Νέα

Lunona

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
Copy - paste λοιπόν. Πρώτη φορά μου ξανασυμβαίνει!  :2funny:

2020-05-25-9-23-30.png


Πάντως η περιφέρεια της όχι μόνο δεν με χαλάει.. ίσα - ίσα  :fuck2:
 
OP
OP
F

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
19
Like
869
Πόντοι
991
Copy - paste λοιπόν. Πρώτη φορά μου ξανασυμβαίνει!  :2funny:

2020-05-25-9-23-30.png


Πάντως η περιφέρεια της όχι μόνο δεν με χαλάει.. ίσα - ίσα  :fuck2:
Καλημέρα φίλτατε!

Για τα γούστα μου είναι "χοντρομπουτού" στην ολόσωμη που έχει με χαλάει αρκετα....Γούστα όμως είναι αυτά!

Καλά να περνάς!
 

Sta555

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2019
Μηνύματα
56
Like
65
Πόντοι
0
Ζήτα κανένα τηλέφωνο, κανένα instagram,  και αν σου δώσει, οκ, συνέχισε. Αν δεν δώσει,  τότε μακριά.  Όσες στέλνουν πρώτες, μασάνε luns μόνο.
 

iperkavlas

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2014
Μηνύματα
49
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
Συνυπογραφω κ για τις δυο
Julie μου εστειλε το ιδιο μυνημα
Οπως και η marianadol η οποια ξαναστειλε αν ειμαι γεναιοδωρος κ αν μου αρεσουν τα ερωτικα παιχνιδια
Μια κατερινα που κανονισαμε να βρεθουμε απο μαρουσι 3 μερες πριν διεγραψε λογαριασμο.αλλη μια που μιλαω 1 μηνα τωρα θα βγουμε θα βγουμε μπλα μπλα της ειπα δεν ξαναμιλαμε μονο για εξω να μου πεις,τιποτα ακομα
Πεφτει δουλεμα ασχημο.τελευταια ευκαιρια ενα μπαζο που μου εστειλε μονο για πουτσο κ ειπαμε να βρεθουμε μεθαυριο.αν δεν βγει κ αυτο το κλεινω.200 ευρω κουβα
 

Sta555

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2019
Μηνύματα
56
Like
65
Πόντοι
0
Να ζητάτε άμεσα, τηλέφωνο, ή instagram, ή άλλο μέσο. Αν δεν δίνουν, τότε μακριά. Είναι για μάσημα luns μόνο. Μόλις το κατάλαβα, έβγαλα 3 περιπτώσεις καλές.  Αλλά προσοχή, ειδικά σε αυτές που στέλνουν πρώτες.
 

iperkavlas

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2014
Μηνύματα
49
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
Οταν σου δινουν insta η τηλ δινεις κ εσυ;
Εβγαλες;κατσανε;με δωρακι;
 

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0
καλησπερα, εχω και εγω φαει αρκετα λεφτα στο Lunona και σε οποιες ειπα instagram/fb μου ελεγαν να με γνωρισουν καλυτερα και καπως ετσι εφαγα τα λεφτα μου εκει. Δεν ειχα σκεφτει να διαβασω απο εσας τι συμβαινει εκει περα. Ευχαριστω!
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
Οταν σου δινουν insta η τηλ δινεις κ εσυ;
Εβγαλες;κατσανε;με δωρακι;

Πάντα με δωράκι. Μόνο μια περίπτωση είχα που δεν ήθελε να τα πάρει. Το αστείο είναι οτι της τα έδωσα με το ζόρι και από τότε δεν ξανασήκωσε τηλ!
 

Taxkos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
53
Like
2.034
Πόντοι
440
Εχει μιλησει κανεις με την linalinaki ?
 

Taxkos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
53
Like
2.034
Πόντοι
440
Λαθος ονομα αυτο ειναι το σωστο
Εχει μιλησει κανεις με την linakilina ?
 

Taxkos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
53
Like
2.034
Πόντοι
440
Ναι δεν εχει φωτο και δεν την βγαζει στην αναζητηση πρεπει να σου στειλει αυτη . Απλα λεω μηπως εχει μιλησει με καποιον
 

Taxkos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
53
Like
2.034
Πόντοι
440
Η αν εχει καποιος εικονα απο την dv1997
 
OP
OP
F

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
19
Like
869
Πόντοι
991
Η zouzounaki_23 μου έστειλε αν θέλω να βρεθούμε Κυριακή απόγευμα. Αν και το μνμ της φαίνεται να είναι τύπου το στέλνω παντού και όποιος τσιμπήσει, μπορεί να είναι αληθινό προφίλ.. δεν μπήκα στο κόπο να απαντήσω γιατί έχει φωτό μόνο με πρόσωπο, όχι ολόσωμη και στο προφίλ της γράφει "με πιασίματα" . Δεν είναι του γούστου μου...
 
OP
OP
F

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
19
Like
869
Πόντοι
991
Επίσης, μιας και τη βλέπω online, η marie19 κάνει ξεκάθαρα βίζιτες ακριβουτσικες όμως... Αν θυμάμαι καλά μου είχε πει για 350 την ώρα..
 

southman

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Επειδή λες 400€, εννοείς κάθε συνάντηση τόσα; η έχετε κανονίσει κάτι διαφορετικό;
Επειδή με ρωτάτε και σε άλλο νήμα τα γράφω εδώ για να μην σπαμάρουμε όπου να 'ναι.

Το λουνονα για μένα αξίζει μόνο αν έχεις βλέψεις για φάσεις sugardaddy.
Αν όχι δεν αξίζει· και τα λεφτά που θα φάτε (για 'μένα) δεν είναι και αμελητέα. Εγώ που αποφάσισα οτι σε αυτή τη φάση της ζωής μου το sugardaddy είναι που μου ταιριάζει περισσότερο δεν το μετάνιωσα που ασχολήθηκα. Μετά από 8 μήνες ενασχόλησης και έχοντας επενδύσει περίπου 1300€ έχω βρεθεί με 6 και ξέρω οτι είναι αληθινές άλλες 2.
Έχω μιλήσει με 223 οπότε μπορώ να επιβεβαιώσω ένα ποσοστό περίπου 3,5% πραγματικών προφίλ.

Έχει κατά βάση νεές γυναίκες.  Θα βρεις κάθε καρυδιάς καρύδι. Από πιπίνι που γαμιέται για 100€ για μια βοήθεια για το ενοίκιο, πιτσιρίκα 2μετρη που τελικά ήταν παρθένα οπότε απλά τις έδωσα πίπα και κάποια χρήματα για να φύγει, χοντρούλα φοιτήτρια που δεν πήρε τελικά τίποτα επειδή εγώ πλήρωσα το δωμάτιο, μουνάρα που ζήτησε 350 (έδωσε και κώλο) με άνεση χρόνου (μάλλον η πιο ωραία γκόμενα που έχω πηδήξει) μέχρι το μωρό με το οποίο είμαι τώρα και νιώθω τυχερός.

Εγώ παίρνω: Σεξ κάθε δεύτερη Παρασκευή με όμορφο 21 ετών πιπίνι που γαμιέται με άλλον έναν σε παρόμοια φάση από ότι μου είπε (πράγμα που δεν με απασχολεί). Δεν μου πρήζει τα @@ γιατί έχει και γκόμενο οπότε μια χαρά. Βρισκόμαστε για 4 ώρες περίπου σε ξενοδοχείο ημιδιαμονής και την πηδάω 2-3 φορές, μου κάνει τσιμπουκάρα και βγάζω και βίντεο/φωτο για τις υπόλοιπες μέρες. Αρνητικό οτι είναι παρθένα από πίσω και δεν δίνει κωλαράκι.

Αυτή παίρνει: 400€

400€ λοιπόν για 5-6 πηδήματα το μήνα με άνεση χρόνου. Τα ζύγισα και όσο δεν την βαριέμαι και δεν με βαριέται θα συνεχίσω έτσι εκτός αν βρω κάποια που να μου προσφέρει τα ίδια συν πρωκτικό.

Για να γλιτώσετε κάποια από τα λεφτά σας:


  • [li]Μην μιλάτε σε γυναίκες που μένουν μακριά σας[/li]
    [li]Μην ανοίγετε τις φωτογραφίες που σας στέλνουν και μην στέλνετε εσείς. Κοστίζει περίπου 5€ και το ένα και το άλλο. Εναλλακτικά κάντε άλμπουμ και βάλτε όσες θελετε, είναι δωρεάν.[/li]
    [li]Να ξέρετε τι θέλετε και να το λέτε από την αρχή με σαφήνεια για να μην χρειαστεί να γράφετε τα ίδια ξανά και ξανά.[/li]
    [li]Να φτιάξετε instagram, messenger, viber, mail, kik, whats app, skype. Αν είσαστε παντρεμένοι κάντε δεύτερο από όποιο νομίζετε. Έτσι όταν θα έρθει η ώρα να της ζητήσετε να συνεχίσει η συνομιλία εκτός lunona δεν θα έχει δικαιολογία. Αν σας τα μασήσει απλά μην ασχοληθείτε. Εδώ η άλλη μου είπε οτι δεν το έχει με την τεχνολογία, λες και για να μπεις στο lunona δεν πρέπει να βάλεις το mail σου! [/li]
    [li]Τέλος, δεν χρειάζεται καν να το πω, όσο πιο μουνάρα φαίνεται κάποια τόσο πιο πιθανό να είναι fake.[/li]

Μην ζητάτε username σε πμ από τα κορίτσια με τα οποία έχω βρεθεί, παίξτε μπάλα εσείς. Αν θέλετε είτε εδώ είτε σε πμ να σας πω την γνωμη μου για κάποια, ευχαρίστως. Επίσης είχα προτείνει και παλαιότερα να γίνει μια black list για να προστατεύουμε ο ένας τον άλλον αλλα η αλήθεια είναι πως τα ψεύτικα προφίλ αυξάνονται συνέχεια.

ΥΓ1. Βοήθησε τώρα με τον κορονοϊό που φοβάμαι τα cg/ct!
YΓ2. Προσοχή στα ανήλικα, 2 έχω πετύχει. Ευτυχώς με το ένα δεν βρέθηκα και με το άλλο μείναμε στον καφέ και μόνο με την υποψία που μου μπήκε.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Η zouzounaki_23 μου έστειλε αν θέλω να βρεθούμε Κυριακή απόγευμα. Αν και το μνμ της φαίνεται να είναι τύπου το στέλνω παντού και όποιος τσιμπήσει, μπορεί να είναι αληθινό προφίλ.. δεν μπήκα στο κόπο να απαντήσω γιατί έχει φωτό μόνο με πρόσωπο, όχι ολόσωμη και στο προφίλ της γράφει "με πιασίματα" . Δεν είναι του γούστου μου...

Εσύ είσαι δικός μου άνθρωπος! :)
 

JamesDaniel

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
116
Κριτικές
10
Like
1.973
Πόντοι
1.071
Πάντως υπάρχει 18χρονο που ζητάει να πας μαζί της στην Ερμού να της ψωνίσεις και σε αφήνει να την χουφτώσεις μετά. Για πίπα θέλει 150 (μόνο πίπα!!!) και με 250 κάθεται αλλά θέλει να την έχεις πάει για ψώνια πρώτα. Δεν παζαρεύεται με τίποτα.
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
Η αν εχει καποιος εικονα απο την dv1997
Έχουμε μιλήσει παραπάνω για αυτήν. Είναι αληθινή αλλά περισσότερο παίζει για cybersex/photos με δωράκι.

Επειδή λες 400€, εννοείς κάθε συνάντηση τόσα; η έχετε κανονίσει κάτι διαφορετικό;
400 κάθε μήνα

Επίσης, μιας και τη βλέπω online, η marie19 κάνει ξεκάθαρα βίζιτες ακριβουτσικες όμως... Αν θυμάμαι καλά μου είχε πει για 350 την ώρα..
Κάπου τόσα ζητούσε 350-400 αλλά για 2ωρο. Την παζάρεψα 200 για 1 ώρα.

Η zouzounaki_23 μου έστειλε αν θέλω να βρεθούμε Κυριακή απόγευμα. Αν και το μνμ της φαίνεται να είναι τύπου το στέλνω παντού και όποιος τσιμπήσει, μπορεί να είναι αληθινό προφίλ.. δεν μπήκα στο κόπο να απαντήσω γιατί έχει φωτό μόνο με πρόσωπο, όχι ολόσωμη και στο προφίλ της γράφει "με πιασίματα" . Δεν είναι του γούστου μου...
Είχα το ίδιο μήνυμα πριν λίγες ώρες και ας είμαι Θεσσαλονίκη. Copy - Paste enthusiast η μικρή.
 
OP
OP
F

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
19
Like
869
Πόντοι
991
. Την παζάρεψα 200 για 1 ώρα.
Την πήρες με αυτή την τιμή; Με ψήνει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom