Νέα

Lunona

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
Παντως καποιες ειναι real κ στελνουν κ live photos, αλλα ειναι μονο για luns, δν βγαινουν ποτε. Κ δν μιλαω για καποιες π ειναι αναποφασιστες ή ψαχνουν κατι πιο lux.

Ναι, καλό θα είναι να ενημερώνει ο καθένας για αυτές. πχ Στην 2η στήλη αντί για real/fake μπορεί να γράψεις lundigger (κατά το golddigger ;) )
 

iperkavlas

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2014
Μηνύματα
49
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
μηνιαια ενημερωση

lina0,25
daria21
violet23,24
μου ειπαν κατευθειαν για σεξ

luxurybella
athina6
vanna27
εστελναν συνεχεια φωτο βιντεο που δεν ανοιξα κ ζαλιζουν αρχιδια για κουβεντα
kittysexy,23 εστελνε για σεξ,εγραφε βολος στο προφιλ,της απαντησα 1 φορα οτι ψαχνω αλλα εισαι μακρυα,αλλαξε σε αθηνα το βολος κ μου ειπε οτι ειναι απο αθηνα και εστελνε συνεχεια φωτο που φυσικα δεν ανοιξα μια
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
μηνιαια ενημερωση

lina0,25
daria21
violet23,24
μου ειπαν κατευθειαν για σεξ

luxurybella
athina6
vanna27
εστελναν συνεχεια φωτο βιντεο που δεν ανοιξα κ ζαλιζουν αρχιδια για κουβεντα
kittysexy,23 εστελνε για σεξ,εγραφε βολος στο προφιλ,της απαντησα 1 φορα οτι ψαχνω αλλα εισαι μακρυα,αλλαξε σε αθηνα το βολος κ μου ειπε οτι ειναι απο αθηνα και εστελνε συνεχεια φωτο που φυσικα δεν ανοιξα μια

Ωραίος. Επιβεβαιώνω για vanna27
 

iperkavlas

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2014
Μηνύματα
49
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
πετυχα και μια χαμηλοβλεπουσα στο lunona που μιλαω και κανονιζουμε για σεξακι
150 η συναντηση
το αστειο ειναι οτι βρηκα απο μεγαλη σποπντα το προφιλ της στο instagram(οι φωτο στο lunona ειναι επεξεργασμενες να μην μοιαζει 100% με πραγματικοτητα)αλλα το καρατσεκαρα με δουλεια καταγωγη κτλ και ελιες γωνιες και ειναι αυτη 1000%
εχω εναν ασσο στο μανικι.πως τον χειριζομαι?
τα φωτα σας
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
Εγώ σήμερα μιλούσα με την Milaniia και ξαφνικά μου απάντησε η catgirl με την οποία δεν είχαμε μιλήσει ποτέ. Υποθέτω οτι η τύπισσα μπερδεύτηκε και μου απάντησε από τον δεύτερο λογαριασμό της
 

iperkavlas

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2014
Μηνύματα
49
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
παρτε και αυτο για να καταλαβετε τι πονηρα που<νομιζουν>οτι ειναι

μιλαω με χαμηλοβλεπουσα,ρωταω κατευθειαν για σεξ σχεδον εβδομαδιαιο μου λεει ναι και βεβαια με ενδιαφερει κανονιζουμε για 150.ζηταω καμια φωτο ακομα μου στελνει το μουνι της(ωραιο παχυ)
μενουμε στο βγαινουμε μια φορα για γνωριμια και φουλ του ρηγα μετα
απο σποντα οπως ειπα βρισκω ινσταγκραμ με ιδιο ονομα,λιγο διαφορετικες φωτο αλλα η ιδια.τελευταια μου εστειλε και αλλη μια φωτο που ητανε ιδια με ινσταγκραμ και 70% με λουνα,οποτε και επιβεβαιωθηκε το ινσταγκραμ.το ιδιο σχεδον ονομα στο facebook,βγαζει μια αλλη(καλη) η οποια μαλλον ειναι η αδελφη της(ιδιο επωνυμο) η δεν ξερω ποια(δουλευουνε μαζι και σε αντικειμενο εταιρειας που εχω και εγω και πολυ κοντινες περιοχες(απιστευτο) η οποια εχει και αυτη στο λουνα προφιλ αλλα με ιδιες φωτο.στο προφιλ αυτης ομως στο facebook εχει το ινσταγραμ της πρωτης
του κουτρουλη
απο ενα μικρο γραφειο οι 2 παιζουν στο λουνα.
το εχουνε κανει επιχειρηση οι καργιες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
παρτε και αυτο για να καταλαβετε τι πονηρα που<νομιζουν>οτι ειναι

μιλαω με χαμηλοβλεπουσα,ρωταω κατευθειαν για σεξ σχεδον εβδομαδιαιο μου λεει ναι και βεβαια με ενδιαφερει κανονιζουμε για 150.ζηταω καμια φωτο ακομα μου στελνει το μουνι της(ωραιο παχυ)
μενουμε στο βγαινουμε μια φορα για γνωριμια και φουλ του ρηγα μετα
απο σποντα οπως ειπα βρισκω ινσταγκραμ με ιδιο ονομα,λιγο διαφορετικες φωτο αλλα η ιδια.τελευταια μου εστειλε και αλλη μια φωτο που ητανε ιδια με ινσταγκραμ και 70% με λουνα,οποτε και επιβεβαιωθηκε το ινσταγκραμ.το ιδιο σχεδον ονομα στο facebook,βγαζει μια αλλη(καλη) η οποια μαλλον ειναι η αδελφη της(ιδιο επωνυμο) η δεν ξερω ποια(δουλευουνε μαζι και σε αντικειμενο εταιρειας που εχω και εγω και πολυ κοντινες περιοχες(απιστευτο) η οποια εχει και αυτη στο λουνα προφιλ αλλα με ιδιες φωτο.στο προφιλ αυτης ομως στο facebook εχει το ινσταγραμ της πρωτης
του κουτρουλη
απο ενα μικρο γραφειο οι 2 παιζουν στο λουνα.
το εχουνε κανει επιχειρηση οι καργιες
Πιο είναι το προφιλ της φίλε;
Μπορείς να στείλεις περισσότερες πληροφορίες με πμ
Ευχαριστω
 

iperkavlas

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2014
Μηνύματα
49
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
παιδια συγνωμη αλλα δεν μπορω να εκθεσω ετσι
εαν τυχον δεν τρεξει η δουλεια και καταλαβω οτι ειναι μουφα θα το αναφερω εδω με ολα τα στοιχεια.
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
παρτε και αυτο για να καταλαβετε τι πονηρα που<νομιζουν>οτι ειναι

μιλαω με χαμηλοβλεπουσα,ρωταω κατευθειαν για σεξ σχεδον εβδομαδιαιο μου λεει ναι και βεβαια με ενδιαφερει κανονιζουμε για 150.ζηταω καμια φωτο ακομα μου στελνει το μουνι της(ωραιο παχυ)
μενουμε στο βγαινουμε μια φορα για γνωριμια και φουλ του ρηγα μετα
απο σποντα οπως ειπα βρισκω ινσταγκραμ με ιδιο ονομα,λιγο διαφορετικες φωτο αλλα η ιδια.τελευταια μου εστειλε και αλλη μια φωτο που ητανε ιδια με ινσταγκραμ και 70% με λουνα,οποτε και επιβεβαιωθηκε το ινσταγκραμ.το ιδιο σχεδον ονομα στο facebook,βγαζει μια αλλη(καλη) η οποια μαλλον ειναι η αδελφη της(ιδιο επωνυμο) η δεν ξερω ποια(δουλευουνε μαζι και σε αντικειμενο εταιρειας που εχω και εγω και πολυ κοντινες περιοχες(απιστευτο) η οποια εχει και αυτη στο λουνα προφιλ αλλα με ιδιες φωτο.στο προφιλ αυτης ομως στο facebook εχει το ινσταγραμ της πρωτης
του κουτρουλη
απο ενα μικρο γραφειο οι 2 παιζουν στο λουνα.
το εχουνε κανει επιχειρηση οι καργιες

Υπάρχει και η περίπτωση η μία να ενδιαφέρεται στα σοβαρά και να φοβάται. Έτσι βάζει την άλλη να διασταυρώσει αν λες αλήθεια κ οτιδηποτε άλλο νομίζει. Μου έτυχε με δυο συμφοιτήτριες. Η μία είχε δώσει insta και η άλλη mail. Έλα που όμως βρήκα τελικά κοινές φωτος απο μια βολτα τους που η μία έβγαζε την άλλη ;)
Έτσι αναγκάστηκαν κ μου εξήγησαν
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
υπαρχει και η περιπτωση να εχει απλα κλεμμενες φωτο απο ινστα αλλης που σιγα το πραγμα να το κανεις δηλαδη! η Χ γκομενα η γκομενος να κλεψει πχ φωτο της τουνη (οκ συνηθως κλεβουν απο τιποτα ρωσιδες που δε θα το παρουν χαμπαρι στην ελλαδα) αλλα λεμε τωρα...

οσο ημουν εκει χρηστης ειχα εντοπισει και καταγγειλει αρκετα προφιλ με 4 στα 5 να ειναι fake απλα για να τρωει καποιος απο πισω λουνς
 

Sta555

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2019
Μηνύματα
56
Like
65
Πόντοι
0
Όποτε βρίσκω ευκαιρία, θα κράζω το lunona. Τρελή απάτη. Fake profiles, full.  Μακριά. Φάτε όπου αλλού θέλετε τα λεφτά σας.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Όποτε βρίσκω ευκαιρία, θα κράζω το lunona. Τρελή απάτη. Fake profiles, full.  Μακριά. Φάτε όπου αλλού θέλετε τα λεφτά σας.

Κάποια δεν είναι fake. Αλλά για να παίξεις μπάλα εκεί θες ΠΟΛΥ χρήμα. Κάτι που δεν έχει νόημα γιατί αν είναι να ρίξεις πολύ χρήμα το ρίχνεις πολύ πιο εύκολα κάνοντας μερικά τηλέφωνα σε CGs!!!
 

Johnycrazyjony

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2020
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Το να ριξεις χρημα και να εχεις αποτελεσμα μου ειναι αποδεκτο.
Το ριξεις χρημα σε ενα κουβα χωρις πατο οπως το λουνονα ειναι μαλακια.
Καποια προφιλ κανουν μπαμ οτι ειναι ψευτικα αλλα υπαρχουν και ελαχιστα που μπορει και να ειναι αληθινα.
Το να βγαλεις γκομενα απο κει μου φαινεται πολυ καλο για να ειναι αληθινο!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Το να ριξεις χρημα και να εχεις αποτελεσμα μου ειναι αποδεκτο.

Εξαρτάται το πόσο χρήμα θα ρίξεις και τι αποτέλεσμα θα έχεις! Αν θες να την γαμήσεις μόνο, τότε ένα CG θα σου έρθει πολύ φθηνότερα! Άσε που στο Lunona υπάρχει και πιθανότητα να σου βγει μπάζο (οπότε χάνεις τα φράγκα) ή να μην γαμήσεις (που επίσης χάνεις τα φράγκα!). Στην περίπτωση του CG δεν θα χάσεις τα λεφτά σου γιατί αφενός μεν αν σου έρθει και δεν σου αρέσει την στέλνεις πίσω (άντε να της δώσεις ένα 10άρικο για το ταξί!) και αν σου αρέσει θα γαμήσεις σίγουρα! ;)
 
OP
OP
F

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
19
Like
869
Πόντοι
991
Καλημέρα σε όλους!

Έχει κανείς άποψη για JulieSexy,22?

 

Taxkos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
53
Like
2.034
Πόντοι
440
Καλησπερα . Θα εχω ραντεβου μαλλον την αλλη εβδομαδα μσζι της αναλογα με τον χρονο που θα εχω .
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
Καλημέρα σε όλους!

Έχει κανείς άποψη για JulieSexy,22?

Καλημέρα. Μου έστειλε μήνυμα το Σάββατο χωρίς να έχουμε μιλήσει ποτέ:

"tha kanoume kamia volta gnorimias apo vdomada pou anoigoun ta magazia ti les ?"

1. Αυτή Αθήνα και εγώ Θεσσαλονίκη, συνεπάγεται δεν βλέπει καν τι παίζει με τον καθένα και απλά στέλνει μηνύματα κ ό,τι κάτσει.
2. Δεν μου άρεσε για πρώτο μήνυμα το "βόλτα σε μαγαζιά". Αν θέλει ψώνια είναι κάπως άκομψο και σίγουρα όχι ο σωστός τρόπος να προσεγγίσεις κάποιον. Αν θέλει ποτό τότε θα πρέπει και πάλι να μην έδωσε σημασία στο προφίλ μου και στο "παντρεμένος".

Στις φωτογραφίες φαίνεται μουνάρα όπως οι περισσότερες και μακάρι να περάσεις καλά! (έχεις διασταυρώσει αν είναι αληθινή?)
Εγώ δεν απάντησα ποτέ, πάντως από πλευράς μου είναι ΟΧΙ. :thubsdown:
 
OP
OP
F

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
19
Like
869
Πόντοι
991
Καλημέρα. Μου έστειλε μήνυμα το Σάββατο χωρίς να έχουμε μιλήσει ποτέ:

"tha kanoume kamia volta gnorimias apo vdomada pou anoigoun ta magazia ti les ?"

1. Αυτή Αθήνα και εγώ Θεσσαλονίκη, συνεπάγεται δεν βλέπει καν τι παίζει με τον καθένα και απλά στέλνει μηνύματα κ ό,τι κάτσει.
2. Δεν μου άρεσε για πρώτο μήνυμα το "βόλτα σε μαγαζιά". Αν θέλει ψώνια είναι κάπως άκομψο και σίγουρα όχι ο σωστός τρόπος να προσεγγίσεις κάποιον. Αν θέλει ποτό τότε θα πρέπει και πάλι να μην έδωσε σημασία στο προφίλ μου και στο "παντρεμένος".

Στις φωτογραφίες φαίνεται μουνάρα όπως οι περισσότερες και μακάρι να περάσεις καλά! (έχεις διασταυρώσει αν είναι αληθινή?)
Εγώ δεν απάντησα ποτέ, πάντως από πλευράς μου είναι ΟΧΙ. :thubsdown:
Ακριβώς το ίδιο έστειλε και σε εμένα... Προφανώς και το στέλνει παντού και όποιος τσιμπήσει... Η βόλτα που αναφέρει φαντάζομαι δεν είναι για εμπορικά μαγαζιά μιας και αυτά ανοίξανε καιρό τώρα, αλλά σε μπαρ η εστιατόρια...

Είπα να ρωτήσω αν καποιος έχει συναντηθεί,μιας και την κατεταξα στην κατηγορία "ίσως αληθινό προφίλ". Προτείνει κατευθείαν συνάντηση γνωριμίας...Τώρα αν μετά σου το γυρνάει "κάτσε να πούμε δυο κουβέντες από εδώ να σε γνωρίσω καλύτερα κτλ" παίρνει άκυρο..
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
Ακριβώς το ίδιο έστειλε και σε εμένα... Προφανώς και το στέλνει παντού και όποιος τσιμπήσει... Η βόλτα που αναφέρει φαντάζομαι δεν είναι για εμπορικά μαγαζιά μιας και αυτά ανοίξανε καιρό τώρα, αλλά σε μπαρ η εστιατόρια...

Είπα να ρωτήσω αν καποιος έχει συναντηθεί,μιας και την κατεταξα στην κατηγορία "ίσως αληθινό προφίλ". Προτείνει κατευθείαν συνάντηση γνωριμίας...Τώρα αν μετά σου το γυρνάει "κάτσε να πούμε δυο κουβέντες από εδώ να σε γνωρίσω καλύτερα κτλ" παίρνει άκυρο..

Όρμα λοιπόν και όλα να σου πάνε καυλά!
 
OP
OP
F

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
19
Like
869
Πόντοι
991
Επίσης η MariannaDoll, 21 μπήκε μόνη της στο ψητό λέγοντας "psaxnw suggar daddy na tou kanw kolpa sto krevati kai autos na me antamivei me geneodora dorakia , mipos eisai esu autos ?" Δεν μπήκα στον κόπο να μιλήσω γιατί από τις φωτό (μία που έχει ολόσωμη) μου φάνηκε με περιφέρεια την οποία κρύβει επιμελώς στις φωτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom