Νέα

Lviv the best

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 613
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ναι αλλά έχε υπόψη σου ότι προσωπικά γκόμενες βγάζω εκεί χωρίς να σπονσοράρω ούτε ένα σεντς.Ούτε και ο Glock δεν νομίζω να ενδιαφέρεται για σπονσοριζε καταστάσεις.  Για περιπτώσεις που ψάχνεις εσύ τα καλύτερα μέρη είναι Κίεβο και Oδησσό και όχι το Lvov

Εχει και το Λβωφ αρκετό υλικό.Απλά είναι από τις λίγες πόλεις της Ουκρανία όπου μπορείς να γαμήσεις τζάμπα υπάρχει κάποια ομοιότητα με την Πολωνία.
Αν πήγαινε ο Glock Fashion και Sankoff Παρασκευή και Σάββατο θα είχε γαμήσει σίγουρα.Τώρα πρέπει να περιμένει το ΠΣΚ.
Εγώ στο Sankoff χαμούρευα μία μέχρι που έσκασε ο γκόμενος.Δε μου είχε πει οτι ήταν και αυτός στο κλαμπ ευτυχώς έληξε το θέμα αμέσως.
Στο Fashion με μπλόκαρε ένας αρχίδας του μαγαζιού που πήγαινε και με διέκοπτε όταν μιλούσα στις γκόμενες για να καμακώσει ο ίδιος.Μου είχε σπάσει τα αρχίδια.Ελπίζω να μην είναι ακόμα εκεί ο μαλάκας ήταν το απόλυτο cockblock.
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
817
Like
323
Πόντοι
26
Πρέπει να βγάλεις απλώς τον πούτσο έξω και να αντιμετωπίσεις όλες τις χώρες ως equalizer αδιαφορώντας για τις τοπικές διαφορές.Ουκρανία είναι για καουμπόυδες με τις πούτσες έξω είναι άγριο έδαφος.
Δωσεεεεεε  :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Εχει και το Λβωφ αρκετό υλικό.Απλά είναι από τις λίγες πόλεις της Ουκρανία όπου μπορείς να γαμήσεις τζάμπα υπάρχει κάποια ομοιότητα με την Πολωνία.
Αν πήγαινε ο Glock Fashion και Sankoff Παρασκευή και Σάββατο θα είχε γαμήσει σίγουρα.Τώρα πρέπει να περιμένει το ΠΣΚ.
Εγώ στο Sankoff χαμούρευα μία μέχρι που έσκασε ο γκόμενος.Δε μου είχε πει οτι ήταν και αυτός στο κλαμπ ευτυχώς έληξε το θέμα αμέσως.
Στο Fashion με μπλόκαρε ένας αρχίδας του μαγαζιού που πήγαινε και με διέκοπτε όταν μιλούσα στις γκόμενες για να καμακώσει ο ίδιος.Μου είχε σπάσει τα αρχίδια.Ελπίζω να μην είναι ακόμα εκεί ο μαλάκας ήταν το απόλυτο cockblock.
Για αυτό τα γράφω αυτά ρε Κμαν στα μέρη που αναφέρω πιο πάνω η γυναίκες στα κλαμπ είναι πάντα περισότερες από τους άντρες και υπήρξαν φορές που τα έριχναν από μόνες τους. Άμα είναι να καμακώνουν άλλοι 100 εκεί μέσα να το χέσω, γίνεται κάτι σαν πλειστηριασμός και ο μόνος που παίρνει αξία είναι η γκόμενα. Έχω γυρίσει πολλές φορές την Ουκρανία από άκρη σε άκρη και με  διαμονές τρίμηνες και πάνω, ξέρω πολύ καλά τη λέω. 
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Για αυτό τα γράφω αυτά ρε Κμαν στα μέρη που αναφέρω πιο πάνω η γυναίκες στα κλαμπ είναι πάντα περισότερες από τους άντρες και υπήρξαν φορές που τα έριχναν από μόνες τους. Άμα είναι να καμακώνουν άλλοι 100 εκεί μέσα να το χέσω, γίνεται κάτι σαν πλειστηριασμός και ο μόνος που παίρνει αξία είναι η γκόμενα. Έχω γυρίσει πολλές φορές την Ουκρανία από άκρη σε άκρη και με  διαμονές τρίμηνες και πάνω, ξέρω πολύ καλά τη λέω.  

Αυτό που λες στο Λβωφ ισχύει μόνο όταν έχει ladies night.Αλλιώς έχεις ανταγωνισμό υπάρχουν αρκετοί άντρες μέσα και πολλές γκόμενες συνοδεύονται.Και Κίεβο στα high end clubs έχει ανταγωνισμό.Και Χάρκοβο που πήγα το ίδιο.Βέβαια ένας εμφανίσιμος ξένος καλοντυμένος με καμιά 300αριά ευρώ στο πορτοφόλι δεν έχει κανένα πρόβλημα.Ουκρανία έχει πολύ λιγότερους σβέρκους από ό,τι Πολωνία υπάρχουν κάποια εγκληματικά στοιχεία αλλά οι σβέρκοι δεν πάνε στα κλαμπ.Το κακό Ουκρανία είναι οτι μερικές γκόμενες πάνε στα κλαμπ για να ψωνίσουν ναρκωτικά κάτι που δε γίνεται Πολωνία.Αυτό χαλάει κάπως την ατμόσφαιρα στα ουκρανικά κλαμπ είναι πιο μάφια  style.
Επίσης τα ουκρανικά κλαμπ έχουν πολλές καρέκλες δεν είναι ορθάδικα όπως τα πολωνικά κλαμπ που είναι τέλεια για καμάκι.Ουκρανία πρέπει να την πέσεις και σε καθιστές γκόμενες.

Παλιά πράγματι Ουκρανία ήταν στα κλαμπ 80% γυναίκες και πολλές φορές στην πίστα έβλεπες μόνο γυναίκες να χορεύουν.Για τους άντρες ήταν μαλακία τα κλαμπ γιατί τα ποτά είναι πολύ πιο ακριβά από τα καπηλειά και δεν μπορούν να μεθύσουν.Πλέον δεν ισχύουν αυτά.Υπάρχει περιβάλλον κυρίλας πρέπει να υποτάξεις τον τοπικό ανταγωνισμό με κινήσεις μανούβρας κινούμενος σαν αίλουρος και με βοήθεια ρευστού.(προσφορά χαρτονομισμάτων σε γκόμενες για δαχτυλιάσματα φιλιά κτλ).
Πάντως ακόμη και τώρα οι Ουκρανοί άντρες χορεύουν πολύ λιγότερο από τους Πολωνούς που χτυπιούνται στην πίστα.Βέβαια οι Ουκρανέζες κινούνται αισθησιακά αλλά όχι σα στρίπερς όπως οι Πολωνέζες.Γενικά στη νυχτερινή ζωή η Πολωνία ρίχνει στην Ουκρανία στα αυτιά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Το Λβωφ είναι μακράν η καλύτερη πόλη για daygame στην Ουκρανία,Με μία προυπόθεση.Να έχει καλό καιρό.Αλλιώς χώνεσαι σε ένα κεντρικό καφέ και περιμένεις να έρθουν τα μουνέτα.
Το mamba για Λβωφ είναι πολύ μέτριο.Ολη η δουλειά είναι το νυφοπάζαρο στην κεντρική πλατεία,το daygame,το πανεπιστήμιο και τα κλαμπς.
Για σίγουρα γαμήσια χτύπησε μέσω ίντερνετ γκόμενες από Λουτσκ και Ρόβνο και κάλεσέ τες Λβωφ.
Αν ενδιαφέρεσαι για σπονσοριλίκι έχω να σου προτείνω πολύ καλές περιπτώσεις.
Το επόμενό μου ταξίδι θα είναι Λβωφ πάντα εκεί γαμάω τα πιο ποιοτικά μουνιά.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Το Λβωφ είναι μακράν η καλύτερη πόλη για daygame στην Ουκρανία,Με μία προυπόθεση.Να έχει καλό καιρό.Αλλιώς χώνεσαι σε ένα κεντρικό καφέ και περιμένεις να έρθουν τα μουνέτα.
Το mamba για Λβωφ είναι πολύ μέτριο.Ολη η δουλειά είναι το νυφοπάζαρο στην κεντρική πλατεία,το daygame,το πανεπιστήμιο και τα κλαμπς.
Για σίγουρα γαμήσια χτύπησε μέσω ίντερνετ γκόμενες από Λουτσκ και Ρόβνο και κάλεσέ τες Λβωφ.
Αν ενδιαφέρεσαι για σπονσοριλίκι έχω να σου προτείνω πολύ καλές περιπτώσεις.
Το επόμενό μου ταξίδι θα είναι Λβωφ πάντα εκεί γαμάω τα πιο ποιοτικά μουνιά.
Σήμερα από το μεσημέρι έχω μπεί σε 5-10 καφέ με σκοπό να κάτσω δίπλα από γκομενακια...Μα δεν έχει τίποτα ελεύθερο ...Με κοιτάνε όλοι σαν εξωγήινο ..Τέτοια μετριότητα δεν την έχω δει πουθενά!Και τα Ελληνικά χωρίς μουνιά ήταν μέσα..Και μιλάμε για πολύ κόσμο στους δρόμους...Απο τα πιο άσέξουαλ μέρη που έχω έρθει ποτε...Ακόμα και βουκουρέστι ήταν καλύτερα!Daygame δεν υπάρχει στο κέντρο...Απλά δεν υπάρχει!!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Το Λβωφ είναι κλάσεις καλύτερο από τις πόλεις που αναφέρεις.Κρεμεντσούκ οι γκόμενες είναι φοβισμένες.Ντνιπροπετρόφσκ ζητούν ακριβά δώρα από την αρχή της γνωριμίας.Λβωφ είναι οι πιο οικονομικές.
Λβωφ χτυπάς παντού στο δρόμο στα κλαμπ κτλ.Οπως έχω γράψει 100 φορές η Ουκρανία δεν είναι Πολωνία διότι:
1.Τα κλαμπ δεν έχουν κόσμο κάθε μέρα όπως στην Πολωνία
2.Οι γκόμενες δεν είναι τόσο ανοιχτές στο καμάκι ούτε έχουν τόση εμπιστοσύνη όσο οι Πολωνές.Για πέουλες που έρχονται από Πολωνία η Ουκρανία είναι μια δυσάρεστη έκπληξη.Πρέπει να βγάλεις απλώς τον πούτσο έξω και να αντιμετωπίσεις όλες τις χώρες ως equalizer αδιαφορώντας για τις τοπικές διαφορές.Ουκρανία είναι για καουμπόυδες με τις πούτσες έξω είναι άγριο έδαφος.Δεν είναι μαλακή χώρα όπως η Πολωνία.Αυτά βέβαια ισχύουν όταν παίζεις μπάλλα live στο δρόμο και στα κλαμπ.Στο ίντερνετ μπορείς να κάνεις καμάκι χέζοντας και να οργανώνεις τα κονέ σου εκ του ασφαλούς.

Κλαμπ Sankoff στο Λβωφ.Εξαιρετικό μέρος για βαλκανικά καμάκια.



Γκόμενες Λβωφ στο Σανκόφ.Εχουν ωραία κωλαράκια κουνιούνται ερωτικά όπως οι Πολωνέζες.

Χτες που πήγα στο Metro είχε τηλεοράσεις με βίντεο από παλιότερα πάρτυ...Κάπως σαν αυτά που μας δείχνεις!Με αυτά διασκέδασα ...
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Σήμερα από το μεσημέρι έχω μπεί σε 5-10 καφέ με σκοπό να κάτσω δίπλα από γκομενακια...Μα δεν έχει τίποτα ελεύθερο ...Με κοιτάνε όλοι σαν εξωγήινο ..Τέτοια μετριότητα δεν την έχω δει πουθενά!Και τα Ελληνικά χωρίς μουνιά ήταν μέσα..Και μιλάμε για πολύ κόσμο στους δρόμους...Απο τα πιο άσέξουαλ μέρη που έχω έρθει ποτε...Ακόμα και βουκουρέστι ήταν καλύτερα!Daygame δεν υπάρχει στο κέντρο...Απλά δεν υπάρχει!!
Πάντα έλεγα ότι δεν αξίζει το Lvov αλλα τόσο χάλια ειλικρινά δεν τα περίμενα τα πράγματα. Προσπάθησε από μάμπα και πιο πολύ των γυρω πολεων και όχι μόνο για Λβοβ 
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Πάντα το έλεγα ότι δεν αξίζει το Lvov αλλα τόσο χάλια ειλικρινά δεν τα περίμενα τα πράγματα
Τι να πω...Μπορεί να μην είναι κι ετςι και κάποιος άλλος να βρεί άκρες!Απο χτες που είμαι εδώ δεν το χαίρομαι...Είναι βέβαια στραβές οι μέρες της εβδομάδας και είμαι και μόνος...Αλλά έχω περάσει καλύτερα σε άλλα μέρη μόνος...
Τα Ρώσικα δεν είναι ιδιαίτερο πρόβλημα..Δεν νομίζω πως αν ήξερα καλύτερα Ρώσικα θα έκανα κάτι καλύτερο..Διότι όταν όλες έχουν κάτω το κεφάλι και δεν πλησιάζονται ή δεν ενθουσιάζονται με κάποιον που δείχνει Ευρωπαίος τότε όλα αχρηστεύονται και το μέρος είναι ...δυστυχώς Καμμένο .. :S
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Πάντα έλεγα ότι δεν αξίζει το Lvov αλλα τόσο χάλια ειλικρινά δεν τα περίμενα τα πράγματα. Προσπάθησε από μάμπα και πιο πολύ των γυρω πολεων και όχι μόνο για Λβοβ 
Έχει αρκετές θεάσεις το προφίλ μου και είναι προσεγμένο αλλά νεανικό!...Δεν προχωράει όμως κάτι..
Αύριο θα συναντήσω μια που έρχεται από κάπου επαρχία και έχει έρθει και Ελλάδα..Δεν περιμένω πολλά ...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ουκρανια περπατανε ολες γρηγορα με σκυμμενο το κεφαλι και αποφευγουν τη βλεμματικη επαφη με ξενους.Δεν ειναι Πολωνια οπου οι γκομενες εχουν εμπιστοσυνη και ειναι ανοιχτες.Ουκρανια πρεπει να χτυπησεις κεντραρισμενα να περπατας διπλα στις γκομενες και να τους πιανεις κουβεντα οπως κανουν οι Ρωσοι.Οι Ουκρανες δε σταματανε οπως οι Πολωνες.
Η αλλη λυση ειναι να στηθεις στις κεντρικες στασεις της μαρσουτκα και να μιλας στις γκομενες αλκα θα δαγκωσεις το καυλι σου απο το κρυο.Ειναι αγρια τα πραγματα Ουκρανια σκετη παρακμη δεν εχεις ανεσεις.
Οι Πολωνεζες εμφανισιακα απο αποψη φυσικων προσοντων ειναι ανωτερες απο τις Ουκρανες το εχω γραψει πολλες φορες.Οι Ουκρανες ειναι ομως πολυ λεπτοτερες οπως βλεπεις.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
το καυλι σου απο το κρυο.Ειναι αγρια τα πραγματα Ουκρανια σκετη παρακμη δεν εχεις ανεσεις.
Είμαι τυχαιρός που δεν έχει υπερβολικό κρύο!Παλευεται!! Πραγματικά παρακμή η πόλη!Μόνο με φαγητό και γλυκά νιώθω πολιτισμό ..Ελπίζω στο Fashion σήμερα να είναι καλά !Θα φορέσω πολύ καλά ρούχα κυριλέ μερικώς εκκεντρικά που να τραβάνε το βλέμμα,Γιαλιστερό σκαρπίνι, iPhone 6s πεταμένο και ποτά άνετα....
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μετά τον αγώνα πήγαμε στο κέντρο και οι Τούρκοι για ύπνο καθώς δεν κυκλοφορούσε κανένας. Μόνο κάτι παρέες φοιτητών και εναλλακτικά κορίτσια, τα πιο εύκολα θύματα του πορνοτουρίστα. Καθόντουσαν σε παγκάκια 2,3 μαζί και κοιτούσαν ψάχνοντας κάποιον να τους της την πέσει. Να τους την πέσει είπα.. όχι να πάει και να αρχίσει να λέει μαλακίες. Με μια μέτρια εμφάνιση, καλούς τρόπους και λίγο μυαλο το Λβιβ είναι η πόλη που το γαμήσι μπορεί να ρέει άφθονο. Μην πάτε με σαλάχια, φίδια, cameres και γελάτε σαν χεσμένοι ηλίθιοι όπως προτείνουν εδώ μέσα κάτι γραφικοί τύποι γιατί τότε θα πάρετε ότι παίρνετε σε όλες τις χώρες με τέτοια συμπεριφορά. Μια πουτάνα σε ένα Sallon που θα σας ανεχτεί για 20 λεπτά το πολύ. Και την ίδια ώρα όλοι οι υπόλοιποι θα γαμάνε δωρεάν γκομενάκια.

Κοίτα εδω τι γραφει ο dirty.Το γαμησι ρέει αφθονο στο Λβωφ.Βασικη διαφορα.Επισκέφτηκε τον Ιουνιο οπου κυκλοφορούν όλες με τα μινι και τα σορτς ψαχνοντας τον ιππότη.
Σαν πουτσαρας πρεπει να ακυρωσεις την επιδραση του κρυου.Ο χειμωνας μπορει να σταματησε το Χιτλερ και το Ναπολεοντα δεν μπορει ομως να νικησει το Βαλκανιο πουτσαρα.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Κοιτα εδω τι γραφει ο dirty.Το γαμησι ρεει αφθονο στο Λβωφ.Βασικη διαφορα.Επισκεφτηκε τον Ιουνιο οπου κυκλοφορουν ολες με τα μινι και τα σορτς ψαχνοντας τον ιπποτη.
Σαν πουτσαρας πρεπει να ακυρωσεις την επιδραση του κρυου.Ο χειμωνας μπορει να σταματησε το Χιτλερ και το Ναπολεοντα δεν μπορει ομως να νικησει το Βαλκανιο πουτσαρα.
:kneel:  :kneel:  :kneel:  :kneel:  :kneel:  :kneel:  :kneel:  :kneel:  :kneel:  :kneel:  :kneel:  :kneel:
Τον χειμώνα ντύνονται βαριά τα ουκρανία από Απρίλη που φοριούνται τα μίνι το τοπίο αποκτάει άλλη όψη
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Για καμάκια οι καλύτεροι μήνες να επισκεφτείς είναι ο Σεπτέμβριος ο Απρίλιος και ο Μάιος.Τον Ιούνιο έχουν συνήθως εξετάσεις και είναι απασχολημένες,τον Ιούλιο και τον Αύγουστο η πόλη αδειάζει καθώς πάνε όλες διακοπές ή γυρίζουν στα χωριά τους και μετά το Νοέμβριο τη δαγκώνεις από το πουτσόκρυο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Το Λβόφ είναι ερωτική πόλη. Δεν ξέρω τι λέει τώρα τον Χειμώνα, αλλά βρέθηκα τον Ιούνιο για ενάμιση μήνα, και ήταν γεμάτη από κόσμο.
Παίζει πολύ παιχνίδι στον δρόμο. Επισυνάπτω σύντομο βιντεάκι που τράβηξα και αποδίδει το κλίμα του αισθησιασμού που επικρατεί στην κεντρική πλατεία με τα γκομενάκια να χαμουρεύονται και κάτι αραχτούς τύπους να παίζουν κιθάρα και σαξόφωνο και γενικώς νεαρόκοσμο να κάνει βόλτες (όχι απαραίτητα ζευγαράκια, αλλά και γκομενοπαρέες, περιποιημένες και στην πέννα).
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Το Λβόφ είναι ερωτική πόλη. Δεν ξέρω τι λέει τώρα τον Χειμώνα, αλλά βρέθηκα τον Ιούνιο για ενάμιση μήνα, και ήταν γεμάτη από κόσμο.
Παίζει πολύ παιχνίδι στον δρόμο. Επισυνάπτω σύντομο βιντεάκι που τράβηξα και αποδίδει το κλίμα του αισθησιασμού που επικρατεί στην κεντρική πλατεία με τα γκομενάκια να χαμουρεύονται και κάτι αραχτούς τύπους να παίζουν κιθάρα και σαξόφωνο και γενικώς νεαρόκοσμο να κάνει βόλτες (όχι απαραίτητα ζευγαράκια, αλλά και γκομενοπαρέες, περιποιημένες και στην πέννα).
Δεν μου λέει τίποτα!Το καλοκαίρι χαίρω πολύ...Το ίδιο συμβαίνει και στα νησιά και σε όλη την Ελλάδα!Το θέμα είναι τι γίνεται όλο το χρόνο και κυρίως τις καθημερινές!
Αν είμουν Βαρσοβία ή Πράγα ή Κρακωβια θα ήταν πολύ καλύτερα από εδώ που είμαι τώρα!Και στο Κίεβο δεν είναι καλά καθημερινές αλλά στο δρόμο βλέπεις Μουνάρες!!!!!!!!Σου φτιάχνει τη διάθεση !Έχει καφετέριες με μουνοπαρέες !Εδώ δεν ξέρω γιατί μου έκατσε τόσο στραβά..Μπορεί να βγώ σήμερα έξω να μου πάνε όλα στρωτά και αύριο να λέω άλλα!Πάντως Μάμπα και τίντερ που απαντήσαν αρκετές δεν παίζει κάτι σοβαρό...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δεν μου λέει τίποτα!Το καλοκαίρι χαίρω πολύ...Το ίδιο συμβαίνει και στα νησιά και σε όλη την Ελλάδα!Το θέμα είναι τι γίνεται όλο το χρόνο και κυρίως τις καθημερινές!
Αν είμουν Βαρσοβία ή Πράγα ή Κρακωβια θα ήταν πολύ καλύτερα από εδώ που είμαι τώρα!Και στο Κίεβο δεν είναι καλά καθημερινές αλλά στο δρόμο βλέπεις Μουνάρες!!!!!!!!Σου φτιάχνει τη διάθεση !Έχει καφετέριες με μουνοπαρέες !Εδώ δεν ξέρω γιατί μου έκατσε τόσο στραβά..Μπορεί να βγώ σήμερα έξω να μου πάνε όλα στρωτά και αύριο να λέω άλλα!Πάντως Μάμπα και τίντερ που απαντήσαν αρκετές δεν παίζει κάτι σοβαρό...

Μην αποκλείεις να μπουκάρεις ντίσκο την Παρασκευή και να αρχίσεις τα δαχτυλιάσματα.Από την κόλαση στον παράδεισο σε dt.Και το αντίστροφο.Ετσι είναι η Ουκρανία.Γεμάτη εκπλήξεις.Slavic experience.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Δεν μου λέει τίποτα!Το καλοκαίρι χαίρω πολύ...Το ίδιο συμβαίνει και στα νησιά και σε όλη την Ελλάδα!Το θέμα είναι τι γίνεται όλο το χρόνο και κυρίως τις καθημερινές!
Αν είμουν Βαρσοβία ή Πράγα ή Κρακωβια θα ήταν πολύ καλύτερα από εδώ που είμαι τώρα!Και στο Κίεβο δεν είναι καλά καθημερινές αλλά στο δρόμο βλέπεις Μουνάρες!!!!!!!!Σου φτιάχνει τη διάθεση !Έχει καφετέριες με μουνοπαρέες !Εδώ δεν ξέρω γιατί μου έκατσε τόσο στραβά..Μπορεί να βγώ σήμερα έξω να μου πάνε όλα στρωτά και αύριο να λέω άλλα!Πάντως Μάμπα και τίντερ που απαντήσαν αρκετές δεν παίζει κάτι σοβαρό...

good luck, then...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606

Κοίτα το Λβωφ είναι φτωχή πόλη.Οι μουνάρες γκόμενες του Λβωφ μεταναστεύουν Κίεβο,Ρωσία ή δυτική Ευρώπη ακόμα και Πολωνία.Το ίδιο και Πράγα Κράκωβ που είναι σχετικά πλούσιες πόλεις μαζεύουν τον αφρό από Τσεχία Πολωνία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom