα στο ίδιο μαγαζί δε γουστάρουν.
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
εχω..αυτο δεν καταλαβες
το χωριο λεγεται Ζυριχη κ 5000 ειναι απλα ο βασικος... :hi:
μειον 1000 το νοικι..4... ;)
Φιλτατε, εχω ερθει στο χωριο σου λοιπον! με αυτα τα χρηματα εκει που ενα κλαμπ σαντουιτσ εχει 25 ευρω παλι καλα που σου μενουν και για λβοφ! :2funny: :2funny: :2funny: Περα απο την πλακα κατσε εκει καλα ειναι και εγω θα την κοπανησω  :hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ωραιος ο Ελληνας!!! Οντως εχουν εντονη εθνικη συνειδηση οι γκομενες...Μια μου ελεγε ειμαι
πατριοτ εγω :2funny: Αγαμησου τοτε και γω πατριοτ ειμαι  :2funny: Το λβοφ αν δεν κανω λαθος εχει στρατιωτικη σχολη,μου την ειχε δειξει ενας ταξιντζης

Υπάρχει και τo γνωστό μαγαζί Kryjivka σε ένα παλαιό στρατιωτικό καταφύγιο του ΒΠΠ, που για να μπείς μέσα, ρίχνεις απαιραιτήτως πατριωτικό παρασύνθημα:

"пароль?"
"слава Українi"
"героям слава" ... και μπαίνεις.

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Επίσης, εκτός από τον υπερπατριωτισμό διέκρινα και εκεί ένα κόλλημα με τη θρησκεία, όπως στους Πολωνούς.
Παραθέτω φωτογραφία με έρανο σε εκκλησία υπέρ των μαχομένων στρατιωτών στα ανατολικά.
 

Συνημμένα

  • DSC01235.JPG
    DSC01235.JPG
    143,1 KB · Εμφανίσεις: 62

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Και εγώ δαχτυλιάσματα στη ντίσκο σε dt.Απλά πιο πουτανοειδείς είναι Οντέσσα,Κίεβο,Χάρκοβο κτλ.Για καθαρές ψώλες Λβωφ.Γενικά γουστάρω τη φάση δυτική Ουκρανία.
Λβωφ πάω μόνο με μικρές κάτω των 25.
Τωρα που ειπες για δαχτυλιασμα,τι μου θυμισες? Εχω την αλλη ρουφηχτο φιλι στον εξωτερικο χωρο του metro club δαχτυλακι να γαργαλαει την υγρα σχισμη και να της λεω παμε κοριτσαρα μου στην κοτλυαρσκα που εχω νοικιασει να σου φτιαξω μπορσ. Νιετ μου ελεγε,αναγκαστικα να παω μεσα να την μουρλανω στα κερασματα οπου το πρωι μας βρηκε αγκαλια η μερα στο διαμερισμα της κοτλυαρσκα... Τι να το κανεις? Με τοσα ξυδια δεν το ευχαριστηθηκα!!! :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
εχω..αυτο δεν καταλαβες
το χωριο λεγεται Ζυριχη κ 5000 ειναι απλα ο βασικος... :hi:
μειον 1000 το νοικι..4... ;)
5.000 λιγο δυσκολο να βγαλεις αν εισαι ξένος οι Ελβετοί παιρνουν 8.000-15.000 .Οι ξενοι απο 3.000 και πάνω.Οσο για το κλαμπ σάντουιτς 25 ,6 φράγκα το είδα με τα μάτια μου πριν 3 χρόνια που βγηκα στην πόλη  :headbang:.Για το ενοίκιο 1000 εχει ενα δωμάτιο 9 τετραγωνικά  :2funny: για ενα καλο διαμέρισμα θελεις κοντα 3.000.
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
5.000 λιγο δυσκολο να βγαλεις αν εισαι ξένος οι Ελβετοί παιρνουν 8.000-15.000 .Οι ξενοι απο 3.000 και πάνω.Οσο για το κλαμπ σάντουιτς 25 ,6 φράγκα το είδα με τα μάτια μου πριν 3 χρόνια που βγηκα στην πόλη  :headbang:.Για το ενοίκιο 1000 εχει ενα δωμάτιο 9 τετραγωνικά  :2funny: για ενα καλο διαμέρισμα θελεις κοντα 3.000.
Το 5.000χιλιαρο που ειπε μου εκανε και εμενα εντυπωση ειναι η αληθεια! Αλλα ποιος ξερει?  :think: Εξαρταται την εργασια...
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
5.000 λιγο δυσκολο να βγαλεις αν εισαι ξένος οι Ελβετοί παιρνουν 8.000-15.000 .Οι ξενοι απο 3.000 και πάνω.Οσο για το κλαμπ σάντουιτς 25 ,6 φράγκα το είδα με τα μάτια μου πριν 3 χρόνια που βγηκα στην πόλη  :headbang:.Για το ενοίκιο 1000 εχει ενα δωμάτιο 9 τετραγωνικά  :2funny: για ενα καλο διαμέρισμα θελεις κοντα 3.000.
5000 μεικτα παιρνουν ολοι,αν δουλευουν πληρες ωρες γυρω στις 45 την βδομαδα ,εγω ειδικα εχω 48
8ωρο δεν υπαρχει
3000 αν λες μεικτα ζυριχη δεν υπαρχει,ακομα κ στα φαστ φουντ λατζα η κοπριτεια ταξι με μισθο-3,4 κουρσες την μερα δηλ εχουν 3500 μικτα.δηλ καθαρα 2950,,αυτο ειναι το μινιμ..18 την ωρα δηλ
1000 με 1200 εχουν απειρα δυαρια αρθστης καταστασης εως κ τριαρια αν μεινεις στα 10χλμ εξω
3000 εχουν στο κεντρο τριαρια κ τεσσαρια  κι ουτε... 2000 ειναι αρκετα για καλο σπιτι απο 3αρι κ πανω
τωρα διπλα στο χρηματηστηριο η στο παραντε πλατς εχει κ λοφτ με 7000 κ διπλα λιμνη ζητανε οτι θες...εκει ναι 3000 ειναι μεσος ορος ,,αλλα μενει το 10-15%,,οι πιο πολλοι μενουν μεχρι το ποσο που σου ειπα 1000-1200 οι σολο,κ οικογενειες απο 1500-2000..οικογενειες ομως εχουν μινιμ 7000 το μηνα με αντρα να δουλευει κ γυναικα 4ωρη ,η 8με 10000 συνηθως
οι ελεβτοι αρχιζουν απο 6 κ προχωρανε αν εχουν θεση με πανεπιστημιακο πτυχιο..ξερω πολλους ελληνες γενημενους εδω με 100χιλ το χρονο
ουτε γενευη δεν υπαρχουν αυτες οι τιμες που λες πουναι 30% πιο ακριβα,αλλα κ 305 πανω οι μισθοι
αν και 25 κλαμπ σαντουιτς δεν υπαρχει
οι τιμες φαστ φουντ που αναφερεσαι ειναι διπλες αντε καμμια φορα 2,5 πιο παμω απ οτι μοναχο
τωρα υπαρχει καποιος στην παλια πολη  που πουλαει πχ βουρστ με 12 το ενα.κ γενικα βαραει μυγες,μονο σαβατο βραδυ δουλευει
.αυτο δεν σημαινει οτι γενικα ενα βουρστ εχει πανω απο  5-6-7...αναλογα που εισαι ,αλλα μεχρι εκει
ακριβα εδω ειναι τα ποτα σε κλαμπ κι οι υπηρεσιες απο γαμησι μεχρι γιατρο
τα αλλα δεν για καποιον μονιμο δεν ειανι ιδιατερα ακριβα αν λαβουμε υποψη οτι μεχρι 40000 καθαρα η εφορια ειναι 5%
αν και παλι 25 κλαμπ σαντουιτς που το βρηκες ρε μιτσο??
αλλα τι σημασια εχει...για λβιβ ειναι το νημα κι εκει λεει ο κονπαπ νταβαριτσ νο 15  :grin:,οτι με 1000 μια βδομαδα  δεν εισαι βιπ,επειδη φορανε κουστουμια οι ουκρανοι οποτε εσυ πρπει ναχεις σμοκιν  :grin:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Το 5.000χιλιαρο που ειπε μου εκανε και εμενα εντυπωση ειναι η αληθεια! Αλλα ποιος ξερει?  :think: Εξαρταται την εργασια...
5000 χιλαιρικα ειναι 5μυρια  :grin: τοσα μου λειπουνε
εργασια απλα με καποιες ικανοτητες
χωρις πτυχιο
με πτυχιο απο 6500 κ ανω,,μεικτα μην παρεξηγουμαστε
αλλα κι αυτοι αν πανε λβιβ κι ειναι οι αλλοι οι ουκρανοι  με τα κουστουμια τι να κλασουνε μπροστα τους...κατι καζουαλ φορανε οι ελβετοι συνηθως... :grin:
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
5000 μεικτα παιρνουν ολοι,αν δουλευουν πληρες ωρες γυρω στις 45 την βδομαδα ,εγω ειδικα εχω 48
8ωρο δεν υπαρχει
3000 αν λες μεικτα ζυριχη δεν υπαρχει,ακομα κ στα φαστ φουντ λατζα η κοπριτεια ταξι με μισθο-3,4 κουρσες την μερα δηλ εχουν 3500 μικτα.δηλ καθαρα 2950,,αυτο ειναι το μινιμ..18 την ωρα δηλ
1000 με 1200 εχουν απειρα δυαρια αρθστης καταστασης εως κ τριαρια αν μεινεις στα 10χλμ εξω
3000 εχουν στο κεντρο τριαρια κ τεσσαρια  κι ουτε... 2000 ειναι αρκετα για καλο σπιτι απο 3αρι κ πανω
τωρα διπλα στο χρηματηστηριο η στο παραντε πλατς εχει κ λοφτ με 7000 κ διπλα λιμνη ζητανε οτι θες...εκει ναι 3000 ειναι μεσος ορος ,,αλλα μενει το 10-15%,,οι πιο πολλοι μενουν μεχρι το ποσο που σου ειπα 1000-1200 οι σολο,κ οικογενειες απο 1500-2000..οικογενειες ομως εχουν μινιμ 7000 το μηνα με αντρα να δουλευει κ γυναικα 4ωρη ,η 8με 10000 συνηθως
οι ελεβτοι αρχιζουν απο 6 κ προχωρανε αν εχουν θεση με πανεπιστημιακο πτυχιο..ξερω πολλους ελληνες γενημενους εδω με 100χιλ το χρονο
ουτε γενευη δεν υπαρχουν αυτες οι τιμες που λες πουναι 30% πιο ακριβα,αλλα κ 305 πανω οι μισθοι
αν και 25 κλαμπ σαντουιτς δεν υπαρχει
οι τιμες φαστ φουντ που αναφερεσαι ειναι διπλες αντε καμμια φορα 2,5 πιο παμω απ οτι μοναχο
τωρα υπαρχει καποιος στην παλια πολη  που πουλαει πχ βουρστ με 12 το ενα.κ γενικα βαραει μυγες,μονο σαβατο βραδυ δουλευει
.αυτο δεν σημαινει οτι γενικα ενα βουρστ εχει πανω απο  5-6-7...αναλογα που εισαι ,αλλα μεχρι εκει
ακριβα εδω ειναι τα ποτα σε κλαμπ κι οι υπηρεσιες απο γαμησι μεχρι γιατρο
τα αλλα δεν για καποιον μονιμο δεν ειανι ιδιατερα ακριβα αν λαβουμε υποψη οτι μεχρι 40000 καθαρα η εφορια ειναι 5%
αν και παλι 25 κλαμπ σαντουιτς που το βρηκες ρε μιτσο??
αλλα τι σημασια εχει...για λβιβ ειναι το νημα κι εκει λεει ο κονπαπ νταβαριτσ νο 15  :grin:,οτι με 1000 μια βδομαδα  δεν εισαι βιπ,επειδη φορανε κουστουμια οι ουκρανοι οποτε εσυ πρπει ναχεις σμοκιν  :grin:
Οταν μπεις σε πολυ χαι κυκλο ακομα κι εκει θα εχεις ανταγωνισμο ας ειναι και Ουκρανια ας ειναι και Ζιμπαμπουε! Αυτο ειπα...Βεβαια και σου φτανουν ημαρτον...Εδω στο fashion club που ειναι το πιο χαι και ειχα παραγγειλει σαμπανιες γλυκα ναπολεων[ειχα μια Λευκορωσιδα μαζι μου και την φιλη της εεεε και ειπα να δειξω οτι ειμαι Ελληνας]  :2funny: :2funny: :2funny: τελος παντων ηταν τσαμπα ολα αυτα ΕΥΡΩΠΗ δεν θα μου εφταναν 4 κατοσταρικα και βαλε ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩ :rockon:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
παντως αν φορανε κουστουμι οι ουκρανοι δυσκολα τα πραγματα.... :helpplea:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Α ρε κουφάλα Ρεντ...που χάθηκες να μου εξηγήσεις το Μπερναμπέου???
Περπάτησα 2-3 ώρες στους δρόμους του Λβίβ και δεν είδα ούτε μια ωραία Γκόμενα!Μα ούτε Μια!!!!!!!!
Κάτι μίζερα πλάσματα βλέπω....Α εθνική τίποτα!Έτσι για το μάτι της υπόθεσης, όχι πως θα την πέσω στο δρόμο...Εκτός του ότι το μέρος είναι γεμάτο Τούρκους Άντρες!!!!
Χτες το βράδι πήγα στο Metro!Το προσωπικό ήταν πιο πολύ από τους πελάτες...Μια χοντρή και μια λεπτή στη πίστα αδιάφορες και στραβές ...με πλησίασε και ένας τούρκος από τη μια και ένας αράπης από την άλλη μήπως πέρναν τη χοντρή ...Αλλά ακόμα και αυτή τους σνόμπαρε...Έφυγα όταν πάτησε 02:00!Πέρασα έξω από το Fasion και ήταν άδειο!έπιασα το Μάμπα 4-5 γκόμενες ήταν online .... :headbang: που δεν απάντησαν!
Έχω τη φάτσα του Κριστιάνο Ρονάλντο αν θα δεχόταν γκόλ από τη Καλλονή...
Προς το παρόν κάνω γαστρονομικό τουρισμό αντί για πορνοτουρισμο... :hi:
Είμαι δεύτερη φορά στο εστιατόριο" Bachevsky" που μου πρότεινε μια ακατάδεκτη για συνάντηση και το φαγητό εξαιρετικό και φτηνό!
Σήμερα θα βάλω κυριλέ ρούχα και θα πάω Fashion και ότι έχει...
Όσο για τη πόλη μου θυμίζει μια μιζέρια σαν το βουκουρέστι και χειρότερα...
Προσωρινό συμπέρασμα πως το μέρος μέχρι τώρα είναι όπως το περιγράφει ο Δημητράκης και δίκιο έχει που έχει σταματήσει να πηγαίνει Ουκρανία!Και αν γαμήσεις μόνο με το σύστημα Ντέρτυ θα γίνει....
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
Α ρε κουφάλα Ρεντ...που χάθηκες να μου εξηγήσεις το Μπερναμπέου???
Περπάτησα 2-3 ώρες στους δρόμους του Λβίβ και δεν είδα ούτε μια ωραία Γκόμενα!Μα ούτε Μια!!!!!!!!
Κάτι μίζερα πλάσματα βλέπω....Α εθνική τίποτα!Έτσι για το μάτι της υπόθεσης, όχι πως θα την πέσω στο δρόμο...Εκτός του ότι το μέρος είναι γεμάτο Τούρκους Άντρες!!!!
Χτες το βράδι πήγα στο Metro!Το προσωπικό ήταν πιο πολύ από τους πελάτες...Μια χοντρή και μια λεπτή στη πίστα αδιάφορες και στραβές ...με πλησίασε και ένας τούρκος από τη μια και ένας αράπης από την άλλη μήπως πέρναν τη χοντρή ...Αλλά ακόμα και αυτή τους σνόμπαρε...Έφυγα όταν πάτησε 02:00!Πέρασα έξω από το Fasion και ήταν άδειο!έπιασα το Μάμπα 4-5 γκόμενες ήταν online .... :headbang: που δεν απάντησαν!
Έχω τη φάτσα του Κριστιάνο Ρονάλντο αν θα δεχόταν γκόλ από τη Καλλονή...
Προς το παρόν κάνω γαστρονομικό τουρισμό αντί για πορνοτουρισμο... :hi:
Είμαι δεύτερη φορά στο εστιατόριο" Bachevsky" που μου πρότεινε μια ακατάδεκτη για συνάντηση και το φαγητό εξαιρετικό και φτηνό!
Σήμερα θα βάλω κυριλέ ρούχα και θα πάω Fashion και ότι έχει...
Όσο για τη πόλη μου θυμίζει μια μιζέρια σαν το βουκουρέστι και χειρότερα...
Προσωρινό συμπέρασμα πως το μέρος μέχρι τώρα είναι όπως το περιγράφει ο Δημητράκης και δίκιο έχει που έχει σταματήσει να πηγαίνει Ουκρανία!Και αν γαμήσεις μόνο με το σύστημα Ντέρτυ θα γίνει....
δεν θα πιασει το συστημα ντερτι μαϊ φριεντ σε σενα τωρα.....διοτι ο ντερτις λεει θα ερθω σε 20 μερες μονο για την παρτυ σου, μονο για σενα να σε δω καψουρα μου.....εσυ τι θα τις πεις;
θα σου προτεινα διπλα απο το καλημερα να βαλεις ενα ποσο  :2funny: γκοοδμορνινγκ 800γχριβεν  :2funny: :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Α ρε κουφάλα Ρεντ...που χάθηκες να μου εξηγήσεις το Μπερναμπέου???
Περπάτησα 2-3 ώρες στους δρόμους του Λβίβ και δεν είδα ούτε μια ωραία Γκόμενα!Μα ούτε Μια!!!!!!!!
Κάτι μίζερα πλάσματα βλέπω....Α εθνική τίποτα!Έτσι για το μάτι της υπόθεσης, όχι πως θα την πέσω στο δρόμο...Εκτός του ότι το μέρος είναι γεμάτο Τούρκους Άντρες!!!!
Χτες το βράδι πήγα στο Metro!Το προσωπικό ήταν πιο πολύ από τους πελάτες...Μια χοντρή και μια λεπτή στη πίστα αδιάφορες και στραβές ...με πλησίασε και ένας τούρκος από τη μια και ένας αράπης από την άλλη μήπως πέρναν τη χοντρή ...Αλλά ακόμα και αυτή τους σνόμπαρε...Έφυγα όταν πάτησε 02:00!Πέρασα έξω από το Fasion και ήταν άδειο!έπιασα το Μάμπα 4-5 γκόμενες ήταν online .... :headbang: που δεν απάντησαν!
Έχω τη φάτσα του Κριστιάνο Ρονάλντο αν θα δεχόταν γκόλ από τη Καλλονή...
Προς το παρόν κάνω γαστρονομικό τουρισμό αντί για πορνοτουρισμο... :hi:
Είμαι δεύτερη φορά στο εστιατόριο" Bachevsky" που μου πρότεινε μια ακατάδεκτη για συνάντηση και το φαγητό εξαιρετικό και φτηνό!
Σήμερα θα βάλω κυριλέ ρούχα και θα πάω Fashion και ότι έχει...
Όσο για τη πόλη μου θυμίζει μια μιζέρια σαν το βουκουρέστι και χειρότερα...
Προσωρινό συμπέρασμα πως το μέρος μέχρι τώρα είναι όπως το περιγράφει ο Δημητράκης και δίκιο έχει που έχει σταματήσει να πηγαίνει Ουκρανία!Και αν γαμήσεις μόνο με το σύστημα Ντέρτυ θα γίνει....
Τα έχω πει επανειλημμένα,τα καλύτερα μέρη για μένα είναι κεντρική Ουκρανία. Το Λβοβ είναι πολύ κοντά στην Πολωνία και αυτό το κάνει ακαταλληλο. Είναι σαν να πας Βουλγαρία στο Σαντάνσκι για καμάκι. Τα πιο όμορφα και εύκολα τα έχω δει στην Πολτάβα, Кривой Рог,Δνιπροπετροφσκ, Κρεμεντσουκ,κτλ. Εκεί πραγματικά θα είσαι σαν την μύγα μες το γάλα.Και εκεί που είσαι έχει αρκετές αλλά είναι πιο δύσκολα τα πράγματα.  Εσύ είσαι έμπειρος παίκτης πως και πηγές απροετοίμαστος  :think:. Αν είχες κάνει προετοιμασία από το διαδίκτυο θα ήταν εντελώς διαφορετικά τα πράγματα. Να ξέρεις ότι και οι γνωριμίες από το διαδίκτυο είναι πολύ καλώς τρόπος γνωριμίας σ αυτά τα μέρη και όχι το καμάκι στα κλαμπ. Τους συντροφικούς χαιρετισμούς μου,και σου εύχομαι ότι καλύτερο  
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Α ρε κουφάλα Ρεντ...που χάθηκες να μου εξηγήσεις το Μπερναμπέου???
Περπάτησα 2-3 ώρες στους δρόμους του Λβίβ και δεν είδα ούτε μια ωραία Γκόμενα!Μα ούτε Μια!!!!!!!!
Κάτι μίζερα πλάσματα βλέπω....Α εθνική τίποτα!Έτσι για το μάτι της υπόθεσης, όχι πως θα την πέσω στο δρόμο...Εκτός του ότι το μέρος είναι γεμάτο Τούρκους Άντρες!!!!
Χτες το βράδι πήγα στο Metro!Το προσωπικό ήταν πιο πολύ από τους πελάτες...Μια χοντρή και μια λεπτή στη πίστα αδιάφορες και στραβές ...με πλησίασε και ένας τούρκος από τη μια και ένας αράπης από την άλλη μήπως πέρναν τη χοντρή ...Αλλά ακόμα και αυτή τους σνόμπαρε...Έφυγα όταν πάτησε 02:00!Πέρασα έξω από το Fasion και ήταν άδειο!έπιασα το Μάμπα 4-5 γκόμενες ήταν online .... :headbang: που δεν απάντησαν!
Έχω τη φάτσα του Κριστιάνο Ρονάλντο αν θα δεχόταν γκόλ από τη Καλλονή...
Προς το παρόν κάνω γαστρονομικό τουρισμό αντί για πορνοτουρισμο... :hi:
Είμαι δεύτερη φορά στο εστιατόριο" Bachevsky" που μου πρότεινε μια ακατάδεκτη για συνάντηση και το φαγητό εξαιρετικό και φτηνό!
Σήμερα θα βάλω κυριλέ ρούχα και θα πάω Fashion και ότι έχει...
Όσο για τη πόλη μου θυμίζει μια μιζέρια σαν το βουκουρέστι και χειρότερα...
Προσωρινό συμπέρασμα πως το μέρος μέχρι τώρα είναι όπως το περιγράφει ο Δημητράκης και δίκιο έχει που έχει σταματήσει να πηγαίνει Ουκρανία!Και αν γαμήσεις μόνο με το σύστημα Ντέρτυ θα γίνει....

Στα είχα ήδη γράψει.

Βαδίζεις σε σίγουρη καταστροφή.Δε με ακούς ρε φίλε.
Και οτι Λβωφ το χειμώνα εκτός ΠΣΚ είσαι νεκρός απλά τα κλαμπ είναι άδεια τις καθημερινές και θα το δαγκώνεις στο ψωλόκρυο.Αραξε στα Mc Donalds  απέναντι από το Zorba  και στα κεντρικά καφέ.Αμα ήμουνα εκεί θα σου πάσαρα 2-3 αξιόλογα ψωλέτα αλλά δεν είμαι.
Μία γκόμενα σε 3 βδομάδες.Τζάμπα το έξοδο.Την πάτησες κλασσικά.

Σου είπα η μόνη περίπτωση να γαμούσες Λβωφ ήταν να πας Παρασκευή και να χωθείς Fashion,Sankoff ντυμένος κυριλέ.Τώρα δεν έχεις πρακτικά καμιά ελπίδα.
Εγώ μιλάω εντελώς συγκεκριμένα με τόπο χρόνο λεφτά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τα έχω πει επανειλημμένα,τα καλύτερα μέρη για μένα είναι κεντρική Ουκρανία. Το Λβοβ είναι πολύ κοντά στην Πολωνία και αυτό το κάνει ακαταλληλο. Είναι σαν να πας Βουλγαρία στο Σαντάνσκι για καμάκι. Τα πιο όμορφα και εύκολα τα έχω δει στην Πολτάβα, Кривой Рог,Δνιπροπετροφσκ, Κρεμεντσουκ,κτλ. Εκεί πραγματικά θα είσαι σαν την μύγα μες το γάλα.Και εκεί που είσαι έχει αρκετές αλλά είναι πιο δύσκολα τα πράγματα.  Εσύ είσαι έμπειρος παίκτης πως και πηγές απροετοίμαστος  :think:. Αν είχες κάνει προετοιμασία από το διαδίκτυο θα ήταν εντελώς διαφορετικά τα πράγματα. Να ξέρεις ότι και οι γνωριμίες από το διαδίκτυο είναι πολύ καλώς τρόπος γνωριμίας σ αυτά τα μέρη και όχι το καμάκι στα κλαμπ. Τους συντροφικούς χαιρετισμούς μου,και σου εύχομαι ότι καλύτερο  

Το Λβωφ είναι κλάσεις καλύτερο από τις πόλεις που αναφέρεις.Κρεμεντσούκ οι γκόμενες είναι φοβισμένες.Ντνιπροπετρόφσκ ζητούν ακριβά δώρα από την αρχή της γνωριμίας.Λβωφ είναι οι πιο οικονομικές.
Λβωφ χτυπάς παντού στο δρόμο στα κλαμπ κτλ.Οπως έχω γράψει 100 φορές η Ουκρανία δεν είναι Πολωνία διότι:
1.Τα κλαμπ δεν έχουν κόσμο κάθε μέρα όπως στην Πολωνία
2.Οι γκόμενες δεν είναι τόσο ανοιχτές στο καμάκι ούτε έχουν τόση εμπιστοσύνη όσο οι Πολωνές.Για πέουλες που έρχονται από Πολωνία η Ουκρανία είναι μια δυσάρεστη έκπληξη.Πρέπει να βγάλεις απλώς τον πούτσο έξω και να αντιμετωπίσεις όλες τις χώρες ως equalizer αδιαφορώντας για τις τοπικές διαφορές.Ουκρανία είναι για καουμπόυδες με τις πούτσες έξω είναι άγριο έδαφος.Δεν είναι μαλακή χώρα όπως η Πολωνία.Αυτά βέβαια ισχύουν όταν παίζεις μπάλλα live στο δρόμο και στα κλαμπ.Στο ίντερνετ μπορείς να κάνεις καμάκι χέζοντας και να οργανώνεις τα κονέ σου εκ του ασφαλούς.

Κλαμπ Sankoff στο Λβωφ.Εξαιρετικό μέρος για βαλκανικά καμάκια.



Γκόμενες Λβωφ στο Σανκόφ.Εχουν ωραία κωλαράκια κουνιούνται ερωτικά όπως οι Πολωνέζες.

 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Το Λβωφ είναι κλάσεις καλύτερο από τις πόλεις που αναφέρεις.Κρεμεντσούκ οι γκόμενες είναι φοβισμένες.Ντνιπροπετρόφσκ ζητούν ακριβά δώρα από την αρχή της γνωριμίας.Λβωφ είναι οι πιο οικονομικές.
Λβωφ χτυπάς παντού στο δρόμο στα κλαμπ κτλ.Οπως έχω γράψει 100 φορές η Ουκρανία δεν είναι Πολωνία διότι:
1.Τα κλαμπ δεν έχουν κόσμο κάθε μέρα όπως στην Πολωνία
2.Οι γκόμενες δεν είναι τόσο ανοιχτές στο καμάκι ούτε έχουν τόση εμπιστοσύνη όσο οι Πολωνές.Για πέουλες που έρχονται από Πολωνία η Ουκρανία είναι μια δυσάρεστη έκπληξη.Πρέπει να βγάλεις απλώς τον πούτσο έξω και να αντιμετωπίσεις όλες τις χώρες ως equalizer αδιαφορώντας για τις τοπικές διαφορές.Ουκρανία είναι για καουμπόυδες με τις πούτσες έξω είναι άγριο έδαφος.Δεν είναι μαλακή χώρα όπως η Πολωνία.Αυτά βέβαια ισχύουν όταν παίζεις μπάλλα live στο δρόμο και στα κλαμπ.Στο ίντερνετ μπορείς να κάνεις καμάκι χέζοντας και να οργανώνεις τα κονέ σου εκ του ασφαλούς.

Κλαμπ Sankoff στο Λβωφ.Εξαιρετικό μέρος για βαλκανικά καμάκια.


Γκόμενες Λβωφ στο Σανκόφ.Εχουν ωραία κωλαράκια κουνιούνται ερωτικά όπως οι Πολωνέζες.

Ναι αλλά έχε υπόψη σου ότι προσωπικά γκόμενες βγάζω εκεί χωρίς να σπονσοράρω ούτε ένα σεντς.Ούτε και ο Glock δεν νομίζω να ενδιαφέρεται για σπονσοριζε καταστάσεις.  Για περιπτώσεις που ψάχνεις εσύ τα καλύτερα μέρη είναι Κίεβο και Oδησσό και όχι το Lvov
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom