Νέα

Lunona

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mmarv69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
175
Πόντοι
280
Παντως απο αληθινες μονο 2 ξερω την μια που την ξερουμε ολοι και να ναι καλα ο capo για την 2η.Απο εκει κ περα... ΜΗΔΕΝ απο αυτες που ναι τωρα online δεν ξερω καμια τι ειναι αν ειναι και τι ειναι
Ποιες είναι ; Να μην χάνουμε χρόνο
 

Bed knight

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
79
Πόντοι
0
Αυτές που μπαίνουν και είναι milf πχ 40 ετών και άνω πως πρέπει να προσφωνούνται ;
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
455
Κριτικές
17
Like
959
Πόντοι
5.140

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Για να πουμε οτι μια κοπελα ειναι Call Girl θα πρεπει να υπαρχουν "Αποδειξεις" με την εννοια
Οτι καποιος βρεθηκε μαζι της και (Γαμησε) Οπως τα 3 Call Girls της Θεσσαλονικης για τα οποια
Εχουμε "Μαρτυριες" οτι βρεθηκαν μαζι τους Για την Taurus εγω ειμουν ο πρωτος που ειπα οτι δινει Viber αλλα εως εκει Δεν ξερω απο εκει και περα τι κανει Παλαιοτερα ειχε αναφερθει και
Απο Αλεξανδρουπολη Κοπελα χωρις να υπαρχει το παραμικρο στοιχειο (Οτι καποιος βρεθηκε μαζι της)
Αρα καλο ειναι να ειμαστε σιγουροι για το τι... λεμε
Αν καποιος εχει βρεθει μαζι της (Γαμησε με λεφτα) Ας το πει και θα την αναφερουμε ως Call Girl
 
Τελευταία τροποποίηση:

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Αυτές που μπαίνουν και είναι milf πχ 40 ετών και άνω πως πρέπει να προσφωνούνται ;
Ε...καλα αυτες δεν ειναι Ηλικιωμενες ( Απο 25-40 χρονων παντα στον χωρο του Sugaring) αλλα "Γεροντισσες" (Απο 40 και πανω)
 

mmarv69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
175
Πόντοι
280
Εκτος απο despina69 (Δεν ξερω) οι αλλες το εχουμε πει ειναι Πωλητριες και Fake Profile
rozita69 μου είπε να βγούμε και αν προχωρήσουμε θέλει 300€ Και μια alepoudaki που θέλει 500€ ?
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
rozita69 μου είπε να βγούμε και αν προχωρήσουμε θέλει 300€
Ωραια αφου σου ειπε (Κανε παζαρια στην Τιμη) και οταν Γαμησεις την αναφερουμε
Οχι ετσι αυθαιρετα Εγω αν ξανα αναφερθει κοπελα χωρις αποδειξεις θα αποχωρησω απο το Thread
 

mmarv69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
175
Πόντοι
280
Ωραια αφου σου ειπε (Κανε παζαρια στην Τιμη) και οταν Γαμησεις την αναφερουμε
Οχι ετσι αυθαιρετα Εγω αν ξανα αναφερθει κοπελα χωρις αποδειξεις θα αποχωρησω απο το Thread
Δεν θα σου φέρω αντίρρηση μπορεί να έχεις και δίκαιο
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Δεν θα σου φέρω αντίρρηση μπορεί να έχεις και δίκαιο
Δεν ειναι προσωπικο το θεμα Φιλε mmarv απλα παιζω πολλα λεφτα και θελω η οποια πληροφορια απο τον καθε εναν
Να ειναι τεκμηριωμενη
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Δεν ειναι προσωπικο το θεμα Φιλε mmarv απλα παιζω πολλα λεφτα και θελω η οποια πληροφορια απο τον καθε εναν
Να ειναι τεκμηριωμενη
Τωρα αν καποιος πει οτι εγω βρεθηκα με την Ταδε Κοπελα και της εδωσα 200 ευρω η παραπανω (Η λιγοτερα) και στην πραγματικοτητα δεν εχει γινει (Λεει ψεματα δηλαδη)
Ειναι αλλο θεμα το οποιο αργα η γρηγορα θα...φανει
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Και να εχετε υποψιν σας οτι παρα πολλες το κανουν αυτο για να δοκιμασουν τον αλλον και να τον δουν
Οταν λενε θελω Ταδε ποσο για να βρεθουμε Και αν τα δωσεις (Με Luns η αλλο τροπο) Ας περιμενεις να ερθει του Αγιου ανημερα
Αν της πεις οτι θα στα δωσω οταν βρεθουμε απλα δεν θα τα δωσεις γιατι δεν θα βρεθεις ποτε (99.9%) αποψη μου
Μονο στην περιπτωση καποιου Call Girl που δεν το ξερουμε η καποιου Amateur New... σε καμμια αλλη πεπιπτωση
 

mmarv69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
175
Πόντοι
280
Και να εχετε υποψιν σας οτι παρα πολλες το κανουν αυτο για να δοκιμασουν τον αλλον και να τον δουν
Οταν λενε θελω Ταδε ποσο για να βρεθουμε Και αν τα δωσεις (Με Luns η αλλο τροπο) Ας περιμενεις να ερθει του Αγιου ανημερα
Αν της πεις οτι θα στα δωσω οταν βρεθουμε απλα δεν θα τα δωσεις γιατι δεν θα βρεθεις ποτε (99.9%) αποψη μου
Μονο στην περιπτωση καποιου Call Girl που δεν το ξερουμε η καποιου Amateur New... σε καμμια αλλη πεπιπτωση
Δεν ειναι προσωπικο το θεμα Φιλε mmarv απλα παιζω πολλα λεφτα και θελω η οποια πληροφορια απο τον καθε εναν
Να ειναι τεκμηριωμενη
Σέβομαι την γνώμη σου στο συγκεκριμένο θέμα γιατί βλέπω ότι το έχεις μελετήσει πολύ και να έχεις δίκαιο δεν το είχα σκεφτεί έτσι
 

mmarv69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
175
Πόντοι
280
Σέβομαι την γνώμη σου στο συγκεκριμένο θέμα γιατί βλέπω ότι το έχεις μελετήσει πολύ και να έχεις δίκαιο δεν το είχα σκεφτεί έτσι
Sandra_ almost 30 είναι fake κλείσαμε 4 ραντεβού μου ζήτησε 250€ και την τελευταία στιγμή τα ακύρωνε
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Sandra_ almost 30 είναι fake κλείσαμε 4 ραντεβού μου ζήτησε 250€ και την τελευταία στιγμή τα ακύρωνε
Αυτη την εχουμε αναφερει κανονικα αν θυμαμαι καλα
Ποτε χρημα εμπρος ουτε πεθαμενοι Θα παρουν τα λεφτα και εμεις... τα αρχιδια μας χαχα
Αλλα και να μην το ακυρωνε απλα δεν... θα ερχοταν
Ενω αν στα ειχε ζητησει εμπρος και τα ειχες δωσει πανε... τα 250 ευρωπουλα
 
Τελευταία τροποποίηση:

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Ενα πολυ μεγαλο ποσοστο στο Putanona ειναι καθαροι απατεωνες (Scammers)
Προσοχη...
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Ακομα και Real να ειναι οι Γκομενες αν τις προσεξετε καλα στην Φατσα θα καταλαβετε τι λεω
Οποιος δεν το καταλαβει κακο του πορτοφολιου του θα κανει (Και του κεφαλιου του Και του πανω και του κατω χαχα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom