Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Μια Ουκρανή Λιζα είναι ακόμα εκεί; Είχα μια ιστορία και λέω να αναθερμάνω τις σχέσεις μου
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
376
Κριτικές
18
Like
714
Πόντοι
311
Καλημερα παιδια , περιγραφη χθεσινης καταδρομικης σε λε καμπαρε και καλιγουλα . Πρωτη φορα και στα δυο , μονος μου . Πρωτα καμπαρε λοιπον μπαινω καθομαι δεξια και ξεκινανε να ερχονται οι κοπελες να με γνωρισουν . Ηρθαν νομιζω 4 αλλες πρωτα και εκει που παω να φυγω σιγα σιγα γτ εχω να παω και διπλα ερχεται η Λέα απο Ισπανια . Μαγκες δεν εχω ξαναδει πιο εξωτικο πλασμα και πολυ καλη επικοινωνια , μονο αγγλικα βεβαια αλλα επειδη το εχω τα ειπαμε ωραια , σεξυ και γελασαμε . Μετα καλιγουλα , προσοχη , μπαινω 2:30 η ωρα και ειμαι μονος μου , μεσα 4 δρακοι και μια που βλεποταν ελληνιδα 34 μανα 4 παιδιων . Παω πρωτα τουαλετα γιατι μου ερχοταν και να αλανογιστω κιολλας λιγο τι με περιμενει . Με το που καθομαι τραπεζι ξεκινανε να ερχονται πρωτα οι χοντρες και ξενερωνω τοσο πολυ ρε φιλε που απλα οταν ερχεται 4-5η παλι η ελληνιδα απλα της παιρνω ενα ποτο να κατσουμε λιγο να τα πουμε . Γενικα πολυ χαλι καθημερινες , ενα πραγμα κρατησα μονο , ΛΕΑ παιδια ισπανιδουλα . Αν την γνωριζει κανεις παρακαλω ας μου πει τι κανει στον χωρό και αν κανει τιποτα εξω
Φίλε ξες το όνομα αυτής της Ελληνίδας για να δω αν λέμε την ίδια από το Καλιγούλα
 

musli

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
21
Like
35
Πόντοι
0
έχει πάει κανείς στο μαγαζί πρόσφατα; το ρόστερ σε τι κατάσταση βρίσκεται;
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
232
Like
608
Πόντοι
81
Ειδα ηρθε η κλαουντια ιρον εχει παει κανει να την δει πως ειναι; Κανει απλα σοου ή μπορεις να την παρεις και για χωρο επανω; Αξιζει για μια φορα;
 

leftgk

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
56
Πόντοι
0
Μπορείς να την πάρεις, ναι ρε φίλε δεν θα δώσεις και καμία περιουσία
 
  • Like
Αντιδράσεις: kostid

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
232
Like
608
Πόντοι
81
Επισκεψη χθες για να περυχω την κλαουντια. Αδειο το μαγαζι 2 παρεες ολο και ολο μεσα και μετα ηρθε και ενα ζευγαρι που δεν εκανε τιποτα απλα εβλεπε το σοου. Περιπου 6-7 κοπελες ειχε αν θυμαμαι καλα μπορει καποιο ονομα να μην το ακουσα καλα
1) αγγελικη: ελληνιδα καστανοξανθη καπως πλαδαρη μου φανηκε με παραπανω κιλακια καλο σοσιαλ ειχε αλλα λογω εμφανισης ειναι οχι απο εμενα
2) Ντενις: αδυνατη μαυρομαλλα περιπου 30 με καρε μαλλι ειναι χρονια ειπε στην χωρα ηταν διαχυτικη οταν ηρθε στο τραπεζι. Την πηρα για εναν χορο τιμια επιλογη
3) 4) δυο μιλφ με μαγαλα βυζια μια μελαχρινη με μακρι μαλλι και μια ξανθια με αγορε δεν ηρθαν στο τραπεζι γιατι ηταν απασχολημενες
5) Μαυ: ξανθια αδυνατη κοπελα περιπου 30 δεν μιλαει ελληνικα αρκετα στα γουστα μου την πηρα για χορο δεν εκλαψα τα λεφτα μου
6) Κλαουντια: μπηκε μεσα στο μαγαζι και βλεπω ενα κοντοπουτανο με τουρλα το στηθος πλαστικο λεω αντε ωραια μου αρεσουν αυτα. Ερχετε μετα απο ενα 30 λεπτο στο τραπεζι παμε για χορο. Τα εκλαψα τα λεφτα φορουσε κατι σαν σκισμενο τζιν παντελονι που δεν εβγαλε οποτε δεν εποιανα ανετα ποδια-κωλο βυζι τουμπανο πλαστικο το οποιο δεν αφηνε πολλα πολλα γενικα εδωσε εντυπωση οτι βαριοταν και ηθελε να αρπαξει το 20ρικο.

Γενικα θα ξαναπηγαινα γιατι θεωρω οτι εχει τα πιο ομορφα κοριτσια σε σχεση με τα αλλα μαγαζια αλλα γενικα οι χοροι που κανουν καθε πέρσι και καλυτερα ειναι
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
93
Like
104
Πόντοι
0
Επισκεψη χθες για να περυχω την κλαουντια. Αδειο το μαγαζι 2 παρεες ολο και ολο μεσα και μετα ηρθε και ενα ζευγαρι που δεν εκανε τιποτα απλα εβλεπε το σοου. Περιπου 6-7 κοπελες ειχε αν θυμαμαι καλα μπορει καποιο ονομα να μην το ακουσα καλα
1) αγγελικη: ελληνιδα καστανοξανθη καπως πλαδαρη μου φανηκε με παραπανω κιλακια καλο σοσιαλ ειχε αλλα λογω εμφανισης ειναι οχι απο εμενα
2) Ντενις: αδυνατη μαυρομαλλα περιπου 30 με καρε μαλλι ειναι χρονια ειπε στην χωρα ηταν διαχυτικη οταν ηρθε στο τραπεζι. Την πηρα για εναν χορο τιμια επιλογη
3) 4) δυο μιλφ με μαγαλα βυζια μια μελαχρινη με μακρι μαλλι και μια ξανθια με αγορε δεν ηρθαν στο τραπεζι γιατι ηταν απασχολημενες
5) Μαυ: ξανθια αδυνατη κοπελα περιπου 30 δεν μιλαει ελληνικα αρκετα στα γουστα μου την πηρα για χορο δεν εκλαψα τα λεφτα μου
6) Κλαουντια: μπηκε μεσα στο μαγαζι και βλεπω ενα κοντοπουτανο με τουρλα το στηθος πλαστικο λεω αντε ωραια μου αρεσουν αυτα. Ερχετε μετα απο ενα 30 λεπτο στο τραπεζι παμε για χορο. Τα εκλαψα τα λεφτα φορουσε κατι σαν σκισμενο τζιν παντελονι που δεν εβγαλε οποτε δεν εποιανα ανετα ποδια-κωλο βυζι τουμπανο πλαστικο το οποιο δεν αφηνε πολλα πολλα γενικα εδωσε εντυπωση οτι βαριοταν και ηθελε να αρπαξει το 20ρικο.

Γενικα θα ξαναπηγαινα γιατι θεωρω οτι εχει τα πιο ομορφα κοριτσια σε σχεση με τα αλλα μαγαζια αλλα γενικα οι χοροι που κανουν καθε πέρσι και καλυτερα ειναι
Και εγώ θεωρώ ότι είναι μούφα (η Κλαούντια), μόνο που την βλέπω 9 στα 10 στοριες που βάζει στο ινστα να ειναι με το σκυλάκι που έχει, ξενερώνω.
Επίσης το γεγονός ότι δεν είναι σταθερά κάπου είναι φανερό ότι κανει αρπαχτές απο τα μέρη που ταξιδεύει, απλά κανει το show και λειτουργεί σαν κράχτης για όσους δεν ξέρουν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
και μονο που ειχε βυζια πλαστικα δεν δινω μια , παιρνω δυο μπρατσακια τα φουσκωνω καλα κλεινω τα ματια και εχω τα βυζια της κλαουντια πως τη λενε
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Επισκεψη χθες για να περυχω την κλαουντια. Αδειο το μαγαζι 2 παρεες ολο και ολο μεσα και μετα ηρθε και ενα ζευγαρι που δεν εκανε τιποτα απλα εβλεπε το σοου. Περιπου 6-7 κοπελες ειχε αν θυμαμαι καλα μπορει καποιο ονομα να μην το ακουσα καλα
1) αγγελικη: ελληνιδα καστανοξανθη καπως πλαδαρη μου φανηκε με παραπανω κιλακια καλο σοσιαλ ειχε αλλα λογω εμφανισης ειναι οχι απο εμενα
2) Ντενις: αδυνατη μαυρομαλλα περιπου 30 με καρε μαλλι ειναι χρονια ειπε στην χωρα ηταν διαχυτικη οταν ηρθε στο τραπεζι. Την πηρα για εναν χορο τιμια επιλογη
3) 4) δυο μιλφ με μαγαλα βυζια μια μελαχρινη με μακρι μαλλι και μια ξανθια με αγορε δεν ηρθαν στο τραπεζι γιατι ηταν απασχολημενες
5) Μαυ: ξανθια αδυνατη κοπελα περιπου 30 δεν μιλαει ελληνικα αρκετα στα γουστα μου την πηρα για χορο δεν εκλαψα τα λεφτα μου
6) Κλαουντια: μπηκε μεσα στο μαγαζι και βλεπω ενα κοντοπουτανο με τουρλα το στηθος πλαστικο λεω αντε ωραια μου αρεσουν αυτα. Ερχετε μετα απο ενα 30 λεπτο στο τραπεζι παμε για χορο. Τα εκλαψα τα λεφτα φορουσε κατι σαν σκισμενο τζιν παντελονι που δεν εβγαλε οποτε δεν εποιανα ανετα ποδια-κωλο βυζι τουμπανο πλαστικο το οποιο δεν αφηνε πολλα πολλα γενικα εδωσε εντυπωση οτι βαριοταν και ηθελε να αρπαξει το 20ρικο.

Γενικα θα ξαναπηγαινα γιατι θεωρω οτι εχει τα πιο ομορφα κοριτσια σε σχεση με τα αλλα μαγαζια αλλα γενικα οι χοροι που κανουν καθε πέρσι και καλυτερα ειναι
το 2 και το 5 φιλε ξερεις προελευση? γιατι μαλλον τις αλλες ουτε τις βλεπω
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
232
Like
608
Πόντοι
81
το 2 και το 5 φιλε ξερεις προελευση? γιατι μαλλον τις αλλες ουτε τις βλεπω
για το 2 δεν ξερω δνε μου ειπε την αλλη για ρουμανια την εκοψα αλλαξαμε και σοσιαλ αλλα δν προσεξα αν ελεγε κατι
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
7
Like
2.836
Πόντοι
736
Αληθεύει πως για να δεις έξω κορίτσι πρέπει να κεράσεις σαμπάνια 250€;
Χώρια τα χρήματα που θα πάρει αυτή στο ραντεβού...
 

Felix Borja

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2023
Μηνύματα
43
Like
72
Πόντοι
0
Επισκεψη χθες για να περυχω την κλαουντια. Αδειο το μαγαζι 2 παρεες ολο και ολο μεσα και μετα ηρθε και ενα ζευγαρι που δεν εκανε τιποτα απλα εβλεπε το σοου. Περιπου 6-7 κοπελες ειχε αν θυμαμαι καλα μπορει καποιο ονομα να μην το ακουσα καλα
1) αγγελικη: ελληνιδα καστανοξανθη καπως πλαδαρη μου φανηκε με παραπανω κιλακια καλο σοσιαλ ειχε αλλα λογω εμφανισης ειναι οχι απο εμενα
2) Ντενις: αδυνατη μαυρομαλλα περιπου 30 με καρε μαλλι ειναι χρονια ειπε στην χωρα ηταν διαχυτικη οταν ηρθε στο τραπεζι. Την πηρα για εναν χορο τιμια επιλογη
3) 4) δυο μιλφ με μαγαλα βυζια μια μελαχρινη με μακρι μαλλι και μια ξανθια με αγορε δεν ηρθαν στο τραπεζι γιατι ηταν απασχολημενες
5) Μαυ: ξανθια αδυνατη κοπελα περιπου 30 δεν μιλαει ελληνικα αρκετα στα γουστα μου την πηρα για χορο δεν εκλαψα τα λεφτα μου
6) Κλαουντια: μπηκε μεσα στο μαγαζι και βλεπω ενα κοντοπουτανο με τουρλα το στηθος πλαστικο λεω αντε ωραια μου αρεσουν αυτα. Ερχετε μετα απο ενα 30 λεπτο στο τραπεζι παμε για χορο. Τα εκλαψα τα λεφτα φορουσε κατι σαν σκισμενο τζιν παντελονι που δεν εβγαλε οποτε δεν εποιανα ανετα ποδια-κωλο βυζι τουμπανο πλαστικο το οποιο δεν αφηνε πολλα πολλα γενικα εδωσε εντυπωση οτι βαριοταν και ηθελε να αρπαξει το 20ρικο.

Γενικα θα ξαναπηγαινα γιατι θεωρω οτι εχει τα πιο ομορφα κοριτσια σε σχεση με τα αλλα μαγαζια αλλα γενικα οι χοροι που κανουν καθε πέρσι και καλυτερα ειναι

Ωραίος μπρο , thanks για το scouting report <3
τα γουστάρω αυτά τα reports για να ξέρουμε που να επενδύουμε
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
376
Κριτικές
18
Like
714
Πόντοι
311
Αληθεύει πως για να δεις έξω κορίτσι πρέπει να κεράσεις σαμπάνια 250€;
Χώρια τα χρήματα που θα πάρει αυτή στο ραντεβού...
Εγώ είχα ακουσει σ αλλά παρομοια μαγαζιά 200 τ μισάωρο εντός μαγαζιου αν θυμαμαι καλά αλλά νομίζω ότι τοσο οσο λες θ ναι γτ ειναι ακριβά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε παιδια μια ισπανίδα πολυ ομορφη δουλευε πως τη λεγαν έχει λίγους μήνες
 

SofosSkylos

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Ξέρουμε τι παίζει από ρόστερ τώρα;
 

Marius34

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος τιμές για μια παρέα περιπου 10 ατόμων που θα θέλει πριβέ χώρο τύπου bachelor?
 

Giakoumis1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
19
Like
49
Πόντοι
0
2 περάσματα τον τελευταιο μήνα. Μια Παρασκευή και ένα Σάββατο.

Τιμιο από αρκετές πλευρές.
Κοπέλες όλων των ηλικιών, κάτι που το βάζω ως πολύ θετικό μιας και καλύπτει όλα τα γούστα. Οι κοπέλες αρκετά διακριτικές και όχι τόσο πριξιμο για ποτό και χορό. Εξαιρούνται κάνα 2 οι οποίες όσες φορές και να πάω είναι 1000% σίγουρο ότι θα έρθουν πρώτες.

Για μένα ξεχωρίζει η Ντενιζ, ωραίο τυπακι, κανεις χαβαλέ κτλ στο ποτό κ στο χορό ξηγημενη μια χαρά χωρίς να δίνει αίσθηση ότι το κάνει αγγαρεία για το έξτρα.

Επίσης μια άλλη σχετικά 40+, με αδύνατο ωραίο σώμα, αρκετά χαμογελαστή κ ωραίο τυπακι κ αυτή, όνομα δυστυχώς δεν θυμάμαι. Και τις 2 φορές πάντως φορούσε ένα μεγάλο σταυρο, αν αυτό βοηθάει κάποιον συναγωνιστή.


Τις πολύ φανταχτερες τζοανα, ουκρανες κτλ δεν δοκίμασα οπότε δεν έχω άποψη.

Συνοπτικά, ένα τιμιο μαγαζί, με κοπέλες ευδιάθετες και περνάς καλά την ώρα σου. Για ποτά δεν έχω αποψη μιας και τη βγάζω με μπύρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom