Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

romanabr

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χθες το απόγευμα κατά τις 19:00 πήγα στο BACCARA. Ήρθα για 5 μέρες στην Λάρισα και είπα να περάσω μια βόλτα. Δυσκολεύτηκα για να το βρω. Δουλεύει η Ελίνα. Είναι ψηλή περίπου 1.84 ξανθιά με μεγάλα βυζιά. Πήρα το απλό. Δεν βιαζοταν καθόλου έκατσα περίπου 40 λεπτά μέσα. Στην αρχή μου το έγλειφε για 10 λεπτά και μετά εγώ της έγλειψα τα υπέροχα της πόδια ανέβηκα στο μοθνί και μετά μ' άφησε να τις γλείψω τις τεράστιες βυζάρες της δεν λέει μη μου πιάνεις το ένα μη το άλλο σε αφήνει να κάνεις ότι θέλεις κάναμε και 4 στάσεις και τελείωσα. Από οτι μου έχει πει ο φίλος μου που είναι από εδώ πρώτη φορά βλέπει τόσο όμορφη κοπέλα εδώ όλο κάτι μεγάλες σε ηλικία η μαυριδερές έφερναν αλλά δυστυχώς μου είπε οτι θα κάτσει για πολύ λίγες ημέρες 
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
baccara

σημερινή κατάθεση.... ΝΙΚΗ συγνώμη αλλά προσωπικά η καλύτερη μου εμπειρία... ΜΑΚΡΑΝ.... Μελαχροινή μέτριο βυζάκι αλλά στητό, καθαρή και πάνω απο όλα με τρελή περιποιηση ούτε να με ήξερε (ναι οκ δουλειά τους ειναι να ψυχολογουν κτλ αλλα η τυπισα ΤΑ ΑΞΙΖΕ)....

 

gletzes

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
102
Like
8
Πόντοι
1
Καλησπέρα, από τους γνωστούς οίκους κάποιος που να είναι της προκοπής;;
 

μαγια

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Οδο ευβοιας εγινε το περιστατικο της αυτοκτονιας της σονιας???
 

μαγια

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Στειλε ενα λινκ αμα μπορεις απο που εγινε αυτο στειλε σε παρακαλαω
 

μαγια

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεις να ανεβασεις το περιστατικο της αυτοκτονιας????????
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Ποια Σονια αυτοκτόνησε ρε και ποτε τι λετε? :think:
 

μαγια

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Το γραφει στις προηγουμενες σελιδες το παιδι ..απο που φουνταρισε ρε?????
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Χθες το απόγευμα κατά τις 19:00 πήγα στο BACCARA. Ήρθα για 5 μέρες στην Λάρισα και είπα να περάσω μια βόλτα. Δυσκολεύτηκα για να το βρω. Δουλεύει η Ελίνα. Είναι ψηλή περίπου 1.84 ξανθιά με μεγάλα βυζιά. Πήρα το απλό. Δεν βιαζοταν καθόλου έκατσα περίπου 40 λεπτά μέσα. Στην αρχή μου το έγλειφε για 10 λεπτά και μετά εγώ της έγλειψα τα υπέροχα της πόδια ανέβηκα στο μοθνί και μετά μ' άφησε να τις γλείψω τις τεράστιες βυζάρες της δεν λέει μη μου πιάνεις το ένα μη το άλλο σε αφήνει να κάνεις ότι θέλεις κάναμε και 4 στάσεις και τελείωσα. Από οτι μου έχει πει ο φίλος μου που είναι από εδώ πρώτη φορά βλέπει τόσο όμορφη κοπέλα εδώ όλο κάτι μεγάλες σε ηλικία η μαυριδερές έφερναν αλλά δυστυχώς μου είπε οτι θα κάτσει για πολύ λίγες ημέρες 

Πόσα πλήρωσες φίλες μου για... 40 λεπτα?
 

μαγια

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
αυτη η κοπελα εινε αυτην που προχθεσ στη χαραυγη τησ λαρισασ αυτοκτονησε μαγκεσ πεφτοντασ απο τον 4ο οροφω τησ ιοκοδομησ ,,σπαω το κεφαλι μου και δεν μπορω βρε παιδια να θυμηθω πια ητανε.ητανε παντρεμενη με ελληνα και ειχε και μωρακι.κριμα να εινε ελαφρυ το χωμα που την σκεπασε ητανε 40 ετων διαβασα.
  που τα διαβασες?????ολα αυτα εννοω που τα διαβασες?????
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
εχει κανεις προσφατη επειρια με καπιοο σπιτακι στη Λαρισα?
 

manolatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
Στη βιλλα μακαρι να φερουν καμια βυζαρου αλλα .ΑΔΥΝΑΤΗΗΗΗ
 

manolatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
:fuck1:πηγα βιλλα εροτικα και ειχε 2 ωραιες γυμανσμενες κοπελες αν θυμαμαι καλα απο ρωσσια και κατι αλλο η μια ξανθια η αλλη μελαχρινη προτιμησα την ξανθια με ωραια σωματα εδωσα για προγραμμα με 50 γιουρια περασα καλα και η κοπελα ηταν πολυ καθαρη. ο τσατσος ευγενικος και προθυμος πριν 2 μηνες αυτο. βαρδια απογευματινη μολις ειχε αλλαξει. τεσπα καλη εμπειρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom