Νέα

Lunona

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
216
Κριτικές
2
Like
619
Πόντοι
301
Anastasia4 η ίδια ιστορία, στο παραπέντε την πήρε τηλέφωνο πυρόπληκτη οικογένεια..
Από τα ενεργά προφίλ Θεσσαλονίκης οι παρακάτω είναι κοράκια:
KonstantinaMad
SeminaRs
TzeniSB
Butterfly96
Danai22
Sweet_19
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Εχω μια πολυ "δυνατη" εμφανιση θα ελεγα (ετσι μου λενε τουλαχιστον) και ειμαι στο Putanona περιπου 6 μηνες.Στην αρχη εκανα ερευνα να δω τι "παιζει" και αρχισα να μιλαω και εγω με τα πουτανακια του Putanona.Απο τα 2100 Profile που υπαρχουν τα 600 περιπου ειναι ενεργα εχω μιλησει σχεδον με ολες (με ξερουν σχεδον ολες οι ενεργες) Εκτος την αλητεια που παιζει την ψευτια και την "αρρωστια" θα ελεγα οτι δεν υπαρχει καμμια Γυναικα εκει μεσα που να την νοιαζει κατι σοβαρο η ακομα και εφημερο (εκτος ελαχιστων 20-30 περιπτωσεων) παντα με αδρα αμοιβη.Ο σκοπος μου εμενα δεν ειναι να γαμησω (σιχαινομαι τις Sugar) αλλα να τις μπινελικωνω ετσι απλα για την μαλακια μου και την ματαιοδοξια μου και την ενημερωση μου.Περα απο αυτα που εχουν γραψει καποιοι (τα διαβασα ολα) δεν νομιζω οτι οποιος πληρωσει θα γαμησει κιολας ξεχαστε το.Αυτες δεν ξερουν τι θελουν ( τα Luns μονο) δεν ζητησα απο καμμια ραντεβου και 4 (πολυ δυνατα μουνια απο τα καλυτερα ισως) μου κλεισαν χωρις να δωσουν τηλ η email (λες και εγω θα πηγαινα χαχαχα) Sorry ραντεβου χωρις τηλ που ειμαστε στη φυλακη και γνωμη μου κανενας μην παει ραντεβου χωρις να εχει μιλησει"εντατικα" στο τηλ να καταλαβει τα βασικα τοσα γινονται.Αλλο ενα σημαντικο θεμα ειναι οταν μιλουσα ταυτοχρονα σε 4-5 μπαιναν και βγαιναν την ιδια ωρα και μερα (και δευτερολεπτο) μαζι αρα μιλαμε για γαματα ιστορια πολυ Fake και μαλακια.Μακρια απο Natalia25 - Marie21- Vana27- Depy22 τουλαχιστον θα σας στειλω και αλλες καργιολες εν καιρο αυτα για τωρα
 

mmarv69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
175
Πόντοι
280
Διαβάστε ρε σεις λίγο τα προηγούμενα ποστς πριν χαλάτε τζάμπα χρήμα και χρόνο. Τα έχουμε(νε) πει σχεδόν όλοι:

1. Το Lunona είναι ΜΟΝΟ για φραγκάτους που χτυπάνε τα CG του 500άρικου
2. ΜΟΝΟ τέτοιες έχει καθώς και πολλές μούφες (θα καταλάβετε παρακάτω το γιατί).
3. Έχω γνωρίσει (και πηδήξει) CG από εκεί η οποία μου είπε όλο το story, το οποίο είναι το εξής:
- Ανοίγει λογαριασμό στο Lunona
- Eπικοινωνούν οι διαχειριστές του site μαζί της
- Κάνουν skype video call (ή viber ή whatsapp αλλά ΠΑΝΤΑ video call για να δούνε ότι όντως είναι αυτή)
- Ζητάνε ταυτότητα ή διαβατήριο και IBAN τράπεζας
- Όταν διασταυρωθούν όλες οι πληροφορίες και γίνει ο λογαριασμός ενεργός, το CG βγάζει γύρω στα 3-4 cents ανά μήνυμα που λαμβάνει.
Η συγκεκριμένη μου είπε ότι βγάζει περίπου 350-400 ευρώ το μήνα μόνο από τα μηνύματα που τις στέλνουν.

Αυτά, ελπίζω να βοήθησα αυτούς που βαριούνται να ψάχνουν τα Threads!!! :)
Γνωρίζει κάποιος την Taurus 97 στο lunona ??
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
H Taurus 97 ειναι "παλαιο κομματι" στο Putanona ειναι καθαρα Sugar μιλαει κατευθειαν με Viber και ετοιμασου να σου "κοψει μηνιατικο" Θα ελεγα οτι αυτη ειναι πιο εξηγημενη τουλαχιστον διοτι μπαινει κατευθειαν στο θεμα χωρις πολλα πολλα.Αν σου αρεσουν οι γεματουλες και τα βρεις με τα φραγκα ολα καλα
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Μην φοβαστε τις αναφορες (Report) που λενε πολλες ξεκωλιαρες οτι θα σας κανουν (οταν δεν συμφωνειτε η βριζετε καποια) διοτι το Putanona με εδρα Beliz (Κεντρικη Αμερικη εκει τρωει ο ενας τον αλλον) δεν ειναι μαλακες να σας κανουν τιποτα διοτι οι Αντρες πληρωνουν (αυτο να το θυμαστε παντα) χωρις τα φραγκα δεν θα υπηρχαν.Κατι αλλο τωρα προσοχη μεγαλη σε Caroline 28 αυτη η βρωμα σε ταπεινωνει σε λεει φτωχο και πολλα αλλα για να σου φαει φραγκα (πολλοι κλαινε απο αυτη τη βρωμα) βγαζει και σχετικη ανακοινωση το Putanona με την βοηθο Luna.Μακρια απο Kwnstantina 43 - Frau_Litsa 28 - prettygirl, 22 - Xenaki 32 - Οποιος γουσταρει bie ειναι η Kinkylily 25
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Εχω την εντυπωση οτι πολλοι δεν εχουν καταλαβει τι ειναι Sugar Girl.Παιδια Sugar δεν ειναι παω στο ξενοδοχειο δινω 50 η 500 ευρω και γαμαω.Ουτε παω πινω εναν καφε γνωριζομαι με την γκομενα και ολα ειναι Ok αυτα ειναι μαλακιες για ορισμενα κοριτακια και αγορακια που δεν ξερουν.Οι Sugar ειναι αυτο που λεμε ψαχνουν γαμπρο με κοτερο παρτε το χαμπαρι διαφορετικα φραγκα θα χανετε και χρονο (και στη καλυτερη περιπτωση να γαμησετε καποια 1 φορα που δεν ειναι Sugar για ενα ζευγαρι παπουτσια) Παλαιοτερα ειχα αρκετες γκομενες (που τωρα ειναι στο Putanona και ειναι Sugar) και εχουν "φαει" πολυ κοσμο.Ουτε τον γαμια σας κανω ουτε τον πλουσιο ουτε τον μαγκα εχω πολυ μεγαλη εμπειρια στο θεμα αυτο και το εχω βαλει σκοπο της ζωης μου οσο μπορω και οσα ξερω να τα πω μηπως σωθει κανενας
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Παιδια στελνω μια λιστα προς αποφυγη μακρια (θα χασετε τον χρονο την ηρεμια και τα λεφτα σας)

LadyGiota,30
KissXx,33
Queen20,21
DespinakiLov,27
liza31,32
MissBehave,28
Ksenia2211,27
Siaa,26
Eleni500,37
SuperWet,24
Love18,19
lvi2020,29
KatiaBi,29
Eutuxia_girl,22
Lucy19,23
silvy27,28
Stevi23mad,23
Atzelina23Beauty,23
naughtyx,31
Dancequeen25,26
Fairytale27,28
Kyriaki_Mp,29
Anastasia31,32
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Frau_Litsa 28 Αυτη εκτος απο πολυ μεγαλη βρωμα πρεπει να ειναι και ψυχακι ιδιαιτερη προσοχη.Η βαθμολογια μας "πρεπει" να ειναι παντα χαμηλη στο επιπεδο ασχημη διαφορετικα περνουν "αερα" οι καργιολες ανεβαινουν κοινωνικη θεση και ξεφραγκιαζουν ορισμενα παιδια που δεν τα ξερουν καλα τα πραγματα.Συνηθως αυτες που ειναι πανω απο 1.5 αστερια ειναι και οι πιο επικινδυνες για να σου ξελαφρωσουν την τσεπη ( οχι οτι οι αλλες δεν ειναι αλλα λεμε τωρα χαχα) Και κατι ακομη μην παιζετε με πανω απο 3 αστερια η μισο διαμαντι θελουν ενα τριαρι στα πατησια (και στην κυψελη να ειναι δεν τις χαλαει)
 
Τελευταία τροποποίηση:

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Παμε σε κατι αλλο μην νομιζετε οτι στο Putanona παιζουν φραγκατοι αρχιδια το εχουν υπερεκτιμησει καποιοι για διαφημιστικους - εμπορικους λογους.Ο φραγκατος δεν στελνει μηνυματα ουτε γινετε μαλακας για να βρει ενα Sugar.Στις τοσες χιλιαδες Αντρικα Profile που υπαρχουν βεβαια και θα ειναι καποιοι (ελαχιστοι) "ψιλοφραγκατοι" Αυτο εχει γινει με σωστο Promotion απο το Putanona για να ψαρωνουν ολοι και να τα χωνουν.Ποιος μαλακας που θα εχει τοσα λεφτα θα τρωει στην μαπα μερα νυχτα μια Sugar (διοτι οι Sugar ειναι για "πορεια" δεν ειναι Call Girl για μια ωρα η μια βραδυα) Εγω ξερω ατομα μεσα στο Putanona που εχουν κορωνα (η μικρη η μεγαλη) και δεν εχουν βρακι στον κωλο τους.Οσο για τις γκομενες η πλειονοτητα ειναι "πλαστικες" και αρκετα μετριες ελαχιστες ειναι οι πολυ δυνατες και το ξερουν.Αποψη μου μην ψαρωνετε με το Promotion του Putanona καποια στιγμη ολα θα βγουν στην επιφανεια να ειστε σιγουροι για αυτο
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Μακρια απο τις "μονιμες" αυτες ειναι Online 24 ωρες το 24ωρο χασιμο χρονου και χρηματος

LXGen,46
Athina74,24
Ninaa,20
Dimitralov,24
Empeiriasexy,36
Sevi123,26
Xaris,24

Απο τις καινουργες (New Users) μακρια απο

bemysugar26,26
Vivian_xx97,24
Dimitra_Rr,23
Bbe_Face,25
Ioana19,19
Tzenaki93,28
Mary97,24
Valentina_Red,28
Elena_Xx,28
AmAsuperStar,23
sexy2222,22
Bellastella,27
Kris290,26
AgelaMavro,25
Maraki_1996,25
ModelShine,22
gataki999,23
 

Bed knight

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
79
Πόντοι
0
Επίσης από Θεσσαλονίκη επίσης η Elena_pap, 24 είναι κατευθείαν στο ψητό σε όσους αρέσουν οι πολύ αδύνατες.
 

Bed knight

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
79
Πόντοι
0
Γιατί φίλε; Φταίει η εμφάνιση ή οι υπηρεσίες; Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος;
Δεν είναι για 200, για 100 ίσως, λόγω εμφάνισης το λέω αλλιώς στην δουλειά της είναι επαγγελματίας...
 

Bed knight

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
79
Πόντοι
0
Από Θεσσαλονίκη προσοχή, μακριά επίσης από τα παρακάτω προφίλ κοράκια
Lucianna, 25
MariaDancer, 26
Vanna, 28
Nini99
Tzoulia12, 26
 

Bed knight

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
79
Πόντοι
0
Αν και δεν έχω πάει μαζί της κανονίζεις εύκολα ραντεβού, εμένα μου ζήτησε 100 ευρώ σε ξενοδοχείο.
KseniaRalli, 30
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom